odkrywanie

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 484685 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 942418 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • Adam and Eve 3
  Graj
  Adam and Eve 3
  Zagrano 384341 razy

  Oto dalszy ciąg przygód zwariowanego jaskiniowca i jego dziewczyny. Dokąd udadzą się tym razem?

 • Adam and Eve 2
  Graj
  Adam and Eve 2
  Zagrano 612964 razy

  Czy ten jaskiniowiec wciąż szuka miłości? Na to wygląda. Może Ty mu pomożesz?

 • Adam and Eve 4
  Graj
  Adam and Eve 4
  Zagrano 140611 razy

  Świat jaskiniowców z pewnością nie nadaje się dla bojaźliwych słabeuszy. Dołącz do Adama podczas jego kolejnych przygód w tej pozytywnie prehistorycznej grze typu „wskaż i kliknij”. Twoim zadaniem będzie pomóc mu unikać wygłodniałych dinozaurów, roślin-ludojadów czy też zdenerwowanej kobiety pierwotnej.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 148488 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 53047 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Adam and Eve: Zombie
  Graj
  Adam and Eve: Zombie
  Zagrano 72241 razy

  Adam myślał, że to będzie kolejna, zwykła noc. Dlatego postanowił wyjść na relaksujący spacer. Jednak nie miał pojęcia, że miasto zostało opanowane przez koty zombie! Czy pomożesz mu uciec przed tymi kocimi martwiakami i bezpiecznie wrócić do domu w tej przekomicznej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 39860 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 67522 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 59539 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 260039 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Adam and Eve: Sleepwalker
  Graj
  Adam and Eve: Sleepwalker
  Zagrano 94061 razy

  O, nie! Adam lunatykuje przez Arktykę! Z pewnością będzie mu potrzebna twoja pomoc, by bezpiecznie powrócił do domu i swojego łóżka, w tej przekomicznej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu uniknąć głodnych niedźwiedzi polarnych, jeździć na saniach i w wielu innych rzeczach?

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 114459 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Dumb Ways to Die 2
  Graj
  Dumb Ways to Die 2
  Zagrano 26784 razy

  W tym niesłychanie niebezpiecznym parku rozrywki możesz umrzeć ze strachu! Pomożesz obronić te dziwaczne stwory, gdy korzystają ze wszystkich atrakcji parku? Naprawdę ktoś musi mieć na nie oko w tej dziwacznej i zakręconej grze logicznej.

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 74419 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 321918 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 25258 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 320291 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Adam and Eve: Golf
  Graj
  Adam and Eve: Golf
  Zagrano 30504 razy

  Adam spędza popołudnie na ulubionym polu golfowym w tej zwariowanej grze sportowej. Rzecz jasna panuje tu totalne szaleństwo! Czy pomożesz sprytnemu jaskiniowcowi unikać lawy i groźnych pterodaktyli, gdy usiłuje wbić piłeczkę do dołka?

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 217575 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Temple Crossing
  Graj
  Temple Crossing
  Zagrano 11478 razy

  Przygotuj się na epicką przygodę prosto ze świata Crossy Road. Czy uda ci się ukończyć bieg przez świątynię?

 • Dark Lands
  Graj
  Dark Lands
  Zagrano 18391 razy

  W tej dynamicznej grze typu biegacz twoim zadaniem jest poprowadzić tego dzielnego rycerza i pomóc mu w walce ze złem. Biegnij ile sił, przeskakuj nad wirującymi ostrzami lub prześlizguj się pod nimi oraz siekaj na kawałki ohydne potwory, które zaatakowały twoją ziemię!

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 239713 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 58169 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Kierowca terenowca
  Graj
  Kierowca terenowca
  Zagrano 55717 razy

  Na tych gigantycznych oponach z łatwością zmiażdżysz konkurencję... ale jazda!

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 27872 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Gangsterzy
  Graj
  Gangsterzy
  Zagrano 11569 razy

  Spersonalizuj swojego gangstera, zanim zaczniesz walkę na śmierć i życie, w tej wieloosobowej strzelance. Połącz siły z drużyną czerwonych lub stań po stronie niebieskich. Zlikwiduj wrogów różną bronią – od materiałów wybuchowych po karabiny maszynowe.

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 191441 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 61267 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • W otchłani wymiarów: Początek
  Graj
  W otchłani wymiarów: Początek
  Zagrano 547 razy

  Wycieczka na pustynię zamieniła się dla tego bohatera w wielką przygodę w tej grze platformowej. Przez tajemne przejście wpadł on do innego wymiaru! Czy pomożesz mu przejść przez dzikie wrzosowiska, jak i pozostałe dziwne wymiary, aby mógł wrócić do domu?

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 20346 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Adventure Craft
  Graj
  Adventure Craft
  Zagrano 14269 razy

  Dołącz się do tego górnika w poszukiwaniu cennych kopalin. Czy pomożesz mu dopasować wszystkie kamienie i minerały w tej grze przygodowej?

 • Przebiegły biegacz
  Graj
  Przebiegły biegacz
  Zagrano 7303 razy

  Jak daleko uda Ci się zwiać w tej grze typu runner? Zombie depczą Ci po piętach, a Ty musisz omijać wszystkie przeszkody od materiałów wybuchowych po rozwścieczone mastodonty! Do tego uważaj też na mnóstwo wózków kopalnianych i jeziora lawy.

 • Adam and Eve: Love Quest
  Graj
  Adam and Eve: Love Quest
  Zagrano 20628 razy

  W tej części serii gier przygodowych typu point and click jaskiniowiec Adam został pomniejszony. Możesz pomóc mu uciec z jego domu, gdy udaje się na poszukiwanie miłości?

 • Gangster Life
  Graj
  Gangster Life
  Zagrano 11101 razy