Gry bilardowe

 • 8-Ball
  Graj
  8-Ball
  Zagrano 2266220 razy

  Zagraj w bilard online przeciwko innym graczom. Wbij wszystkie bile do łuz, zanim zrobi to twój przeciwnik.

 • 9-Ball
  Graj
  9-Ball
  Zagrano 810964 razy

  Nie licz na szczęście - w grze w bilard liczą się głównie umiejętności!

 • Billards
  Graj
  Billards
  Zagrano 178713 razy

  Wybierz opcję 8-ball lub Straight pool, wbij swoje bile do łuz i wygraj grę!

 • Original Blast Billiards 2008
  Graj
  Original Blast Billiards 2008
  Zagrano 178086 razy

  W ciągu 100 sekund musisz wbić wszystkie bomby do łuz w dowolnym porządku!

 • Pool Live Pro
  Graj
  Pool Live Pro
  Zagrano 127729 razy

  Zagraj w swój ulubiony bilard i rywalizuj z innymi graczami online... codziennie!

 • Mistrzowie Bilarda
  Graj
  Mistrzowie Bilarda
  Zagrano 81321 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami, wbijając bile do łuz!

 • 8 Ball Pool
  Graj
  8 Ball Pool
  Zagrano 47008 razy

  Czy uda ci się opanować tę wieloosobową wersję online klasycznego bilarda? Stawaj w szranki z przeciwnikami z całego świata w opcji turnieju, lub rozgrywaj szybkie gry. Wybór należy do ciebie.

 • Billiard Blitz Challenge
  Graj
  Billiard Blitz Challenge
  Zagrano 43597 razy

  Can you pull off each one of the trick shots and other smooth moves you’ll need to beat all of the challenging levels in this billiards game? Do your best to get the balls into the correct pockets as fast as you can.

 • 8 Ball Billiards Classic
  Graj
  8 Ball Billiards Classic
  Zagrano 42710 razy

  Czy wciągnie Cię ta internetowa wersja klasycznej gry w bilard? Możesz zmierzyć się ze znajomym albo z komputerem. Starannie zaplanuje każde uderzenie i staraj się unikać fauli.

 • Billiards
  Graj
  Billiards
  Zagrano 39802 razy
 • Bilard dla zawodowców
  Graj
  Bilard dla zawodowców
  Zagrano 38090 razy

  Czy poradzisz sobie z wyzwaniami czekającymi na ciebie w tej darmowej grze w bilard? Zobacz, czy wbijesz wszystkie czerwone bile we właściwe miejsca, nie popełniając zbyt wielu błędów.

 • Snooker
  Graj
  Snooker
  Zagrano 26555 razy

  Czy jesteś rekinem bilarda?

 • Billiard Blitz 2
  Graj
  Billiard Blitz 2
  Zagrano 25698 razy

  Trenuj swoje umiejętności bilardowe w stylu brytyjskim: czas na snookera!

 • Pool bilard
  Graj
  Pool bilard
  Zagrano 22663 razy

  Wybierz swoją ulubioną odmianę bilarda i zagraj w pojedynkę, z przyjacielem lub z komputerem.

 • Superbilard: Ósemka
  Graj
  Superbilard: Ósemka
  Zagrano 22408 razy

  W tym ekscytującym bilardowym wyzwaniu czekają na ciebie dwa tryby gry. Zmierz się z komputerem lub spróbuj pobić rekord w trybie najlepszego wyniku. Trzeba będzie również wybrać jeden spośród trzech różnych stołów. Czy wbijesz wszystkie bile do właściwych łuz i zgarniesz całe mnóstwo punktów w tej niesamowitej grze o bilardzie?

 • Ósemka: kule bilardowe
  Graj
  Ósemka: kule bilardowe
  Zagrano 18921 razy

  Podejdź do tego stołu bilardowego i sprawdź, czy dasz radę połączyć ze sobą wszystkie numery znajdujące się na kulach. Czy potrafisz usunąć z ekranu kule przed upływem czasu w tej wymagającej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Król prędkości bilarda
  Graj
  Król prędkości bilarda
  Zagrano 16601 razy

  Musisz koniecznie przyspieszyć, aby zwyciężyć w tej intensywnej grze w bilard. Podejdź do stołu i wbij jak najwięcej bil do łuz. Musisz działać szybko — czas ucieka, a nie masz go dużo!

 • 9 Ball Quick Fire
  Graj
  9 Ball Quick Fire
  Zagrano 15114 razy

  Potrenuj swoje umiejętności w tej wyjątkowej grze w bilard. Czy uda ci się wbić wszystkie bile przed upływem czasu?

 • Billiard Blitz Snooker Star
  Graj
  Billiard Blitz Snooker Star
  Zagrano 13057 razy

  Czy masz wystarczająco dużo talentu, by zostać światową gwiazdą snookera? Zmierz się z komputerem i utoruj sobie drogę do międzynarodowych mistrzostw w tej pasjonującej grze online.

 • Jednoosobowy bilard
  Graj
  Jednoosobowy bilard
  Zagrano 11773 razy

  Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy nieskomplikowanej grze w bilard. Wbij do łuz jak najwięcej bil w wyznaczonym czasie, ale poświęć chwilę na obmyślenie odpowiedniej strategii. Gra posiada pomocną funkcję, która pokaże ci możliwy tor ruchu bili. W Jednoosobowym Bilardzie możesz zgłębiać tajniki gry w bilard w swoim własnym tempie.

 • Quick Shooting Pool
  Graj
  Quick Shooting Pool
  Zagrano 7798 razy

  Ta szkoła bilarda jest dla tych, którzy lubią szybkość...

 • Turniej mistrzowski
  Graj
  Turniej mistrzowski
  Zagrano 7411 razy

  Chwyć kij bilardowy i przemierzaj Europę, rywalizując z najlepszymi graczami na kontynencie.

 • Snooker
  Graj
  Snooker
  Zagrano 6790 razy

  Snooker to trudniejsza odmiana bilarda. Jeśli wiesz, w którą bilę trafić na początku, możesz zdobywać punkty, wbijając wysoko punktowane kule we właściwej kolejności. Upewnij się, że twój wynik jest wyższy niż wynik twojego przeciwnika. Kliknij i przytrzymaj, aby kontrolować kierunek i siłę uderzenia. Jesteś gotów, by stanąć przy stole i zwyciężyć?

 • Superbilard
  Graj
  Superbilard
  Zagrano 6290 razy

  Zagraj na małym stole z wielkimi bilami w tej nowatorskiej wersji bilarda! Nie przegap tej wyjątkowej gry! Jeżeli masz do tego talent, spróbuj swoich sił w grze Superbilard!

 • Lightning Break
  Graj
  Lightning Break
  Zagrano 6137 razy

  Wbij czerwoną i kolorową bilę, zdobądź punkty i przejdź do następnego etapu gry!

 • Speed Billiards
  Graj
  Speed Billiards
  Zagrano 5431 razy

  Ta nowa gra bilardowa oczaruje cię grafiką 3D i specjalnym wyzwaniem, które dodaje do klasycznej rozgrywki element szybkości.

 • Pool Billiard
  Graj
  Pool Billiard
  Zagrano 4995 razy

  Jesteś gotowy na ciężkie zadanie w tej wirtualnej sali bilardowej? Złap kij, podejdź do stołu i przekonaj się, czy uda Ci się wbić bile do wszystkich otworów w porządku liczbowym. Sprawdź, czy dasz radę uzyskać maksymalny wynik a nie przewinienie w tej grze w bilarda.

 • Blast Billiards 6: Bilard ekstremalny
  Graj
  Blast Billiards 6: Bilard ekstremalny
  Zagrano 4837 razy

  Wbij wszystkie bile do właściwych łuz, zanim wybuchną, i przejdź 20 nowych poziomów w tej ekscytującej grze w bilard. Jeśli się nie pospieszysz, cały pokój bilardowy wyleci w powietrze!

 • Billiard Blitz: Dochodowy bilard
  Graj
  Billiard Blitz: Dochodowy bilard
  Zagrano 4541 razy

  Zagraj w bilard z różnymi przeciwnikami i zarabiaj pieniądze z każdą kolejną wygraną!

 • 8 Ball
  Graj
  8 Ball
  Zagrano 4257 razy

  Wbij wszystkie bile w wybranym przez ciebie kolorze, zachowując kolejność z ósemką na końcu, aby zostać mistrzem ulubionego bilarda Czarnej Wdowy!

 • Pool: 8 Ball Billiards Snooker
  Graj
  Pool: 8 Ball Billiards Snooker
  Zagrano 3971 razy

  Złap za kij do bilarda, podejdź do stołu i przekonaj się, czy uda ci się wygrać z przeciwnikami w klasycznego bilarda. Czeka na Ciebie również mnóstwo wyzwań, które możesz podejmować, aby poprawić swoje umiejętności.

 • Penthouse Pool
  Graj
  Penthouse Pool
  Zagrano 3967 razy

  Nasmaruj swój kij kredą i pokaż przeciwnikowi, kto tu jest mistrzem!

 • Acool Pool Qualifying
  Graj
  Acool Pool Qualifying
  Zagrano 2750 razy

  Czas ucieka, napięcie rośnie. Czy wbijesz wszystkie bile na stole w tej darmowej grze w bilard? Aby wygrać, będziesz potrzebować niesamowitych umiejętności.

 • Real Pool
  Graj
  Real Pool
  Zagrano 2559 razy

  Wbij wszystkie bile i pokonaj przeciwnika!

 • Tanquex 3D Sports
  Graj
  Tanquex 3D Sports
  Zagrano 2459 razy

  Te malutkie czołgi zmierzają do pokoju gier, aby odpocząć, a nie na pole walki. Dołącz do nich, gdy grają w bilarda, piłkę nożną i nie tylko, w tej zabawnej grze sportowej w trybie wieloosobowym.

 • Rack 'em 8 Ball
  Graj
  Rack 'em 8 Ball
  Zagrano 2376 razy

  Przygotuj się na starcie z bilardowymi mistrzami z całego świata w tej wieloosobowej grze w bilard. Czy zdołasz jako pierwszy usunąć wszystkie bile ze stołu i wbić 8-kę do właściwej łuzy?

Bilard klasycznie i na wesoło

Lubisz bilard, ale nie masz gdzie postawić stołu w mieszkaniu? Wypróbuj nasze gry bilardowe, od klasycznego snookera po przeróżne wariacje!

Otwórz jeden z trzech stołów Superbilard: Ósemka i sprawdź się przeciwko komputerowi lub spróbuj pobić rekord w trybie najlepszego wyniku. Jeśli masz ochotę na klasyczną rozgrywkę, włącz Bilardowego maniaka 2, w którym znajdziesz trzy różne rodzaje bilardu. A może bilard ze szczyptą pikanterii? Proszę bardzo: oto Penthouse Pool. Gdy znudzi Cię gra z wirtualnym przeciwnikiem, zaproś do zabawy znajomego i zmierz się z nim online w Bilardzie Gokogame lub stań do rywalizacji z osobami z całego świata w trybie wieloosobowym Pool Live Pro. Ale bilard to nie tylko poważna gra elegancko ubranych panów, z uwagą i precyzją planujących kolejny ruch. Zobacz bilard w trochę innym wydaniu i stań do walki o triumf w międzynarodowych mistrzostwach Billiard Blitz Snooker Star lub wykaż się szybkością w Speed Billiards, gdzie dodatkowo Twoim rywalem będzie szybko uciekający czas!

A może coś z zupełnie innej łuzy? Jeśli wydawało Ci się, że bilard nie ma nic wspólnego z samochodami, to cóż – wydawało Ci się. Włącz Bilardowy drift i rozpocznij dzikie harce na stole, wbijając bile z gazem w podłodze! Na deser proponujemy Cukierkowy bilard, w którym bile są po prostu słodkie. Dosłownie! Z kolei w Geometrycznym bilardzie możesz zostać architektem własnego zwycięstwa, pod warunkiem, że będziesz się stosować do surowych zasad. A jeśli masz ochotę na coś z pogranicza kilku światów, wypróbuj 9-bilowe połączenie, czyli mieszankę bilardu, snookera i zabawy w dopasowywanie kolorów. Jesteś w wybuchowym nastroju? Zagraj w Blast Billiard Revolution, gdzie zamiast bil do wbicia są… bomby z tlącym się lontem. Pozbądź się wszystkich ze stołu, zanim eksplodują!

Na Gry.pl bilard niejedno ma imię. Nieśmiertelna klasyka, rywalizacja z komputerem lub żywym człowiekiem czy zabawa ze szczyptą szaleństwa, na Gry.pl zawsze znajdziesz coś dla siebie.