Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Pełny ekran

Harvest Honors

Czas wybrać się na farmę i podjąć wyzwanie, które dostarczy ci mnóstwo frajdy. Jak szybko uda ci się dopasować do siebie marchewki w Harvest Honors Classic

Do zabawy dołączą gracze z całego świata, więc musisz im udowodnić, że to właśnie ty masz rękę do zieleniny! Zbierzesz więcej marchewek niż oni w tej uroczej grze multiplayer? Pierwsza osoba, która zbierze 100, wygrywa rundę. 

Czasem, by połączyć wszystkie pyszne warzywa, będzie trzeba pozbyć się paru rzeczy z drogi. Po ogrodzie wala się pełno wiader, konewek i innych przedmiotów w tej grze typu match 3. Na szczęście nie zabraknie też umiejętności i wzmocnień do zdobycia, a zbieranie ich pomoże utrzymać porządek na drodze do celu. Zarabiaj monety, wypełniając specjalne misje, żeby kupić ich jak najwięcej! 

Jak grać w Harvest Honors Classic?

Harvest Honors Classic to gra społecznościowa, w której gracze z całego świata próbują w każdej rundzie zdobyć jak najszybciej 100 marchewek. Muszą przesuwać przeszkody z drogi, by układać marchewki w grupki po trzy lub więcej, co pozwala je zebrać.  

Sterowanie

 • Używaj KURSORA, by wybierać przedmioty do łączenia. 
 • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY grupuj je po trzy lub więcej.

Jakie porady i triki ułatwią grę w Harvest Honors Classic?

 • Dobierz cztery lub więcej marchewek, by zdobyć dodatkowy ruch.
 • Każdy przedmiot może się przydać. Przykład: jeśli zbierzesz 15 konewek, możesz zniszczyć jedną z marchewek przeciwnika!
 • Ale ruszaj się szybko! Masz tylko 15 sekund w każdej turze. Gra losowo połączy dwa przedmioty, jeśli nie wykonasz w tym czasie ruchu.

Elementy gry

 • Urocza grafika i wciągająca rozgrywka.
 • Ranking najlepszych graczy.
 • Przydatne umiejętności i wzmocnienia.
 • Emocjonujące misje, za które dostaniesz monety.
 • Świetny czat, dzięki któremu gracze mogą się porozumiewać.

Podobne gry 

Jeśli lubisz gry wieloosobowe o farmach, zagraj również w te świetne tytuły! 

 1. Goodgame Big Farm
 2. Farmerama
 3. Family Barn

Kto stworzył Harvest Honors Classic? 

Harvest Honors Classic to gra Azerion.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!