Gry Szybkie pisanie

 • Where's the Word?
  Graj
  Where's the Word?
  Zagrano 438 razy

  Ścigaj się z czasem i znajdź słowa w tabelce! Odblokuj niesamowite, nowe poziomy i spróbuj pobić swój rekord w tej wciągającej grze słownej.

 • Bloop
  Graj
  Bloop
  Zagrano 97 razy

  Strzelaj do spadających literek wciskając odpowiednie litery na klawiaturze.

 • Spider Typer
  Graj
  Spider Typer
  Zagrano 247 razy

  Wpisuj literki lub słowa widoczne na plecach kameleonów.

 • Sunny ABC
  Graj
  Sunny ABC
  Zagrano 90 razy

  Wpisz wszystkie widziane na chmurkach litery i przechodź do następnych poziomów.

 • Super Type
  Graj
  Super Type
  Zagrano 113 razy

  Jeśli chcesz wygrać wyścig z czasem, musisz jak najszybciej napisać na klawiaturze te słowa.

 • Ztype
  Graj
  Ztype
  Zagrano 24 razy

  W tej wybuchowej grze w słówka liczą się szybkie palce! Czy uda ci się wystukać na klawiaturze bezpieczną drogę? Sprawdź, jaka będzie twoja dokładność, najdłuższy ciąg znaków oraz najwyższa fala słownych osiągnięć i poprawiaj swoje wyniki!

 • Cooldog uczy pisania
  Graj
  Cooldog uczy pisania
  Zagrano 43 razy

  Cooldog to naprawdę świetny pies, który potrafi też świetnie pisać na klawiaturze. Pomoże Ci ulepszyć tę umiejętność. Czy uda Ci się zostać taką legendą w pisaniu na klawiaturze jak on, w tej grze edukacyjnej online.

 • Moontype 2
  Graj
  Moontype 2
  Zagrano 16 razy

  Tylko Twoja klawiatura może przeszkodzić tym statkom kosmitów w dotarciu do Księżyca. Powodzenia!

 • Letter Game
  Graj
  Letter Game
  Zagrano 51 razy

  Naciskaj klawisze odpowiadające literom w ognistych kulach, aby je zniszczyć.

 • Guess the Pixel: Comics!
  Graj
  Guess the Pixel: Comics!
  Zagrano 239 razy

  Spójrz na pikselową wersję bardzo znanych komiksowych bohaterów. Czy zdołasz rozpoznać w nich postaci takie jak: Captain America, Wonder Woman, Hulk i ich superprzyjaciół w tej grze w łamigłówki?

 • Santa's Tower
  Graj
  Santa's Tower
  Zagrano 17 razy

  Pomóż Mikołajowi powstrzymać atak rysując myszką spadające kształty!

 • Don't Shit Your Pants
  Graj
  Don't Shit Your Pants
  Zagrano 43 razy

  Cel tej tekstowej gry przygodowej jest bardzo prosty! Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z toalety. Czy uda ci się to zrobić, zanim skończy się czas i zafajdasz portki? Drzwi są zablokowane, więc to może być znacznie trudniejsze, niż mogło się wydawać na początku.

 • Księżycowe maszynopisanie
  Graj
  Księżycowe maszynopisanie
  Zagrano 47 razy

  Chroń księżycową bazę przed atakiem obcych, wykorzystując umiejętności superszybkiego pisania.

 • Magic Library
  Graj
  Magic Library
  Zagrano 21 razy

  Wpisz przy pomocy klawiatury literę widoczną na książce,nim dotknie ona podłogi.

 • Qwerty Warriors
  Graj
  Qwerty Warriors
  Zagrano 50 razy

  Prawidłowo wpisz słowo widoczne pod zbliżającym się wrogiem, aby go zniszczyć!

Zostań mistrzem klawiatury

Wklepanie zwykłej wiadomości do znajomego na Facebooku zajmuje Ci pół godziny? Ciągle się mylisz, a włączona funkcja sprawdzania pisowni to konieczność? Nie patrz z zazdrością na kolegów z pracy, którzy kończą odpisywać na wszystkie maile zaraz po 9 rano. Weź komputerową klawiaturę w swoje ręce! Pomoże Ci w tym nasza kolekcja bezpłatnych gier internetowych, ukierunkowanych na ćwiczenie szybkiego pisania.

Chcesz zasłynąć ze swych sekretarskich umiejętności niczym panna Moneypenny? A może zrobić karierę w agencji reklamowej (lub innej liczącej się firmie) jak dziewczyny z serialu „Mad Men”? Jeśli za każdym razem gdy oglądasz dramat sądowy, coraz większym szacunkiem darzysz stenotypistki, spróbuj swoich sił, a następnie doskonal umiejętności, wybierając jedną z poniższych pozycji!

Na rozgrzewkę coś prostego, np. Bloop, Letter Game czy Magic Library, czyli gry, w których uczysz się odpowiednio szybko wciskać wybrane klawisze. Zacznij właśnie od takich nieskomplikowanych pozycji, które pomogą Ci oswoić się z miejscami, jakie poszczególne litery zajmują na klawiaturze. Podobne wyzwanie stawiają przed graczem Spider Typer czy Sunny ABC.

Masz ochotę przejść na wyższy poziom wtajemniczenia? Co powiesz na Super Type, grę polegającą na pisaniu całych słów na czas, lub Ztype, w której musisz jak najszybciej wystukać pojawiające się na ekranie słowa, aby móc je zestrzelić? Kto mówił, że nauka szybkiego (i najlepiej bezwzrokowego) pisania musi być nudna!

Kolejna pozycja, obok której nie można przejść obojętnie, to Cooldog uczy pisania – świetna gierka, choć niekoniecznie należy się z niej uczyć angielskiego, Cooldog bowiem mówi (i pisze!) w bardzo specyficzny, typowy dla siebie i nie zawsze gramatyczny sposób. Jeśli jednak chcesz tylko i wyłącznie poćwiczyć uważność i popracować nad szybkością pisania, ta gra jest naszym faworytem i – gwarantujemy – jedną z najzabawniejszych opcji.

Innymi niesztampowymi pozycjami są m.in. Księżycowe maszynopisanie, Santa’s Tower, Don’t Shit Your Pants czy Qwerty Warriors – są zasadniczo proste, ale cała otoczka sprawia, że przyspieszony kurs szybkiego pisania nie jest już taki straszny.