• Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 48561 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 2007704 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Królowa śniegu 2
  Graj
  Królowa śniegu 2
  Zagrano 58108 razy

  Uwolnij rodzinę elfów z niewoli nikczemnej władczyni w tej grze-łamigłówce.

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 146065 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 20904 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 167118 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 21293 razy

  Te bąbelki są złe do szpiku kości. Pozbądź się ich jak najszybciej.

 • Clusterz
  Graj
  Clusterz
  Zagrano 33430 razy

  Czy poradzisz sobie z naporem kolorowych bąbelków?

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 18814 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Bubble Spinner
  Graj
  Bubble Spinner
  Zagrano 53738 razy

  Bubble Shooter zaczął się kręcić!

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 110175 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 19265 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 23703 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Łowca Skarbów
  Graj
  Łowca Skarbów
  Zagrano 59016 razy

  Nie wszystkie skarby są zakopane...

 • Sea Bubble Pirates 3
  Graj
  Sea Bubble Pirates 3
  Zagrano 11599 razy

  Rozbijaj kolorowe kulki, by utrzymać statek piracki na morzu w trzeciej części popularnej gry Sea Bubble Pirates! Jak najszybciej usuwaj grupy co najmniej trzech kulek i zdobywaj punkty premiowe za usunięcie jednym strzałem jak największej ich liczby. Odblokowuj osiągnięcia, ulepszenia i kombinacje oraz zbieraj złote monety – tylko uważaj, by kulki nie dotarły do dołu ekranu.

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 11196 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 738686 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Zaginiony Świat
  Graj
  Zaginiony Świat
  Zagrano 21102 razy

  Podróżuj przez Zaginiony Świat, aby odkryć nowy powód, dla którego warto zbierać pieniądze!

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 47869 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Graj
  Bubble Shooter: Archibald the Pirate
  Zagrano 18017 razy
 • Bubble Burst
  Graj
  Bubble Burst
  Zagrano 32097 razy

  Get ready to blast off on an adventure through the outer reaches of the universe. Tons of bubbles are waiting for you to destroy them with this powerful cannon. Wipe them out, as fast as you can, in this interstellar bubble shooter game.

 • Bouncing Ball
  Graj
  Bouncing Ball
  Zagrano 11715 razy

  Odkryj zasoby prawdziwej skaczącej energii i usuń kulki!

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 69144 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Bubble Academy
  Graj
  Bubble Academy
  Zagrano 28890 razy
 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 112862 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Bubble Spirit
  Graj
  Bubble Spirit
  Zagrano 17084 razy

  Przebijaj kolorowe bańki w najnowszej darmowej strzelance dostępnej w przeglądarce — Bubble Spirit. Uważaj, gdy wypuszczasz bańkę, gdyż celem w grze jest wyczyszczenie całej planszy, aby zdobyć możliwie jak najwięcej punktów!

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 1117680 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 32365 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Bubble Gems
  Graj
  Bubble Gems
  Zagrano 14607 razy

  Zachwycające klejnote tylko czekają, aż je zbierzesz! Jedynym problemem jest to, że są schowane wśród kolorowych baniek! Dobrze celuj i strzelaj w odpowiednie bańki, aby zniknęły i uwolniły lśniący skarb!

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 16023 razy
 • Bąbelkowy Futbol: Puchar Świata
  Graj
  Bąbelkowy Futbol: Puchar Świata
  Zagrano 10418 razy

  Bądź jak Beckham i celnymi kopnięciami utoruj sobie drogę do zwycięstwa!

 • Bąbelkowy kurczak
  Graj
  Bąbelkowy kurczak
  Zagrano 19567 razy

  Ta kura chce uratować swoje kurczaki, ale przeszkadzają jej te wszystkie warzywa. Pomóż jej rozwalić je na kawałki w tej grze logicznej przy pomocy różnych przedmiotów, od pomidorów po fajerwerki.

 • Bubble Shooter HD
  Graj
  Bubble Shooter HD
  Zagrano 113064 razy

  Polepsz swoje umiejętności strzelania w bańki, grając w tę tradycyjną wersję klasycznej gry logicznej. Postaraj się jak najszybciej przebić bańki.

 • Bongo Balls
  Graj
  Bongo Balls
  Zagrano 17243 razy

  Celuj i strzelaj kulami w inne poruszające się kule by tworzyć grupy co najmniej 3 identycznych kul.

 • Wielkanocne bąbelki
  Graj
  Wielkanocne bąbelki
  Zagrano 13087 razy

  Jak szybko uda Ci się zniszczyć te kolorowe pisanki? Jest ich coraz więcej! Przejmij kontrolę nad działkiem i zacznij w nie strzelać w tej grze logicznej.

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 25353 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!