Gry wojskowe

 • Combat Reloaded
  Combat Reloaded
  Zagrano 43343 razy

  Po której staniesz stronie w tej pełnej wrażeń wieloosobowej grze akcji — niebieskiego czy czerwonego zespołu? Złap za gnata, ukryj się za barierkami i rogami, celując do innych graczy.

 • Tanki Online
  Tanki Online
  Zagrano 68888 razy

  W tej grze 3D w czołgi z realistyczną grafiką występujesz zarówno w roli kierowcy, jak i bandyty. Przejeżdżając po trudnej nawierzchni i ulepszając swój monstrualny pojazd, zestrzel hardkorowe czołgi, które próbują zmieść się z powierzchni ziemi.

 • Teren wojskowy: Wyspa
  Teren wojskowy: Wyspa
  Zagrano 59609 razy

  Po ataku podczas ćwiczeń wojskowych utknąłeś w samym środku terytorium wroga. Musisz przeżyć za wszelką cenę! W grze Teren wojskowy: Wyspa miej broń zawsze w gotowości!

 • Starcie w metrze 3D
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 132329 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 49382 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Blocky Combat Swat 2: Storm Desert
  Zagrano 29285 razy

  W tej grze akcji z trybem wieloosobowym znajdziesz oldskulową grafikę i współczesną frajdę. Zmierz się z przeciwnikami z całego świata, walcząc jak najdłużej o przetrwanie na wyspach tropikalnych, pustyniach i w innych warunkach.

 • Helicopter Bomb Squad
  Helicopter Bomb Squad
  Zagrano 3495 razy

  Te helikoptery mają pełne baki i możesz nimi wystartować z lądowiska. Myślisz, że dasz radę? Setki graczy z całego świata chce zmierzyć się z Tobą w tej wieloosobowej grze akcji. Zestrzel ich helikoptery, zanim dobiorą się do Twojego!

 • Toy Defense
  Toy Defense
  Zagrano 31384 razy

  Może są z plastiku, ale potrafią wymierzyć śmiertelny cios! Rozmieść strategicznie swoich żołnierzy i działa, aby skutecznie bronić bazy w tej wciągającej grze obronnej.

 • Snipers Wars
  Snipers Wars
  Zagrano 46335 razy

  Gliniarze, gangi i snajperzy chcą się nawzajem wyeliminować w tej intensywnej wieloosobowej grze akcji. Znajdź broń i przygotuj się do walki na śmierć lub życie!

 • Red Crucible: Reloaded
  Red Crucible: Reloaded
  Zagrano 68044 razy

  Czas wracać na pole walki. Spersonalizuj swoją broń, wybierz pojazd i przygotuj się do walki z graczami z całego świata w tej wieloosobowej grze akcji.

 • Kogama: Military Factory PvP
  Kogama: Military Factory PvP
  Zagrano 6613 razy

  Jakie zagrożenia czyhają na ciebie w tej fabryce zbrojeniowej? Przygotuj się na odkrywanie kolejnej fascynującej części Kogamy — popularnej gry typu open world. Może lepiej zabierz ze sobą broń na wypadek, gdyby przydarzyłyby się ci jakieś problemy.

 • Szybki oddział
  Szybki oddział
  Zagrano 13197 razy

  Dasz radę wyeliminować wszystkie wrogie oddziały, które depczą ci po piętach w tej strzelance z perspektywy pierwszej osoby? Uważaj na snajperów, gdy polujesz na przeciwnika.

 • King Soldier
  King Soldier
  Zagrano 8773 razy

  'Hey soldier! Strap up your bazooka, because the King needs you! Use your awesome shooting skills to destroy all monsters and save the King from chaos!

 • Battlefield Shooter 2
  Battlefield Shooter 2
  Zagrano 19065 razy

  W nowej wersji gry Battlefield Shooter musisz podkraść się do wroga, który atakuje twoją bazę! Chwyć za broń, wyceluj i strzelaj, by wyeliminować wroga i ukończyć misję. Czy masz dość odwagi, by zostać bohaterem na polu bitwy?

 • Backyard Buzzing
  Backyard Buzzing
  Zagrano 7138 razy

  Rozstaw swoje jednostki, dowodź armią mrówek i spróbuj przejąć władzę nad całym podwórkiem!

 • Paint Makers
  Paint Makers
  Zagrano 546 razy

  Wyceluj działo i wystrzel tak, aby farba wpadła do odpowiadającej jej kolorem puszki.

 • Stickman Army: The Defenders
  Stickman Army: The Defenders
  Zagrano 9362 razy

  W tej pasjonującej walce na śmierć i życie ścierają się dwie armie: zielonych i czerwonych. Broń Białego Domu za wszelką cenę, mądrze rozmieszczając żołnierzy i zasoby, w tej strategicznej grze akcji.

 • Bracia akcji
  Bracia akcji
  Zagrano 2213 razy

  Tych dwóch kumpli jest twardymi żołnierzami i potrzebują twojej pomocy przy sześciu różnych misjach. Połączcie wspólnie siły, zatrzymajcie niebezpieczną rakietę i wykonajcie pozostałe zadania w tej emocjonującej grze akcji pełnej adrenaliny.

 • Intruz: Szkolenie do walki 2
  Intruz: Szkolenie do walki 2
  Zagrano 5986 razy

  Zostań najlepszym agentem sił specjalnych w tej szybkiej strzelance 2D. Brutalne strzelaniny, odlotowa fizyka gry i ciekawe misje czekają.

 • Military Wars Warfare
  Military Wars Warfare
  Zagrano 5093 razy

  Military Wars Warfare to podobna do Call of Duty pierwszoosobowa strzelanka online dla wielu graczy, w której grasz przeciwko swoim znajomym i wrogom. Zagraj za darmo w tę i więcej gier online dostępnych na stronie www.supergames.io, gdzie znajdziesz wszystkie gry .io, takie jak agar.io slither.io supersnake.io i wiele więcej!

 • Sky Arena Io
  Sky Arena Io
  Zagrano 629 razy

  Przygotuj się na epicką walkę powietrzną samolotów nad bezmiarem oceanu. Spróbuj zestrzelić wrogie samoloty, zanim to Ty będziesz na ich celowniku! Jak długo uda Ci się przetrzymać graczy z całego świata w tej grze io?

 • Strike Of War
  Strike Of War
  Zagrano 6015 razy

  Walcz i przedzieraj się przez poziomy pełne akcji i adrenaliny w tej ekscytującej strzelance. Strzelaj, dźgaj, unicestwiaj swoich wrogów na różne sposoby, by tylko przejść dalej! Zostań ekspertem od operacji specjalnych!

 • Combatants
  Combatants
  Zagrano 969 razy

  Zagraj w tę strzelankę w trybie wieloosobowym i walcz z innymi graczami, by zdobyć absolutną dominację na polu bitwy. Strzelaj wrogom w twarz, zrzucaj ich z klifu i wyeliminuj ich jak najwięcej!

 • Strzelanina na lotnisku
  Strzelanina na lotnisku
  Zagrano 4976 razy

  Uzbrojona, zagraniczna grupa opanowała lotnisko. Jesteś snajperem z elitarnej jednostki specjalnej wyznaczonym do zlikwidowania zagrożenia. Zasady tej strzelanki FPP są proste: załadować broń, wycelować, wystrzelić, zabić. Oszczędzaj pozostałą amunicję i zdobywaj punkty za każdy wyeliminowany cel.

 • League Heroes
  League Heroes
  Zagrano 4825 razy

  Tylko ty możesz ochronić świątynię dzięki swoim magicznym mocom. Och... i przyda ci się też kilku herosów!

 • Call of War
  Call of War
  Zagrano 64554 razy

  Podróżuj do czasów II wojny światowej i poprowadź oddziały do zwycięstwa, opracowując tajemną broń i wiele innych rzeczy. Dowódco, żołnierze czekają na ciebie. Gdzie będzie ich kolejna misja w tej grze MMO?

 • Okrągły czołg
  Okrągły czołg
  Zagrano 1532 razy

  W tej ekscytującej grze akcji weźmiesz udział w wielkiej bitwie, w której będziesz strzelać do wrogów ze swojego potężnego czołgu! Czy jesteś gotów na wystrzałową zabawę?

 • Sierra 7
  Sierra 7
  Zagrano 3416 razy

  Broń gotowa, instrukcje są, więc czas rozpocząć misję i pokonać wroga. Tylko my możemy utrzymać spokój w kraju; jeśli to konieczne, nawet siłą! Sierra 7 to najwspanialsza strzelanka internetowa, w której świat gry oglądany jest oczami jej bohatera.

 • Pociągnij za spust
  Pociągnij za spust
  Zagrano 6058 razy

  Jesteś tylko pionkiem w tej wojnie, ale masz amunicję i umiejętności strzeleckie, dzięki którym sobie poradzisz! Użyj umiejętności strzeleckich, by wyjść cało z krwawych sytuacji w tej emocjonującej grze wojennej!

 • Yohoho Cannon
  Yohoho Cannon
  Zagrano 1008 razy

  Czy zdołasz posłać ich na samo dno, zanim twój okręt przegra bitwę??

 • Onslaught
  Onslaught
  Zagrano 2726 razy

  Zostałeś zaatakowany przez dużą liczbę żołnierzy - zastrzel ich wszystkich!

 • BioBots
  BioBots
  Zagrano 1794 razy

  Armia surowców biodegradowalnych i odnawialnych to dla twoich biobotów tylko lekka przekąska!

 • Stealth Sniper
  Stealth Sniper
  Zagrano 3548 razy

  Najważniejsze dla snajpera to nie zdradzić swojej kryjówki. W przeciwnym razie nie mógłby zabijać niepostrzeżenie. Potrenuj swoją umiejętność ukrywania się, likwidując całe armie, zabijając VIP-ów, i ocal świat w tym snajperskim FPS-ie 3D.

 • War Heroes: France 1944
  War Heroes: France 1944
  Zagrano 1002 razy

  Fizyka i wojna idą w parze w tej grze o II Wojnie Światowej. Czasem pojawiają się również zombie. Wybierz opcję gry i klasę żołnierza i upewnij się, że alianci wygrają wojnę!

 • Masked Forces
  Masked Forces
  Zagrano 4948 razy

  Rozpocznij kampanię lub zmierz się z graczami z całego świata w tej bardzo intensywnej rozgrywce na śmierć i życie! Ta wieloosobowa gra online z perspektywy pierwszej osoby jest pełna akcji. Pilnuj stanu swoich punktów uderzenia, eliminując przeciwników oraz rabując czadową broń, jak np. karabinki maszynowe.

 • Królewscy żołnierze 3
  Królewscy żołnierze 3
  Zagrano 5475 razy

  Twoja misja to wyeliminować wszystkie dziwne stwory w królestwie. Twoja broń to bazooka i strzelba. Czy zdołasz zmieść ich z powierzchni ziemi w tej grze akcji?

  • Skies of War
   Skies of War
   Zagrano 5004 razy

   Jako pilot musisz zakończyć wszystkie misje i pomóc armii rebeliantów pokonać siły wroga!

  • Defend or Die
   Defend or Die
   Zagrano 792 razy

   Broń z honorem swojej bazy, używając amunicji. Wróg się zbliża, na lądzie i w powietrzu! Czy dasz radę go zniszczyć?

  • Batalion: Potyczka
   Batalion: Potyczka
   Zagrano 929 razy

   Broń ojczyzny przed atakującymi je siłami, taktycznie rozmieszczając oddziały w tej pełnej wyzwań grze strategicznej. Czy zdołasz wykonać misję całkowitego zniszczenia armii generała Mullera oraz podboju jego ziem?

  • Zombie Dayz
   Zombie Dayz
   Zagrano 2109 razy

   Witaj w apokalipsie zombie. Czas wybrać, po której stronie chcesz stanąć. Czy będziesz walczyć o ludzkość, czy dołączysz do oddziału nieżywych, grając w tę nieustającą wieloosobową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby?

  • Intruder Combat Training
   Intruder Combat Training
   Zagrano 1197 razy

   W tej bezwględnej grze akcji możesz być katem lub ofiarą. Wybierz kolejną misję i daj się ponieść tej darmowej rozgrywce, w której stajesz w szranki z najniebezpieczniejszymi oprawcami i najemnikami na świecie.

  • Zabójcy w magazynie
   Zabójcy w magazynie
   Zagrano 11301 razy

   Uwaga! Jest problem w magazynie, a ty musisz przetrwać i powstrzymać ataki wroga. Jesteś jedynym zabójcą, który przeszedł próbę czasu, ale masz przed sobą jeszcze wiele niebezpiecznych misji. Obudź w sobie snajpera!

  • CF Sudden Attack
   CF Sudden Attack
   Zagrano 2490 razy

   Wróg przejął kilka ważnych i kluczowych obszarów i to od ciebie, najlepiej wyszkolonego i śmiercionośnego wojownika, zależy, czy uda się go pokonać! Wyrusz do straszliwie niebezpiecznych miejsc, ale uważaj, im więcej miejsc odwiedzisz, tym więcej wrogów spotkasz!

  • Castle Cat 2
   Castle Cat 2
   Zagrano 3009 razy

   Zbieraj monety by zdobyć punkty, zniszcz ośmiornice i auta strzelając z armaty i rzucając maczugami.

  • Ucieczka z hangaru wojskowego
   Ucieczka z hangaru wojskowego
   Zagrano 4863 razy

   Czy jest jakiś sposób ucieczki z tego hangaru wojskowego? Wyszukaj pomocne przedmioty i spróbuj znaleźć wyjście w tej skomplikowanej grze online.

  • Królewscy żołnierze 2
   Królewscy żołnierze 2
   Zagrano 1501 razy

   Kolejna armia obcych właśnie wylądowała na planecie i nie wróży to nic dobrego. Chwytaj za bazukę i dobrze wyceluj! Czy dasz radę zlikwidować wszystkich przeciwników w tej pasjonującej grze akcji?

  • Pony Land
   Pony Land
   Zagrano 3703 razy

   Stwórz stadko idealnych, słodkich kucyków!

  • Operation Machine Gun
   Operation Machine Gun
   Zagrano 1519 razy

   Ogromny pluton żołnierzy, czołgów i bombowców zmierza w twoją stronę! Jak długo dasz radę odpierać ich atak w tej szalonej grze akcji? Broń się za pomocą bazuki, karabinu maszynowego i innej broni.

Obóz dla rekrutów właśnie się zakończył! Otrzymałeś szkolenie i przeszedłeś testy (w samouczku), więc teraz pora wyruszyć na wojnę, by bronić swojego wirtualnego narodu! Gry wojenne dają ci możliwość grania jako żołnierz, dowódca albo jeden i drugi. Bitwy bez żadnych poważnych konsekwencji? To możliwe wyłącznie online! Walcz oddziałami lądowymi, jako odważny snajper albo przywódca całych armii. Wojuj w obronie sprawy i zmieć oddziały wroga na lądzie, na morzu albo w powietrzu. Dąż do zwycięstwa w fantastycznych światach, w kosmosie albo w prawdziwych bitwach historycznych. Walcz z zombie, również tymi najstraszniejszymi w grze Teddy Bear Zombies. Gry wojskowe nagrodzą cię za wytrwałość i przemyślaną strategię. A czasami za dobry styl, jak w grze Army Nurse Dress Up. Gdy znajdziesz pole bitwy najlepsze dla siebie, zapisz je w ulubionych i wracaj do niego, gdy tylko chcesz. Odwiedzaj nas regularnie, bo cały czas dodajemy nowe gry!