• Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 106285 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 300283 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Mahjong Dimensions
  Graj
  Mahjong Dimensions
  Zagrano 126290 razy

  Odkryj nowy wymiar tej klasycznej gry planszowej. Czy uda Ci się dopasować wszystkie klocki w tej grze 3D? Sprawdź swoje umiejętności!

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 88626 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 49875 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 1074 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Skytrip
  Graj
  Skytrip
  Zagrano 30965 razy

  Sprawdź, jak daleko jesteś w stanie przesunąć kryształową kulkę po pływających platformach. Uważaj na dziury!

 • Splatped Evo
  Graj
  Splatped Evo
  Zagrano 530 razy

  Przejedź się samochodem terenowym w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Zwiedź ulice miasta lub sprawdź, czy poradzisz sobie na terenach wiejskich i stokach gór.

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 27114 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 35048 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 34613 razy
 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 27544 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 62526 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 26634 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 34704 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • Szaleństwo rzutów karnych 3D
  Graj
  Szaleństwo rzutów karnych 3D
  Zagrano 33959 razy

  Te wszystkie karne to już praktycznie epidemia. Wiesz, co robić, prawda?

 • Super Drift 3D 2
  Graj
  Super Drift 3D 2
  Zagrano 15633 razy

  Chwyć kierownicę sportowego auta i przygotuj się do wyścigu o bogactwo i chwałę.

 • Unfair Stunt
  Graj
  Unfair Stunt
  Zagrano 1981 razy

  Większość wyczynów kaskaderskich w tej zwariowanej grze w wyścigi to jakaś pomyłka. Niektórych nie da się w ogóle wykonać. Ale to nie jest dla Ciebie żadna wymówka, prawda? Wskakuj za kółko i sprawdź, ile szalonych popisów dasz radę zrobić!

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 28189 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 34701 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Taksówkarz 2
  Graj
  Taksówkarz 2
  Zagrano 6474 razy

  Nikt nie mówił, że jazda taksówką, a szczególnie po tym mieście to bułka z masłem! Czy dasz radę omijać przedmioty, odbierając swoich klientów i zabierając ich do wyznaczonych miejsc? W tej grze w taksówkę przyda Ci się świetna znajomość jazdy samochodem!

 • Mistrzowie 3D
  Graj
  Mistrzowie 3D
  Zagrano 30656 razy

  Poprowadź swoją drużynę piłki nożnej do druzgocącego przeciwników zwycięstwa!

 • Wyścigowe koty
  Graj
  Wyścigowe koty
  Zagrano 7140 razy

  Czy nadążysz za tymi kotami, które ścigają się po różnych torach?

 • Bus Parking 3D: World 2
  Graj
  Bus Parking 3D: World 2
  Zagrano 19704 razy

  Wsiądź znowu za kółko tych autobusów i przygotuj się na parę rund intensywnego parkowania. Czy dasz radę zaparkować je we właściwych miejscach, zanim upłynie czas?

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 6600 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • Audi TT RS Drift
  Graj
  Audi TT RS Drift
  Zagrano 18966 razy

  Chcesz wybrać się na wirtualną przejażdżkę w Audi? Teraz jest to możliwe w tej grze w wyścigi. Wskocz za kółko i zaprezentuj swoje umiejętności driftingu!

 • Skoki przez Przeszkody 3D
  Graj
  Skoki przez Przeszkody 3D
  Zagrano 30613 razy

  Podejmij wyzwanie i weź udział w tym pełnym elegancji sportowym wyzwaniu - teraz w 3D!

 • My 3D Room
  Graj
  My 3D Room
  Zagrano 11839 razy

  Stwórz swój własny trójwymiarowy pokój! Wybierz meble i zwierzątko i nadaj wszystkiemu swoje ulubione kolory!

 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 35784 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Graj
  Monster Truck 3D: Arena Stunts
  Zagrano 5176 razy

  Wybierz ciężarówkę i sprawdź, czy dasz radę przejechać przez strasznie trudne tory wyścigowe. Możesz robić pętle, skoki i wiele innych rzeczy. Dojedziesz na linię mety w tej grze w wyścigi?

 • 3D Bugatti Racing
  Graj
  3D Bugatti Racing
  Zagrano 34626 razy
 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 54191 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Super Instashopper
  Graj
  Super Instashopper
  Zagrano 6412 razy

  Dasz radę sprostać temu intensywnego zakupowemu zadaniu? Wejdź do środka tego wirtualnego sklepu spożywczego i szybko znajdź wszystkie produkty z listy na smartfonie. Dasz radę kupić wszystko z listy w tej grze w zarządzanie?

 • Mistrze dryfowania
  Graj
  Mistrze dryfowania
  Zagrano 23674 razy

  Sprawdź, czy uda Ci się wykonać niesamowite akrobacje w tej grze w wyścigi 3D. Zmieniaj i ulepszaj swoją brykę między zawodami, aby uzyskać jeszcze bardziej odjazdowe triki. Czaisz bazę?

 • Wyścig monster trucków 3D
  Graj
  Wyścig monster trucków 3D
  Zagrano 8969 razy

  Zmodyfikuj wyposażenie i przygotuj się na szaleńczą jazdę. Sprawdźmy, kto jest monsterem, a kto cieniasem.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 3839 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

Poznaj realistyczne gry 3D

Trzeci wymiar daje poczucie realizmu. Nasze gry 3D pozwolą Ci miło spędzić czas i zapewnią emocjonujące doznania. Na stronie Gry.pl znajdziesz darmowe gry online, dzięki którym zanurzysz się w świecie rozrywki.

Lubisz adrenalinę i popisy kaskaderskie? Sprawdź tytuły Samochody wyczynowe Madalin 2, Mistrzowie dryftowania i Super Drift 3D! Wybieraj i ulepszaj niesamowite samochody i wykonuj niewiarygodne sztuczki kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, ile niesamowitych akrobacji jesteś w stanie wykonać, aby zająć pierwsze miejsce. 

Wolisz tradycyjne wyścigi samochodowe? Spróbuj zagrać w 3D Bugatti Racing lub Fever for Speed. To niezwykłe gry wyścigowe 3D. Musisz jak najszybciej poprowadzić swój pojazd po torze wyścigowym, aby zdobywać pieniądze i kupować kolejne ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

Gry bokserskie to kolejna kategoria gier 3D. Walka na ringu pozwala się sprawdzić i gwarantuje adrenalinę. Załóż rękawice i zmierz się z najlepszymi zawodnikami w naszych symulacjach boksu: Summer Sports: Boxing i Ultimate Boxing.

Gry 3D to oczywiście także pierwszoosobowe strzelanki (FPP). Siej postrach na mapach, posługując się karabinem snajperskim, nożem lub wyrzutnią rakiet. Walcz o zwycięstwo w pojedynkę lub wraz z innymi graczami w trybach wieloosobowych. Polecane produkcje z tego gatunku to m.in.: Army Force Strike, Bullet Force Multiplayer czy Oddziały Specjalne.

Dla fanów sportu i współzawodnictwa mamy wspaniałą serię gier Summer Sports. Zmierz się z innymi w walce o złoto w różnych dyscyplinach sportu. Będziemy sumować Twoje wyniki we wszystkich grach Qlympics, aby pomóc Ci zdobyć absolutne mistrzostwo! Szczególnie polecamy: Summer Sports: Hurdles, Summer Sports: Basketball i Summer Sports: Volleyball.

Jeśli preferujesz rozrywkę umysłową, mamy dla Ciebie kilka trójwymiarowych propozycji, na przykład: Mahjong Dimensions, Flash 3D X lub 3D Mahjong. Odkryj nowy wymiar w klasycznych grach planszowych i logicznych. Czy uda Ci się dopasować wszystkie części układanki? Sprawdź swoje umiejętności!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry 3D. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 180 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.