Nowy

 • Wieże Vera
  Graj
  Wieże Vera
  Zagrano 12 razy

  Jeden lub dwoje graczy mogą toczyć walkę w tej strategicznej grze średniowiecznej w obronę wieży. Połącz siły z oddziałem nieustraszonych rycerzy, próbując obronić ich królestwo przed niezwykle uporczywymi trollami i innymi potworami. Mogą pokonać ich przy użyciu strzał, mieczy i fantastycznych magicznych zaklęć. Będą chcieli jednak, aby budować z nimi wieże i zapewnić im wspaniałe ulepszenia.

 • Fabryka zaklęć: Powrót do szkoły
  Graj
  Fabryka zaklęć: Powrót do szkoły
  Zagrano 77 razy

  Nadchodzi nowy rok szkolny w czarodziejskiej akademii. Dołącz do tej studentki i jej przyjaciela dżina, jak pracują razem nad niesamowitymi zaklęciami magicznymi. Każde z nich ma pozwoli stworzyć fantastyczną osobę z klasy!

 • Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Graj
  Kids Jigsaw Puzzles: Zoo Fun
  Zagrano 152 razy

  W tej przyjemnej i prześlicznej grze logicznej czeka na Ciebie mnóstwo zabawy. Ułóż śmieszne obrazki pingwina na wyciągu narciarskim, żółwia bawiącego się na placu zabaw czy też krokodyla szyjącego ubranie. Jak szybko zdołasz ułożyć każde puzzle?

 • Czołgi
  Graj
  Czołgi
  Zagrano 23 razy

  Ile czołgów uda Ci się wysadzić w powietrze w tej grze akcji w trybie mutiplayer? Połącz siły z drużyną niebieskich lub czerwonych w serii fantastycznych pojedynków. W każdym z nich masz ograniczony czas, więc rozwal jak najwięcej przeciwników. Pomiędzy bitwami możesz także ulepszać swój czołg w fajną broń i pancerz.

 • Układanie klocków w zoo
  Graj
  Układanie klocków w zoo
  Zagrano 323 razy

  O, nie! Te przesympatyczne zwierzęta są uwięzione w klatkach! Czy pomożesz wyswobodzić je wszystkie w tej uroczej, choć niełatwej, grze logicznej? Utwórz połączenie pomiędzy kluczem a klatką, układając figury w odpowiednich miejscach. Możesz też skorzystać ze świetnych wspomagaczy, które ułatwią zwierzakom ucieczkę.

 • Annie and Eliza's: Social Media Adventure
  Graj
  Annie and Eliza's: Social Media Adventure
  Zagrano 437 razy

  Annie i Eliza planują szturmem podbić swoją ulubioną apkę społecznościową! Pomóż im wywrzeć ogromne wrażenie na fanach za pomocą fantastycznych strojów i świetnych fryzur w tej grze w ubieranki i projektowanie. Czy dasz radę pomóc im przygotować doskonałe stylizacje na każde z ich codziennych wyzwań?

 • Alpha Guns
  Graj
  Alpha Guns
  Zagrano 135 razy

  Max, Sonya i ich przyjaciele należą do elitarnego oddziału komandosów. Dołącz do nich w serii ekscytujących misji w tej grze akcji online. Do likwidowania celów będą używać fantastyczne wyposażenie, takie jak broń typu bounce, czy też tajemniczy Weapon X. Między misjami możesz również ulepszać ich zdolności.

 • Księżniczki: Odnowa ogrodu
  Graj
  Księżniczki: Odnowa ogrodu
  Zagrano 594 razy

  Ten ogród jest strasznie zaniedbany! Na szczęście dwie księżniczki chcą go odnowić! Możesz pomóc im w tym symulatorze online w projektowanie i ogrodnictwo? Odświeżą go przy użyciu wielu cudownych roślin, kwiatów i innych dekoracji!

 • Ball Blast
  Graj
  Ball Blast
  Zagrano 529 razy

  Jak długo uda Ci się wytrwać w tej niezwykle intensywnej grze akcji? Jest cała masa dziwacznych przedmiotów, które próbują zniszczyć Twój czołg. Zlikwiduj je jak najszybciej. Niektóre z nich są naprawdę potężne i trzeba je ostrzelać kilka razy.

 • Księżniczki zwiedzają Bajkowo
  Graj
  Księżniczki zwiedzają Bajkowo
  Zagrano 949 razy

  Trzy księżniczki właśnie dostały zaproszenie na elegancki bal w magicznym królestwie Bajkowo. Dlatego potrzebować będą na tę okazję perfekcyjnych kreacji! Pomożesz im zaprojektować doskonałe suknie, zanim wyruszą w magiczną podróż w tej grze w ubieranki i projektowanie?

 • Przygody szopa: Symulator miasta 3D
  Graj
  Przygody szopa: Symulator miasta 3D
  Zagrano 1246 razy

  Gdy jesteś szopem, miasta i lasy to niebezpieczne miejsca. Pomożesz mu znaleźć niezbędny pokarm w tym symulatorze 3D? Musi wywęszyć przepyszne jedzenie, jednocześnie omijając natrętnych ludzi i inne denerwujące zagrożenia.

 • Cat Story 2048
  Graj
  Cat Story 2048
  Zagrano 809 razy

  Jak szybko dasz radę połączyć ze sobą te sympatyczne kotki? To wyjątkowe wyzwanie czeka na ciebie w tej doskonałej, kociej wersji popularnej gry logicznej 2048. Zrób wszystko, co możesz, aby pomieścić wszystkie koty, zanim wypełnią całą planszę.

 • Szaleństwo
  Graj
  Szaleństwo
  Zagrano 684 razy

  Grając w tę skomplikowaną grę, możesz zwariować! Szybko sprawdź numery na wszystkich blokach spadających w dół ekranu. Musisz je trafić tyle razy, ile wskazuje numer, aby zniknęły z planszy. Czy dasz radę powstrzymać jej przed dotknięciem dna?

 • Warframe
  Graj
  Warframe
  Zagrano 0 razy
 • Lazer Grrl
  Graj
  Lazer Grrl
  Zagrano 265 razy

  Ta odważna wojowniczka jest nieustraszona! Próbuje pokonać robota w każdym ekscytującym turnieju. Pomóż jej wykorzystać ściany, reaktory i lasery, aby rozwalić na kawałki sprzęt robota! Czy potraficie wspólnymi siłami pokonać futurystycznego przeciwnika w tej skomplikowanej grze logicznej?

 • Back to School: Locker Essentials
  Graj
  Back to School: Locker Essentials
  Zagrano 1093 razy

  Rozpoczął się nowy rok szkolny! Napełnij tę szafkę różnymi przydatnymi rzeczami, jak linijka czy zeszyty. Możesz również ładnie udekorować piórniki i plecaki w tej sympatycznej grze online w projektowanie.

 • Księżniczka: Przed ślubem
  Graj
  Księżniczka: Przed ślubem
  Zagrano 2231 razy

  Jutro ta zapracowana księżniczka wychodzi za mąż i w ogóle nie jest na to przygotowana. Możesz dopilnować, aby wszystko pójdzie zgodnie z planem w tej grze w ubieranki ślubne? Musi jeszcze zrobić sobie manicure, nałożyć makijaż i zrobić ostatnie przymiarki sukni ślubnej.

 • Mad Day: Special
  Graj
  Mad Day: Special
  Zagrano 1048 razy

  Oj, ci kosmici z pewnością zadarli z niewłaściwym komandosem! Porwali jego udomowioną kałamarnicę o imieniu Fluffy, więc postanowił wyratować ją z opresji. Dołącz do komandosa, który podjął wyzwanie w tej międzygwiezdnej grze akcji. Z twoją pomocą, a także mnóstwem broni i ulepszeń, nasz bohater powinien być w stanie odnaleźć swojego zwierzaka błyskawicznie.

 • Mistrz kosza
  Graj
  Mistrz kosza
  Zagrano 3524 razy

  Jak długo dasz radę grać w tę emocjonującą grę w koszykówkę? Spróbuj wrzucić piłkę do kosza na każdym porywającym poziomie. Nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na strzał, więc ruszaj się szybko!

 • Księżniczka influencerka: Piękne lato
  Graj
  Księżniczka influencerka: Piękne lato
  Zagrano 2030 razy

  Te dwie księżniczki pragną zostać popularnymi influencerkami. Czy pomożesz im zacząć od szybkiej metamorfozy w tej grze online w ubieranki i projektowanie? Jakie typy makijażu powinny wypróbować? Jakie fantastyczne stroje powinny założyć i pochwalić się swoim nowym fanom? Nadchodzi czas decyzji!

 • Układanie drewnianych klocków
  Graj
  Układanie drewnianych klocków
  Zagrano 7330 razy

  Czy potrafisz wcisnąć wszystkie drewniane klocki we właściwe miejsca na planszy? Spróbuj zrobić dla nich miejsce w tej skomplikowanej grze logicznej. Czy uda Ci się zdobyć wysoką punktację?

 • Pociąg na traktorze
  Graj
  Pociąg na traktorze
  Zagrano 3421 razy

  W bardzo odległych terenach może być trudno przewozić wagony pociągów. Dlatego teraz w tym symulatorze online możesz do tego użyć różnych traktorów. Przekonaj się, czy potrafisz przewieźć wagony i inne części pociągów po torach położonych na stokach łańcuchów górskich. Czy dasz radę dowieźć je do właściwych stacji?

 • Styl życia wróżki
  Graj
  Styl życia wróżki
  Zagrano 937 razy

  Niekiedy życie zębowej wróżki nie jest najłatwiejsze. Pracuje przez wiele godzin, często w nocy, i nie ma w ogóle czasu, aby o siebie zadbać! Pomożesz jej wybrać strój i fantastyczny makijaż wieczorowy w tej magicznej grze w ubieranki? Wróżka zaspała, już jest spóźniona i nie ma pojęcia, co na siebie włożyć!

 • Słynne szczeniaki
  Graj
  Słynne szczeniaki
  Zagrano 3843 razy

  Nawet znane szczeniaki uwielbiają modę! Możesz pomóc ich właścicielom stworzyć przepiękne stylizacje dla tych ślicznych piesków? Twoim zadaniem będzie najpierw je wykąpać, uczesać w tej fajnej i prześlicznej grze symulacyjnej w ubieranki i projektowanie.

 • Słodyczomania
  Graj
  Słodyczomania
  Zagrano 1772 razy

  Jak szybko dasz radę dopasować do siebie wszystkie słodkie łakocie? Przejmij kontrolę nad tą cudowną maszyną i sprawdź to w tej grze w bańkostrzelanie. Ostrożnie wystrzel jednego cukierka w kierunku co najmniej dwóch takich samych słodyczy, a wtedy wszystkie znikną. Możesz nawet wybrać rodzaj cukierka spomiędzy dwóch dostępnych, gdy będziesz planować swój strzał.

 • Piłka w wieży 3D
  Graj
  Piłka w wieży 3D
  Zagrano 2599 razy

  Ta piłka próbuje spaść na dno każdej z tych wieży. Pomóż jej pędzić przez wszystkie piętra, gdy przemieszcza się w tej intensywnej grze akcji. Musisz jednak uważać na miejsca o określonym kolorze! Jeśli uderzy w nie, rozpryśnie się!

 • Mistrz pinaty online
  Graj
  Mistrz pinaty online
  Zagrano 2546 razy

  Te nieznośne pinaty nie spostrzegą się, co je dopadło w tej kompletnie szalonej i niezwykle wciągającej grze akcji! Uderzaj w nie wszystkim, co znajdziesz – od pił łańcuchowych po koktajle Mołotowa. Okładaj je do upadłego, zbierając monety, za które kupisz jeszcze fajniejszą broń. Musisz jednak uważać, aby nie skończyły Ci się amunicja ani paliwo. Wyśmieją Cię, aby następnie zwiać!

 • Sisters: Break-Up Plan
  Graj
  Sisters: Break-Up Plan
  Zagrano 2536 razy

  Tej dziewczynie właśnie złamał serce jej chłopak. Możesz pomóc jej poradzić sobie ze smutkiem w tej grze w metamorfozę i projektowanie online? Dzięki metamorfozie całkowicie zmieni swój styl. Wybierz dla niej modny makijaż oraz fantastyczne dodatki i ubrania.

 • Przeskok
  Graj
  Przeskok
  Zagrano 2509 razy

  Czy dasz radę przemieszczać czarną kropkę w tej intensywnej grze akcji? Przekonaj się, czy zdołąsz doprowadzić ją do wszystkich celów we wszystkich ekscytujących poziomach. Coraz większa fala złowieszczej gęstej substancji próbuje ją zniszczyć!

 • Układanka: Koty
  Graj
  Układanka: Koty
  Zagrano 3268 razy

  Czy dasz radę ułożyć obrazki prześlicznych kotów? W tych puzzlach online znajdziesz kilkanaście wersji.

 • Mine Clone 4
  Graj
  Mine Clone 4
  Zagrano 20395 razy

  W tym symulatorze w budowanie świata możesz tworzyć i dostosować całe królestwo. Przemierzaj bujne łąki i malownicze stawy, dopasowując je poprzez przesuwanie różnych klocków.

 • Księżniczka: Półprzyjaciel-półwróg
  Graj
  Księżniczka: Półprzyjaciel-półwróg
  Zagrano 3498 razy

  Te dwie księżniczki niby są przyjaciółkami, ale nigdy nie mogą się ze sobą dogadać. Teraz obie próbują spotykać się z tym samym chłopakiem z ich szkoły! Która z nich zdobędzie jego serce w tej zwariowanej i romantycznej grze w ubieranki? Dobierz dla nich odpowiednią listę z muzycznymi kawałkami, podczas gdy próbują przygotować stroje, które przyciągną jego uwagę.

 • Księżniczki: Kolorowa ruletka
  Graj
  Księżniczki: Kolorowa ruletka
  Zagrano 4960 razy

  Jakie kolory pojawią się, gdy księżniczki zakręcą Kołem Mody? Przekonaj się w tej odjazdowej grze w ubieranki i projektowanie. Muszą stworzyć stroje właśnie w tych kolorach. Pomożesz im zaprojektować rzucające się w oczy stylizacje?

 • Smash Hit
  Graj
  Smash Hit
  Zagrano 5243 razy

  Jak długo potrafisz poruszać się w tajemniczym laboratorium? Użyj potężnych kul, aby rozwalić wszystko, co spotkasz na swojej drodze w tej grze akcji 3D. Pilnuj również licznika, niszcząc trójkąty oraz kwadraty.

 • 4 in a Row Mania
  Graj
  4 in a Row Mania
  Zagrano 3086 razy

  Zagraj w tę wersję klasycznej gry stołowej i zmierz się z przyjacielem lub z komputerem. Czy uda ci się ułożyć cztery krążki obok siebie, zanim zrobi to przeciwnik?

 • Pokoloruj po numerze: Zwierzęta
  Graj
  Pokoloruj po numerze: Zwierzęta
  Zagrano 6018 razy

  W tej grze w projektowanie online możesz teraz stworzyć różne dzieła sztuki z prześlicznymi zwierzętami. Niech powstaną wspaniałe słonie, pingwiny i nie tylko! Musisz tylko pokolorować właściwym kolorem ponumerowane kwadraty.