Nowy

 • Letnia pora
  Graj
  Letnia pora
  Zagrano 406 razy

  Wreszcie nadeszło lato, co oznacza idealny czas na imprezę. Wszystkie fashionistki muszą zdecydować, co na siebie włożyć. Pomóż im wybrać modne ciuszki na ten wspaniały dzień w tej grze w ubieranki i projektowanie.

 • Cukiernia Annie
  Graj
  Cukiernia Annie
  Zagrano 225 razy

  W sklepie Annie zawsze można znaleźć coś przepysznego w menu, ale co przyrządzi dzisiaj? Czy to będą ciasteczka, ciasta czy też pełno wyjątkowo smacznych muffinek? Pomóż jej zdecydować w tym symulatorze w gotowanie i prowadzenie firmy, zanim przybędą pierwsi klienci!

 • Loli: Kreator gwiazd rocka
  Graj
  Loli: Kreator gwiazd rocka
  Zagrano 97 razy

  W tej grze w ubieranki i projektowanie możesz stworzyć własną gwiazdę rocka z Loli i jej przyjaciółmi. Wybierz kolor włosów, strój i wiele więcej!

 • Tydzień mody Rosie
  Graj
  Tydzień mody Rosie
  Zagrano 1123 razy

  Gdzie leży sekret wspaniałego wyczucia mody Rosie? Lubi nosić wiele różnych typów ubrań. W tej grze w ubieranki i projektowanie online możesz pomóc jej zaprojektować jedną stylizację na każdy dzień tygodnia.

 • Układanki z dinozaurami
  Graj
  Układanki z dinozaurami
  Zagrano 347 razy

  W tej grze w układanki możesz ułożyć dziewięć rysunków z dinozaurami. Czy potrafisz złożyć T-rexa i wszystkich jego gadzich przyjaciół? W ustawieniach możesz zmienić liczbę elementów od 16 aż do 100!

 • Biedronka: Laryngolog
  Graj
  Biedronka: Laryngolog
  Zagrano 394 razy

  Coś dziwnego dzieje się z językiem Biedronki. Słynna bohaterka chyba ma infekcję! Zbadasz ją szybko w gabinecie lekarskim w tym medycznym symulatorze?

 • Zwierzęce trendy: Media społecznościowe
  Graj
  Zwierzęce trendy: Media społecznościowe
  Zagrano 1161 razy

  Dwóch projektantów wyzwało się na pojedynek polegający na tym, kto stworzy najlepszy strój, który najlepiej podkreśli urodę ich ulubionych zwierząt. Czy pomożesz im wprowadzić w życie szalone pomysły w tej przebierance online? Naprawdę chcą zaimponować ludziom, którzy obserwują ich w mediach społecznościowych!

 • Quiz ze zdjęciami zwierząt
  Graj
  Quiz ze zdjęciami zwierząt
  Zagrano 185 razy

  Czy potrafisz poprawnie odgadnąć zwierzęta na wszystkich zdjęciach? W tym quizie ze słownymi łamigłówkami na początku jest łatwo, ale potem z każdym kolejnym poziomem jest coraz trudniej.

 • Kulkowe szaleństwo
  Graj
  Kulkowe szaleństwo
  Zagrano 75 razy

  Pędząc przez królestwo pełne rozrywki i przygody, będziesz świetnie się bawić. Czy dasz radę powstrzymać kulki przed dotarciem do portalu w każdym poziomie pełnym akcji, które znajdziesz w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Clash of Tanks
  Graj
  Clash of Tanks
  Zagrano 445 razy

  Która strona zdobędzie dominację w tej grze strategicznej rozgrywanej w czasie rzeczywistym? A może ważniejsze, ile czołgów wyląduje na złomowisku? Rozważ taktycznie rozmieszczenie każdej ze swoich maszyn wojennych, próbując zniszczyć bazę wroga.

 • Ellie: Luksusowe życie
  Graj
  Ellie: Luksusowe życie
  Zagrano 1015 razy

  W tej grze w ubieranki i projektowanie Ellie prowadzi życie pełne luksusu i mody. Dołącz do niej, gdy projektuje mnóstwo modnych stylizacji i pracuje nad poprawą swojej codziennej listy zadań.

 • Księżniczki: Pączki z posypką
  Graj
  Księżniczki: Pączki z posypką
  Zagrano 123 razy

  Te księżniczki uwielbiają pączki z kolorową posypką! Dlatego postanowiły zaprojektować prześliczne stylizacje zainspirowane tym motywem. Pomożesz im zaprojektować kilka słodziutkich i modnych strojów?

 • Mistrz krykieta
  Graj
  Mistrz krykieta
  Zagrano 0 razy

  Czy masz wystarczające umiejętności, aby zostać bohaterskim mistrzem zarówno dla swojej drużyny, jak i fanów, w tej grze sportowej? Łap za kij krykietowy i sprawdź, czy potrafisz zachwycić widownię, oglądającą grę na boisku.

 • Ball Surfer 3D
  Graj
  Ball Surfer 3D
  Zagrano 7109 razy

  Piłka jest naprawdę zakręcona w tej trójwymiarowej grze akcji. Jak długo uda Ci się utrzymać ją w ruchu? Pomóż jej skakać po platformach i zbierać mnóstwo diamentów. Precyzja jest tu niezmiernie istotna, więc miej się na baczności!

 • Ocalić totem
  Graj
  Ocalić totem
  Zagrano 0 razy

  Czy dasz radę zadbać o każdy z tych zaczarowanych totemów w tej grze akcji z elementami fizyki? Wszystkie totemy stoją na platformach z kamieni. Ostrożnie usuń drewniane bloki znajdujące się pod nimi, ale w taki sposób, aby totem nie przewrócił się na ziemię.

 • Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Graj
  Znajdź różnice: Słodkie dzieciaki
  Zagrano 462 razy

  Te urocze niemowlaki wszystkie wyglądają tak samo, ale tak nie jest! Czy uda Ci się znaleźć różnice w tej słodkiej łamigłówce?

 • Love Balls
  Graj
  Love Balls
  Zagrano 6521 razy

  Ta oparta na zasadach fizyki gra akcji po prostu nie może się nie spodobać! Dwie magiczne piłki są w sobie zakochane. Wykorzystaj swoje umiejętności rysowania do tworzenia linii i ramp, które pomogą im się połączyć.

 • Pastelowe dziewczyny
  Graj
  Pastelowe dziewczyny
  Zagrano 117 razy

  Pastele są teraz w modzie! Dołącz do tych trzech dziewczyn, gdy dobierają fantastyczne stylizacje w tej grze w ubieranki online. Będą eksperymentować z modnym makijażem, ubraniami i nie tylko!

 • Blaster sześciokątów
  Graj
  Blaster sześciokątów
  Zagrano 644 razy

  Matematyczne sześciokąty powoli zbliżają się do Twojego działa. Jeżeli się do niego dostaną, zostanie zniszczone! Jak szybko i skutecznie uda Ci się je odpierać w tej opartej na zasadach fizyki grze akcji? Musisz uważnie wybierać momenty wystrzału z działa w celu zniszczenia jak największej liczby sześciokątów.

 • Jaclyn: Stylizacje miesiąca
  Graj
  Jaclyn: Stylizacje miesiąca
  Zagrano 1835 razy

  Jaclyn jest specjalistką od mody. Dołącz do niej, gdy projektuje serię wspaniałych stylizacji na cały miesiąc w tej grze w ubieranki. Połącz z nią siły, aby stworzyć mnóstwo modnych kreacji!

 • Księżniczki: Wspinaczka w stylu
  Graj
  Księżniczki: Wspinaczka w stylu
  Zagrano 1011 razy

  Te księżniczki szykują się na wyprawę swojego życia. W tej grze w ubieranki wybierają się na epicką wspinaczkę. Pomożesz im wybrać fantastyczne ubrania, które będą zarówno modne, jak i wytrzymałe na trasie?

 • Średniowieczna bitwa
  Graj
  Średniowieczna bitwa
  Zagrano 550 razy

  Pora przygotować się na królewską potyczkę! Najechano Twoje królestwo, gdy Ty brałeś udział w niebezpiecznej wyprawie. Czy dasz radę je odzyskać, każdą budowlę po kolei, w tej epickiej grze logicznej? Połącz ze sobą kafelki, gdy odbierasz wszystko wrogowi – od domków uniżonych podwładnych po własny zamek!

 • Angry Gran
  Graj
  Angry Gran
  Zagrano 373 razy

  Ma kilka lat na karku, mnóstwo odwagi i jest żądna zemsty! Połącz siły z marudną babcią w tej szalonej i zakręconej grze akcji, gdy atakuje wszystko, co stanie jej na drodze – od nierozważnie porzuconych sof po denerwujących nastolatków. Tylko pamiętaj, aby przez przypadek nie uderzyła policjanta ogromnym młotem!

 • Blondynki rządzą
  Graj
  Blondynki rządzą
  Zagrano 2248 razy

  Czy blondynki naprawdę znają się lepiej na modzie i imprezowaniu? Pora się przekonać w tej zakręconej grze w ubieranki online. Pomóż tym trzem blondynkom dobrać modne stylizacje na wieczór spędzony w ulubionym klubie.

 • Symulator rzymskiego legionisty
  Graj
  Symulator rzymskiego legionisty
  Zagrano 611 razy

  Czy masz wystarczające umiejętności, aby przetrwać jako banita na ulicach starożytnego Rzymu? Podejmij walkę z najodważniejszymi wojownikami i pokonaj ich za pomocą miecza, wyszukując jeszcze lepszą broń, w tej trójwymiarowej grze akcji i przygody.

 • Głosy Ouija
  Graj
  Głosy Ouija
  Zagrano 1030 razy

  Jakie odpowiedzi otrzymasz z tej tajemniczej i mistycznej planszy? Pora przekonać się w tej dziwacznej grze online. Zadaj jej dowolne pytanie i przekonaj się, co się stanie!

 • Gotowanie z pałeczkami
  Graj
  Gotowanie z pałeczkami
  Zagrano 318 razy

  W kuchni tej popularnej kawiarni jest naprawdę gorąco! Czy uda Ci się wydać wszystkie zamówienia w tym zwariowanym symulatorze restauracji? Składniki porozrzucane są wszędzie, dlatego Twoim zadaniem będzie złapanie ich w locie i przygotowanie dań.

 • Wężowe wywijasy
  Graj
  Wężowe wywijasy
  Zagrano 864 razy

  Ten wąż może i jest mały, ale wybiera się na ogromną przygodę! Niestety łatwo można go wykończyć. Czy pomożesz zadbać, by poziom jego energii był odpowiednio wysoki podczas jego podróży w tej sympatycznej grze akcji?

 • Fryzury jednorożców
  Graj
  Fryzury jednorożców
  Zagrano 2127 razy

  Ta dziewczynka naprawdę kocha jednorożce i myśli o tym, aby zrobić sobie nową fryzurę. Chce, żeby była jak najbardziej ekstrawagancka! Czy pomożesz jej wymyślić coś wspaniałego w tej magicznej przebierance?

 • Strzelanie w żelki 2048
  Graj
  Strzelanie w żelki 2048
  Zagrano 417 razy

  Jak długo uda Ci się połączyć żelki w tej skomplikowanej grze logicznej? Przesuwaj i łącz je razem, grając jak najdłużej potrafisz.

 • Kąpiel małej wróżki
  Graj
  Kąpiel małej wróżki
  Zagrano 488 razy

  Ta mała wróżka ma za sobą długi i pracowity dzień. Teraz pora ją wykąpać w tej magicznej grze online. Czy uda Ci się to zrobić w jej zaczarowanej wannie?

 • Jaywalking Legends
  Graj
  Jaywalking Legends
  Zagrano 1872 razy

  Przechodzenie na pasach i patrzenie w lewo i w prawo niekoniecznie wystarczą, aby nie zostać potrąconym przez samochód czy autobus w tej totalnie zwariowanej grze akcji 3D. Dołącz do tych nieustraszonych postaci, jak próbują unikać pojazdów i dotrzeć do pracy, wypić kawę w kawiarni i o wiele więcej!

 • Księżniczka Steampunk
  Graj
  Księżniczka Steampunk
  Zagrano 846 razy

  Przenieś się w czasie do alternatywnej rzeczywistości, gdzie para wodna napędza całe królestwo w tej przebierance. Każda z księżniczek przygotowuje się na kolejny dzień pełen fantastycznych przygód. Czy pomożesz im szybko znaleźć jakiś świetny steampunkowy strój?

 • Układanki w koty
  Graj
  Układanki w koty
  Zagrano 868 razy

  W tej grze w układanki możesz ułożyć sześć różnych i niezwykle uroczych zdjęć z kotkami. Minimalna liczba elementów to 16. Jeśli jednak chcesz podwyższyć poziom trudności, zmień ustawienia i użyj zamiast tego 100 elementów!

 • Podróżnik Hogie: Wirtualna przygoda
  Graj
  Podróżnik Hogie: Wirtualna przygoda
  Zagrano 224 razy

  Hogie wraz ze znajomymi podróżuje po świecie w tej pełnej zabawy i trudnej grze logicznej. Przeżyj z nimi tę przygodę, gdy pokonują przeszkody i zbierają fantastyczne gwiazdki oraz przekąski w Barcelonie, Kairze, Bangkoku i pozostałych ekscytujących miejscach!

 • Księżniczki Boho: Przemiana
  Graj
  Księżniczki Boho: Przemiana
  Zagrano 1253 razy

  Obie księżniczki przeżyją istną metamorfozę w tej przebierance. Na początku będą musiały pozbyć się pryszczy! Czy uda Ci się zaprojektować dla nich idealny styl boho?