Gry dla dziewczyn

 • Princess Graduation
  Princess Graduation
  Zagrano 756 razy

  Prześliczne księżniczki Disneya ukończyły szkołę i potrzebują twojej pomocy w przygotowaniach do uroczystego rozdania dyplomów. Pomóż im dobrać coś wspaniałego w tej sympatycznej grze rodzinnej: Princess Graduation.

 • Barbie Princess Popstar
  Barbie Princess Popstar
  Zagrano 737 razy

  Zanim Barbie wyjdzie na scenę i zaśpiewa dla publiczności, musi ubrać się w coś szałowego, aby fantastycznie się zaprezentować! Pomóż jej wybrać wspaniały strój i dodatki w różnych stylach w tej sympatycznej grze: Barbie Princess Popstar!

 • Mega Summer Dress Up
  Mega Summer Dress Up
  Zagrano 430 razy

  Ta modna nastolatka szuka idealnego stylu na lato. Pomóż jej przygotować szałowy strój, w którym będzie doskonale prezentować się na plaży. Zagraj w tę świetną grę w ubieranki.

 • Disney's Next Top Model
  Disney's Next Top Model
  Zagrano 616 razy

  Która księżniczka Disneya zdobędzie tytuł najlepszej modelki? Czy wygra Ariel? A może Królewna Śnieżka? Czy Elsa ma jakąś szansę? Zagraj w tę świetną grę w ubieranki z różnymi stylami mody, a możesz mieć wpływ na wyniki konkursu!

 • DIY Baby Octopus Toy
  DIY Baby Octopus Toy
  Zagrano 159 razy

  Ta słodka dziewczynka chce sobie uszyć pluszową ośmiorniczkę do zabawy. Czy pomożesz jej w tej sympatycznej grze? Zacznij od wybrania odpowiedniego materiału.

 • Princess Sofia at the Beach
  Princess Sofia at the Beach
  Zagrano 209 razy

  Księżniczka Zosia wybiera się na plażę. Pomożesz zadbać, aby spędziła tam wspaniały czas, grając w tę bezpłatną grę online? Możesz zaaranżować fantastyczne miejsce do plażowania dla niej i jej przyjaciół.

 • Elsa Catwalk Challenge
  Elsa Catwalk Challenge
  Zagrano 1753 razy

  Elsa z Krainy Lodu przygotowuje się do pokazu mody i potrzebuje twojej pomocy w zaprojektowaniu trzech różnych strojów. Jeśli jej pomożesz w tej świetnej grze w ubieranki, księżniczka na pewno wygra.

 • Cinderella's Wedding Fashion Blog
  Cinderella's Wedding Fashion Blog
  Zagrano 1732 razy

  Kopciuszek prowadzi własny blog o modzie i szuka najnowszych, szałowych trendów w modzie ślubnej. Pomożesz jej przygotować piękną suknię ślubną dla Elsy i napisać o tym post na Facebooka w tej sympatycznej grze?

 • Disney Couples: Naughty or Nice
  Disney Couples: Naughty or Nice
  Zagrano 3939 razy

  Anna i Ariel przygotowują się do podwójnej randki z Erikiem i Kristoffem, ale ciężko im zdecydować, w co się ubiorą. Czy potrafisz pomóc im dobrać strój, który będzie ładny albo troszkę zadziorny, grając w tę grę w ubieranki?

 • Elsa Fashion Contest
  Elsa Fashion Contest
  Zagrano 1464 razy

  Olaf i Jack Frost są sędziami w konkursie mody. Dołącz do Elsy, która ma zakręcić kołem, aby dowiedzieć się, jaki strój musi przygotować w tej odlotowej grze w ubieranki.

 • Sofia vs Ivy Amulet Battle
  Sofia vs Ivy Amulet Battle
  Zagrano 3123 razy

  Magiczny amulet Zosi został wykradziony przez Ewę. Przyłącz się do księżniczki, która zamierza poszukać go w pokoju Ewy, w tej emocjonującej grze typu „znajdź ukryte przedmioty”.

 • Elsa Beetle Cleaning
  Elsa Beetle Cleaning
  Zagrano 1759 razy

  Garbus Elsy jest już strasznie brudny. Czy pomożesz jej umyć samochód w tej bezpłatnej grze online, opartej na Krainie Lodu?

 • My Fresh Start Makeover
  My Fresh Start Makeover
  Zagrano 5018 razy

  Z tą biedną dziewczyną zerwał chłopak, ale ona wcale nie zamierza nad tym rozpaczać. Pomóż jej rozpocząć nowy etap w życiu za pomocą wspaniałej metamorfozy w tej świetnej grze online.

 • Applejack Stomach Care
  Applejack Stomach Care
  Zagrano 823 razy

  O, nie! Biedny kucyk Applejack! Przez przypadek zjadła niedobre jabłko i teraz źle się czuje i musi pójść do lekarza. Pomóż kucykowi wyzdrowieć w tej rodzinnej grze w lekarza: Applejack Stomach Care.

 • Pinkie Pie Apple Pie Recipe
  Pinkie Pie Apple Pie Recipe
  Zagrano 672 razy

  Kucyk Pinkie Pie chce przygotować pyszną szarlotkę dla swoich przyjaciół w tej najnowszej grze online w gotowanie: Pinkie Pie Apple Pie Recipe. Wykonaj te proste czynności, a upieczesz najwspanialszą szarlotkę!

 • My Little Pony Farm Fest
  My Little Pony Farm Fest
  Zagrano 541 razy

  Te urocze kucyki świetnie się razem bawią na festiwalu, więc przyłącz się do nich! Pomóż im wybrać wspaniałe ozdoby i zrób sobie z nimi zdjęcie w tej sympatycznej grze rodzinnej: My Little Pony Farm Fest!

 • My Little Pony Wedding Crushers
  My Little Pony Wedding Crushers
  Zagrano 700 razy

  Zbieraj po drodze swoich przyjaciół, jadąc na wesele, na którym zamierzasz pojawić się zupełnie niespodziewanie! Baw się dobrze ze swoimi ulubionymi kucykami w tej grze typu biegacz: My Little Pony Wedding Crushers.

 • My Little Pony Camp Fun
  My Little Pony Camp Fun
  Zagrano 638 razy

  Te śliczne kucyki wybierają się na biwak i zamierzają świetnie tam się bawić. Pomóż im w tej sympatycznej grze dla dziewczynek: My Little Pony Camp Fun! Zróbcie razem ognisko i upieczcie na nim pyszne pianki. Mniam!

 • Sparkle Cooking Cupcakes
  Sparkle Cooking Cupcakes
  Zagrano 1049 razy

  Ten kucyk uwielbia piec pyszne wspaniałości dla swoich przyjaciół. Pomóż kucykowi Sparkle upiec smaczne babeczki w tej sympatycznej grze dla dziewczynek: Sparkle Cooking Cupcakes!

 • Baby My Little Pony Bath
  Baby My Little Pony Bath
  Zagrano 288 razy

  Śliczny, malutki kucyk cały się ubrudził. Pomóż dokładnie ją umyć w tej sympatycznej grze dla dziewczynek: Baby My Little Pony Bath.

 • Rainbow Dash Confectioner
  Rainbow Dash Confectioner
  Zagrano 403 razy

  Lubisz piec smakołyki? Lubisz bajkę My Little Pony? Jeśli tak, to czeka cię wspaniała zabawa w tej najnowszej grze dla dziewczynek: Rainbow Dash Confectioner! Upiecz swoje własne ciasto online i pokaż je rodzinie i przyjaciołom!

 • Unique Face Painting
  Unique Face Painting
  Zagrano 1269 razy

  Tej dziewczynie zależy na całkowitej odmianie wyglądu. Czy pomożesz jej dobrać fantastyczny makijaż i szałowy strój w tej grze w ubieranki?

 • The Fashion Celebrity Challenge
  The Fashion Celebrity Challenge
  Zagrano 2070 razy

  Ta sławna gwiazda potrzebuje odlotowych ubrań, aby mogła wszędzie świetnie się prezentować: czy to na plaży, czy też na czerwonym dywanie. Pomożesz przygotować dla niej wspaniałe stroje w tej grze w ubieranki?

 • From Naughty to Hottie
  From Naughty to Hottie
  Zagrano 2425 razy

  Ta dziewczyna ma już dość swojego wyglądu i szuka czegoś nowego. Pomożesz odmienić jej zadziorny styl i dobrać jej coś ładnego w tej odjazdowej grze w ubieranki?

 • Ariel and Snow White BFFS
  Ariel and Snow White BFFS
  Zagrano 1696 razy

  Królewna Śnieżka z przyjaciółką Ariel zaplanowały miłe popołudnie. Pomożesz wybrać fantastyczny strój dla każdej z nich w tej sympatycznej grze w ubieranki?

 • Disney Princess Best Date
  Disney Princess Best Date
  Zagrano 1353 razy

  Wybierz ulubioną księżniczkę Disneya i pomóż jej przygotować się na wspaniałą randkę. Twoim zadaniem w tej grze w ubieranki będzie dobranie odpowiedniego makijażu i szałowego stroju.

 • College Cheerleader
  College Cheerleader
  Zagrano 1503 razy

  Jutro ważny mecz, na który ta cheerleaderka musi wybrać jak najlepszy strój. Pomożesz jej wybrać coś wspaniałego w tej grze w ubieranki?

 • Yummy Pizza
  Yummy Pizza
  Zagrano 1717 razy

  Czas upływa, a ty próbujesz przygotować najsmaczniejszą pizzę na świecie w tej najnowszej grze w gotowanie — Yummy Pizza. Przejdź przez wszystkie niezbędne etapy i postaraj się tego nie zepsuć, inaczej dostaniesz niską punktację. Gotowy na tworzenie i pieczenie? No to zaczynamy!

 • Italiano Pizza
  Italiano Pizza
  Zagrano 1966 razy

  Jesteś za granicą, we Włoszech i cieszysz się życiem i jedzeniem, ale czujesz, że czegoś tu brakuje... Pizzy! Przygotuj jedno z najbardziej znanych dań na świecie z miejsca, z którego ono pochodzi! Etapy są łatwe do przejścia, a w rezultacie otrzymasz nic innego tylko Italiano Pizza!

 • Italian Pizza
  Italian Pizza
  Zagrano 2515 razy

  Nadeszła pora na fajne letnie stroje i objadanie się pizzą! Przejdź przez dane kroki, aby upiec najpyszniejszą pizzę na świecie, grając w tę świetną grę przeglądarkową w gotowanie — Italian Pizza. Zdobywaj punkty i przechodź na wyższe poziomy, aby również pokazać światu swoje umiejętności!

 • Mother Princesses: Mall Shopping
  Mother Princesses: Mall Shopping
  Zagrano 2976 razy

  Piękne księżniczki bajek Disney i ich mamy potrzebują twojej pomocy w wyborze odpowiednich ubrań i makijażu na wypad do galerii handlowej. Mamy Księżniczek: Zakupy to gra stworzona dla dziewczynek, która gwarantuje przednią zabawę!

 • Disney Single Ladies
  Disney Single Ladies
  Zagrano 2861 razy

  Trzy śliczne księżniczki Disneya wybierają się na imprezę w mieście i chcą tam poznać fajnych chłopaków. Pomóż im wybrać szałowe, modne stroje w tej świetnej grze dla dziewczyn: Disney Single Ladies.

 • Barbie's Fairytale Adventure
  Barbie's Fairytale Adventure
  Zagrano 1695 razy

  Ta gra online pozwoli ci wyruszyć w magiczną podróż z Barbie i spotkać ulubione postaci bajek Disney. Baśniowa Podróż Barbie polega na tym, że musisz ją ubrać, aby rozpocząć podróż!

 • Colorful Mood
  Colorful Mood
  Zagrano 819 razy

  Ta modna nastolatka szuka szałowego stroju. Czy pomożesz jej zaprojektować coś mieniącego się kolorami w tej grze w metamorfozy?

 • Frozen Princesses
  Frozen Princesses
  Zagrano 3551 razy

  Anna i Elsa poszukują nowych trendów w swoim królestwie. Dołącz do nich i wymyśl nowe kreacje w tej magicznej ubierance inspirowanej światem Krainy Lodu.

 • Disney Fashion Trends: The 90s
  Disney Fashion Trends: The 90s
  Zagrano 13846 razy

  Ubierz swoją ulubioną księżniczkę bajek Disney w tej rodzinnej grze stworzonej z myślą o dziewczynkach, o nazwie Disney Fashion Trends: lata 90. Wybieraj z wielu ciuchów, które swojego czasu były szczytem mody!

  • Frozen: Secret Diary Quiz
   Frozen: Secret Diary Quiz
   Zagrano 7792 razy

   Jak dobrze znasz film Disneya Kraina Lodu? Dowiedz się tego w nowej zgadywance na przeglądarki, Kraina Lodu: Quiz Pamiętnikowy! Możesz grać razem ze znajomymi!

  • The Voice Show
   The Voice Show
   Zagrano 6689 razy

   Ubierz te urocze księżniczki bajek Disney na przesłuchanie do programu The Voice Show i miej nadzieję, że jeden z sędziów je wybierze! Kliknij na jak najwięcej serduszek, żeby zdobyć wyższą ocenę!

  • Ariel Spa Therapy
   Ariel Spa Therapy
   Zagrano 2049 razy

   Ariel, jedna z księżniczek bajek Disney, wybiera się do spa i potrzebuje twojej pomocy. Zaopiekuj się nią w tej fajowej grze dla dziewczynek Ariel: Terapia Spa.

  • Princesses Bike Trip
   Princesses Bike Trip
   Zagrano 3251 razy

   Belle i Rapunzel wybierają się na wycieczkę rowerową, ale kompletnie nie wiedzą, w co się ubrać. Pomóż księżniczkom dobrać wspaniały strój wraz z dodatkami, a także udekoruj ich rower w tej sympatycznej grze w ubieranki.

  • Disney Princess Weddding Festival
   Disney Princess Weddding Festival
   Zagrano 5359 razy

   Elsa, Ariel i Kopciuszek przygotowują się do swoich nadchodzących wesel. Która z nich będzie najlepiej ubraną panną młodą? Dowiedz się dzięki tej ubierance.

  • Princess Beach Party
   Princess Beach Party
   Zagrano 4070 razy

   Te księżniczki bajek Disney wiedzą jak urządzić letnią imprezę! Dołącz do nich i ubierz je w zabawnej grze Princess Beach Party!

  • My Little Pony Sugar Rush
   My Little Pony Sugar Rush
   Zagrano 5267 razy

   Pomóż księżniczce Twilight w nowej grze My Little Pony Sugar Rush. Jej pokój jest w totalnym nieładzie, dlatego potrzebuje twojej pomocy w ułożeniu wszystkiego zanim przyjdą jej znajomi.

  • Ice Princess: Nails Spa
   Ice Princess: Nails Spa
   Zagrano 16132 razy

   Paznokciom Anny przydałaby się troskliwa pielęgnacja. Pomóż jej odpowiednio je wyczyścić i pomalować w tej świetnej grze w metamorfozy.

  • Elsa and Dolls
   Elsa and Dolls
   Zagrano 1947 razy

   Elsa czeka na zdjęcie ze swoją ulubioną lalką. Pomożesz księżniczce wybrać fajną kreację i dobrać świetny makijaż w tej ubierance inspirowanej światem Krainy Lodu?

  • Disney Princess High School
   Disney Princess High School
   Zagrano 8323 razy

   Ariel i jej przyjaciółki czeka kolejny dzień zajęć, ale nie mają pojęcia w co się ubrać. Pomóż księżniczkom dobrać coś szałowego w tej sympatycznej grze w ubieranki, pełnej magicznego uroku.

  • Urban Chic Deluxe
   Urban Chic Deluxe
   Zagrano 1026 razy

   Ta modelka szykuje się do kolejnej sesji zdjęciowej. Pomóż jej wybrać fajowe ciuchy, świetne akcesoria i wiele innych stylowych dodatków w tej ubierance.

  • Frenzy Airport 2
   Frenzy Airport 2
   Zagrano 5016 razy

   Zarządzanie lotniskiem to niełatwe zadanie. Czy poradzisz sobie z tymi wszystkimi podróżnymi? Muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa (czasem też kupić przekąski) i zdążyć na swój samolot w tej pierwszorzędnej grze w zarządzanie.

Mamy tysiące gier da dziewczyn. I tu pojawia się pytanie: w jakie dokładnie gry lubią grać dziewczyny? Z grami dla dziewczyn na pewno kojarzą się ubieranki i przemiany, całowanie, wirtualne gotowanie i inne typowo dziewczęce zajęcia. Opcje randkowania? Znajdziesz je właśnie tutaj! Ubieranie bajkowej księżniczki? Też to mamy! W tej kategorii mamy bardzo wiele gier oraz quizów. Ale to nie wszystko. Wiemy, że dziewczyny lubią inne rzeczy, które wcale nie muszą być różowe ani urocze. Zagraj w gry w o projektowaniu. Wyrusz na safari albo weź udział w wyścigu. Poprowadź restaurację, hotel albo farmę. Popracuj and formą, tresuj zwierzęta i dużo dużo więcej dzięki setkom różnych wirtualnych gier online dla dziewczyn. Możesz też zostać asystentką od zakupów lub osobistą stylistką, a nawet wybrać się na wirtualną randkę. I ubierać kotki, oczywiście. Wszyscy kochają kotki. W jakie gry lubią grać dziewczyny? We wszystkie! I mamy je tutaj, za darmo i online.