• Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 2116946 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 47434 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 141815 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Clusterz
  Graj
  Clusterz
  Zagrano 34406 razy

  Czy poradzisz sobie z naporem kolorowych bąbelków?

 • Królowa śniegu 2
  Graj
  Królowa śniegu 2
  Zagrano 53535 razy

  Uwolnij rodzinę elfów z niewoli nikczemnej władczyni w tej grze-łamigłówce.

 • Bubble Spinner
  Graj
  Bubble Spinner
  Zagrano 54014 razy

  Bubble Shooter zaczął się kręcić!

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 156994 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 125100 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 44201 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 24781 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 25326 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Bubble Shooter HD
  Graj
  Bubble Shooter HD
  Zagrano 68608 razy

  Polepsz swoje umiejętności strzelania w bańki, grając w tę tradycyjną wersję klasycznej gry logicznej. Postaraj się jak najszybciej przebić bańki.

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 714519 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 114139 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Graj
  Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Zagrano 17835 razy
 • Bouncing Ball
  Graj
  Bouncing Ball
  Zagrano 12001 razy

  Odkryj zasoby prawdziwej skaczącej energii i usuń kulki!

 • Bubble Academy
  Graj
  Bubble Academy
  Zagrano 25464 razy
 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 17845 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 20827 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bubble Burst
  Graj
  Bubble Burst
  Zagrano 32838 razy

  Get ready to blast off on an adventure through the outer reaches of the universe. Tons of bubbles are waiting for you to destroy them with this powerful cannon. Wipe them out, as fast as you can, in this interstellar bubble shooter game.

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 27556 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 1108054 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Jungle Shooter
  Graj
  Jungle Shooter
  Zagrano 12492 razy

  Zestrzel owocowy łup z małą pomocą twoich zwierzęcych przyjaciół!

 • Bąbelkowy kurczak
  Graj
  Bąbelkowy kurczak
  Zagrano 19723 razy

  Ta kura chce uratować swoje kurczaki, ale przeszkadzają jej te wszystkie warzywa. Pomóż jej rozwalić je na kawałki w tej grze logicznej przy pomocy różnych przedmiotów, od pomidorów po fajerwerki.

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 25521 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Wielkanocne bąbelki
  Graj
  Wielkanocne bąbelki
  Zagrano 13178 razy

  Jak szybko uda Ci się zniszczyć te kolorowe pisanki? Jest ich coraz więcej! Przejmij kontrolę nad działkiem i zacznij w nie strzelać w tej grze logicznej.

 • Bongo Balls
  Graj
  Bongo Balls
  Zagrano 17501 razy

  Celuj i strzelaj kulami w inne poruszające się kule by tworzyć grupy co najmniej 3 identycznych kul.

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 37872 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Bąbelkowy Futbol: Puchar Świata
  Graj
  Bąbelkowy Futbol: Puchar Świata
  Zagrano 9506 razy

  Bądź jak Beckham i celnymi kopnięciami utoruj sobie drogę do zwycięstwa!

 • Bubble Trouble
  Graj
  Bubble Trouble
  Zagrano 4733 razy

  Engage in some devilishly good bubble-popping therapy!

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 16213 razy
 • Zaginiony Świat
  Graj
  Zaginiony Świat
  Zagrano 23272 razy

  Podróżuj przez Zaginiony Świat, aby odkryć nowy powód, dla którego warto zbierać pieniądze!

 • Bąbelkowe miasto
  Graj
  Bąbelkowe miasto
  Zagrano 12347 razy

  Użyj działka i sprawdź, jak szybko uda Ci się rozbić te wszystkie bąbelki.

 • Bubble Gems
  Graj
  Bubble Gems
  Zagrano 14895 razy

  Zachwycające klejnote tylko czekają, aż je zbierzesz! Jedynym problemem jest to, że są schowane wśród kolorowych baniek! Dobrze celuj i strzelaj w odpowiednie bańki, aby zniknęły i uwolniły lśniący skarb!

 • Soccer Bubbles
  Graj
  Soccer Bubbles
  Zagrano 5612 razy

  Koniecznie wypróbuj tę wyjątkową wersję gry w strzelanie do baniek. Przyłącz się do gwiazdy piłki nożnej i pomóż piłkarzowi w łączeniu baniek o tych samych kolorach, aby je zbić.

 • Bubble Shooter Saga 2
  Graj
  Bubble Shooter Saga 2
  Zagrano 11590 razy

  Wybierz się w magiczną podróż ze zbijaniem kolorowych baniek. Sprawdź, czy wykażesz się celnością w tej najnowszej, pasjonującej grze w strzelanie: Bubble Shooter Saga 2!

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!