• Farmer 3D
  Graj
  Farmer 3D
  Zagrano 131205 razy

  Czy potrafisz doprowadzić tę farmę do dawnego stanu? Uprawiaj swoje rośliny i zbieraj plony swoim traktorem w tej grze w uprawianie roli 3D.

 • My Block World
  Graj
  My Block World
  Zagrano 9994 razy

  W tej grze możesz przenieść się do wirtualnego świata inspirowanego grą Minecraft. Czy potrafisz go zmienić i ulepszyć dzięki kolekcji unikalnych ludzi, zwierząt i wielu innych rzeczy?

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 145728 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 15723 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Skytrip
  Graj
  Skytrip
  Zagrano 42473 razy

  Sprawdź, jak daleko jesteś w stanie przesunąć kryształową kulkę po pływających platformach. Uważaj na dziury!

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 129371 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 28631 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 40943 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 25966 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 69585 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 17984 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 67201 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 33934 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Truck Driver Crazy Road 2
  Graj
  Truck Driver Crazy Road 2
  Zagrano 16159 razy

  W tej intensywnej grze samochodowej będziesz jeździć po nowych, naprawdę szalonych drogach. Wskocz za kółko tych ogromnych wozów i przekonaj się, czy uda Ci się dowieźć ich ładunki. Jeśli masz ochotę, możesz również przetestować swoje umiejętności parkowania w odjazdowych miejscach.

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 81066 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Zabójca: Edycja zimowa
  Graj
  Zabójca: Edycja zimowa
  Zagrano 9136 razy

  Ta gra-horror, widziana oczami jej głównego bohatera, nie jest dla ludzi o słabych nerwach. Czy zdołasz uciec przed Zabójcą? Wejdź w mroczny świat miejskiej legendy i wybierz wyzwanie czasowe. A może jesteś już w trybie przetrwania? Edycja zimowa na pewno przyprawi cię o gęsią skórkę. Możesz uciekać, ale czy uda ci się ukryć? Uwaga, nadchodzi Zabójca!

 • Motocrossowe nitro
  Graj
  Motocrossowe nitro
  Zagrano 21678 razy

  Wysokooktanowa dawka pełnego ryku silników motocrossowego szaleństwa - sprawdź to!

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 16567 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Splatped Evo
  Graj
  Splatped Evo
  Zagrano 16956 razy

  Przejedź się samochodem terenowym w tej zwariowanej grze symulacyjnej. Zwiedź ulice miasta lub sprawdź, czy poradzisz sobie na terenach wiejskich i stokach gór.

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 93194 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Slope
  Graj
  Slope
  Zagrano 6133 razy

  Przemierzaj neonowy świat, starając się, aby ta świecąca kula nie wypadła z toru. Omijaj krawędzie i sprawdź, jak daleko uda ci się poturlać w tej pasjonującej grze 3D.

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 52572 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 45712 razy
 • Cubis Gold 2
  Graj
  Cubis Gold 2
  Zagrano 5428 razy

  Oto nowy wymiar zabawy w tej elektryzującej grze w dopasowywanie 3 elementów! Do wyboru masz dwa ekscytujące tryby i wspaniałe poziomy, więc ustawiaj kostki i idź do przodu.

 • My 3D Room
  Graj
  My 3D Room
  Zagrano 19619 razy

  Stwórz swój własny trójwymiarowy pokój! Wybierz meble i zwierzątko i nadaj wszystkiemu swoje ulubione kolory!

 • Wyścig monster trucków 3D
  Graj
  Wyścig monster trucków 3D
  Zagrano 14733 razy

  Zmodyfikuj wyposażenie i przygotuj się na szaleńczą jazdę. Sprawdźmy, kto jest monsterem, a kto cieniasem.

 • Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 539773 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Worldz
  Graj
  Worldz
  Zagrano 10117 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w tej trójwymiarowej grze akcji? Po ulicach błąkają się hordy zombie, które z chęcią wbiłyby zęby w twoje smakowite ciało! Pozwolisz im na to? Oczywiście, że nie! Walcz z nimi ostro, zbierając przy tym broń i pożywienie.

 • Hide Online
  Graj
  Hide Online
  Zagrano 4984 razy

  Potrafią biegać, ale nie potrafią się schować! Dopadnij całkowicie zakręcone przedmioty, tj. krzesła i filiżanki do kawy, które nie chcą zostać schwytane. Przyłącz się do graczy z całego świata, gdy próbują złapać wszystkie przedmioty w biurze, które myślą samodzielnie. Dasz radę je schwytać, zanim zrobią to Twoi przeciwnicy w tej dziwacznej wieloosobowej grze akcji?

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 43093 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Skoki przez Przeszkody 3D
  Graj
  Skoki przez Przeszkody 3D
  Zagrano 36992 razy

  Podejmij wyzwanie i weź udział w tym pełnym elegancji sportowym wyzwaniu - teraz w 3D!

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 28576 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • ATV Beach 2
  Graj
  ATV Beach 2
  Zagrano 8393 razy

  Przygotuj się na kolejny wypad na plażę. Dasz radę przejść przez ten zwariowany tor przeszkód? Wykonuj szalone akrobacje w terenówce, pędząc na linię mety, w tej zakręconej grze w wyścigi 3D.

 • Wolna amerykanka
  Graj
  Wolna amerykanka
  Zagrano 27843 razy

  Jak weźmiesz udział w tej szalonej grze w wyścigi? Wskocz za kierownicę różnych pojazdów – od buggie jeżdżących po wydmach do minivanów, a następnie wykonuj epickie akrobacje i przelatuj nad rampami.

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 69817 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Combat Pixel Arena 3D: Fury Man
  Graj
  Combat Pixel Arena 3D: Fury Man
  Zagrano 44634 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim rzucisz się do szaleńczej walki? Przebij się przez arenę, stając w szranki z setkami graczy z całego świata. Czy zwyciężysz, a może poniesiesz sromotną klęskę w tej wieloosobowej grze akcji?

Poznaj realistyczne gry 3D

Trzeci wymiar daje poczucie realizmu. Nasze gry 3D pozwolą Ci miło spędzić czas i zapewnią emocjonujące doznania. Na stronie Gry.pl znajdziesz darmowe gry online, dzięki którym zanurzysz się w świecie rozrywki.

Lubisz adrenalinę i popisy kaskaderskie? Sprawdź tytuły Samochody wyczynowe Madalin 2, Mistrzowie dryftowania i Super Drift 3D! Wybieraj i ulepszaj niesamowite samochody i wykonuj niewiarygodne sztuczki kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, ile niesamowitych akrobacji jesteś w stanie wykonać, aby zająć pierwsze miejsce. 

Wolisz tradycyjne wyścigi samochodowe? Spróbuj zagrać w 3D Bugatti Racing lub Fever for Speed. To niezwykłe gry wyścigowe 3D. Musisz jak najszybciej poprowadzić swój pojazd po torze wyścigowym, aby zdobywać pieniądze i kupować kolejne ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

Gry bokserskie to kolejna kategoria gier 3D. Walka na ringu pozwala się sprawdzić i gwarantuje adrenalinę. Załóż rękawice i zmierz się z najlepszymi zawodnikami w naszych symulacjach boksu: Summer Sports: Boxing i Ultimate Boxing.

Gry 3D to oczywiście także pierwszoosobowe strzelanki (FPP). Siej postrach na mapach, posługując się karabinem snajperskim, nożem lub wyrzutnią rakiet. Walcz o zwycięstwo w pojedynkę lub wraz z innymi graczami w trybach wieloosobowych. Polecane produkcje z tego gatunku to m.in.: Army Force Strike, Bullet Force Multiplayer czy Oddziały Specjalne.

Dla fanów sportu i współzawodnictwa mamy wspaniałą serię gier Summer Sports. Zmierz się z innymi w walce o złoto w różnych dyscyplinach sportu. Będziemy sumować Twoje wyniki we wszystkich grach Qlympics, aby pomóc Ci zdobyć absolutne mistrzostwo! Szczególnie polecamy: Summer Sports: Hurdles, Summer Sports: Basketball i Summer Sports: Volleyball.

Jeśli preferujesz rozrywkę umysłową, mamy dla Ciebie kilka trójwymiarowych propozycji, na przykład: Mahjong Dimensions, Flash 3D X lub 3D Mahjong. Odkryj nowy wymiar w klasycznych grach planszowych i logicznych. Czy uda Ci się dopasować wszystkie części układanki? Sprawdź swoje umiejętności!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry 3D. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 180 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.