• Animal Quiz
  Graj
  Animal Quiz
  Zagrano 80914 razy

  Czy potrafisz przeliterować nazwy różnych zwierząt? W tym zabawnym quizie przetestujesz swój zasób słów. Na każdym z poziomów sprawdzisz swoją wiedzę i poprawisz umiejętności językowe. Zapewne przeliterujesz słowo „ant”, ale co ze zwierzętami, które mają dłuższe nazwy? Przekonajmy się!

 • Draw My Thing Online
  Graj
  Draw My Thing Online
  Zagrano 54348 razy

  Dołącz do graczy z całego świata w tej dziwacznej i zakręconej grze online. Dasz radę odgadnąć tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie? Możesz też podkręcić zabawę, rysując własne słowo.

 • Skribbl.Io
  Graj
  Skribbl.Io
  Zagrano 45251 razy

  W tej wesołej i pasjonującej grze io możesz zmierzyć się z graczami z całego świata. Przetestuj swoje umiejętności artystyczne, próbując rozgryźć, co narysowali inni gracze. Czy oni także dadzą radę odgadnąć Twoje dzieła?

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 29147 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Hack!
  Graj
  Hack!
  Zagrano 17836 razy

  Czy zostaniesz elitarnym hakerem w tej grze symulacyjnej w stylu retro? Popijając kawkę, włam się do komputerów innych osób i zarabiaj cenną walutę o nazwie bit. Nigdy nie dowiedzą się, co ich zaatakowało.

 • Quiz milionera
  Graj
  Quiz milionera
  Zagrano 17564 razy

  Co zgarniesz w tej ekscytującej grze w łamigłówki? — milion wirtualnych dolarów czy figę z makiem? Odpowiedz uważnie na każde pytanie. Jeśli nie możesz przejść dalej, wykonaj telefon do przyjaciela lub wyeliminuj połowę pytań z tablicy.

 • Gartic.io
  Graj
  Gartic.io
  Zagrano 11632 razy

  Can you figure out what’s being drawn by the other players in this io game? See if you can win each round as you take turns drawing all sorts of different things.

 • Quiz o superbohaterach
  Graj
  Quiz o superbohaterach
  Zagrano 8827 razy

  Uważasz się za speca od superbohaterów? Sprawdź, czy uda ci się nazwać wszystkie postaci poprzez przestawienie liter.

 • Pinturillo 2
  Graj
  Pinturillo 2
  Zagrano 4088 razy

  Daj się wciągnąć w tę wieloosobową grę online. Twórcy z całego świata malują serie obrazów. Czy uda ci się zgadnąć, co wyjdzie spod ich pędzla? Możesz również zaprosić znajomych do swego pokoju i sprawdzić, czy będą w stanie odgadnąć, co jest na twym rysunku.

 • Quiz słowny z 4 zdjęciami
  Graj
  Quiz słowny z 4 zdjęciami
  Zagrano 3567 razy

  Czy potrafisz odgadnąć, co mają wspólnego ze sobą te cztery zdjęcia? Sprawdź, czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki z obrazkami i słowami, które znajdziesz w tej grze online.

 • Łamigłówki słowne pingwinów
  Graj
  Łamigłówki słowne pingwinów
  Zagrano 3060 razy

  Te zwariowane pingwiny pluskają się w tej wannie, ale także uwielbiają gry słowne. Możesz pomóc im rozwiązać wszystkie trudne zagadki, gdy próbują szlifować swoje słownictwo?

 • Mieszanina liter
  Graj
  Mieszanina liter
  Zagrano 2610 razy

  Tych liter przybywa coraz więcej. Nadążysz za nimi? Użyj ich do jak najszybszego układania słów w tej wymagającej interentowej grze w słówka.

 • 7 słów
  Graj
  7 słów
  Zagrano 2492 razy

  Dasz radę odgadnąć wszystkie siedem słów, które znajdziesz na klockach w tej grze online? Sprawdź, czy uda Ci się ułożyć słowa przed upływem czasu. Jeśli nie możesz przejść dalej, zawsze możesz nacisnąć przycisk z podpowiedzią.

 • Spider Typer
  Graj
  Spider Typer
  Zagrano 2331 razy

  Wpisuj literki lub słowa widoczne na plecach kameleonów.

 • Neonowe słowa
  Graj
  Neonowe słowa
  Zagrano 1531 razy

  Czy zdołasz wykonać wszystkie słowne zadania, które znajdują się w każdym poziomie tej fajnej grze logicznej? Połącz jak najszybciej litery w każdej neonowej komórce, aby ułożyć z nich słowa.

 • Guess the Pixel: Comics!
  Graj
  Guess the Pixel: Comics!
  Zagrano 1490 razy

  Spójrz na pikselową wersję bardzo znanych komiksowych bohaterów. Czy zdołasz rozpoznać w nich postaci takie jak: Captain America, Wonder Woman, Hulk i ich superprzyjaciół w tej grze w łamigłówki?

 • S0urce.io
  Graj
  S0urce.io
  Zagrano 1366 razy

  W tej chaotycznej grze io musisz kogoś „zhakować” albo ten los spotka Ciebie. Wcielisz się w rolę hakera, próbując włamać się do systemu przeciwnika. Zgarnij ulepszenia z Czarnego Rynku, gdy chronisz swój system przed awarią.

 • DrawThis.io
  Graj
  DrawThis.io
  Zagrano 1246 razy

  Popisz się zdolnościami artystycznymi w tej wieloosobowej grze online. Czy uda Ci się odgadnąć, co rysują pozostali gracze? A czy oni będą w stanie rozpoznać Twoje dzieła? Przekonaj się teraz!

 • Darmowe słowa
  Graj
  Darmowe słowa
  Zagrano 1243 razy

  Ile wyrazów potrafisz utworzyć z podanych liter? Spróbuj wygrać z czasem i wytęż szare komórki, pracując nad słowami w tej niełatwej grze logicznej.

 • Where's the Word?
  Graj
  Where's the Word?
  Zagrano 821 razy

  Ścigaj się z czasem i znajdź słowa w tabelce! Odblokuj niesamowite, nowe poziomy i spróbuj pobić swój rekord w tej wciągającej grze słownej.

 • Word Zen
  Graj
  Word Zen
  Zagrano 377 razy

  W tej grze online znajdziesz ponad 100 wymagających gier logicznych z czterema poziomami trudności. Przetestuj swoje słownictwo, znajdując wszystkie ukryte słowa.

 • Bloop
  Graj
  Bloop
  Zagrano 353 razy

  Strzelaj do spadających literek wciskając odpowiednie litery na klawiaturze.

 • Don't Shit Your Pants
  Graj
  Don't Shit Your Pants
  Zagrano 291 razy

  Cel tej tekstowej gry przygodowej jest bardzo prosty! Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z toalety. Czy uda ci się to zrobić, zanim skończy się czas i zafajdasz portki? Drzwi są zablokowane, więc to może być znacznie trudniejsze, niż mogło się wydawać na początku.

 • Magic Library
  Graj
  Magic Library
  Zagrano 277 razy

  Wpisz przy pomocy klawiatury literę widoczną na książce,nim dotknie ona podłogi.

 • Księżycowe maszynopisanie
  Graj
  Księżycowe maszynopisanie
  Zagrano 261 razy

  Chroń księżycową bazę przed atakiem obcych, wykorzystując umiejętności superszybkiego pisania.

 • Super Type
  Graj
  Super Type
  Zagrano 206 razy

  Jeśli chcesz wygrać wyścig z czasem, musisz jak najszybciej napisać na klawiaturze te słowa.

 • Sunny ABC
  Graj
  Sunny ABC
  Zagrano 202 razy

  Wpisz wszystkie widziane na chmurkach litery i przechodź do następnych poziomów.

 • Czy Wiesz Że
  Graj
  Czy Wiesz Że
  Zagrano 201 razy

  Wysil mózg i znajdź odpowiedzi na te zabawne pytania.

 • Moontype 2
  Graj
  Moontype 2
  Zagrano 189 razy

  Tylko Twoja klawiatura może przeszkodzić tym statkom kosmitów w dotarciu do Księżyca. Powodzenia!

 • Cooldog uczy pisania
  Graj
  Cooldog uczy pisania
  Zagrano 180 razy

  Cooldog to naprawdę świetny pies, który potrafi też świetnie pisać na klawiaturze. Pomoże Ci ulepszyć tę umiejętność. Czy uda Ci się zostać taką legendą w pisaniu na klawiaturze jak on, w tej grze edukacyjnej online.

 • Qwerty Warriors
  Graj
  Qwerty Warriors
  Zagrano 172 razy

  Prawidłowo wpisz słowo widoczne pod zbliżającym się wrogiem, aby go zniszczyć!

 • Letter Game
  Graj
  Letter Game
  Zagrano 164 razy

  Naciskaj klawisze odpowiadające literom w ognistych kulach, aby je zniszczyć.

 • Ztype
  Graj
  Ztype
  Zagrano 73 razy

  W tej wybuchowej grze w słówka liczą się szybkie palce! Czy uda ci się wystukać na klawiaturze bezpieczną drogę? Sprawdź, jaka będzie twoja dokładność, najdłuższy ciąg znaków oraz najwyższa fala słownych osiągnięć i poprawiaj swoje wyniki!

 • Santa's Tower
  Graj
  Santa's Tower
  Zagrano 47 razy

  Pomóż Mikołajowi powstrzymać atak rysując myszką spadające kształty!

 • Gender Twist
  Graj
  Gender Twist
  Zagrano 33 razy

  Czy uda ci się rozgryźć imiona wszystkich osób znajdujących na scenie? Przyjrzyj się literom na planszy i pogłówkuj. Każdy błąd kosztuje cenny czas w tej wieloosobowej słownej łamigłówce.

Zostań mistrzem klawiatury

Wklepanie zwykłej wiadomości do znajomego na Facebooku zajmuje Ci pół godziny? Ciągle się mylisz, a włączona funkcja sprawdzania pisowni to konieczność? Nie patrz z zazdrością na kolegów z pracy, którzy kończą odpisywać na wszystkie maile zaraz po 9 rano. Weź komputerową klawiaturę w swoje ręce! Pomoże Ci w tym nasza kolekcja bezpłatnych gier internetowych, ukierunkowanych na ćwiczenie szybkiego pisania.

Chcesz zasłynąć ze swych sekretarskich umiejętności niczym panna Moneypenny? A może zrobić karierę w agencji reklamowej (lub innej liczącej się firmie) jak dziewczyny z serialu „Mad Men”? Jeśli za każdym razem gdy oglądasz dramat sądowy, coraz większym szacunkiem darzysz stenotypistki, spróbuj swoich sił, a następnie doskonal umiejętności, wybierając jedną z poniższych pozycji!

Na rozgrzewkę coś prostego, np. Bloop, Letter Game czy Magic Library, czyli gry, w których uczysz się odpowiednio szybko wciskać wybrane klawisze. Zacznij właśnie od takich nieskomplikowanych pozycji, które pomogą Ci oswoić się z miejscami, jakie poszczególne litery zajmują na klawiaturze. Podobne wyzwanie stawiają przed graczem Spider Typer czy Sunny ABC.

Masz ochotę przejść na wyższy poziom wtajemniczenia? Co powiesz na Super Type, grę polegającą na pisaniu całych słów na czas, lub Ztype, w której musisz jak najszybciej wystukać pojawiające się na ekranie słowa, aby móc je zestrzelić? Kto mówił, że nauka szybkiego (i najlepiej bezwzrokowego) pisania musi być nudna!

Kolejna pozycja, obok której nie można przejść obojętnie, to Cooldog uczy pisania – świetna gierka, choć niekoniecznie należy się z niej uczyć angielskiego, Cooldog bowiem mówi (i pisze!) w bardzo specyficzny, typowy dla siebie i nie zawsze gramatyczny sposób. Jeśli jednak chcesz tylko i wyłącznie poćwiczyć uważność i popracować nad szybkością pisania, ta gra jest naszym faworytem i – gwarantujemy – jedną z najzabawniejszych opcji.

Innymi niesztampowymi pozycjami są m.in. Księżycowe maszynopisanie, Santa’s Tower, Don’t Shit Your Pants czy Qwerty Warriors – są zasadniczo proste, ale cała otoczka sprawia, że przyspieszony kurs szybkiego pisania nie jest już taki straszny.