Gry Potwory

 • Szkolny cosplay z potworami
  Graj
  Szkolny cosplay z potworami
  Zagrano 10613 razy

  Bohaterki gry wybierają się dziś wieczorem na odjazdową i dziwaczną imprezę. Dlatego wszystkie chcą założyć kostium, który będzie wyglądać przerażająco pięknie! Możesz pomóc im dobrze się bawić na tej cosplayowej imprezie, na której udają, że są ulubionymi potworami, w tej grze w ubieranki online dla dziewczyn?

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 838235 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • Miasto potworów
  Graj
  Miasto potworów
  Zagrano 12404 razy

  To miasto jest w stanie oblężenia! Potrafisz obronić je, zwalczając gangsterów i innych złoczyńców w tej grze akcji 3D? Połącz siły z fantastycznymi potworami, gdy pokazują tym bezwzględnym draniom, kto tu rządzi!

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 171796 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • The Visitor Returns
  Graj
  The Visitor Returns
  Zagrano 52862 razy

  Ten okropny kosmita kontynuuje eksplorację naszej planety. Jego następnym zadaniem będzie walka z głodnym szopem.

 • Astrocreep
  Graj
  Astrocreep
  Zagrano 15320 razy

  Ten ambitny ufoludek wkradł się na stację kosmiczną, wypełnioną głupawymi astronautami. Czy pomożesz mu zmutować do formy ludzkiej i przejąć kontrolę nad stacją w tej międzygwiezdnej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Nova Defender
  Graj
  Nova Defender
  Zagrano 2437 razy

  Armia kosmitów postanowiła obrócić w gruzy tę futurystyczną metropolię. Czy masz zamiar na to pozwolić? Oczywiście, że nie! Wskakuj do tej gry strategicznej w czasie rzeczywistym i pokaż, kto tu rządzi, na każdym poziomie pełnym wartkiej akcji. Pomiędzy poziomami możesz modernizować swoje systemy obronne i żołnierzy za pomocą wyrzutni rakietowych czy pistoletów laserowych!

 • Walki mutantów 2
  Graj
  Walki mutantów 2
  Zagrano 326443 razy

  Weź udział w walce, odblokuj nowe geny i zobacz, czy pokonasz najsilniejsze mutanty na tej planecie w drugiej części gry Walki mutantów!

 • Potwornie Imprezowa Strzelanka
  Graj
  Potwornie Imprezowa Strzelanka
  Zagrano 83787 razy

  Potwory, macie ochotę się zabawić?

 • Ewolucja
  Graj
  Ewolucja
  Zagrano 6742 razy

  Wszystkie te zwariowane stworki chcą jedynie ewoluować. Czy pomożesz im stać się większymi, silniejszymi i jeszcze dziwniejszymi w tej grze logicznej typu dopasuj 3? Połącz je w grupy po 3 lub więcej i to jak najszybciej potrafisz!

 • Starcie orków
  Graj
  Starcie orków
  Zagrano 8040 razy

  Czy dasz radę zniszczyć wszystkie wieże należące do przeciwników, z którymi podejmiesz walkę w tej strategicznej grze akcji? Inni gracze z całego świata tylko czekają, aby się z tobą zmierzyć! Wykorzystaj armię orków, smoków i innych potworów, aby zlikwidować wrogów jak najszybciej - oni z pewnością będą bezlitośni!

 • Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Graj
  Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Zagrano 88137 razy

  Nie objeżdżaj swoich przeciwników. Przejedź po nich.

 • Guns Pro
  Graj
  Guns Pro
  Zagrano 6327 razy

  W tej grze-strzelance z perspektywy strzelającego możesz walczyć jak zawodowiec. Czeka na ciebie całe mnóstwo przeciwników, ale na szczęście masz przy sobie dubeltówkę i dużo granatów. Powodzenia, żołnierzu!

 • Monster Match
  Graj
  Monster Match
  Zagrano 26722 razy

  Połącz pasujące potworki, zanim wymkną się spod kontroli!

 • Papa Louie
  Graj
  Papa Louie
  Zagrano 404445 razy

  Zbieraj złote monety i pizze, uważaj na potwory i uwolnij swoich przyjaciół.

 • WormZilla
  Graj
  WormZilla
  Zagrano 2874 razy

  Ten nieustraszony robak jest strasznie głodny i chciałby zjeść coś innego niż zazwyczaj. Dlatego zamierza pożreć masę przepysznych żołnierzy! Dołącz do niego w niesamowitej pogoni za jedzeniem w tej grze akcji online.

 • Wielki wąż
  Graj
  Wielki wąż
  Zagrano 52023 razy

  Ten sympatyczny gad jest bardzo głodny. Czy pomożesz mu zjeść wszystkie pyszne desery?

 • Nakarm potwora
  Graj
  Nakarm potwora
  Zagrano 1199 razy

  Ojej, ten uroczy potwór jest baaaaardzo głodny! Nakarm go piłeczkami, szybko! Mniam mniam...

 • Big Bed Boogeyman
  Graj
  Big Bed Boogeyman
  Zagrano 5354 razy

  Czy dobry, czy zły - żaden z ciebie potwór, jeśli nie potrafisz utrzymać dzieciaka na nogach przez całą noc!

 • Łamacz kości
  Graj
  Łamacz kości
  Zagrano 898 razy

  Czy zdołasz przeciwstawić się przeogromnej hordzie potworów i barbarzyńców? Bez względu na wielkość zasobów, stań w obronie swego królestwa w tej epickiej grze na urządzenia mobilne. Rozgrom swego przeciwnika, zbierając mnóstwo diamentów i innych klejnotów.

 • Starcie wojujących orków
  Graj
  Starcie wojujących orków
  Zagrano 2085 razy

  W tej strategicznej grze akcji niebawem rozpocznie się bitwa na śmierć i życie. Dwa klany orków prowadzą ze sobą wojnę. Czy poprowadzisz swoje wojska do zwycięstwa, próbując zniszczyć obronę przeciwnika wszystkimi dostępnymi sposobami: od muskularnych wojowników do przebiegłych czarowników?

 • Cookie Maze
  Graj
  Cookie Maze
  Zagrano 5417 razy

 • Żołnierz-mutant
  Graj
  Żołnierz-mutant
  Zagrano 233 razy

  Dołącz do tego żołnierza-mutanta, gdy przygotowuje się do różnych misji na najbardziej niebezpiecznych planetach we wszechświecie. Musisz mu pomóc, aby przetrwał w tej grze akcji.

 • Ucieczka przed Potworami
  Graj
  Ucieczka przed Potworami
  Zagrano 209 razy

  Jak długo przeżyjesz, kiedy atakują cię 8-bitowe potwory??

 • Łowca czaszek: Pakiet gracza
  Graj
  Łowca czaszek: Pakiet gracza
  Zagrano 28765 razy

  Te posępne kościotrupy same się o to prosiły.

 • Łowca potworów
  Graj
  Łowca potworów
  Zagrano 92 razy

  Potwory zaatakowały Twoją oazę spokoju! Daj im popalić!

 • Super Smash Monsters
  Graj
  Super Smash Monsters
  Zagrano 263 razy

  Jeden dzielny poszukiwacz przygód, jeden wielki loch. Masa wściekłych potworów i zombie. Chcesz rozpocząć tę epicką misję? Zanurz się w oldskulowy świat tej gry akcji.

 • Tiny Alien
  Graj
  Tiny Alien
  Zagrano 4838 razy

  Złowieszcze Imperium skradło kolekcję drogocennych klejnotów! Zadaniem tego malutkiego kosmity w tej grze akcji utrzymanej w stylu retro jest je odzyskać. Wyrusz z nim i jego przyjacielem w epicką misję, gdy próbują uniknąć ostrzału z broni laserowej i infiltrują statek kosmiczny imperium.

 • Mit i bohater
  Graj
  Mit i bohater
  Zagrano 2851 razy

  Na to królestwo napadła armia potworów i tylko ten odważny bohater może je uratować. Pomóż mu przedrzeć się przez bezwzględną hordę potworów w tej magicznej grze akcji.

 • Bubble Bobble 2
  Graj
  Bubble Bobble 2
  Zagrano 3238 razy

  Zastrzel wszystkie potworki i przejdź do następnego poziomu.

 • Potworna miazga
  Graj
  Potworna miazga
  Zagrano 27 razy

  Zmiażdż i schrup najwspanialsze potwory! Złap potwory w paszczę, ale uważaj na ostre zęby na krawędziach, żeby ciebie też nie schrupały! Jak ci pójdzie w tej smakowitej grze?

 • Polowanie na potwory
  Graj
  Polowanie na potwory
  Zagrano 4290 razy

  Broń swojego zamku i nie pozwól, by wrogowie przekroczyli mury obronne!

 • Kreator Zabawkowych Potworów
  Graj
  Kreator Zabawkowych Potworów
  Zagrano 1080 razy

  Kompan do przytulania czy raczej do straszenia innych? Decyzja należy do ciebie!

 • Mumia i Potwory
  Graj
  Mumia i Potwory
  Zagrano 1365 razy

  Ta mumia ma misję: musi obudzić wszystkie potwory!

 • Monster Craft 2
  Graj
  Monster Craft 2
  Zagrano 2867 razy

  Czy uda ci się stworzyć najbardziej przerażającego i koszmarnego potwora? W grze Monster Craft 2 masz mnóstwo potworów do wyboru do swojej drużyny, które możesz potem połączyć, aby stworzyć potwora doskonałego! Odkryj świat pełen wstrętnych stworzeń i sprostaj czekającym na ciebie wyzwaniom!

 • 100 Little Monsters
  Graj
  100 Little Monsters
  Zagrano 1415 razy

  Łap małe potworki do poruszających się pucharów. Powtarzaj do momentu, gdy skończą zabraknie potworków.

Potwornie przyjemna zabawa

Pamiętasz zrealizowany w technice 3D film animowany wytwórni Pixar i Disney „Potwory i spółka”? To urocza historia o tak naprawdę niegroźnych potworach, których zadaniem jest co nocy przedostawać się do świata ludzi, by straszyć dzieci. W ten sposób zdobywają energię, generowaną z dziecięcego krzyku, która jest im potrzebna do funkcjonowania miasta. 

W witrynie Gry.pl przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawienie bezpłatnych, internetowych gier o potworach. Co prawda nie wszystkie są tak przyjazne jak Sulley i Mike, główni bohaterowie amerykańskiej animacji, lecz znajdą się też i te milusie. 

Dla strachliwych (oraz dzieci, bez względu na deklarowany poziom odwagi) mamy kilka naprawdę sympatycznych pozycji. Od Funny Monsters, klasycznej gry typu „połącz trzy” (gdzie musisz dopasować stworki kolorystycznie), przez Monster and Mindy (w której przyjazny potwór pomaga Mindy w nauce latania) i Trick for Treats (pozwalającej zdobywać halloweenowe cukierki podstępem – upuszczając pająka na sznurku tuż przed niczego się niespodziewającymi przebierańcami), aż po Twórcę zabawkowych potworów, kreatora fantastycznych zabawek. Jak widzisz, jest w czym wybierać, a na tym nie koniec…

Dla rozrywki i radosnego, całkowitego oderwania się od rzeczywistości proponujemy zrobić Test na osobistego potworka. W końcu, jak piszą twórcy internetowej zabawy, „wszyscy mamy w środku małe potwory”! Wiele beztroskich, „potwornych” chwil zagwarantują Ci też gry Wyścigi potworów i Monster Luring. W pierwszej musisz jak najszybciej dotrzeć do mety, pamiętając o specjalnych zdolnościach (lub ograniczeniach) wybranego potwora. W drugiej Twoim zadaniem będzie zwabienie potworów, by później wysadzić je w powietrze – to może nieco okrutny zamysł, ale ile przy tym zabawy!

Na sam koniec proponujemy coś naprawdę strasznego – tym razem bez żartów. W The Castle Dungeon zmierzysz się ogromnymi ślimakami, potworami z kurzu i innymi stworami, a Twoim zadaniem będzie wydostać się z lochów (i, naturalnie, uniknąć śmierci). To gra, gdzie straszydła wykańczasz klikaniem, podobnie jak w Justice Clicker, z tym że tu potwory są dużo bardziej przerażające. Jeszcze większego stracha napędzi Ci armia złowieszczych kościotrupów i ich upiornych sprzymierzeńców w The Last City, wciągającej i emocjonującej strzelance.

To jak, gotowi na trochę „potworności”?