• Ellie: Luksusowe życie
  Graj
  Ellie: Luksusowe życie
  Zagrano 178 razy

  W tej grze w ubieranki i projektowanie Ellie prowadzi życie pełne luksusu i mody. Dołącz do niej, gdy projektuje mnóstwo modnych stylizacji i pracuje nad poprawą swojej codziennej listy zadań.

 • Super Babysitter
  Graj
  Super Babysitter
  Zagrano 52901 razy

  Czy potrafisz utrzymać dzieciaki pod kontrolą, dopóki nie wrócą ich rodzice?

 • Salon tatuaży
  Graj
  Salon tatuaży
  Zagrano 6683 razy

  Przed tobą mnóstwo pracy w tym salonie tatuaży. Czy pomożesz pracownikom zadbać o kolejnych klientów w tej grze symulacyjnej online? Możesz pomóc im wybrać wzór i o wiele więcej.

 • Księżniczki: Przygotuj się ze mną!
  Graj
  Księżniczki: Przygotuj się ze mną!
  Zagrano 243 razy

  Te dwie stylowe księżniczki dzielą się swoimi modowymi tajemnicami z całym światem dzięki vlogom. Możesz pomóc im przygotować nowy materiał, który opowie o ich ulubionych rodzajach makijażu i modowych wyborach w tej przebierance.

 • Lekarz podolog
  Graj
  Lekarz podolog
  Zagrano 21819 razy

  Rany! Pacjenci mają bardzo poważne problemy ze stopami! Możesz pomóc temu podiatrze opatrzyć ich rany i inne dolegliwości w tym ślicznym symulatorze medycznym?

 • Syrenia księżniczka: Narodziny
  Graj
  Syrenia księżniczka: Narodziny
  Zagrano 8242 razy

  Księżniczka zaraz będzie rodzić! Jest teraz w pałacu, skąd musi jak najszybciej dostać się do szpitala! Możesz pomóc jej, gdy dzwoni po królewską karetkę i pakuje wszystkie potrzebne rzeczy, które ma ze sobą zabrać, w tym medycznym symulatorze? Będzie także potrzebować twojej pomocy w szpitalu.

 • Myjnia samochodowa
  Graj
  Myjnia samochodowa
  Zagrano 889 razy

  W tym ślicznym symulatorze możesz codziennie zbierać fantastyczne nagrody. Twoim zadaniem będzie prowadzenie ruchliwej myjni samochodowej. Czy potrafisz wyczyścić pojazd każdego klienta? Niektóre z nich są nieźle brudne!

 • Ellie: Ratowanie życia
  Graj
  Ellie: Ratowanie życia
  Zagrano 22948 razy

  Stan Ellie w szpitalu jest bardzo krytyczny i trzeba się nią zająć natychmiast! Teraz właśnie jest na pogotowiu. Możesz pomóc lekarzowi szybko przywrócić ją do życia w tym medycznym symulatorze?

 • Doktor leczący dłonie
  Graj
  Doktor leczący dłonie
  Zagrano 26880 razy

  Każda z pacjentek w tym medycznym symulatorze online cierpi na poważne problemy z dłońmi. Czy możesz im pomóc? Będą im potrzebne różne maści, a może nawet manikiur!

 • Bliźniaki Królowej Lodu: Dzień z rodziną
  Graj
  Bliźniaki Królowej Lodu: Dzień z rodziną
  Zagrano 71940 razy

  Ta młoda królowa właśnie urodziła bliźniaki i ma mały zawrót głowy. Pomóż jej posprzątać salon w tym symulatorze, zanim rodzice będą chcieli spędzić trochę czasu z niemowlakami.

 • Księżniczka Goldie u dermatologa
  Graj
  Księżniczka Goldie u dermatologa
  Zagrano 139862 razy

  Ojej! Na twarzy tej biednej księżniczki pojawiło się pełno krostek. Trzeba szybko zabrać ją do dermatologa! Możesz pomóc przekłuć krostki i wyleczyć pozostałe wypryski Goldie w tej grze dla dziewczyn?

 • Biedronka: Narodziny bliźniaków
  Graj
  Biedronka: Narodziny bliźniaków
  Zagrano 188744 razy

  Ta superbohaterka zaraz zacznie rodzić! Zabierz ją prędko do szpitala w tej grze dla dziewczyn. Możesz dopilnować, aby miała wszystkie niezbędne rzeczy? Biedronka powinna wziąć ze sobą telefon oraz wszelkie przybory dla niemowlaka.

 • Mama na pogotowiu
  Graj
  Mama na pogotowiu
  Zagrano 5771 razy

  Ta biedna mama miała właśnie wypadek! A do tego wkrótce spodziewa się dziecka! Możesz upewnić się, czy wszystko jest z nią w porządku w tym symulatorze medycznym? Czeka na Ciebie na pogotowiu.

 • Biedronka: Badanie w ciąży
  Graj
  Biedronka: Badanie w ciąży
  Zagrano 124834 razy

  Ta superbohaterka wkrótce spodziewa się dziecka. Wybierz się z nią do gabinetu lekarza i sprawdź, czy wszystko jest z nią w porządku. Dasz radę pomóc jej w badaniu w tej grze online?

 • Siostry na zawsze razem
  Graj
  Siostry na zawsze razem
  Zagrano 4033 razy

  Te dwie siostry robią praktycznie wszystko razem i nawet postanowiły świętować bycie razem w tej grze w ubieranki online. Pomożesz im wybrać idealne stylizacje na dzień na plaży, zanim urządzą wielką imprezę dla wszystkich znajomych?

 • Przyszłe mamusie: Badanie
  Graj
  Przyszłe mamusie: Badanie
  Zagrano 19714 razy

  Ta mamusia i jej najlepsza przyjaciółka, która, jak się okazuje, jest też słynną superbohaterką, już niebawem będą mieć dzieci! Możesz dopilnować, czy czują się dobrze, w tym medycznym symulatorze? Właśnie dotarły do gabinetu lekarskiego na szybką kontrolę.

 • Mamusia: Badanie lekarskie
  Graj
  Mamusia: Badanie lekarskie
  Zagrano 11197 razy

  Ta mama niebawem urodzi dziecko. Możesz dopilnować, aby wszystko poszło zgodnie z planem w tym medycznym symulatorze online? Bohaterka właśnie zjawiła się u lekarza na szybką kontrolę.

 • Anna: Operacja skoliozy
  Graj
  Anna: Operacja skoliozy
  Zagrano 13541 razy

  Anna już od dłuższego czasu ma poważny problem z kręgosłupem. W końcu zdecydowała się wyleczyć go w tej medycznej grze symulacyjnej. Czy możesz wykonać jej operację, aby poczuła się lepiej?

 • Mała Hania: Pielęgnacja włosów
  Graj
  Mała Hania: Pielęgnacja włosów
  Zagrano 59776 razy

  Tej małej dziewczynce trzeba przyciąć włosy, ale niełatwo sobie z nią poradzić. Czy podołasz temu zadaniu?

 • Narodziny bliźniaków
  Graj
  Narodziny bliźniaków
  Zagrano 4713 razy

  Ta zapracowana mama za chwilę urodzi bliźniaki. Czy możesz dopilnować, żeby wzięła ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy do szpitala? Naprawdę przyda jej się pomoc w tym medycznym symulatorze.

 • Ellie: Laryngolog
  Graj
  Ellie: Laryngolog
  Zagrano 12914 razy

  Rany! Co się stało z językiem Ellie? Zabierz ją szybko do gabinetu lekarskiego w tym medycznym symulatorze. Dołączysz do niej podczas badania i dowiesz się, jak można pozbyć się jej dziwnej dolegliwości?

 • Baby Hazel Goes Sick
  Graj
  Baby Hazel Goes Sick
  Zagrano 341914 razy
 • Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Graj
  Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Zagrano 73759 razy

  Ostatnio ta dziewczyna niezbyt dbała o swoje zęby. Jadła tony niezdrowych rzeczy, a nawet zębami otwierała butelki! Teraz wymaga poważnej pomocy stomatologicznej. Czy pomożesz wyleczyć jej zęby w tej medycznej grze symulacyjnej?

 • Opieka nad ślicznym kotkiem
  Graj
  Opieka nad ślicznym kotkiem
  Zagrano 12443 razy

  Którym z trzech przeuroczych kociaków chcesz się najpierw zaopiekować? Każdego trzeba wykąpać, ostrzyc i sprawdzić stan zdrowia. Jak już będzie po wszystkim, wybierz dla nich śliczne ubranka w tej grze online.

 • Zagrożenie ciąży Biedronki
  Graj
  Zagrożenie ciąży Biedronki
  Zagrano 94287 razy

  Ta superbohaterka i jej dziecko mogą być w poważnym stanie. Należy je natychmiast zabrać do szpitala! Możesz wymyślić, co jej dolega, w tej grze medycznej online?

 • Dress My Baby
  Graj
  Dress My Baby
  Zagrano 59703 razy

  Uczyń swojego bobaska ikoną stylu!

 • Wróżka: Kontrola ciąży
  Graj
  Wróżka: Kontrola ciąży
  Zagrano 6334 razy

  Pora, aby ta wróżka udała się do lekarza, by sprawdzić, czy wszystko w porządku z jej dzieckiem. Możesz wykonać szybką kontrolę w tym magicznym symulatorze medycznym?

 • Leczenie rąk
  Graj
  Leczenie rąk
  Zagrano 17742 razy

  Każdy z tych pacjentów ma problem z dłońmi. Czekają, aż ich przyjmiesz w gabinecie lekarza, w tym symulatorze medycznym. Czy wiesz, jak wyleczyć każde ich schorzenie? Niektóre to całkiem zwariowane urazy!

 • Opieka nad szczeniaczkiem
  Graj
  Opieka nad szczeniaczkiem
  Zagrano 17604 razy

  Te trzy szczeniaczki nie mają dzisiaj udanego dnia. Wszystkie zostały nieźle poturbowane, ale teraz na szczęście są już u weterynarza. Czy możesz pomóc im opatrzyć rany, wyczesać je i wykąpać w tej grze w opiekę? Jak już będzie po wszystkim, wybierz dla nich prześliczne ubranka!

 • Baby Bathing
  Graj
  Baby Bathing
  Zagrano 163765 razy

  To dziecko uwielbia się kąpać - chlapiąc się w wannie przygotowuje się na wielką zabawę.

 • Przyjaciółki-bohaterki: U ginekologa
  Graj
  Przyjaciółki-bohaterki: U ginekologa
  Zagrano 18360 razy

  Te dwie superbohaterki to najlepsze przyjaciółki i obydwie są w ciąży! Przyszły do szpitala na badanie okresowe. Możesz dopilnować, że są zdrowe i ich ciąża przebiega prawidłowo w tej grze medycznej online?

 • Wspaniała kąpiel
  Graj
  Wspaniała kąpiel
  Zagrano 25160 razy

  Tej małej księżniczce przydałaby się kąpiel! Upewnij się, że woda ma odpowiednią temperaturę, a potem wybierz rodzaj mydła, w tej grze online dla dziewczyn.

 • Strażacy u fryzjera
  Graj
  Strażacy u fryzjera
  Zagrano 30394 razy

  Tym strażakom przyda się strzyżenie. Pomożesz im?

 • Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Graj
  Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Zagrano 11787 razy

  Księżniczka Lodu ciągle zapomina o szczotkowaniu i nitkowaniu zębów. Niestety z tego powodu ma kilka ubytków, którymi będzie musiała zająć się w tym symulatorze medycznym. Czeka na Ciebie w gabinecie stomatologicznym i ma nadzieję, że poradzisz sobie z każdą dziurą.

 • Cudowna bohaterka: Prawdziwy dentysta
  Graj
  Cudowna bohaterka: Prawdziwy dentysta
  Zagrano 3638 razy

  Pozbycie się bólu zęba to najnowsza misja tej superbohaterki. Pomożesz jej dowiedzieć się, co jej dolega w tym medycznym symulatorze? Może ma próchnicę!

 • Dziewczyny to naprawią: Wymarzona bryka
  Graj
  Dziewczyny to naprawią: Wymarzona bryka
  Zagrano 11149 razy

  Samochód Gwen jest kompletnie zniszczony. Na szczęście uda jej się naprawić go w garażu, ale będzie potrzebować pomocy! Dołącz do niej, gdy naprawia wszystkie uszkodzenia w tym symulatorze online. Możesz także pomóc jej umyć samochód i ozdobić go ślicznymi i odjazdowymi naklejkami!

Opieka nad innymi może być świetną zabawą

Lubisz opiekować się innymi? Dziećmi, osobami starszymi, a może zwierzętami? W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę Gry.pl. Mamy mnóstwo darmowych gier online związanych z tą tematyką. Opieka nad innymi może być świetną zabawą. Przekonaj się!

W grze „Kindergarten” Twoim zadaniem jest „zarządzanie” przedszkolem w taki sposób, aby było najlepsze w całym mieście. Aby to osiągnąć, musisz tak sterować opiekunką, aby najszybciej zaspokajać potrzeby dzieci. Gdy dzieci są nieszczęśliwe, spada ich wskaźnik zadowolenia. Nie możesz dopuścić, aby miał on niską wartość przez ponad 2 minuty! Od poziomu zadowolenia dzieci i wyposażenia przedszkola (które możesz ulepszać) zależy Twój wskaźnik społeczny. Im jest wyższy, tym więcej rodziców chce posłać dzieci do Twojego przedszkola, co oznacza, że możesz podnieść opłaty!

„Szpital Zwierząt” to z kolei gra, w której wcielasz się w miłą pielęgniarkę Chloe i pomagasz jej leczyć zwierzęta. Twoim zadaniem jest klikanie małych pacjentów i przenoszenie ich do odpowiednich pomieszczeń, w których będą diagnozowani i leczeni. Gdy zwierzak znajdzie się we właściwym pomieszczeniu, musisz go zbadać i wyleczyć, grając w prostą minigrę. Za udany zabieg inkasujesz pieniądze i odblokowujesz kolejne pomieszczenia i zadania.

W grze „Pou: Problemy z zębami” musisz zadbać o zęby sympatycznego stworka imieniem Pou. Na początku jego jama ustna to prawdziwe pobojowisko: osad, ślady krwi, dziury, próchnica. Na szczęście masz do dyspozycji cały zestaw narzędzi, dzięki którym możesz przywrócić naszemu bohaterowi piękny uśmiech. Nie ma na co czekać. Bierz się za borowanie, czyszczenie, płukanie, wyrywanie i wstawianie nowych zębów, zanim będzie za późno!

Jeśli czujesz powołanie do troszczenia się o innych lub po prostu lubisz zajmować się opieką i pielęgnowaniem, wypróbuj darmowe gry online na stronie Gry.pl. Naucz się doglądać wirtualne zwierzęta i dzieci, a z pewnością przyda Ci się to w prawdziwym życiu. Wbrew częstym opiniom gry to nie tylko strata czasu, ale też możliwość nauki. Zaglądaj często na naszą stronę i przekonaj się, czy jesteś dobrą opiekunką lub dobrym opiekunem!