Gry dla dziewczyn

Sue

Spa

Gatunek gier, który uwielbiają zarówno dziewczyny, jak i chłopcy

Kochasz świat mody i romansu? A co powiesz na gotowanie czy metamorfozy? Na tej stronie znajdziesz setki gier poświęconych właśnie tej fantastycznej tematyce i wielu innym! Z chęcią zagra w nie każdy z nas, a nie tylko dziewczyny. Chłopak czy dziewczyna, ośmiolatek czy emeryt, uczeń podstawówki czy też prezes firmy spośród 500 najbogatszych firm na świecie – w te gry może zagrać każdy! Może i wydają się „dziewczęce”, ale nasuwa się pytanie, jakie gry lubi przeciętna dziewczyna? Na pewno na myśl przychodzą gry w ubieranie lub metamorfozę albo takie, w których dużo się całujesz lub pieczesz przepyszne ciasta w wirtualnej kuchni. A co powiesz na umawianie się na randki superbohaterów? Tak, tych też nie może zabraknąć!

Chcesz podjąć się wyzwania i zagrać w ubieranki księżniczek z bajki? Jest ich tu pod dostatkiem. Mamy pełno gier, w których możesz udzielać rad w dziedzinie mody bardzo stylowym księżniczkom. Oprócz tego czeka na Ciebie pełno quizów i innych atrakcji! Wiemy, że wszyscy gracze, nie tylko płci pięknej, lubią inne rzeczy, niekoniecznie różowe czy śliczne. Przekonaj się, jakie to uczucie zostać twórcą gier, wybrać się na safari, czy też wskoczyć za kółko całkiem odjazdowego samochodu wyścigowego. Jeśli to nadal za mało i szukasz prawdziwego wyzwania, możesz także wypróbować symulator zarządzania. W nim poprowadzisz własną restaurację, butik, hotel, salon, a nawet farmę pełną ślicznych krówek!

Dzięki zbiorowi ponad stu różnorodnych gier będziesz uprawiać sport, tresować zwierzęta i robić wiele innych rzeczy. Dodatkowo pełno tu gier w robienie zakupów, doskonalenie swoich umiejętności w roli wirtualnego fryzjera albo pójście na randkę z księciem. Oczywiście nie można zapomnieć o kotkach! W tej kategorii znajdziesz mnóstwo gier, w których ubierzesz je w urocze ubranka, wykąpiesz i ostrzyżesz, a nawet zabierzesz je do kliniki weterynaryjnej na kontrolę. A jeśli wolisz psy, wypróbuj całą masę gier ze szczeniakami. Czy wiemy już, jakie gry lubią dziewczyny? Wszystkie! Tak jak każdy z nas! Dlatego wejdź na naszą stronę, gdzie czeka na Ciebie pełno gier całkiem za darmo!