• Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 7642 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • Draw My Thing Online
  Graj
  Draw My Thing Online
  Zagrano 90524 razy

  Dołącz do graczy z całego świata w tej dziwacznej i zakręconej grze online. Dasz radę odgadnąć tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie? Możesz też podkręcić zabawę, rysując własne słowo.

 • Animal Quiz
  Graj
  Animal Quiz
  Zagrano 42483 razy

  Czy potrafisz przeliterować nazwy różnych zwierząt? W tym zabawnym quizie przetestujesz swój zasób słów. Na każdym z poziomów sprawdzisz swoją wiedzę i poprawisz umiejętności językowe. Zapewne przeliterujesz słowo „ant”, ale co ze zwierzętami, które mają dłuższe nazwy? Przekonajmy się!

 • Pinturillo 2
  Graj
  Pinturillo 2
  Zagrano 5678 razy

  Daj się wciągnąć w tę wieloosobową grę online. Twórcy z całego świata malują serie obrazów. Czy uda ci się zgadnąć, co wyjdzie spod ich pędzla? Możesz również zaprosić znajomych do swego pokoju i sprawdzić, czy będą w stanie odgadnąć, co jest na twym rysunku.

 • Mieszanina liter
  Graj
  Mieszanina liter
  Zagrano 2194 razy

  Tych liter przybywa coraz więcej. Nadążysz za nimi? Użyj ich do jak najszybszego układania słów w tej wymagającej interentowej grze w słówka.

 • Gartic.io
  Graj
  Gartic.io
  Zagrano 5777 razy

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Łamigłówki słowne pingwinów
  Graj
  Łamigłówki słowne pingwinów
  Zagrano 2971 razy

  Te zwariowane pingwiny pluskają się w tej wannie, ale także uwielbiają gry słowne. Możesz pomóc im rozwiązać wszystkie trudne zagadki, gdy próbują szlifować swoje słownictwo?

 • Quiz milionera
  Graj
  Quiz milionera
  Zagrano 8233 razy

  Co zgarniesz w tej ekscytującej grze w łamigłówki? — milion wirtualnych dolarów czy figę z makiem? Odpowiedz uważnie na każde pytanie. Jeśli nie możesz przejść dalej, wykonaj telefon do przyjaciela lub wyeliminuj połowę pytań z tablicy.

 • Skribbl.Io
  Graj
  Skribbl.Io
  Zagrano 28586 razy

  W tej wesołej i pasjonującej grze io możesz zmierzyć się z graczami z całego świata. Przetestuj swoje umiejętności artystyczne, próbując rozgryźć, co narysowali inni gracze. Czy oni także dadzą radę odgadnąć Twoje dzieła?

 • Spider Typer
  Graj
  Spider Typer
  Zagrano 1335 razy

  Wpisuj literki lub słowa widoczne na plecach kameleonów.

 • 7 słów
  Graj
  7 słów
  Zagrano 1361 razy

  Dasz radę odgadnąć wszystkie siedem słów, które znajdziesz na klockach w tej grze online? Sprawdź, czy uda Ci się ułożyć słowa przed upływem czasu. Jeśli nie możesz przejść dalej, zawsze możesz nacisnąć przycisk z podpowiedzią.

 • Quiz o superbohaterach
  Graj
  Quiz o superbohaterach
  Zagrano 4301 razy

  Uważasz się za speca od superbohaterów? Sprawdź, czy uda ci się nazwać wszystkie postaci poprzez przestawienie liter.

 • Quiz słowny z 4 zdjęciami
  Graj
  Quiz słowny z 4 zdjęciami
  Zagrano 1161 razy

  Czy potrafisz odgadnąć, co mają wspólnego ze sobą te cztery zdjęcia? Sprawdź, czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki z obrazkami i słowami, które znajdziesz w tej grze online.

 • Where's the Word?
  Graj
  Where's the Word?
  Zagrano 1569 razy

  Ścigaj się z czasem i znajdź słowa w tabelce! Odblokuj niesamowite, nowe poziomy i spróbuj pobić swój rekord w tej wciągającej grze słownej.

 • Neonowe słowa
  Graj
  Neonowe słowa
  Zagrano 911 razy

  Czy zdołasz wykonać wszystkie słowne zadania, które znajdują się w każdym poziomie tej fajnej grze logicznej? Połącz jak najszybciej litery w każdej neonowej komórce, aby ułożyć z nich słowa.

 • DrawThis.io
  Graj
  DrawThis.io
  Zagrano 719 razy

  Popisz się zdolnościami artystycznymi w tej wieloosobowej grze online. Czy uda Ci się odgadnąć, co rysują pozostali gracze? A czy oni będą w stanie rozpoznać Twoje dzieła? Przekonaj się teraz!

 • Bloop
  Graj
  Bloop
  Zagrano 237 razy

  Strzelaj do spadających literek wciskając odpowiednie litery na klawiaturze.

 • Sunny ABC
  Graj
  Sunny ABC
  Zagrano 279 razy

  Wpisz wszystkie widziane na chmurkach litery i przechodź do następnych poziomów.

 • Super Type
  Graj
  Super Type
  Zagrano 152 razy

  Jeśli chcesz wygrać wyścig z czasem, musisz jak najszybciej napisać na klawiaturze te słowa.

 • Ztype
  Graj
  Ztype
  Zagrano 46 razy

  W tej wybuchowej grze w słówka liczą się szybkie palce! Czy uda ci się wystukać na klawiaturze bezpieczną drogę? Sprawdź, jaka będzie twoja dokładność, najdłuższy ciąg znaków oraz najwyższa fala słownych osiągnięć i poprawiaj swoje wyniki!

 • Czy Wiesz Że
  Graj
  Czy Wiesz Że
  Zagrano 181 razy

  Wysil mózg i znajdź odpowiedzi na te zabawne pytania.

 • Letter Game
  Graj
  Letter Game
  Zagrano 136 razy

  Naciskaj klawisze odpowiadające literom w ognistych kulach, aby je zniszczyć.

 • Moontype 2
  Graj
  Moontype 2
  Zagrano 27 razy

  Tylko Twoja klawiatura może przeszkodzić tym statkom kosmitów w dotarciu do Księżyca. Powodzenia!

 • Guess the Pixel: Comics!
  Graj
  Guess the Pixel: Comics!
  Zagrano 466 razy

  Spójrz na pikselową wersję bardzo znanych komiksowych bohaterów. Czy zdołasz rozpoznać w nich postaci takie jak: Captain America, Wonder Woman, Hulk i ich superprzyjaciół w tej grze w łamigłówki?

 • Santa's Tower
  Graj
  Santa's Tower
  Zagrano 47 razy

  Pomóż Mikołajowi powstrzymać atak rysując myszką spadające kształty!

 • Gender Twist
  Graj
  Gender Twist
  Zagrano 66 razy

  Czy uda ci się rozgryźć imiona wszystkich osób znajdujących na scenie? Przyjrzyj się literom na planszy i pogłówkuj. Każdy błąd kosztuje cenny czas w tej wieloosobowej słownej łamigłówce.

 • Cooldog uczy pisania
  Graj
  Cooldog uczy pisania
  Zagrano 240 razy

  Cooldog to naprawdę świetny pies, który potrafi też świetnie pisać na klawiaturze. Pomoże Ci ulepszyć tę umiejętność. Czy uda Ci się zostać taką legendą w pisaniu na klawiaturze jak on, w tej grze edukacyjnej online.

 • Księżycowe maszynopisanie
  Graj
  Księżycowe maszynopisanie
  Zagrano 77 razy

  Chroń księżycową bazę przed atakiem obcych, wykorzystując umiejętności superszybkiego pisania.

 • Don't Shit Your Pants
  Graj
  Don't Shit Your Pants
  Zagrano 185 razy

  Cel tej tekstowej gry przygodowej jest bardzo prosty! Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z toalety. Czy uda ci się to zrobić, zanim skończy się czas i zafajdasz portki? Drzwi są zablokowane, więc to może być znacznie trudniejsze, niż mogło się wydawać na początku.

 • Qwerty Warriors
  Graj
  Qwerty Warriors
  Zagrano 134 razy

  Prawidłowo wpisz słowo widoczne pod zbliżającym się wrogiem, aby go zniszczyć!

 • Magic Library
  Graj
  Magic Library
  Zagrano 79 razy

  Wpisz przy pomocy klawiatury literę widoczną na książce,nim dotknie ona podłogi.

 • Darmowe słowa
  Graj
  Darmowe słowa
  Zagrano 750 razy

  Ile wyrazów potrafisz utworzyć z podanych liter? Spróbuj wygrać z czasem i wytęż szare komórki, pracując nad słowami w tej niełatwej grze logicznej.

 • S0urce.io
  Graj
  S0urce.io
  Zagrano 614 razy

  W tej chaotycznej grze io musisz kogoś „zhakować” albo ten los spotka Ciebie. Wcielisz się w rolę hakera, próbując włamać się do systemu przeciwnika. Zgarnij ulepszenia z Czarnego Rynku, gdy chronisz swój system przed awarią.

 • Word Zen
  Graj
  Word Zen
  Zagrano 647 razy

  W tej grze online znajdziesz ponad 100 wymagających gier logicznych z czterema poziomami trudności. Przetestuj swoje słownictwo, znajdując wszystkie ukryte słowa.

Zostań mistrzem klawiatury

Wklepanie zwykłej wiadomości do znajomego na Facebooku zajmuje Ci pół godziny? Ciągle się mylisz, a włączona funkcja sprawdzania pisowni to konieczność? Nie patrz z zazdrością na kolegów z pracy, którzy kończą odpisywać na wszystkie maile zaraz po 9 rano. Weź komputerową klawiaturę w swoje ręce! Pomoże Ci w tym nasza kolekcja bezpłatnych gier internetowych, ukierunkowanych na ćwiczenie szybkiego pisania.

Chcesz zasłynąć ze swych sekretarskich umiejętności niczym panna Moneypenny? A może zrobić karierę w agencji reklamowej (lub innej liczącej się firmie) jak dziewczyny z serialu „Mad Men”? Jeśli za każdym razem gdy oglądasz dramat sądowy, coraz większym szacunkiem darzysz stenotypistki, spróbuj swoich sił, a następnie doskonal umiejętności, wybierając jedną z poniższych pozycji!

Na rozgrzewkę coś prostego, np. Bloop, Letter Game czy Magic Library, czyli gry, w których uczysz się odpowiednio szybko wciskać wybrane klawisze. Zacznij właśnie od takich nieskomplikowanych pozycji, które pomogą Ci oswoić się z miejscami, jakie poszczególne litery zajmują na klawiaturze. Podobne wyzwanie stawiają przed graczem Spider Typer czy Sunny ABC.

Masz ochotę przejść na wyższy poziom wtajemniczenia? Co powiesz na Super Type, grę polegającą na pisaniu całych słów na czas, lub Ztype, w której musisz jak najszybciej wystukać pojawiające się na ekranie słowa, aby móc je zestrzelić? Kto mówił, że nauka szybkiego (i najlepiej bezwzrokowego) pisania musi być nudna!

Kolejna pozycja, obok której nie można przejść obojętnie, to Cooldog uczy pisania – świetna gierka, choć niekoniecznie należy się z niej uczyć angielskiego, Cooldog bowiem mówi (i pisze!) w bardzo specyficzny, typowy dla siebie i nie zawsze gramatyczny sposób. Jeśli jednak chcesz tylko i wyłącznie poćwiczyć uważność i popracować nad szybkością pisania, ta gra jest naszym faworytem i – gwarantujemy – jedną z najzabawniejszych opcji.

Innymi niesztampowymi pozycjami są m.in. Księżycowe maszynopisanie, Santa’s Tower, Don’t Shit Your Pants czy Qwerty Warriors – są zasadniczo proste, ale cała otoczka sprawia, że przyspieszony kurs szybkiego pisania nie jest już taki straszny.