Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Dynamons 5

Dynamons 5 to nowa gra przygodowa w popularnej serii gier o zbieraniu kieszonkowych potworów. Ta gra to kontynuacja twojej podróży w celu stania się najlepszym Kapitanem Dynamonów wszech czasów. Znajdziesz tu nowe stworzenia do złapania oraz miejsca do odkrycia.

Jak grać w Dynamons 5?

Rozpocznij grę, wybierając startowego Dynamona. Do wyboru jest leśny Fenecorn, ognisty Flarion i wodny Pengoo. Nowa przygoda rozpoczyna się w pobliżu Świątyni Wody. Przeszukuj różne miejsca w poszukiwaniu słodkich i tajemniczych Dynamonów do dodania do twojej drużyny.

Jak znajdować i łapać Dynamony?

Czerwone wykrzykniki na mapie pokazują możliwe bitwy z innymi trenerami lub okazje na złapanie dzikich Dynamonów. Walcz swoją drużyną z dzikim Dynamonem, aż ulegnie osłabieniu. Możesz wtedy użyć pojemnika o kształcie dyskietki o nazwie Discatch, by go złapać. Jeśli zapali się zielone światełko, masz go! Po złapaniu Dynamona możesz go trenować w walce, by zwiększyć jego siłę i dodać nowe karty umiejętności do jego talii ataku i obrony. 

Jak odblokować mapę świata Dynamonów?

Możesz również znaleźć na mapie innych trenerów, z którymi możesz walczyć. Za pokonanie ich drużyn otrzymasz nagrody, na przykład dopalacze umiejętności i dodatkowe Discatche. Pokonaj bossów obszaru w strefie Świątyni Wody, by odblokować mapę całego świata i odkryć nowe miejsca, na przykład Świątynię Elektryczności i Legendarną Jaskinię. Każda okolica zawiera inny zestaw Dynamonów. Dotknij każdy obszar na mapie, by zobaczyć ich sylwetki, a także poznać dodatkowe informacje na temat tej strefy. 

Sterowanie

  • Kliknij lub dotknij miejsce, do którego chcesz się udać
  • Dotknij karty akcji i przedmioty, które chcesz użyć

Zagraj w gry podobne do Dynamons 5

W poprzedniej części tej serii, Dynamons 4, możesz odwiedzić wybrzeże Costa Guesta. W tej grze przygodowej zaczniesz z jednym z trzech kieszonkowych potworów: Grubble, Hopchop lub Winger. Zbadaj inne okolice, by znaleźć niesamowicie rzadkie Dynamony!

Jeśli lubisz grać w gry o zbieraniu różnych postaci, podobne do serii Dynamons, spróbuj zebrać bohaterską drużynę w Battle Arena: RPG Online. Więcej fabularnych przygód znajdziesz pośród tytułów na stronie z kolekcją gier fabularnych.

Kto stworzył grę Dynamons 5?

Dynamons 5 to tytuł studia Azerion Casual Games. 

Kiedy gra Dynamons 5 została wydana po raz pierwszy?

Gra miała premierę 14 sierpnia 2023 roku.