Gry Asteroidy

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 69680 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Księżycowa policja
  Graj
  Księżycowa policja
  Zagrano 58773 razy

  Transport szczególnie wrażliwych na wstrząsy kosmicznych surowców - włączyć syreny!

 • Valerian Space Run
  Graj
  Valerian Space Run
  Zagrano 38220 razy

  Dołącz do Valeriana i jego agentów w szaleńczym pościgu przez Alphę, Miasto Tysiąca Planet. Ich celem jest znaleźć masę cennych monet. Uciekając, skacząc i prześlizgując się przez międzygwiezdną metropolię, muszą uważać na niebezpieczne przeszkody, ogromne przepaście i inne zagrożenia. Dasz radę powstrzymać ich przed zagładą w tej intensywnej grze akcji opartej na hicie sci-fi Luca Bessona?

 • Monkey Go Happy: Sci-fi 2
  Graj
  Monkey Go Happy: Sci-fi 2
  Zagrano 20426 razy

  Rozwiąż zagadki i pomóż tym małpkom uciec, zanim nadlecą asteroidy!

 • Space1.Io
  Graj
  Space1.Io
  Zagrano 14544 razy

  Jak długo uda ci się przetrwać w tej grze wieloosobowej o nieustającej akcji? Zbuduj potężną flotę statków kosmicznych i zbierz jak najwięcej ulepszeń, walcząc z graczami z całego świata.

 • Spect
  Graj
  Spect
  Zagrano 13392 razy

  SPECT to wciągająca kosmiczna strzelanka. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki!

 • Space Arena: Build & Fight
  Graj
  Space Arena: Build & Fight
  Zagrano 5645 razy

  Czy dasz radę zostać międzygwiezdnym superpilotem w tej strategicznej grze akcji? Zmieniaj pancerz, straszną broń i potężne silniki myśliwca, zanim rzucisz się do walki. Potrafisz zniszczyć swoich przeciwników w serii epickich pojedynków, czy też Twój statek zostanie starty w kosmiczny pył?

 • SpaceSymbols.io
  Graj
  SpaceSymbols.io
  Zagrano 5199 razy

  An epic battle is taking place on the edges of outer space. Can you conquer your opponents while you gobble up planets and adopt the forms of different shapes in this weird and wild io game?

 • Azul Baronis
  Graj
  Azul Baronis
  Zagrano 5153 razy

  Pilotuj swój statek kosmiczny, obserwuj radar i zniszcz siły wroga!

 • Bubble Tanks
  Graj
  Bubble Tanks
  Zagrano 4139 razy

  Steruj swoim bąbelkowym czołgiem i strzelaj do innych bąbelków.

 • Clash N Slash
  Graj
  Clash N Slash
  Zagrano 3053 razy

  Steruj statkiem tak, by obronić swoją planetę przed atakiem obcych!

 • Gry wojenne: Kosmiczny obłęd
  Graj
  Gry wojenne: Kosmiczny obłęd
  Zagrano 2999 razy

  Galaktyka KM-Lot potrzebuje twojej pomocy. Flota wrogich statków kosmicznych przyleciała do zewnętrznego sektora i stanowi zagrożenie dla planet. Zamelduj się szybko na swoim statku i przygotuj się do wielkiej bitwy. Wysadzaj statki wroga, zbieraj pieniądze i ulepszenia.

 • Clash N Slash 2
  Graj
  Clash N Slash 2
  Zagrano 2874 razy

  Broń swojej planety przed statkami nieprzyjaciół!

 • Zniszcz asteroidy
  Graj
  Zniszcz asteroidy
  Zagrano 2820 razy

  W każdym sektorze tego zakątka wszechświata aż roi się od niebezpiecznych grup asteroid. Twoja misja polega na zniszczeniu jak największej ich liczby w tej pełnej akcji grze logicznej typu Połącz 3. Wskocz do kokpitu myśliwca i rozpocznij ostrzał!

 • Spaceone.io
  Graj
  Spaceone.io
  Zagrano 2386 razy

  Ten zakątek kosmosu to bardzo niebezpieczne miejsce! Czy potrafisz uchronić swoją flotę myśliwców przed rozwaleniem na kawałki w tej międzygwiezdnej grze io? Zmierzysz się z wojowniczymi graczami z całego świata, dlatego koniecznie skup się na grze.

 • Galaktyczny dowódca
  Graj
  Galaktyczny dowódca
  Zagrano 2177 razy

  Ten odważny dowódca ma przed sobą kolejną mrożącą krew w żyłach misję. Dołącz do niego w jego podróży przez kosmos i podczas prób ocalenia marszałka z rąk gangu obcych w tej grze strategicznej czasu rzeczywistego.

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 2168 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • Planet Pursuit
  Graj
  Planet Pursuit
  Zagrano 2103 razy

  Przeczytaj informacje o planecie, strzelaj do meteorów, znajdź sondę i rozwiąż quiz.

 • Kosmiczna medytacja
  Graj
  Kosmiczna medytacja
  Zagrano 1718 razy

  Czy zdołasz napełnić puste miejsca w tej tajemniczej, obrotowej kracie? Starannie dobieraj starożytne kamienie i odblokuj te wciąż zapieczętowane. Musisz mocno się skoncentrować, aby przebyć każdy trudny poziom w tej intrygującej i czarującej łamigłówce.

 • Pixeroids
  Graj
  Pixeroids
  Zagrano 773 razy

  Przygotuj się na kosmiczną podróż w klasycznym stylu. Zestrzel wszystkie asteroidy, zanim uderzą w twój statek.

 • Spacewar.io
  Graj
  Spacewar.io
  Zagrano 658 razy

  Jedynym sposobem na przetrwanie tej międzygwiezdnej wojny jest ulepszanie swojego statku. Zbieraj surowce, walcząc z innymi pilotami w tej intensywnej grze io. Twoim zadaniem będzie także rozwalić asteroidy, aby zdobyć potrzebne przedmioty na Twój statek.

 • Super Space Army
  Graj
  Super Space Army
  Zagrano 560 razy

  Jesteś sam jak palec, jest ciemno i milion potworów próbuje Cię zjeść. Nic takiego, prawda?

 • The Space Zebra
  Graj
  The Space Zebra
  Zagrano 492 razy

  Pomóż Jamesowi Kosmicznej Zebrze zebrać całą Ciemną Materię i unikać asteroid.

 • MADsteroids
  Graj
  MADsteroids
  Zagrano 407 razy

  Tylko ty, twoja broń i statek przeciwko całemu szalonemu wszechświatowi!

 • Niszczyciel asteroid
  Graj
  Niszczyciel asteroid
  Zagrano 400 razy

  Setki asteroid są już w drodze. Czy zniszczysz je wszystkie, zanim zmasakrują Twój statek kosmiczny? Wyeliminuj je jak najszybciej w tej międzygwiezdnej grze akcji.

 • Asteroid Dodge
  Graj
  Asteroid Dodge
  Zagrano 338 razy

  Steruj swoim statkiem kosmicznym i jak najdłużej unikaj zetknięcia z asteroidami.

 • Hover Phoenix
  Graj
  Hover Phoenix
  Zagrano 215 razy

  Podróz międzyplanetarna byłaby o wiele bezpieczniejsza bez tych wielkich asteroid...

 • Spacelamb.Space
  Graj
  Spacelamb.Space
  Zagrano 179 razy
 • Czasoprzestrzeń
  Graj
  Czasoprzestrzeń
  Zagrano 116 razy

  Bezpłatna gra przeglądarkowa na Twoje przenośne urządzenie html5 – kliknij 2 płytki lub więcej, by wybuchły!

 • Asteroid Rampage 2
  Graj
  Asteroid Rampage 2
  Zagrano 100 razy

  Steruj swoją asteroidą i zniszcz statki wroga wpadając na nie.

 • Starfighter
  Graj
  Starfighter
  Zagrano 96 razy

  Wykonaj kosmiczną misję!

 • Luminara
  Graj
  Luminara
  Zagrano 75 razy

  Zniszcz wszystkie ruszające się obiekty, zdobądź punkty i idź do następego poziomu.

 • Miejska galaktyka online
  Graj
  Miejska galaktyka online
  Zagrano 56 razy

  Anassin było kiedyś uznawane za jedno z najwspanialszych miast w całej galaktyce. Teraz jednak pełne jest piratów, najemników i szalejących gangów. Odkrywaj niebezpieczne ulice miasta w tej niesamowitej grze science-fiction i przekonaj się, czy uda ci się nie tylko przetrwać, lecz również rozwinąć wśród międzygwiezdnych bohaterów i czarnych charakterów.

 • Statek kosmiczny: Nieustanny pościg
  Graj
  Statek kosmiczny: Nieustanny pościg
  Zagrano 48 razy

  Pilot tego statku kosmicznego próbuje przelecieć przez międzygwiezdny tunel. Pełno w nim ścian, wąskich szczelin i innych zagrożeń. Jak daleko uda mu się dotrzeć? To wszystko zależy od Twoich umiejętności sterowania, w tej fascynującej grze akcji.

 • Moon Rocks
  Graj
  Moon Rocks
  Zagrano 45 razy

  To intergalaktyczna gorączka złota, więc lepiej chroń swój złotonośny kawałek księżycowego gruntu!

 • Ziemia obronna
  Graj
  Ziemia obronna
  Zagrano 36 razy

  Gigantyczna flota wroga przybyła z odległych przestrzeni galaktyki. Wzięła w niewolę większość ludzkości, a teraz pędzą w kierunku ostatniej wolnej planety w Koloniach. Za wszelką cenę musisz ją obronić w tej międzygwiezdnej grze akcji.

Czas bronić honoru Ziemi

Lubisz gry rozgrywające się w kosmosie? Nie tym dalekim, niezbadanym, oddalonym o tysiące lat świetlnych, tylko tym tuż obok nas. Na orbicie Ziemi lub na Księżycu. Właśnie tam dzieje się akcja gier z gatunku, który nazywa się Asteroidy.

Gra Spect jest świetnym przykładem wciągającej kosmicznej strzelanki. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki.

W grze Księżycowa policja masz szansę wcielić się w funkcjonariusza księżycowej policji, którego zadaniem jest dopilnować, aby cały ładunek trafił bezpiecznie do następnej bazy. Tam, gdzie potrzeba, użyj siły — strzelaj do przeszkód na swojej drodze, aby rozwalić je na kawałki. Grawitacja na Księżycu sprawia nieco problemów. Balansuj w odpowiedni sposób, aby szczęśliwie przejechać przez księżycowe doliny.

Jeśli lubisz bitwy kosmiczne, wypróbuj Azul Baronis. W tej grze walczysz u boku innych pilotów, starając się powstrzymać inwazję wrogów. Bacznie obserwuj radar, pilotuj swój statek, niszcz wrogów i uważaj, by nie zginąć!

Pixeroids to z kolei odmiana klasycznej gry Asteroids (od której wzięła się nazwa tej kategorii gier) z 1979 roku. Założenia gry są bardzo proste: obracasz się i strzelasz w nadlatujące asteroidy, rozbijając je na coraz mniejsze kawałki, aż w końcu zniszczysz je wszystkie. Wtedy przechodzisz do kolejnego etapu, który jest trudniejszy. Mechanikę Asteroids wykorzystuje także gra Clash N Slash. Jest ona jednak nieco bardziej skomplikowana. Wrogów jest więcej i są oni dużo bardziej różnorodni. Masz też do dyspozycji szerszy arsenał broni, które możesz rozbudowywać i ulepszać w trakcie rozgrywki.

Jeśli interesują Cię gry związane z asteroidami i Księżycem oraz takie, których akcja dzieje się na orbicie okołoziemskiej, zapraszamy na naszą stronę. Wśród niemal 20 tytułów w tej kategorii na pewno znajdziesz coś godnego uwagi. Nie zwlekaj! Dołącz do obrońców naszej planety i zacznij toczyć zażarte walki w kosmosie. Do zobaczenia na orbicie!