Gry wybuchowe

 • Gorillaz Tiles
  Gorillaz Tiles
  Zagrano 95674 razy

  Kliknij dowolną grupę z wybranymi płytkami. Gdy skończą ci się ruchy, użyj bomby, aby zniszczyć płytki.

 • Bomb It 3
  Bomb It 3
  Zagrano 78537 razy

  Podłóż bombę i roznieś swoich przeciwników w drobny mak!

 • Mania pocisków
  Mania pocisków
  Zagrano 1683 razy

  Daleko w górach powstało tajne stowarzyszenie kotów, które chce udoskonalić wyrzutnie pocisków. Startujemy!

 • Pirates and cannons
  Pirates and cannons
  Zagrano 1467 razy

  Dołącz do tych wiecznych żeglarzy w ich podróży przez oceany podczas poszukiwania skarbów i nagród. Celuj i strzelaj do floty przeciwnika, używając bomb i dynamitu. Kupuj w sklepie wspaniałe ulepszenia za monety ze znalezionego skarbu i broń swojej pirackiej dumy.

 • Bomb Pong
  Bomb Pong
  Zagrano 5184 razy

  Zamiast piłeczki jest bomba - nie wysadź w powietrze stołu do gry!

 • Bomb It TD
  Bomb It TD
  Zagrano 15946 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • Freddy's Bomb
  Freddy's Bomb
  Zagrano 4240 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • James Bomb
  James Bomb
  Zagrano 1939 razy

  Razem z Jamesem przemieszczaj się wybuchowo po ogrodzie!

 • Drużyna Saperów
  Drużyna Saperów
  Zagrano 154 razy

  Ktoś musi rozbroić bombę, w przeciwnym razie budynek rozpadnie się przy akompaniamencie głośnego BUM!

 • Bomb Squad
  Bomb Squad
  Zagrano 66 razy

  Użyj swojej armaty do wysadzenia w powietrze wszystkich kamieni.

 • Military
  Military
  Zagrano 378 razy

  Rzut granatem na odległość!

 • Defuse da Bomb
  Defuse da Bomb
  Zagrano 97 razy

  Znajdź trzy kody, przetnij właściwy przewód i rozbrój bomby!

 • Bum, idą zombie
  Bum, idą zombie
  Zagrano 307 razy

  O nie. Kolejna inwazja zombie. Weźmy kilka granatów i bierzmy się do roboty…

 • Teddy Bear Zombies: Grenades
  Teddy Bear Zombies: Grenades
  Zagrano 133 razy

  Te zabawki wyglądają uroczo, ale tak naprawdę to zombie! Rozwal je ładunkami wybuchowymi!

 • Bombs and Zombies
  Bombs and Zombies
  Zagrano 178 razy
 • Bomb Chain
  Bomb Chain
  Zagrano 72 razy

  Oczyść planszę umieszczając bombę tak, by jej wybuch zniszczył pozostałe bomby.

 • Bomb Chain Unlimited
  Bomb Chain Unlimited
  Zagrano 41 razy

  Stwórz wybuchową reakcję łańcuchową!

 • Pirate Booty
  Pirate Booty
  Zagrano 367 razy

  Statek piracki na horyzoncie! Czy zdołasz wysadzić w powietrze wszystkich korsarzy na pokładzie, zanim zaatakują wyspę i zwędzą cenne łupy? Miejscowa ludność polega tylko na tobie w tej grze akcji.

 • Sea Boom
  Sea Boom
  Zagrano 33 razy

  Te złowrogie kalmary zaatakowały to podwodne królestwo! Możesz się ich pozbyć? Użyj materiałów wybuchowych, aby wysadzić je w powietrze. Ale uważaj! Musisz zapalić lont we właściwym czasie w tej podchwytliwej grze typu point and click.

 • Bomb Detonator
  Bomb Detonator
  Zagrano 72 razy

  Podążaj za strzałką i najeżdżaj na kolejne bomby, aby je rozbroić.

Masz ochotę coś wysadzić?

Wybuch to przebiegająca szybko reakcja chemiczna, której towarzyszy powstawanie dużej ilości gazów, detonacja oraz gwałtowny wzrost temperatury i ciśnienia. Tyle teorii. W praktyce wybuchy są jedną z najfajniejszych rzeczy na świecie — o ile oczywiście nie zagrażają czyjemuś życiu lub zdrowiu. Na szczęście na stronie Gry.pl wszystkie wybuchy są wirtualne, więc możesz podziwiać ich efekty, nie robiąc nikomu krzywdy! Oto, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zacznijmy od serii Bomb It. Każda gra z tego cyklu polega na rozstawianiu bomb i wabieniu przeciwnika w zasadzkę. Wybuchy, ucieczki w ostatniej chwili — wielkie emocje i mnóstwo świetnej zabawy. Możesz grać samotnie (przeciwko komputerowym przeciwnikom) lub z drugim graczem. Gorillaz Tiles to z kolei gra logiczna. Twoim zadaniem jest wskazywanie sąsiadujących płytek z identycznymi obrazkami. Płytki są ułożone na planszy w kilku warstwach. Celem gry jest zdjęcie wszystkich płytek z planszy. Co to wszystko ma wspólnego z wybuchami? Otóż gdy skończą Ci się ruchy, możesz wysadzać płytki bez pary, używając bomb!

W grze Pirates and cannons, która jest wariacją na temat klasycznej gry w statki, kierujesz poczynaniami dzielnych żeglarzy poszukujących skarbów i nagród. Celuj i strzelaj do floty przeciwnika, używając bomb i dynamitu. Kupuj w sklepie wspaniałe ulepszenia za monety ze znalezionego skarbu, a przede wszystkim broń swojej pirackiej dumy.

Chcesz poćwiczyć refleks? Wypróbuj grę Military, w której będziesz odbijać specjalnym kijem rzucane Ci granaty. Pierwszym kliknięciem dajesz sygnał, że jesteś gotowy (Twój bohater wznosi kij). Drugie kliknięcie jest najważniejsze w całej grze — musisz wymierzyć je tak, aby trafić w spadający granat. Jeśli nie trafisz, wybuchnie on u Twoich stóp, co nie będzie przyjemne. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Pamiętaj, aby odwiedzić stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w jakieś ciekawe gry związane z wybuchami. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy całkiem sporo gier w tej kategorii, więc praktycznie każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasze gry to świetna zabawa i wielkie emocje. Śmiało, dołącz do nas i zacznij wszystko wysadzać już dziś!