• Farmer 3D
  Graj
  Farmer 3D
  Zagrano 202682 razy

  Czy potrafisz doprowadzić tę farmę do dawnego stanu? Uprawiaj swoje rośliny i zbieraj plony swoim traktorem w tej grze w uprawianie roli 3D.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 14513 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Skytrip
  Graj
  Skytrip
  Zagrano 52244 razy

  Sprawdź, jak daleko jesteś w stanie przesunąć kryształową kulkę po pływających platformach. Uważaj na dziury!

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 202369 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 24873 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 46092 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 40661 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 95123 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 176749 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 51536 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Skoki przez Przeszkody 3D
  Graj
  Skoki przez Przeszkody 3D
  Zagrano 53749 razy

  Podejmij wyzwanie i weź udział w tym pełnym elegancji sportowym wyzwaniu - teraz w 3D!

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 95600 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Flash 3D X
  Graj
  Flash 3D X
  Zagrano 2844 razy

  Nowy trójwymiarowy tetris!

 • Splatped Evo
  Graj
  Splatped Evo
  Zagrano 26977 razy

  Przejedź się samochodem terenowym w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Zwiedź ulice miasta lub sprawdź, czy poradzisz sobie na terenach wiejskich i stokach gór.

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 62465 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 110217 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 31062 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 78237 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 22733 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Survived.io
  Graj
  Survived.io
  Zagrano 21036 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, gdy rzucisz się w wir walki w tej śmiertelnej grze io? Będziesz walczyć na śmierć i życie z innymi graczami z całego świata o amunicję i inne cenne zasoby.

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 145633 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 63870 razy
 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 66138 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 11877 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 13018 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • My 3D Room
  Graj
  My 3D Room
  Zagrano 28577 razy

  Stwórz swój własny trójwymiarowy pokój! Wybierz meble i zwierzątko i nadaj wszystkiemu swoje ulubione kolory!

 • Motocrossowe nitro
  Graj
  Motocrossowe nitro
  Zagrano 29851 razy

  Wysokooktanowa dawka pełnego ryku silników motocrossowego szaleństwa - sprawdź to!

 • Zumbie Blocky Land
  Graj
  Zumbie Blocky Land
  Zagrano 10554 razy

  Jak długo uda ci się pozostać przy życiu na tych szalonych arenach walki? Złap za broń i siej zniszczenie w środowisku, dla którego inspiracją były m.in. gra Minecraft oraz serial Simpsonowie. Musisz bardzo się skupić, grając w tę niekończącą się wieloosobową grę akcji.

 • Wyścig monster trucków 3D
  Graj
  Wyścig monster trucków 3D
  Zagrano 20635 razy

  Zmodyfikuj wyposażenie i przygotuj się na szaleńczą jazdę. Sprawdźmy, kto jest monsterem, a kto cieniasem.

 • Bow Island
  Graj
  Bow Island
  Zagrano 3424 razy

  Na tej zaczarowanej wyspie znajduje się szereg celów. Czy możesz trafić strzałą w każdy z nich? Sprawdź, czy dasz radę trafić w sam środek, gdy podziwiasz krajobraz wyspy w tej strzelance.

 • Mistrzowie 3D
  Graj
  Mistrzowie 3D
  Zagrano 34252 razy

  Poprowadź swoją drużynę piłki nożnej do druzgocącego przeciwników zwycięstwa!

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 28099 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 99009 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 56488 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 14317 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 78295 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

Poznaj realistyczne gry 3D

Trzeci wymiar daje poczucie realizmu. Nasze gry 3D pozwolą Ci miło spędzić czas i zapewnią emocjonujące doznania. Na stronie Gry.pl znajdziesz darmowe gry online, dzięki którym zanurzysz się w świecie rozrywki.

Lubisz adrenalinę i popisy kaskaderskie? Sprawdź tytuły Samochody wyczynowe Madalin 2, Mistrzowie dryftowania i Super Drift 3D! Wybieraj i ulepszaj niesamowite samochody i wykonuj niewiarygodne sztuczki kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, ile niesamowitych akrobacji jesteś w stanie wykonać, aby zająć pierwsze miejsce. 

Wolisz tradycyjne wyścigi samochodowe? Spróbuj zagrać w 3D Bugatti Racing lub Fever for Speed. To niezwykłe gry wyścigowe 3D. Musisz jak najszybciej poprowadzić swój pojazd po torze wyścigowym, aby zdobywać pieniądze i kupować kolejne ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

Gry bokserskie to kolejna kategoria gier 3D. Walka na ringu pozwala się sprawdzić i gwarantuje adrenalinę. Załóż rękawice i zmierz się z najlepszymi zawodnikami w naszych symulacjach boksu: Summer Sports: Boxing i Ultimate Boxing.

Gry 3D to oczywiście także pierwszoosobowe strzelanki (FPP). Siej postrach na mapach, posługując się karabinem snajperskim, nożem lub wyrzutnią rakiet. Walcz o zwycięstwo w pojedynkę lub wraz z innymi graczami w trybach wieloosobowych. Polecane produkcje z tego gatunku to m.in.: Army Force Strike, Bullet Force Multiplayer czy Oddziały Specjalne.

Dla fanów sportu i współzawodnictwa mamy wspaniałą serię gier Summer Sports. Zmierz się z innymi w walce o złoto w różnych dyscyplinach sportu. Będziemy sumować Twoje wyniki we wszystkich grach Qlympics, aby pomóc Ci zdobyć absolutne mistrzostwo! Szczególnie polecamy: Summer Sports: Hurdles, Summer Sports: Basketball i Summer Sports: Volleyball.

Jeśli preferujesz rozrywkę umysłową, mamy dla Ciebie kilka trójwymiarowych propozycji, na przykład: Mahjong Dimensions, Flash 3D X lub 3D Mahjong. Odkryj nowy wymiar w klasycznych grach planszowych i logicznych. Czy uda Ci się dopasować wszystkie części układanki? Sprawdź swoje umiejętności!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry 3D. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 180 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.