Nowy

 • Mała Abby: Zabawa w rękodzieło
  Graj
  Mała Abby: Zabawa w rękodzieło
  Zagrano 28 razy

  Abby spędza popołudnie, przygotowując ręcznie projekty. Możesz pomóc jej, gdy opracowuje nowe ozdoby do jej ubrań, plecaka i nie tylko?

 • Salon spa na plaży
  Graj
  Salon spa na plaży
  Zagrano 66 razy

  Ta fashionistka właśnie przyjechała do ekskluzywnego ośrodka nadmorskiego. Możesz pomóc jej zrelaksować się w luksusowym spa w tym symulatorze online? Chciałaby skorzystać z jacuzzi, zrobić sobie pedicure i nie tylko.

 • Kolorowanka z aligatorami
  Graj
  Kolorowanka z aligatorami
  Zagrano 38 razy

  Jak pokolorujesz te śliczne aligatory? Puść wodze fantazji, tworząc ich całkiem nowy wygląd w tej grze w kolorowanie online. Możesz pokolorować cztery różne rysunki.

 • Titania: Królowa wróżek
  Graj
  Titania: Królowa wróżek
  Zagrano 26 razy

  Witaj w królestwie Titanii, zaczarowanej krainy pełnej tajemniczych i magicznych stworzeń. Nawet w tak niezwykłym i ekscytującym miejscu Titania chce wyglądać jak najlepiej. Pomożesz jej stworzyć nową niezwykle magiczną stylizację przy użyciu wspaniałego makijażu i sukienek w tej grze w metamorfozę?

 • Letnia pora
  Graj
  Letnia pora
  Zagrano 466 razy

  Wreszcie nadeszło lato, co oznacza idealny czas na imprezę. Wszystkie fashionistki muszą zdecydować, co na siebie włożyć. Pomóż im wybrać modne ciuszki na ten wspaniały dzień w tej grze w ubieranki i projektowanie.

 • KOGAMA: Sky Land
  Graj
  KOGAMA: Sky Land
  Zagrano 9422 razy

  Odkryj niebiańskie królestwo w tej popularnej grze w budowanie światów. Przeskakuj przez ogromne przepaście i sprawdź, co kryje się w każdym zakamarku, wędrując razem z innymi graczami z całego świata.

 • Układanka: Zwierzęta na farmie
  Graj
  Układanka: Zwierzęta na farmie
  Zagrano 38 razy

  jak szybko potrafisz ułożyć wszystkie cudowne obrazki zwierząt w tych puzzlach online? Możesz połączyć ze sobą krowy, kozy i inne podwórkowe stworzenia.

 • Durne sposoby by umrzeć 3: Objazd świata
  Graj
  Durne sposoby by umrzeć 3: Objazd świata
  Zagrano 17 razy

  Te niezgrabne stworzenia wybierają się w podróż dookoła świata. Niestety istnieje spora szansa na to, że jej nie przeżyją. Czy pomożesz im unikać rozmaitych niebezpieczeństw w tej szalonej grze akcji? Do Twoich obowiązków należeć będzie pomoc w lataniu samolotem, zapewnienia bezpieczeństwa podczas surfowania na piachu w pobliżu egipskich piramid i nie tylko!

 • Cukiernia Annie
  Graj
  Cukiernia Annie
  Zagrano 307 razy

  W sklepie Annie zawsze można znaleźć coś przepysznego w menu, ale co przyrządzi dzisiaj? Czy to będą ciasteczka, ciasta czy też pełno wyjątkowo smacznych muffinek? Pomóż jej zdecydować w tym symulatorze w gotowanie i prowadzenie firmy, zanim przybędą pierwsi klienci!

 • Loli: Kreator gwiazd rocka
  Graj
  Loli: Kreator gwiazd rocka
  Zagrano 135 razy

  W tej grze w ubieranki i projektowanie możesz stworzyć własną gwiazdę rocka z Loli i jej przyjaciółmi. Wybierz kolor włosów, strój i wiele więcej!

 • Tydzień mody Rosie
  Graj
  Tydzień mody Rosie
  Zagrano 1287 razy

  Gdzie leży sekret wspaniałego wyczucia mody Rosie? Lubi nosić wiele różnych typów ubrań. W tej grze w ubieranki i projektowanie online możesz pomóc jej zaprojektować jedną stylizację na każdy dzień tygodnia.

 • Rajd z przygodami
  Graj
  Rajd z przygodami
  Zagrano 824 razy

  Fantastyczna seria przygód i wyścigów czeka na Ciebie na wyspach tropikalnych w tej grze wyścigowej. Wskakuj za kierownicę jednego z tych zakręconych pojazdów i stań na linii startu. Zaraz zacznie się kolejny wyścig!

 • Symulator 3D ciężarówki indyjskiej
  Graj
  Symulator 3D ciężarówki indyjskiej
  Zagrano 131 razy

  W tej realistycznej grze symulacyjnej 3D z jazdą ciężarówką znajdziesz mnóstwo niełatwych poziomów i misji. Czy dasz radę bezpiecznie przetransportować ładunek, próbując przejechać przez wiejskie tereny w Indiach? Wskakuj za kierownicę jednej z ciężarówek i spróbuj dotrzeć do miejsca wyładunku, zanim upłynie czas.

 • Układanki w planety
  Graj
  Układanki w planety
  Zagrano 16 razy

  W tej grze online możesz odkryć cały świat układanek. Wypróbuj każde z puzzli zawierających różnorodne planety. A jeśli pragniesz prawdziwego wyzwania, zmień ustawienia trudności.

 • Układanki z dinozaurami
  Graj
  Układanki z dinozaurami
  Zagrano 388 razy

  W tej grze w układanki możesz ułożyć dziewięć rysunków z dinozaurami. Czy potrafisz złożyć T-rexa i wszystkich jego gadzich przyjaciół? W ustawieniach możesz zmienić liczbę elementów od 16 aż do 100!

 • Biedronka: Laryngolog
  Graj
  Biedronka: Laryngolog
  Zagrano 491 razy

  Coś dziwnego dzieje się z językiem Biedronki. Słynna bohaterka chyba ma infekcję! Zbadasz ją szybko w gabinecie lekarskim w tym medycznym symulatorze?

 • Pikselowa sztuka 3D
  Graj
  Pikselowa sztuka 3D
  Zagrano 283 razy

  W tak niesamowitą kolorowankę online pewnie nigdy wcześniej nie można było zagrać! Czy potrafisz udekorować wszystkie trójwymiarowe obrazki? Możesz pokolorować wszystko, od psów i kotów do rowerów i helikopterów!

 • Walka zarazków
  Graj
  Walka zarazków
  Zagrano 0 razy

  Tyle zarazków, a tak mało czasu! Wskocz na pokład tego mikroskopijnego statku kosmicznego i poprowadź wojnę przeciw tym niezwykle okrutnym wirusom! Czy uda Ci się zniszczyć je wszystkie, zbierając monety potrzebne do zakupu broni i ulepszeń?

 • Zwierzęce trendy: Media społecznościowe
  Graj
  Zwierzęce trendy: Media społecznościowe
  Zagrano 1363 razy

  Dwóch projektantów wyzwało się na pojedynek polegający na tym, kto stworzy najlepszy strój, który najlepiej podkreśli urodę ich ulubionych zwierząt. Czy pomożesz im wprowadzić w życie szalone pomysły w tej przebierance online? Naprawdę chcą zaimponować ludziom, którzy obserwują ich w mediach społecznościowych!

 • Quiz ze zdjęciami zwierząt
  Graj
  Quiz ze zdjęciami zwierząt
  Zagrano 264 razy

  Czy potrafisz poprawnie odgadnąć zwierzęta na wszystkich zdjęciach? W tym quizie ze słownymi łamigłówkami na początku jest łatwo, ale potem z każdym kolejnym poziomem jest coraz trudniej.

 • Uliczne rzuty wolne 3D
  Graj
  Uliczne rzuty wolne 3D
  Zagrano 1216 razy

  Ile rzutów wolnych dasz radę wykonać w tej grze sportowej 3D? Na asfalcie już zebrał się tłum kibiców. Są wielkimi fanami piłki nożnej i mają nadzieję, że będziesz trafiać do bramki za każdym razem.

 • Color Circles
  Graj
  Color Circles
  Zagrano 0 razy

  Ile kolorowych kropek uda Ci się wysłać do obracającego się koła? Musisz mieć niezłe wyczucie czasu, aby trafić we właściwe miejsce i umieścić je w środku. Pokaż, że masz idealny refleks w tej intensywnej grze akcji.

 • Kulkowe szaleństwo
  Graj
  Kulkowe szaleństwo
  Zagrano 472 razy

  Pędząc przez królestwo pełne rozrywki i przygody, będziesz świetnie się bawić. Czy dasz radę powstrzymać kulki przed dotarciem do portalu w każdym poziomie pełnym akcji, które znajdziesz w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Clash of Tanks
  Graj
  Clash of Tanks
  Zagrano 913 razy

  Która strona zdobędzie dominację w tej grze strategicznej rozgrywanej w czasie rzeczywistym? A może ważniejsze, ile czołgów wyląduje na złomowisku? Rozważ taktycznie rozmieszczenie każdej ze swoich maszyn wojennych, próbując zniszczyć bazę wroga.

 • Księżniczki: Pączki z posypką
  Graj
  Księżniczki: Pączki z posypką
  Zagrano 404 razy

  Te księżniczki uwielbiają pączki z kolorową posypką! Dlatego postanowiły zaprojektować prześliczne stylizacje zainspirowane tym motywem. Pomożesz im zaprojektować kilka słodziutkich i modnych strojów?

 • Ellie: Luksusowe życie
  Graj
  Ellie: Luksusowe życie
  Zagrano 1448 razy

  W tej grze w ubieranki i projektowanie Ellie prowadzi życie pełne luksusu i mody. Dołącz do niej, gdy projektuje mnóstwo modnych stylizacji i pracuje nad poprawą swojej codziennej listy zadań.

 • Mistrz krykieta
  Graj
  Mistrz krykieta
  Zagrano 82 razy

  Czy masz wystarczające umiejętności, aby zostać bohaterskim mistrzem zarówno dla swojej drużyny, jak i fanów, w tej grze sportowej? Łap za kij krykietowy i sprawdź, czy potrafisz zachwycić widownię, oglądającą grę na boisku.

 • Ball Surfer 3D
  Graj
  Ball Surfer 3D
  Zagrano 7913 razy

  Piłka jest naprawdę zakręcona w tej trójwymiarowej grze akcji. Jak długo uda Ci się utrzymać ją w ruchu? Pomóż jej skakać po platformach i zbierać mnóstwo diamentów. Precyzja jest tu niezmiernie istotna, więc miej się na baczności!

 • Ocalić totem
  Graj
  Ocalić totem
  Zagrano 257 razy

  Czy dasz radę zadbać o każdy z tych zaczarowanych totemów w tej grze akcji z elementami fizyki? Wszystkie totemy stoją na platformach z kamieni. Ostrożnie usuń drewniane bloki znajdujące się pod nimi, ale w taki sposób, aby totem nie przewrócił się na ziemię.

 • Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Graj
  Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Zagrano 1578 razy

  Te urocze niemowlaki wszystkie wyglądają tak samo, ale tak nie jest! Czy uda Ci się znaleźć różnice w tej słodkiej łamigłówce?

 • Pastelowe dziewczyny
  Graj
  Pastelowe dziewczyny
  Zagrano 507 razy

  Pastele są teraz w modzie! Dołącz do tych trzech dziewczyn, gdy dobierają fantastyczne stylizacje w tej grze w ubieranki online. Będą eksperymentować z modnym makijażem, ubraniami i nie tylko!

 • Love Balls
  Graj
  Love Balls
  Zagrano 9341 razy

  Ta oparta na zasadach fizyki gra akcji po prostu nie może się nie spodobać! Dwie magiczne piłki są w sobie zakochane. Wykorzystaj swoje umiejętności rysowania do tworzenia linii i ramp, które pomogą im się połączyć.

 • Blaster sześciokątów
  Graj
  Blaster sześciokątów
  Zagrano 960 razy

  Matematyczne sześciokąty powoli zbliżają się do Twojego działa. Jeżeli się do niego dostaną, zostanie zniszczone! Jak szybko i skutecznie uda Ci się je odpierać w tej opartej na zasadach fizyki grze akcji? Musisz uważnie wybierać momenty wystrzału z działa w celu zniszczenia jak największej liczby sześciokątów.

 • Jaclyn: Stylizacje miesiąca
  Graj
  Jaclyn: Stylizacje miesiąca
  Zagrano 2809 razy

  Jaclyn jest specjalistką od mody. Dołącz do niej, gdy projektuje serię wspaniałych stylizacji na cały miesiąc w tej grze w ubieranki. Połącz z nią siły, aby stworzyć mnóstwo modnych kreacji!

 • Księżniczki: Wspinaczka w stylu
  Graj
  Księżniczki: Wspinaczka w stylu
  Zagrano 1468 razy

  Te księżniczki szykują się na wyprawę swojego życia. W tej grze w ubieranki wybierają się na epicką wspinaczkę. Pomożesz im wybrać fantastyczne ubrania, które będą zarówno modne, jak i wytrzymałe na trasie?

 • Średniowieczna bitwa
  Graj
  Średniowieczna bitwa
  Zagrano 1120 razy

  Pora przygotować się na królewską potyczkę! Najechano Twoje królestwo, gdy Ty brałeś udział w niebezpiecznej wyprawie. Czy dasz radę je odzyskać, każdą budowlę po kolei, w tej epickiej grze logicznej? Połącz ze sobą kafelki, gdy odbierasz wszystko wrogowi – od domków uniżonych podwładnych po własny zamek!