• Farmer 3D
  Graj
  Farmer 3D
  Zagrano 105396 razy

  Czy potrafisz doprowadzić tę farmę do dawnego stanu? Uprawiaj swoje rośliny i zbieraj plony swoim traktorem w tej grze w uprawianie roli 3D.

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 139508 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • Skytrip
  Graj
  Skytrip
  Zagrano 30176 razy

  Sprawdź, jak daleko jesteś w stanie przesunąć kryształową kulkę po pływających platformach. Uważaj na dziury!

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 21872 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 25668 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 71479 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 145488 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 39629 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 70791 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 8531 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Splatped Evo
  Graj
  Splatped Evo
  Zagrano 10402 razy

  Przejedź się samochodem terenowym w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Zwiedź ulice miasta lub sprawdź, czy poradzisz sobie na terenach wiejskich i stokach gór.

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 21699 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 53398 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 16484 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 94852 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 85734 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Russian Off-Road Pickup Driver
  Graj
  Russian Off-Road Pickup Driver
  Zagrano 2931 razy

  Russia can be a really crazy place to drive a truck and make deliveries...especially when you go off-road and you’ve got a schedule to keep! Can you get all of these crates to the right locations without losing any of them along the way? You’ll be driving down some of Russia’s most perilous roads so you’ll need to stay safe in this online racing game.

 • Red Crucible: Reloaded
  Graj
  Red Crucible: Reloaded
  Zagrano 17211 razy

  Czas wracać na pole walki. Spersonalizuj swoją broń, wybierz pojazd i przygotuj się do walki z graczami z całego świata w tej wieloosobowej grze akcji.

 • Super Instashopper
  Graj
  Super Instashopper
  Zagrano 9659 razy

  Dasz radę sprostać temu intensywnego zakupowemu zadaniu? Wejdź do środka tego wirtualnego sklepu spożywczego i szybko znajdź wszystkie produkty z listy na smartfonie. Dasz radę kupić wszystko z listy w tej grze w zarządzanie?

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 12252 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 9178 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Mistrzowie 3D
  Graj
  Mistrzowie 3D
  Zagrano 28213 razy

  Poprowadź swoją drużynę piłki nożnej do druzgocącego przeciwników zwycięstwa!

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 67409 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • 3D Bugatti Racing
  Graj
  3D Bugatti Racing
  Zagrano 36183 razy
 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 24461 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 3982 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Amerykańskie wyścigi
  Graj
  Amerykańskie wyścigi
  Zagrano 7162 razy

  Panowie, czas odpalić silniki...

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 40179 razy
 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 36383 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Audi TT RS Drift
  Graj
  Audi TT RS Drift
  Zagrano 21326 razy

  Chcesz wybrać się na wirtualną przejażdżkę w Audi? Teraz jest to możliwe w tej grze w wyścigi. Wskocz za kółko i zaprezentuj swoje umiejętności driftingu!

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 17293 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Kierowca formuły 3D
  Graj
  Kierowca formuły 3D
  Zagrano 2065 razy

  Zmodyfikuj swojego kierowcę i przygotuj się do jazdy na tym niesamowitym torze.

 • Ekstremalne samochody terenowe
  Graj
  Ekstremalne samochody terenowe
  Zagrano 2206 razy

  Przygotuj się na emocjonujący rajd terenowy w tej grze wyścigowej 3D. Wybierz ciężarówkę lub kampera i ruszaj po zwycięstwo. Pomiędzy poziomami możesz kupować ulepszenia, które pomogą ci trzymać rękę na pulsie podczas trudniejszych zawodów.

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 29827 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 38578 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Flash 3D X
  Graj
  Flash 3D X
  Zagrano 1773 razy

  Nowy trójwymiarowy tetris!

Poznaj realistyczne gry 3D

Trzeci wymiar daje poczucie realizmu. Nasze gry 3D pozwolą Ci miło spędzić czas i zapewnią emocjonujące doznania. Na stronie Gry.pl znajdziesz darmowe gry online, dzięki którym zanurzysz się w świecie rozrywki.

Lubisz adrenalinę i popisy kaskaderskie? Sprawdź tytuły Samochody wyczynowe Madalin 2, Mistrzowie dryftowania i Super Drift 3D! Wybieraj i ulepszaj niesamowite samochody i wykonuj niewiarygodne sztuczki kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, ile niesamowitych akrobacji jesteś w stanie wykonać, aby zająć pierwsze miejsce. 

Wolisz tradycyjne wyścigi samochodowe? Spróbuj zagrać w 3D Bugatti Racing lub Fever for Speed. To niezwykłe gry wyścigowe 3D. Musisz jak najszybciej poprowadzić swój pojazd po torze wyścigowym, aby zdobywać pieniądze i kupować kolejne ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

Gry bokserskie to kolejna kategoria gier 3D. Walka na ringu pozwala się sprawdzić i gwarantuje adrenalinę. Załóż rękawice i zmierz się z najlepszymi zawodnikami w naszych symulacjach boksu: Summer Sports: Boxing i Ultimate Boxing.

Gry 3D to oczywiście także pierwszoosobowe strzelanki (FPP). Siej postrach na mapach, posługując się karabinem snajperskim, nożem lub wyrzutnią rakiet. Walcz o zwycięstwo w pojedynkę lub wraz z innymi graczami w trybach wieloosobowych. Polecane produkcje z tego gatunku to m.in.: Army Force Strike, Bullet Force Multiplayer czy Oddziały Specjalne.

Dla fanów sportu i współzawodnictwa mamy wspaniałą serię gier Summer Sports. Zmierz się z innymi w walce o złoto w różnych dyscyplinach sportu. Będziemy sumować Twoje wyniki we wszystkich grach Qlympics, aby pomóc Ci zdobyć absolutne mistrzostwo! Szczególnie polecamy: Summer Sports: Hurdles, Summer Sports: Basketball i Summer Sports: Volleyball.

Jeśli preferujesz rozrywkę umysłową, mamy dla Ciebie kilka trójwymiarowych propozycji, na przykład: Mahjong Dimensions, Flash 3D X lub 3D Mahjong. Odkryj nowy wymiar w klasycznych grach planszowych i logicznych. Czy uda Ci się dopasować wszystkie części układanki? Sprawdź swoje umiejętności!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry 3D. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 180 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.