odkrywanie

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 431898 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 876805 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • Adam and Eve 2
  Graj
  Adam and Eve 2
  Zagrano 604689 razy

  Czy ten jaskiniowiec wciąż szuka miłości? Na to wygląda. Może Ty mu pomożesz?

 • Adam and Eve 3
  Graj
  Adam and Eve 3
  Zagrano 376796 razy

  Oto dalszy ciąg przygód zwariowanego jaskiniowca i jego dziewczyny. Dokąd udadzą się tym razem?

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 131536 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 40523 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Adam and Eve 4
  Graj
  Adam and Eve 4
  Zagrano 136839 razy

  Świat jaskiniowców z pewnością nie nadaje się dla bojaźliwych słabeuszy. Dołącz do Adama podczas jego kolejnych przygód w tej pozytywnie prehistorycznej grze typu „wskaż i kliknij”. Twoim zadaniem będzie pomóc mu unikać wygłodniałych dinozaurów, roślin-ludojadów czy też zdenerwowanej kobiety pierwotnej.

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 34099 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 64009 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 231230 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 100892 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Adam and Eve: Sleepwalker
  Graj
  Adam and Eve: Sleepwalker
  Zagrano 78992 razy

  O, nie! Adam lunatykuje przez Arktykę! Z pewnością będzie mu potrzebna twoja pomoc, by bezpiecznie powrócił do domu i swojego łóżka, w tej przekomicznej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu uniknąć głodnych niedźwiedzi polarnych, jeździć na saniach i w wielu innych rzeczach?

 • Adam and Eve: Zombie
  Graj
  Adam and Eve: Zombie
  Zagrano 66893 razy

  Adam myślał, że to będzie kolejna, zwykła noc. Dlatego postanowił wyjść na relaksujący spacer. Jednak nie miał pojęcia, że miasto zostało opanowane przez koty zombie! Czy pomożesz mu uciec przed tymi kocimi martwiakami i bezpiecznie wrócić do domu w tej przekomicznej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 48855 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Adam and Eve: Golf
  Graj
  Adam and Eve: Golf
  Zagrano 25577 razy

  Adam spędza popołudnie na ulubionym polu golfowym w tej zwariowanej grze sportowej. Rzecz jasna panuje tu totalne szaleństwo! Czy pomożesz sprytnemu jaskiniowcowi unikać lawy i groźnych pterodaktyli, gdy usiłuje wbić piłeczkę do dołka?

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 311733 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 66443 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Dumb Ways to Die 2
  Graj
  Dumb Ways to Die 2
  Zagrano 24911 razy

  W tym niesłychanie niebezpiecznym parku rozrywki możesz umrzeć ze strachu! Pomożesz obronić te dziwaczne stwory, gdy korzystają ze wszystkich atrakcji parku? Naprawdę ktoś musi mieć na nie oko w tej dziwacznej i zakręconej grze logicznej.

 • Temple Crossing
  Graj
  Temple Crossing
  Zagrano 10657 razy

  Przygotuj się na epicką przygodę prosto ze świata Crossy Road. Czy uda ci się ukończyć bieg przez świątynię?

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 317458 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 20817 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • Dark Lands
  Graj
  Dark Lands
  Zagrano 16557 razy

  W tej dynamicznej grze typu biegacz twoim zadaniem jest poprowadzić tego dzielnego rycerza i pomóc mu w walce ze złem. Biegnij ile sił, przeskakuj nad wirującymi ostrzami lub prześlizguj się pod nimi oraz siekaj na kawałki ohydne potwory, które zaatakowały twoją ziemię!

 • Kierowca terenowca
  Graj
  Kierowca terenowca
  Zagrano 55415 razy

  Na tych gigantycznych oponach z łatwością zmiażdżysz konkurencję... ale jazda!

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 207344 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 234488 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Gangsterzy
  Graj
  Gangsterzy
  Zagrano 11402 razy

  Spersonalizuj swojego gangstera, zanim zaczniesz walkę na śmierć i życie, w tej wieloosobowej strzelance. Połącz siły z drużyną czerwonych lub stań po stronie niebieskich. Zlikwiduj wrogów różną bronią – od materiałów wybuchowych po karabiny maszynowe.

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 25541 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 188377 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 57601 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 20257 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 2459 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • W otchłani wymiarów: Początek
  Graj
  W otchłani wymiarów: Początek
  Zagrano 524 razy

  Wycieczka na pustynię zamieniła się dla tego bohatera w wielką przygodę w tej grze platformowej. Przez tajemne przejście wpadł on do innego wymiaru! Czy pomożesz mu przejść przez dzikie wrzosowiska, jak i pozostałe dziwne wymiary, aby mógł wrócić do domu?

 • Talk to My Axe
  Graj
  Talk to My Axe
  Zagrano 6871 razy

  W tej wiosce zaginęli wszyscy mężczyźni! Okrutne kościotrupy, które tu się ostatnio kręciły, chyba mają coś z tym wspólnego. Chwyć za wojenny topór i zacznij rozwalać czaszki w tej średniowiecznej grze akcji.

 • Adventure Craft
  Graj
  Adventure Craft
  Zagrano 13998 razy

  Dołącz się do tego górnika w poszukiwaniu cennych kopalin. Czy pomożesz mu dopasować wszystkie kamienie i minerały w tej grze przygodowej?

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 61049 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Przebiegły biegacz
  Graj
  Przebiegły biegacz
  Zagrano 7249 razy

  Jak daleko uda Ci się zwiać w tej grze typu runner? Zombie depczą Ci po piętach, a Ty musisz omijać wszystkie przeszkody od materiałów wybuchowych po rozwścieczone mastodonty! Do tego uważaj też na mnóstwo wózków kopalnianych i jeziora lawy.