Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Dynamons 7

Dynamons 7 to nowa odsłona serii o turowych bitwach kieszonkowych potworów. Wyrusz na kolejną przygodę i odkryj dwa nowe obszary pełne stworzeń do złapania: las Tall Pines oraz sekretną jaskinię bonusową.

Możesz teraz złapać kilka rzadkich i potężnych Dynamonów, takich jak Crocynos, Huango, Aragonyx i Cybeenyx. Czy potrafisz podnieść poziom swojego składu i pokonać innych Kapitanów Dynamonów? 

Jak grać w Dynamons 7

ekspert w kwestii Dynamonów, Jovani, poprosi Cię najpierw o wybranie Dynamona, z którym zaczniesz rozgrywkę. W tej części możesz wybierać pomiędzy ognistym Flarionem, wodnym Lampionem i leśnym Fenecornem.

Łapanie Dynamonów

Po krótkim samouczku przedstawiającym mechanikę walki w grze, możesz przystąpić do eksploracji lasu Tall Pines. Poszukaj miejsc, w których widziano dzikie Dynamony i spróbuj je schwytać. Użyj kart akcji, aby określić kolejne ruchy Dynamona. 

Gdy dziki Dynamon zostanie osłabiony, użyj narzędzia o nazwie Discatch (wyglądającego jak dyskietka), aby go schwytać. Możesz dodać do swojego składu dowolnego złapanego Dynamona. 

Bitwy trenerów

Po drodze spotkasz także innych trenerów i Kapitanów Dynamonów. Często będą cię wyzywać na rozgrywane w turach pojedynki. Wybierz mądrze swój skład i skorzystaj ze specjalnych ataków oraz wzmocnień, aby zyskać przewagę. Pokonaj przeciwników, aby zdobyć cenne przedmioty i odblokować nowe części mapy. 

Przechowywanie przedmiotów w plecaku

Wszelkie przedmioty, które wygrasz w bitwach, automatycznie trafiają do twojego plecaka. Stuknij go, aby wyświetlić swój ekwipunek, wybrać przedmiot i użyć go.

Jak rozwijać swoje Dynamony

Niektóre Dynamony mogą ewoluować po osiągnięciu określonego poziomu. Trenuj swoje Dynamony w bitwie lub daj im specjalne przedmioty, by osiągały kolejne poziomy. Zdobywanie kolejnych poziomów wymaga również odłamków kryształów, które możesz zdobyć, walcząc z innymi trenerami lub dzikimi Dynamonami.

Podnoszenie poziomu Dynamonów czyni je silniejszymi i pozwala na dodanie nowych opcji ataku i obrony do ich talii kart bitewnych. 

Zagraj w więcej darmowych gier online podobnych Dynamons 7

Jeśli chcesz zapoznać się z wcześniejszymi częściami serii, spróbuj zagrać w Dynamons 5 oraz Dynamons 6. Możesz również sprawdzić nasz katalog gier przygodowych, gdzie znajdziesz ich jeszcze więcej!

Kto stworzył Dynamons 7?

Dynamons 7 to tytuł studia Azerion Casual Games. 

Kiedy gra Dynamons 7 została wydana po raz pierwszy?

Ta gra miała premierę w kwietniu 2024 roku.