• Farmer 3D
  Graj
  Farmer 3D
  Zagrano 41189 razy

  Czy potrafisz doprowadzić tę farmę do dawnego stanu? Uprawiaj swoje rośliny i zbieraj plony swoim traktorem w tej grze w uprawianie roli 3D.

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 150971 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 137132 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • Bike Ride
  Graj
  Bike Ride
  Zagrano 1238 razy

  Czy chcesz poznać emocje towarzyszące wyścigom motocyklowym na najfajniejszych drogach świata, ale bez ryzyka otrzymania mandatu za przekroczenie prędkości? Taką możliwość daje Ci ten niesamowity symulator jazdy 3D. Wybierz motocykl i ruszaj w drogę.

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 17785 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Hide Online
  Graj
  Hide Online
  Zagrano 5013 razy

  Potrafią biegać, ale nie potrafią się schować! Dopadnij całkowicie zakręcone przedmioty, tj. krzesła i filiżanki do kawy, które nie chcą zostać schwytane. Przyłącz się do graczy z całego świata, gdy próbują złapać wszystkie przedmioty w biurze, które myślą samodzielnie. Dasz radę je schwytać, zanim zrobią to Twoi przeciwnicy w tej dziwacznej wieloosobowej grze akcji?

 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 29537 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • Skytrip
  Graj
  Skytrip
  Zagrano 32732 razy

  Sprawdź, jak daleko jesteś w stanie przesunąć kryształową kulkę po pływających platformach. Uważaj na dziury!

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 70244 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 48128 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Splatped Evo
  Graj
  Splatped Evo
  Zagrano 4699 razy

  Przejedź się samochodem terenowym w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Zwiedź ulice miasta lub sprawdź, czy poradzisz sobie na terenach wiejskich i stokach gór.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 8473 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 20552 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 9484 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 64495 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 3390 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 49273 razy
 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 23716 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Super Drift 3D 2
  Graj
  Super Drift 3D 2
  Zagrano 20589 razy

  Chwyć kierownicę sportowego auta i przygotuj się do wyścigu o bogactwo i chwałę.

 • Motocrossowe nitro
  Graj
  Motocrossowe nitro
  Zagrano 21733 razy

  Wysokooktanowa dawka pełnego ryku silników motocrossowego szaleństwa - sprawdź to!

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 20366 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Skoki przez Przeszkody 3D
  Graj
  Skoki przez Przeszkody 3D
  Zagrano 41418 razy

  Podejmij wyzwanie i weź udział w tym pełnym elegancji sportowym wyzwaniu - teraz w 3D!

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 41889 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 82994 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 331799 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Mistrzowie 3D
  Graj
  Mistrzowie 3D
  Zagrano 27209 razy

  Poprowadź swoją drużynę piłki nożnej do druzgocącego przeciwników zwycięstwa!

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 36635 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 73708 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • 3D Bugatti Racing
  Graj
  3D Bugatti Racing
  Zagrano 36235 razy
 • Wyścig monster trucków 3D
  Graj
  Wyścig monster trucków 3D
  Zagrano 10923 razy

  Zmodyfikuj wyposażenie i przygotuj się na szaleńczą jazdę. Sprawdźmy, kto jest monsterem, a kto cieniasem.

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 42492 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 32641 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Cubis Gold 2
  Graj
  Cubis Gold 2
  Zagrano 5966 razy

  Oto nowy wymiar zabawy w tej elektryzującej grze w dopasowywanie 3 elementów! Do wyboru masz dwa ekscytujące tryby i wspaniałe poziomy, więc ustawiaj kostki i idź do przodu.

 • Jet Ski Racer
  Graj
  Jet Ski Racer
  Zagrano 10083 razy

  Złap kapok i przygotuj się na trudną przeprawę ulicami zalanej metropolii.

 • Unfair Stunt
  Graj
  Unfair Stunt
  Zagrano 4405 razy

  Większość wyczynów kaskaderskich w tej zwariowanej grze w wyścigi to jakaś pomyłka. Niektórych nie da się w ogóle wykonać. Ale to nie jest dla Ciebie żadna wymówka, prawda? Wskakuj za kółko i sprawdź, ile szalonych popisów dasz radę zrobić!

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 58452 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

Poznaj realistyczne gry 3D

Trzeci wymiar daje poczucie realizmu. Nasze gry 3D pozwolą Ci miło spędzić czas i zapewnią emocjonujące doznania. Na stronie Gry.pl znajdziesz darmowe gry online, dzięki którym zanurzysz się w świecie rozrywki.

Lubisz adrenalinę i popisy kaskaderskie? Sprawdź tytuły Samochody wyczynowe Madalin 2, Mistrzowie dryftowania i Super Drift 3D! Wybieraj i ulepszaj niesamowite samochody i wykonuj niewiarygodne sztuczki kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, ile niesamowitych akrobacji jesteś w stanie wykonać, aby zająć pierwsze miejsce. 

Wolisz tradycyjne wyścigi samochodowe? Spróbuj zagrać w 3D Bugatti Racing lub Fever for Speed. To niezwykłe gry wyścigowe 3D. Musisz jak najszybciej poprowadzić swój pojazd po torze wyścigowym, aby zdobywać pieniądze i kupować kolejne ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

Gry bokserskie to kolejna kategoria gier 3D. Walka na ringu pozwala się sprawdzić i gwarantuje adrenalinę. Załóż rękawice i zmierz się z najlepszymi zawodnikami w naszych symulacjach boksu: Summer Sports: Boxing i Ultimate Boxing.

Gry 3D to oczywiście także pierwszoosobowe strzelanki (FPP). Siej postrach na mapach, posługując się karabinem snajperskim, nożem lub wyrzutnią rakiet. Walcz o zwycięstwo w pojedynkę lub wraz z innymi graczami w trybach wieloosobowych. Polecane produkcje z tego gatunku to m.in.: Army Force Strike, Bullet Force Multiplayer czy Oddziały Specjalne.

Dla fanów sportu i współzawodnictwa mamy wspaniałą serię gier Summer Sports. Zmierz się z innymi w walce o złoto w różnych dyscyplinach sportu. Będziemy sumować Twoje wyniki we wszystkich grach Qlympics, aby pomóc Ci zdobyć absolutne mistrzostwo! Szczególnie polecamy: Summer Sports: Hurdles, Summer Sports: Basketball i Summer Sports: Volleyball.

Jeśli preferujesz rozrywkę umysłową, mamy dla Ciebie kilka trójwymiarowych propozycji, na przykład: Mahjong Dimensions, Flash 3D X lub 3D Mahjong. Odkryj nowy wymiar w klasycznych grach planszowych i logicznych. Czy uda Ci się dopasować wszystkie części układanki? Sprawdź swoje umiejętności!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry 3D. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 180 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.