Gry .io

 • Space1.Io
  Graj
  Space1.Io
  Zagrano 2178 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej grze wieloosobowej o nieustającej akcji? Zbuduj potężną flotę statków kosmicznych i zbierz jak najwięcej ulepszeń, walcząc z graczami z całego świata.

 • 2099.io
  Graj
  2099.io
  Zagrano 2716 razy

  Oto potwory kontra roboty w tej trójwymiarowej grze wieloosobowej. Daj z siebie wszystko i postaraj się przetrwać jak najdłużej, walcząc przeciwko innym graczom z całego świata.

 • Agar.io
  Graj
  Agar.io
  Zagrano 326599 razy
 • Angry Snakes
  Graj
  Angry Snakes
  Zagrano 95212 razy

  W tym miejscu jest pełno miejsca dla wszystkich węży... czy aby na pewno? Jak długo uda Ci się ochronić Twojego węża przed zniszczeniem w tej trudnej grze io? Musisz omijać inne pełzające gady, po drodze pożerając masę kulkowych dopalaczy.

 • Anomal.io
  Graj
  Anomal.io
  Zagrano 9253 razy

  Nadajesz się na największego klocka w królestwie? Przeżyj na własnej skórze to, co czeka na ciebie w tej ślicznej grze io. Jedz mnóstwo jabłek i mięsa, aby pokonać swych przeciwników. Strzeż się jednak grzybów!

 • Astroe.Io
  Graj
  Astroe.Io
  Zagrano 601 razy

  tmp

 • Barbs.io
  Graj
  Barbs.io
  Zagrano 13371 razy

  Can you construct an awesome spinner while you compete against players from all over the world? Fight to out-spin and outlast your opponents in this epic io game.

 • Mitoza
  Graj
  Mitoza
  Zagrano 3223 razy

  Możesz wypróbować kilka różnych trybów gry w tej emocjonującej grze io. Jak długo utrzymasz się w szalonej chaotycznej lub epickiej wojnie? Stwórz potężną plamę i wchłoń przeciwników, zanim to oni dopadną Ciebie!

 • Moomoo.Io
  Graj
  Moomoo.Io
  Zagrano 239304 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że praca na roli jest tak ciężka? Walcz o zasoby, grając przeciwko międzynarodowej grupie graczy w tej szalonej grze wieloosobowej. Twoim zadaniem będzie zbieranie kamieni, pożywienia i drewna w celu zbudowania gospodarstwa rolnego i skonstruowania różnych rodzajów broni do ochrony.

 • Narwhale.io
  Graj
  Narwhale.io
  Zagrano 24067 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w szalonym chaosie w tej wyjątkowej grze io? Przejmij kontrolę nad wielorybem i pokonaj czyhających przeciwników, zanim cię dopadną!

 • Generals.io
  Graj
  Generals.io
  Zagrano 1392 razy

  Gotowy na totalny pojedynek? Dasz radę pokonać przeciwników w strategicznej walce? Zanurz się w świecie wymagającej gry io Generals.io. Poprowadź swoje oddziały do zwycięstwa, otaczając i likwidując jednostki wroga.

 • Gravity Game.io
  Graj
  Gravity Game.io
  Zagrano 888 razy

  Ta niesamowita gra wieloosobowa jest totalnie nie z tego świata! Ci kosmici, przeczący zasadom grawitacji, walczą ze sobą na tajemniczych planetach, a ty możesz do nich dołączyć. Ruszaj po zwycięstwo przez cały układ słoneczny, walcząc z graczami z całego świata.

 • Kart Wars.io
  Graj
  Kart Wars.io
  Zagrano 1293 razy

  Mario i jego kumple nie przetrwaliby nawet pięciu sekund na arenie nieustannych wyścigów w tej grze wieloosobowej. Wskakuj za kierownicę gokarta i zbieraj wzmocnienia, zanim zniszczą cię przeciwnicy!

 • Frickinzombies.io
  Graj
  Frickinzombies.io
  Zagrano 2453 razy

  Spójrz tylko na te biegające wokół zombie! Czy możesz coś na to poradzić? Zbierz innych graczy z wszystkich zakątków Internetu w tej grze io pełnej akcji. Pozbądź się jak najszybciej nieumarłych!

 • Kosmiczny wąż Y8
  Graj
  Kosmiczny wąż Y8
  Zagrano 18856 razy

  Te międzygwiezdne węże potrzebują trochę miejsca! Walcz u boku fajnego gada i zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej pełnej akcji grze io. Twój bohater będzie musiał pożreć mnóstwo kulek, aby móc pokonać przeciwników i ich węże.

 • Kazap.io
  Graj
  Kazap.io
  Zagrano 2431 razy

  Wyleć w międzygwiezdną podróż w tej epickiej grze io. Czy uda Ci się zlikwidować wszystkich wrogów i przetrwać jak najdłużej na tej arenie walki położonej wśród gwiazd?

 • Powerline.io
  Graj
  Powerline.io
  Zagrano 1015 razy

  Ile potrafisz wytrzymać w tej trudnej grze io? Poprowadź swoją kropkę wokół areny, aż stanie się ogromną linią i zje masę kulek mocy. Czy uda się jej przetrwać przez wiele godzin czy zostanie rozgromiona w mgnieniu oka?

 • S0urce.io
  Graj
  S0urce.io
  Zagrano 838 razy

  W tej chaotycznej grze io musisz kogoś „zhakować” albo ten los spotka Ciebie. Wcielisz się w rolę hakera, próbując włamać się do systemu przeciwnika. Zgarnij ulepszenia z Czarnego Rynku, gdy chronisz swój system przed awarią.

 • Deathcar.io
  Graj
  Deathcar.io
  Zagrano 1838 razy

  Czy uda ci się wyjść cało z tych zawodów w demolce samochodów? Sprawdź, czy uda ci się przetrwać najdłużej w tej dynamicznej grze wieloosobowej. Twoim zadaniem jest rozgromienie przeciwników zanim oni zmiażdżą twój samochód lub wysadzą go w powietrze!

 • Deeeep Io
  Graj
  Deeeep Io
  Zagrano 279670 razy

  Głęboko pod powierzchnią wirtualnego oceanu dzieją się całkiem zwariowane rzeczy w tej grze wieloosobowej. Mnóstwo graczy z całego świata walczy ze sobą w tej niesamowitej rywalizacji o przetrwanie. Przejmij kontrolę nad jednym z morskich stworzeń i przygotuj się do ostrej walki. Połykaj jak najwięcej pigułek i próbuj pokonać swoich przeciwników poprzez ich zjedzenie.

 • Doblons.io
  Graj
  Doblons.io
  Zagrano 28856 razy

  Wyrusz w rejs na statku wojennym i werbuj graczy z całego świata w tej grze typu io. Odpicuj swój statek, zbierając monety i dodając broń, mocniejsze opancerzenie i wiele innych rzeczy.

 • Little Big Snake
  Graj
  Little Big Snake
  Zagrano 290146 razy

  Te małe węże są okropnie głodne, ale chyba nigdy nie najedzą się do syta. Steruj żarłocznym gadem w tej ekscytującej grze io. Czy potrafisz napchać go kulkami mocy, próbując omijać pozostałe węże? Musisz jednak mieć się na baczności — jeśli wpadniesz na jakiegoś węża, wylecisz w powietrze.

 • Rusher.io
  Graj
  Rusher.io
  Zagrano 11108 razy

  Ilu wojowników uda Ci się pokonać Twoim mieczem? Zanurz się w świat tej ekscytującej gry io i zmierz się z graczami z całego świata. Rozegraj pojedynek na śmierć i życia na tej epickiej arenie walki!

 • Sushi Battle
  Graj
  Sushi Battle
  Zagrano 281 razy

  W tym barze sushi jest straszny ruch, a klienci strasznie marudzą. Dasz radę szybko ich obsłużyć? Zbierz ich zamówienia i przygotuj wszystko jak należy, zanim wydasz dania. Twoim zadaniem będzie również zebrać wystarczająco dużo gotówki, aby opłacić czynsz, w tej pełnej wrażeń grze symulacyjnej.

 • Tanksmith.io
  Graj
  Tanksmith.io
  Zagrano 618 razy

  W tej grze io możesz zbudować fantastyczny czołg. Twoim zadaniem będzie również obronić go przed zaciekłymi graczami z całego świata. Zbierz jak najwięcej zasobów, aby ulepszyć czołg, odpychając atak bezwzględnych wrogów.

 • Unicorn.io
  Graj
  Unicorn.io
  Zagrano 1372 razy

  Te jednorożce wydają się śliczne i milutkie, ale tak naprawdę są śmiertelne. Jak długo uda Ci się wytrwać, gdy wpadniesz w ich niekończącą się zasadzkę? Podczas walki zbieraj serca, aby pokonać inne jednorożce swoim potężnym rogiem.

 • Spacelamb.Space
  Graj
  Spacelamb.Space
  Zagrano 88 razy
 • Supertanks.io
  Graj
  Supertanks.io
  Zagrano 5487 razy

  W tej intensywnej grze io walka nie ma końca. Przejmij kontrolę nad potężnym czołgiem, przemierzając labirynt pełny wrogów. Czy zniszczysz ich czołgi, zanim one wysadzą Ciebie?

 • Snake.is
  Graj
  Snake.is
  Zagrano 67460 razy

  Spraw, by świecący wąż stawał się coraz większy, dzięki pałaszowaniu jak największej ilości świecących kulek! Ale uważaj na inne węże (sterowane przez rzeczywistych graczy) w tej wieloosobowej wersji online klasycznej gry Snake.

 • Snake.is MLG
  Graj
  Snake.is MLG
  Zagrano 21609 razy

  Czy zdołasz uczynić swojego węża niezwykle potężnym w tej epickiej grze io? Zmierzysz się z niezwykłymi graczami z całego świata, manewrując przez chaotyczny świat pełny szalonej grafiki i pysznych słodyczy.

 • Splatty Io
  Graj
  Splatty Io
  Zagrano 3944 razy

  Czy zdołasz pomalować wszystkich innych graczy w tej świetnej grze io? Rzucaj w nich kulkami z farbą i postaraj się pozostawić za sobą jak najwięcej plam.

 • SuperSnake.io
  Graj
  SuperSnake.io
  Zagrano 19758 razy

  Zbierz całe jedzenie i nie pozwól wężowi dotknąć ścian ani swojego ogona w tej zabawnej grze wieloosobowej!

 • Voxar.io
  Graj
  Voxar.io
  Zagrano 4626 razy

  Wejdź do wirtualnego świata 3D i zmierz się z graczami na całym świecie w tej epickiej grze io. Chowaj się za rogiem, przemierzając całą siatkę.

 • Zombs Royale.io
  Graj
  Zombs Royale.io
  Zagrano 277695 razy

  W tej nieustannej grze io trwa okrutna wojna. Przygotuj się na pełen akcji chaos, gdy starasz się znaleźć broń, zdobyć zasoby ze zrzutów ładunku oraz unikasz kul nieprzyjaciela. Jak długo zdołasz pozostać w jednym kawałku?

 • Warbot.io
  Graj
  Warbot.io
  Zagrano 8846 razy

  These robots are ready to rumble! Dive into battle along with other gamers from around the world in this futuristic io game. Find out how long your warbot can last once it goes up against some tough competition in these arenas. You can collect boosters, upgrade or replace the robot between events, and even watch it blast tunes while it hunts down its opponents.

 • Wormate.io
  Graj
  Wormate.io
  Zagrano 899664 razy

  Robaki z tej przedziwnej gry io są bardzo głodne. Przejmij kontrolę nad jednym z nich i napchaj go przepysznym jedzonkiem: pączkami i cukierkami! Czy uda ci się powiększyć swego robaka, aby przerósł pozostałe? Będzie musiał szybko rosnąć, aby przeżyć grę, podczas gdy ty stajesz w szranki z innymi graczami z całego świata.

Proste gry online dla wielu graczy

Przedstawiamy rodzinę szybkich i emocjonujących gier MMO o nazwie io (lub „.io”). Nazwa pochodzi od domeny internetowej używanej przez Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, która jest kojarzona z najlepszymi grami przeglądarkowymi dla wielu graczy na świecie. Swoją popularność gry tego typu zawdzięczają urzekająco prostej grafice, która nie tylko jest w stylu retro, ale także przyspiesza ładowanie w przeglądarce, jak również niezwykle wciągającej rozgrywce. Znajdziesz u nas ponad 70 darmowych gier .io, dzięki którym sprawdzisz się we współzawodnictwie z niezliczonymi rzeszami innych graczy.

W grach io online zmierzysz się z anonimowymi przeciwnikami z całego świata. Mamy tu klasyczne tytuły, takie jak Snake.is, w której musisz sprawić, aby Twój świecący wąż stawał się coraz większy dzięki pałaszowaniu jak największej ilości świecących kulek. Co ciekawe, gra jest utrzymana w ciemnej i neonowej stylistyce filmu Tron. Jeśli wolisz coś nowego, wypróbuj Dogar.io. W tej grze musisz jeść, aby rosnąć, i rosnąć, aby przeżyć. Pamiętaj jednak, że zawsze gdzieś czai się większy przeciwnik, który tylko marzy o tym, aby zjeść Ciebie! Możesz też poszukać innych ciekawych pozycji z tego gatunku.

Jeśli natomiast szukasz czegoś zupełnie innego, na przykład walki o przetrwanie w czasach średniowiecza, spróbuj swoich sił w grze Wilds.io. Stwórz własną postać i spróbuj utrzymać się przy życiu dłużej niż wszystkie szalejące po mapie potwory. 

Lubisz walkę? Epickie bitwy pancerne albo kosmiczne? Zagraj w Tanx.io lub War in Space i przekonaj się, czy poradzisz sobie w walce na śmierć i życie. Steruj swoim pojazdem i pokonuj przeciwników w czasie rzeczywistym w tych wciągających, ociekających adrenaliną, wieloosobowych grach online!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w proste gry MMO (.io). Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 70 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dorośli pamiętający czasy grania na kalkulatorach sięgają po gry io z nostalgii, a młodsi gracze chcą po prostu miło spędzić czas w towarzystwie innych. Zapraszamy, bez względu na to, do której grupy należysz!