• Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 19589711 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 8629973 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 5798278 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 2043797 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Graj
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 1434949 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 1099922 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 807341 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Bubble Laguna
  Graj
  Bubble Laguna
  Zagrano 582254 razy

  Zmierz się z realnymi graczami w tej bitwie na bąbelki!

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 566577 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 554984 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Królowa śniegu 2
  Graj
  Królowa śniegu 2
  Zagrano 515269 razy

  Uwolnij rodzinę elfów z niewoli nikczemnej władczyni w tej grze-łamigłówce.

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 489333 razy

  Likwiduj bąbelki i oddaj się musującemu relaksowi!

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 445945 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Bańkowe lasy
  Graj
  Bańkowe lasy
  Zagrano 445550 razy

  Horda dziwacznych i niszczycielskich baniek znienacka pojawiła się w tym zaczarowanym lesie. Zadaniem tej odważnej wiewiórki jest je zniszczyć w tej strzelance w bańki. Połącz siły z bohaterem gry, gdy steruje działkiem i próbuje przebić wszystkie bańki!

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 399872 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 376524 razy

  Te bąbelki są złe do szpiku kości. Pozbądź się ich jak najszybciej.

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 356537 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 329298 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 228548 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Łowca Skarbów
  Graj
  Łowca Skarbów
  Zagrano 223826 razy

  Nie wszystkie skarby są zakopane...

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 218581 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Bąbelkowy kurczak
  Graj
  Bąbelkowy kurczak
  Zagrano 211445 razy

  Ta kura chce uratować swoje kurczaki, ale przeszkadzają jej te wszystkie warzywa. Pomóż jej rozwalić je na kawałki w tej grze logicznej przy pomocy różnych przedmiotów, od pomidorów po fajerwerki.

 • Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 189803 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Bubble Spirit
  Graj
  Bubble Spirit
  Zagrano 187472 razy

  Przebijaj kolorowe bańki w najnowszej darmowej strzelance dostępnej w przeglądarce — Bubble Spirit. Uważaj, gdy wypuszczasz bańkę, gdyż celem w grze jest wyczyszczenie całej planszy, aby zdobyć możliwie jak najwięcej punktów!

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 186088 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 173309 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Sea Bubble Pirates 3
  Graj
  Sea Bubble Pirates 3
  Zagrano 159496 razy

  Rozbijaj kolorowe kulki, by utrzymać statek piracki na morzu w trzeciej części popularnej gry Sea Bubble Pirates! Jak najszybciej usuwaj grupy co najmniej trzech kulek i zdobywaj punkty premiowe za usunięcie jednym strzałem jak największej ich liczby. Odblokowuj osiągnięcia, ulepszenia i kombinacje oraz zbieraj złote monety – tylko uważaj, by kulki nie dotarły do dołu ekranu.

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 154774 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Egipskie kule
  Graj
  Egipskie kule
  Zagrano 146701 razy

  Wybierz się na wyprawę do tajemniczej egipskiej świątyni. Czeka tam na ciebie wiele niesamowitych zadań! Szybko dopasuj kolorowe kule w tej grze logicznej, zanim będzie ich za dużo.

 • Bubble Shooter 2
  Graj
  Bubble Shooter 2
  Zagrano 146387 razy

  Czy uda ci się zdobyć rekordowy wynik, grając w tę tradycyjną grę w strzelanie bąbelków? Przejmij kontrolę na działkiem i ostrożnie ustaw cel, zanim pociągniesz za spust.

 • Bubble Spinner
  Graj
  Bubble Spinner
  Zagrano 141583 razy

  Bubble Shooter zaczął się kręcić!

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 123250 razy
 • Wielkanocne bąbelki
  Graj
  Wielkanocne bąbelki
  Zagrano 117366 razy

  Jak szybko uda Ci się zniszczyć te kolorowe pisanki? Jest ich coraz więcej! Przejmij kontrolę nad działkiem i zacznij w nie strzelać w tej grze logicznej.

 • Bubble Academy
  Graj
  Bubble Academy
  Zagrano 117097 razy
 • Bubble Gems
  Graj
  Bubble Gems
  Zagrano 104603 razy

  Zachwycające klejnote tylko czekają, aż je zbierzesz! Jedynym problemem jest to, że są schowane wśród kolorowych baniek! Dobrze celuj i strzelaj w odpowiednie bańki, aby zniknęły i uwolniły lśniący skarb!

 • Strzelanie do bąbelków
  Graj
  Strzelanie do bąbelków
  Zagrano 104258 razy

  Potrzebujemy kogoś, kto potrafi zestrzelić mnóstwo bąbelków. Doświadczenie nie jest wymagane...

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!