Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Dynamons 5

Dynamons 5 to nowa gra przygodowa w popularnej serii gier o zbieraniu kieszonkowych potworów. Ta gra to kontynuacja twojej podróży w celu stania się najlepszym Kapitanem Dynamonów wszech czasów. Znajdziesz tu nowe stworzenia do złapania oraz miejsca do odkrycia.

Jak grać w Dynamons 5?

Rozpocznij grę, wybierając startowego Dynamona. Do wyboru jest leśny Fenecorn, ognisty Flarion i wodny Pengoo. Nowa przygoda rozpoczyna się w pobliżu Świątyni Wody. Przeszukuj różne miejsca w poszukiwaniu słodkich i tajemniczych Dynamonów do dodania do twojej drużyny.

Jak znajdować i łapać Dynamony?

Czerwone wykrzykniki na mapie pokazują możliwe bitwy z innymi trenerami lub okazje na złapanie dzikich Dynamonów. Walcz swoją drużyną z dzikim Dynamonem, aż ulegnie osłabieniu. Możesz wtedy użyć pojemnika o kształcie dyskietki o nazwie Discatch, by go złapać. Jeśli zapali się zielone światełko, masz go! Po złapaniu Dynamona możesz go trenować w walce, by zwiększyć jego siłę i dodać nowe karty umiejętności do jego talii ataku i obrony. 

Jak odblokować mapę świata Dynamonów?

Możesz również znaleźć na mapie innych trenerów, z którymi możesz walczyć. Za pokonanie ich drużyn otrzymasz nagrody, na przykład dopalacze umiejętności i dodatkowe Discatche. Pokonaj bossów obszaru w strefie Świątyni Wody, by odblokować mapę całego świata i odkryć nowe miejsca, na przykład Świątynię Elektryczności i Legendarną Jaskinię. Każda okolica zawiera inny zestaw Dynamonów. Dotknij każdy obszar na mapie, by zobaczyć ich sylwetki, a także poznać dodatkowe informacje na temat tej strefy. 

Sterowanie

  • Kliknij lub dotknij miejsce, do którego chcesz się udać
  • Dotknij karty akcji i przedmioty, które chcesz użyć

Zagraj w gry podobne do Dynamons 5

W poprzedniej części tej serii, Dynamons 4, możesz odwiedzić wybrzeże Costa Guesta. W tej grze przygodowej zaczniesz z jednym z trzech kieszonkowych potworów: Grubble, Hopchop lub Winger. Zbadaj inne okolice, by znaleźć niesamowicie rzadkie Dynamony!

Jeśli lubisz grać w gry o zbieraniu różnych postaci, podobne do serii Dynamons, spróbuj zebrać bohaterską drużynę w Battle Arena: RPG Online. Więcej fabularnych przygód znajdziesz pośród tytułów na stronie z kolekcją gier fabularnych.

Kto stworzył grę Dynamons 5?

Dynamons 5 to tytuł studia Azerion Casual Games. 

Kiedy gra Dynamons 5 została wydana po raz pierwszy?

Gra miała premierę 14 sierpnia 2023 roku.