• Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 2277178 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 46882 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Królowa śniegu 2
  Graj
  Królowa śniegu 2
  Zagrano 53379 razy

  Uwolnij rodzinę elfów z niewoli nikczemnej władczyni w tej grze-łamigłówce.

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 141823 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 119722 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Jungle Shooter
  Graj
  Jungle Shooter
  Zagrano 13944 razy

  Zestrzel owocowy łup z małą pomocą twoich zwierzęcych przyjaciół!

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 37691 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Zaginiony Świat
  Graj
  Zaginiony Świat
  Zagrano 24909 razy

  Podróżuj przez Zaginiony Świat, aby odkryć nowy powód, dla którego warto zbierać pieniądze!

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 20225 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 111276 razy

  Likwiduj bąbelki i oddaj się musującemu relaksowi!

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 164431 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 36200 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 1296443 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 22718 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 46689 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 24193 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Bubble Spirit
  Graj
  Bubble Spirit
  Zagrano 15078 razy

  Przebijaj kolorowe bańki w najnowszej darmowej strzelance dostępnej w przeglądarce — Bubble Spirit. Uważaj, gdy wypuszczasz bańkę, gdyż celem w grze jest wyczyszczenie całej planszy, aby zdobyć możliwie jak najwięcej punktów!

 • Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Graj
  Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Zagrano 18513 razy
 • Clusterz
  Graj
  Clusterz
  Zagrano 34616 razy

  Czy poradzisz sobie z naporem kolorowych bąbelków?

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 16182 razy
 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 117184 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 68998 razy

  Te bąbelki są złe do szpiku kości. Pozbądź się ich jak najszybciej.

 • Bąbelkowe miasto
  Graj
  Bąbelkowe miasto
  Zagrano 15440 razy

  Użyj działka i sprawdź, jak szybko uda Ci się rozbić te wszystkie bąbelki.

 • Bąbelkowa łąka 2
  Graj
  Bąbelkowa łąka 2
  Zagrano 9661 razy

  Ten kotek uwielbia dziko rosnące kwiaty. Pomóż mu ułożyć piękny bukiet w tej zabawnej przygodówce logicznej.

 • Bubble Burst
  Graj
  Bubble Burst
  Zagrano 30161 razy

  Get ready to blast off on an adventure through the outer reaches of the universe. Tons of bubbles are waiting for you to destroy them with this powerful cannon. Wipe them out, as fast as you can, in this interstellar bubble shooter game.

 • Wielkanocne bąbelki
  Graj
  Wielkanocne bąbelki
  Zagrano 16310 razy

  Jak szybko uda Ci się zniszczyć te kolorowe pisanki? Jest ich coraz więcej! Przejmij kontrolę nad działkiem i zacznij w nie strzelać w tej grze logicznej.

 • Bubble Academy
  Graj
  Bubble Academy
  Zagrano 28722 razy
 • Bubble Shooter Saga 2
  Graj
  Bubble Shooter Saga 2
  Zagrano 13102 razy

  Wybierz się w magiczną podróż ze zbijaniem kolorowych baniek. Sprawdź, czy wykażesz się celnością w tej najnowszej, pasjonującej grze w strzelanie: Bubble Shooter Saga 2!

 • Sea Bubble Pirates 3
  Graj
  Sea Bubble Pirates 3
  Zagrano 12104 razy

  Rozbijaj kolorowe kulki, by utrzymać statek piracki na morzu w trzeciej części popularnej gry Sea Bubble Pirates! Jak najszybciej usuwaj grupy co najmniej trzech kulek i zdobywaj punkty premiowe za usunięcie jednym strzałem jak największej ich liczby. Odblokowuj osiągnięcia, ulepszenia i kombinacje oraz zbieraj złote monety – tylko uważaj, by kulki nie dotarły do dołu ekranu.

 • Bongo Balls
  Graj
  Bongo Balls
  Zagrano 17312 razy

  Celuj i strzelaj kulami w inne poruszające się kule by tworzyć grupy co najmniej 3 identycznych kul.

 • Egipskie kule
  Graj
  Egipskie kule
  Zagrano 22263 razy

  Wybierz się na wyprawę do tajemniczej egipskiej świątyni. Czeka tam na ciebie wiele niesamowitych zadań! Szybko dopasuj kolorowe kule w tej grze logicznej, zanim będzie ich za dużo.

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 738459 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 150402 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Bubble Shooter HD
  Graj
  Bubble Shooter HD
  Zagrano 39847 razy

  Polepsz swoje umiejętności strzelania w bańki, grając w tę tradycyjną wersję klasycznej gry logicznej. Postaraj się jak najszybciej przebić bańki.

 • Bubble Spinner
  Graj
  Bubble Spinner
  Zagrano 53523 razy

  Bubble Shooter zaczął się kręcić!

 • Bouncing Ball
  Graj
  Bouncing Ball
  Zagrano 12448 razy

  Odkryj zasoby prawdziwej skaczącej energii i usuń kulki!

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!