Gry Potwory

 • Szkolny cosplay z potworami
  Graj
  Szkolny cosplay z potworami
  Zagrano 9989 razy

  Bohaterki gry wybierają się dziś wieczorem na odjazdową i dziwaczną imprezę. Dlatego wszystkie chcą założyć kostium, który będzie wyglądać przerażająco pięknie! Możesz pomóc im dobrze się bawić na tej cosplayowej imprezie, na której udają, że są ulubionymi potworami, w tej grze w ubieranki online dla dziewczyn?

 • Demolka w Monster Trucku
  Graj
  Demolka w Monster Trucku
  Zagrano 834398 razy

  Lepiej zapnij pasy!

 • The Visitor Returns
  Graj
  The Visitor Returns
  Zagrano 50260 razy

  Ten okropny kosmita kontynuuje eksplorację naszej planety. Jego następnym zadaniem będzie walka z głodnym szopem.

 • Miasto potworów
  Graj
  Miasto potworów
  Zagrano 9305 razy

  To miasto jest w stanie oblężenia! Potrafisz obronić je, zwalczając gangsterów i innych złoczyńców w tej grze akcji 3D? Połącz siły z fantastycznymi potworami, gdy pokazują tym bezwzględnym draniom, kto tu rządzi!

 • Heroes of Myths
  Graj
  Heroes of Myths
  Zagrano 163831 razy

  Horda potworów próbuje zniszczyć Twoją świątynię. Chyba im na to nie pozwolisz, co? Obroń ją za wszelką cenę, używając piorunów i innej wspaniałej broni, w tej grze w obronę wieży.

 • Walki mutantów 2
  Graj
  Walki mutantów 2
  Zagrano 321994 razy

  Weź udział w walce, odblokuj nowe geny i zobacz, czy pokonasz najsilniejsze mutanty na tej planecie w drugiej części gry Walki mutantów!

 • Ewolucja
  Graj
  Ewolucja
  Zagrano 6607 razy

  Wszystkie te zwariowane stworki chcą jedynie ewoluować. Czy pomożesz im stać się większymi, silniejszymi i jeszcze dziwniejszymi w tej grze logicznej typu dopasuj 3? Połącz je w grupy po 3 lub więcej i to jak najszybciej potrafisz!

 • Nova Defender
  Graj
  Nova Defender
  Zagrano 2134 razy

  Armia kosmitów postanowiła obrócić w gruzy tę futurystyczną metropolię. Czy masz zamiar na to pozwolić? Oczywiście, że nie! Wskakuj do tej gry strategicznej w czasie rzeczywistym i pokaż, kto tu rządzi, na każdym poziomie pełnym wartkiej akcji. Pomiędzy poziomami możesz modernizować swoje systemy obronne i żołnierzy za pomocą wyrzutni rakietowych czy pistoletów laserowych!

 • Guns Pro
  Graj
  Guns Pro
  Zagrano 6234 razy

  W tej grze-strzelance z perspektywy strzelającego możesz walczyć jak zawodowiec. Czeka na ciebie całe mnóstwo przeciwników, ale na szczęście masz przy sobie dubeltówkę i dużo granatów. Powodzenia, żołnierzu!

 • Potwornie Imprezowa Strzelanka
  Graj
  Potwornie Imprezowa Strzelanka
  Zagrano 83068 razy

  Potwory, macie ochotę się zabawić?

 • Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Graj
  Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Zagrano 69642 razy

  Wybierz ciężarówkę i sprawdź, czy dasz radę przejechać przez strasznie trudne tory wyścigowe. Możesz robić pętle, skoki i wiele innych rzeczy. Dojedziesz na linię mety w tej grze w wyścigi?

 • Starcie orków
  Graj
  Starcie orków
  Zagrano 5287 razy

  Czy dasz radę zniszczyć wszystkie wieże należące do przeciwników, z którymi podejmiesz walkę w tej strategicznej grze akcji? Inni gracze z całego świata tylko czekają, aby się z tobą zmierzyć! Wykorzystaj armię orków, smoków i innych potworów, aby zlikwidować wrogów jak najszybciej - oni z pewnością będą bezlitośni!

 • Papa Louie
  Graj
  Papa Louie
  Zagrano 398187 razy

  Zbieraj złote monety i pizze, uważaj na potwory i uwolnij swoich przyjaciół.

 • Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Graj
  Niszczycielska Ciężarówka-Potwór
  Zagrano 88084 razy

  Nie objeżdżaj swoich przeciwników. Przejedź po nich.

 • Manormonster.io
  Graj
  Manormonster.io
  Zagrano 44859 razy

  Przygotuj się na prawdziwe piekło! Czy uda Ci się obronić najsłynniejsze na świecie miasta lub zniszczyć je w tej grze akcji w stylu retro? Walcz jako człowiek lub ogromny potwór. Pomiędzy walkami możesz zbierać ulepszenia, dzięki którym kupisz różne przedmioty — od broni po ogniste kule. Kto zostanie zwycięzcą tej epickiej bitwy o panowanie na świecie? Przekonaj się już teraz!

 • Astrocreep
  Graj
  Astrocreep
  Zagrano 14537 razy

  Ten ambitny ufoludek wkradł się na stację kosmiczną, wypełnioną głupawymi astronautami. Czy pomożesz mu zmutować do formy ludzkiej i przejąć kontrolę nad stacją w tej międzygwiezdnej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Ucieczka przed Potworami
  Graj
  Ucieczka przed Potworami
  Zagrano 209 razy

  Jak długo przeżyjesz, kiedy atakują cię 8-bitowe potwory??

 • Wielki wąż
  Graj
  Wielki wąż
  Zagrano 51552 razy

  Ten sympatyczny gad jest bardzo głodny. Czy pomożesz mu zjeść wszystkie pyszne desery?

 • Łamacz kości
  Graj
  Łamacz kości
  Zagrano 877 razy

  Czy zdołasz przeciwstawić się przeogromnej hordzie potworów i barbarzyńców? Bez względu na wielkość zasobów, stań w obronie swego królestwa w tej epickiej grze na urządzenia mobilne. Rozgrom swego przeciwnika, zbierając mnóstwo diamentów i innych klejnotów.

 • Żołnierz-mutant
  Graj
  Żołnierz-mutant
  Zagrano 233 razy

  Dołącz do tego żołnierza-mutanta, gdy przygotowuje się do różnych misji na najbardziej niebezpiecznych planetach we wszechświecie. Musisz mu pomóc, aby przetrwał w tej grze akcji.

 • Big Bed Boogeyman
  Graj
  Big Bed Boogeyman
  Zagrano 5354 razy

  Czy dobry, czy zły - żaden z ciebie potwór, jeśli nie potrafisz utrzymać dzieciaka na nogach przez całą noc!

 • Jestem Voodoo
  Graj
  Jestem Voodoo
  Zagrano 19290 razy

  W tę laleczkę voodoo powbijano szpilki, ale z pewnością nie o szycie tu chodziło...

 • Cookie Maze
  Graj
  Cookie Maze
  Zagrano 5320 razy

 • Monster Craft 2
  Graj
  Monster Craft 2
  Zagrano 2809 razy

  Czy uda ci się stworzyć najbardziej przerażającego i koszmarnego potwora? W grze Monster Craft 2 masz mnóstwo potworów do wyboru do swojej drużyny, które możesz potem połączyć, aby stworzyć potwora doskonałego! Odkryj świat pełen wstrętnych stworzeń i sprostaj czekającym na ciebie wyzwaniom!

 • Potworna miazga
  Graj
  Potworna miazga
  Zagrano 27 razy

  Zmiażdż i schrup najwspanialsze potwory! Złap potwory w paszczę, ale uważaj na ostre zęby na krawędziach, żeby ciebie też nie schrupały! Jak ci pójdzie w tej smakowitej grze?

 • Strefa strachu
  Graj
  Strefa strachu
  Zagrano 75 razy

  Na wolności jest szaleniec i tylko ty możesz powstrzymać falę jego terroru. Chwyć za broń i zabieraj się do roboty.

 • Walka z potworami
  Graj
  Walka z potworami
  Zagrano 1025 razy

  Te wkurzające potwory chcą rozwalić twoje podwórko. Pozwolisz im na to?

 • Mumia i Potwory
  Graj
  Mumia i Potwory
  Zagrano 1365 razy

  Ta mumia ma misję: musi obudzić wszystkie potwory!

 • Łobuziaki
  Graj
  Łobuziaki
  Zagrano 1467 razy

  Może i wyglądają ślicznie, ale te odważne stworki to nieustraszone łobuzy! Dołącz do nich, gdy wyruszają w niebezpieczną podróż w tej grze przygodowej utrzymanej w stylistyce retro. Zmierzą się z okrutnymi świnkami i innymi groźnymi stworami, próbując znaleźć podziemne komnaty pełne mocnych mikstur i cennych skarbów.

 • Polowanie na potwory
  Graj
  Polowanie na potwory
  Zagrano 4273 razy

  Broń swojego zamku i nie pozwól, by wrogowie przekroczyli mury obronne!

 • Night Slaughter
  Graj
  Night Slaughter
  Zagrano 813 razy

  Ulice i kanały Amsterdamu zostały opanowane przez zombie! Teraz wszystko w twoich rękach, by zlikwidować hordy martwiaków w tej emocjonującej strzelaninie 3D. Wykorzystaj wszystko, od karabinów maszynowych do mieczy samurajskich, aby obronić słynne holenderskie miasto!

 • Walka zarazków
  Graj
  Walka zarazków
  Zagrano 437 razy

  Tyle zarazków, a tak mało czasu! Wskocz na pokład tego mikroskopijnego statku kosmicznego i poprowadź wojnę przeciw tym niezwykle okrutnym wirusom! Czy uda Ci się zniszczyć je wszystkie, zbierając monety potrzebne do zakupu broni i ulepszeń?

 • Monster Mirror
  Graj
  Monster Mirror
  Zagrano 610 razy

  Czy potrafisz znaleźć wszystkie potworne różnice na każdym z tych obrazków?

 • Trick for Treats
  Graj
  Trick for Treats
  Zagrano 302 razy

  Z tak przerażającą taktyką przejęcie Halloweenowych przysmaków będzie proste jak pająk z masłem!

 • Łowca potworów
  Graj
  Łowca potworów
  Zagrano 92 razy

  Potwory zaatakowały Twoją oazę spokoju! Daj im popalić!

 • Red Cross Rush
  Graj
  Red Cross Rush
  Zagrano 18556 razy

  Prowadzenie ambulansu daje sporą frajdę - zwłaszcza jeśli ma on koła z ciężarówki-monstera!

Potwornie przyjemna zabawa

Pamiętasz zrealizowany w technice 3D film animowany wytwórni Pixar i Disney „Potwory i spółka”? To urocza historia o tak naprawdę niegroźnych potworach, których zadaniem jest co nocy przedostawać się do świata ludzi, by straszyć dzieci. W ten sposób zdobywają energię, generowaną z dziecięcego krzyku, która jest im potrzebna do funkcjonowania miasta. 

W witrynie Gry.pl przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne zestawienie bezpłatnych, internetowych gier o potworach. Co prawda nie wszystkie są tak przyjazne jak Sulley i Mike, główni bohaterowie amerykańskiej animacji, lecz znajdą się też i te milusie. 

Dla strachliwych (oraz dzieci, bez względu na deklarowany poziom odwagi) mamy kilka naprawdę sympatycznych pozycji. Od Funny Monsters, klasycznej gry typu „połącz trzy” (gdzie musisz dopasować stworki kolorystycznie), przez Monster and Mindy (w której przyjazny potwór pomaga Mindy w nauce latania) i Trick for Treats (pozwalającej zdobywać halloweenowe cukierki podstępem – upuszczając pająka na sznurku tuż przed niczego się niespodziewającymi przebierańcami), aż po Twórcę zabawkowych potworów, kreatora fantastycznych zabawek. Jak widzisz, jest w czym wybierać, a na tym nie koniec…

Dla rozrywki i radosnego, całkowitego oderwania się od rzeczywistości proponujemy zrobić Test na osobistego potworka. W końcu, jak piszą twórcy internetowej zabawy, „wszyscy mamy w środku małe potwory”! Wiele beztroskich, „potwornych” chwil zagwarantują Ci też gry Wyścigi potworów i Monster Luring. W pierwszej musisz jak najszybciej dotrzeć do mety, pamiętając o specjalnych zdolnościach (lub ograniczeniach) wybranego potwora. W drugiej Twoim zadaniem będzie zwabienie potworów, by później wysadzić je w powietrze – to może nieco okrutny zamysł, ale ile przy tym zabawy!

Na sam koniec proponujemy coś naprawdę strasznego – tym razem bez żartów. W The Castle Dungeon zmierzysz się ogromnymi ślimakami, potworami z kurzu i innymi stworami, a Twoim zadaniem będzie wydostać się z lochów (i, naturalnie, uniknąć śmierci). To gra, gdzie straszydła wykańczasz klikaniem, podobnie jak w Justice Clicker, z tym że tu potwory są dużo bardziej przerażające. Jeszcze większego stracha napędzi Ci armia złowieszczych kościotrupów i ich upiornych sprzymierzeńców w The Last City, wciągającej i emocjonującej strzelance.

To jak, gotowi na trochę „potworności”?