Gry Walki na arenie

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 133872 razy

 • Miasto potworów
  Graj
  Miasto potworów
  Zagrano 17981 razy

  To miasto jest w stanie oblężenia! Potrafisz obronić je, zwalczając gangsterów i innych złoczyńców w tej grze akcji 3D? Połącz siły z fantastycznymi potworami, gdy pokazują tym bezwzględnym draniom, kto tu rządzi!

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 234942 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Super Dino Fighter
  Graj
  Super Dino Fighter
  Zagrano 14981 razy

  Roboty-dinozaury przygotowują się na ostre starcie! Szybko zmontuj swojego robota, zanim zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem w tej grze akcji. Musisz jak najszybciej złożyć wszystkie części w laboratorium. Czas na kolejny pojedynek!

 • Stickman Fighter: Epic Battle
  Graj
  Stickman Fighter: Epic Battle
  Zagrano 109415 razy

  Takiej bijatyki jeszcze nie było w Internecie! W grze Stickman Fighter: Epic Battle zmierzysz się z groźnymi przeciwnikami o niesamowitych umiejętnościach z zakresu sztuk walki, ale musisz udowodnić, że znacznie przewyższasz ich siłą!

 • Naruto Online
  Graj
  Naruto Online
  Zagrano 14177 razy

  Zanurz się w świecie Naruto w tej fantastycznej grze akcji online. Przeżyj niesamowite emocje w tej serii klasycznych anime, wykonując zadania i werbując drużynę ninja, która będzie walczyć u Twojego boku. Połącz siły z Naruto, Sasuke, Sakurą, i innymi popularnymi postaciami z programu, oraz pozostałymi graczami, przemierzając lochy i walcząc z bezwzględnymi bossami i wrogami.

 • Superhero.io
  Graj
  Superhero.io
  Zagrano 38724 razy

  Jak długo potrafisz walczyć w tej epickiej grze akcji w trybie multiplayer? Dołącz do graczy z całego świata w wojnie domowej, w której weźmie udział kilku największych na świecie superbohaterów! Możesz przemienić się w fajniejsze i bardziej potężne postaci, zbierając kulki mocy i atakując przeciwników.

 • Waleczny robot i epoka T-reksa
  Graj
  Waleczny robot i epoka T-reksa
  Zagrano 14205 razy

  Rozpoczyna się epoka T-reksa! To miasteczko ponownie ma problem i wszystko jest w rękach tej dzielnej bohaterki i jej kumpli robotów. Dołącz do nich i pomóż im zbudować przerażającego dinorobota i wkrocz do walki w tej internetowej grze akcji.

 • Electricman 2
  Graj
  Electricman 2
  Zagrano 279025 razy

  Weź udział w Turnieju Voltagen i pokonaj aktualnego mistrza.

 • Oliwne zapasy: 2 graczy
  Graj
  Oliwne zapasy: 2 graczy
  Zagrano 20208 razy

  W tej dzikiej grze, łączącej sport z walką, możesz zmierzyć się z innym graczem. Który zapaśnik wygra? Obaj są nasmarowani oliwą z oliwek i gotowi do walki!

 • Trump on Top
  Graj
  Trump on Top
  Zagrano 50708 razy

  Wybory prezydenckie już za nami. Jednak w tej grze na urządzenia mobilne walka jest nadal zaciekła. Kto zajmie czołową pozycję — czy to będzie Trump, czy Clinton? Przyłącz się do kandydatów i ich szalonych przyjaciół, gdy walczą o swe życie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • Street Rage Fighter
  Graj
  Street Rage Fighter
  Zagrano 5662 razy

  Użyj pięści, aby przywrócić porządek na tych ulicach! No i stóp... a może i kilku sztyletów. Uważaj na nie i na pozostałą broń, gdy walczysz o odebranie miasta okrutnemu gangowi rzezimieszków w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro.

 • Amazing Spider Police
  Graj
  Amazing Spider Police
  Zagrano 41733 razy

  W tej dziwacznej i zakręconej grze akcji ambitny glina walczy z wrogami po obu stronach prawa. Możesz pomóc mu pokonać bandziorów i policję, gdy pędzi przez miasto i kradnie przypadkową brykę?

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 327820 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 46302 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Evowars.io
  Graj
  Evowars.io
  Zagrano 237436 razy

  W tej intensywnej grze io musisz zarówno rozwijać się, jak i unikać ostrz mieczy, którymi władają Twoi wrogowie. Wejdź na arenę i przygotuj się na zupełnie epicką bitwę. Zaczynasz jako jaskiniowiec. Następnie aby przetrwać kilka minut, musisz zdobyć masę magicznym sfer. Te zwiększą Twoje zdolności i przeniosą Cię w czasie, gdzie możesz zostać wikingiem, rycerzem, a nawet wielkim wojownikiem.

 • Dark Lands
  Graj
  Dark Lands
  Zagrano 18356 razy

  W tej dynamicznej grze typu biegacz twoim zadaniem jest poprowadzić tego dzielnego rycerza i pomóc mu w walce ze złem. Biegnij ile sił, przeskakuj nad wirującymi ostrzami lub prześlizguj się pod nimi oraz siekaj na kawałki ohydne potwory, które zaatakowały twoją ziemię!

 • Symulator przetrwania
  Graj
  Symulator przetrwania
  Zagrano 64097 razy

  Czy zdołasz przetrwać, będąc uwięzionym w dziczy? A co powiesz na wirtualne pustkowie w Twoim komputerze? Zbierz narzędzia i zasoby, które przydadzą Ci się, aż przybędzie pomoc w tej przygodowej grze symulacyjnej 3D. Twoim zadaniem będzie zbudowanie schronienia, zgromadzenie pożywienia i nie tylko.

 • Żelazny superbohater
  Graj
  Żelazny superbohater
  Zagrano 24093 razy

  Kolejny pracowity dzień dla tego dziwacznego superbohatera. Dołącz do niego, gdy dopasowuje swój pancerz i kupuje bronie oraz inne przedmioty, zanim wyruszy w poszukiwanie hordy bandziorów. Podczas misji może także pożyczać czołgi i pojazdy w tej zakręconej grze przygodowej akcji.

 • Walka kung fu
  Graj
  Walka kung fu
  Zagrano 3827 razy

  Ci dwaj kolesie są mocni, ale sami nie poradzą sobie ze zwalczaniem przestępczości na ulicach. Zdecydowanie potrzebują Twojej pomocy, aby oczyścić miasto w tej grze retro w bijatykę. Unieś pięści w górę i do boju!

 • Iron Snout
  Graj
  Iron Snout
  Zagrano 16357 razy

  Ten prosiak wygląda na naiwniaka, ale tak naprawdę to mistrz kung-fu! Dołącz do niego, gdy zmierzy się z watahą wilków. W ruch pójdzie wszystko: siekiery, piły łańcuchowe... Twoim zadaniem będzie pomóc mu stłuc ich na kwaśne jabłko, niekiedy używając do tego ich własnej broni!

 • Hero Zero
  Graj
  Hero Zero
  Zagrano 2948 razy

  Przejdź przemianę od zera do bohatera! Dołącz do milionów graczy i obroń przedmieścia przed niezliczonymi złoczyńcami. Pokaż, że masz zadatki na legendarnego bohatera, w Hero Zero

  Nie będzie łatwo. Najpierw wymyśl sobie świetną nazwę, która będzie wzbudzać strach w sercach Twoich wrogów. Potem musisz zaprojektować tajną bazę i odblokować świetne ulepszenia i gadżety – a to dopiero pierwsze kroki na drodze do zwalczenia wszystkich złoczyńców. Możesz też połączyć siły z wieloma innymi graczami, by wspólnie wypełniać misje i stawiać czoła wyzwaniom. Spróbuj wspiąć się na szczyt rankingu w tej heroicznej i przezabawnej wieloosobowej grze RPG online.

  Szukasz innych świetnych gier strategicznych takich jak ta? Jeśli tak, wypróbuj Naruto Online i Battle of the Galaxy

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by przeglądać statystyki, akceptować misje i wykonywać inne czynności! 
  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by zatwierdzać wybory, wybierać gadżety, walczyć itp.  

  O twórcach 

  Hero Zero to tytuł studia Playata , wypuszczony przez European Games Group.  

  Zagraj na telefonie 

  Tę grę znajdziesz też w sklepach Apple App Store i Google Play.

 • Kaktus McCoy 2
  Graj
  Kaktus McCoy 2
  Zagrano 230058 razy

  Tego przebiegłego kaktusa czeka istna droga przez ciernie...

 • Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Graj
  Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Zagrano 74306 razy

  Pewnie obiła Ci się o uszy konkurencja przeciągania liny, ale raczej nie stołu, prawda? Dołącz do szeregu dziwnych i szalonych atletów podczas przeciągania stołu w tej zwariowanej grze sportowej. Możesz wybrać bohatera, pokój, a nawet stół, jak również grać przeciwko komputerowi i znajomym. Powodzenia!

 • Lordz2.io
  Graj
  Lordz2.io
  Zagrano 12261 razy

  Czy uda Ci się zostać lordem w tej wieloosobowej grze strategicznej w czasie rzeczywistym? Będziesz walczyć o chwałę z graczami z całego świata. Szybko zbierz jak najwięcej łuczników, pikinierów i innych jednostek. Za zadanie masz zgromadzenie masy surowców, zbudowanie zamków i stłamszenie swoich przeciwników!

 • Moomoo.Io
  Graj
  Moomoo.Io
  Zagrano 401800 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że praca na roli jest tak ciężka? Walcz o zasoby, grając przeciwko międzynarodowej grupie graczy w tej szalonej grze wieloosobowej. Twoim zadaniem będzie zbieranie kamieni, pożywienia i drewna w celu zbudowania gospodarstwa rolnego i skonstruowania różnych rodzajów broni do ochrony.

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 9785 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Kocie oddziały specjalne 2
  Graj
  Kocie oddziały specjalne 2
  Zagrano 428702 razy

  Te okropne lisy atakują Koci Zamek! Wskocz do łodzi podwodnej i przygotuj się do defensywy!

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 264003 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 105872 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

 • Underworld Football Manager
  Graj
  Underworld Football Manager
  Zagrano 2018 razy

 • Killer Assassin
  Graj
  Killer Assassin
  Zagrano 22630 razy

  Twoje szanse na wykonanie zadania są nikłe. Czy zdołasz wyeliminować wszystkie cele w grze Killer Assassin

  Staw czoła armii strażników i żołnierzy w magazynie przypominającym labirynt. Chowaj się za skrzyniami i czekaj na dogodny moment, by zaatakować. Za każdego wyeliminowanego wroga zdobędziesz diamenty w tej trzymającej w napięciu grze strategicznej. Zarobione diamenty możesz wydawać na lepsze umiejętności i skuteczniejszą broń. 

  SWAT Force vs. Terrorists oraz Tiny Rifles to dwie kolejne strzelanki, które mogą Ci się spodobać.

  Jak grać w Killer Assassin?

  Killer Assassin to gra akcji, w której na każdym poziomie musisz zneutralizować określoną liczbę celów. Nie pozwól, by wrogowie Cię zauważyli, inaczej szybko załatwią Cię swoimi karabinami maszynowymi. Uważnie planuj każdy swój ruch i działaj w ukryciu, aby przechytrzyć przeciwników.  

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby sterować zabójcą. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by wysłać go w konkretne miejsce albo zaatakować cel. 

  O twórcach 

  Killer Assassin to tytuł holenderskiego studia Azerion.

 • Walka kciuków: Boże Narodzenie
  Graj
  Walka kciuków: Boże Narodzenie
  Zagrano 38741 razy

  W tej pełnej akcji grze świątecznej wcale nie jest tak radośnie, jakby się mogło wydawać! Przygotuj się na serię epickich wojen kciuków. Przebierz swojego kciuka za Świętego Mikołaja, elfa, wściekłą choinkę albo mnóstwo innych dziwacznych i zakręconych postaci.

 • 2D Knockout
  Graj
  2D Knockout
  Zagrano 41893 razy

  Za pomocą pięści utoruj sobie drogę przez świat, rozdając knockouty.

 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 313020 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Crusader Defense: Pakiet poziomów 2
  Graj
  Crusader Defense: Pakiet poziomów 2
  Zagrano 39058 razy

  Wróć do świata emocjonujących przygód i przygotuj się na kolejną serię elektryzujących walk. Zbierz swoje oddziały i broń miasta przed wrogami w tej grze o obronie wieży.

Zostań współczesnym gladiatorem

Marzy Ci się chwała mistrza areny, ale nie chcesz za bardzo ryzykować swoim zdrowiem i życiem? Na stronie Gry.pl znajdziesz setki gier, w których możesz zmierzyć się z najbardziej wymagającymi przeciwnikami w walce wręcz (i nie tylko) — na arenach, ringach i ulicach. Wiele gier pozwala na rozgrywkę w pojedynkę przeciw sztucznej inteligencji, jak również przeciw żywym graczom. Na telefonie, laptopie lub komputerze.

Gra Ultimate Boxing to dość realistyczny symulator walki na ringu bokserskim. Masz do dyspozycji różne ciosy i musisz je zadać w odpowiednim momencie, aby posłać przeciwnika na deski. Pamiętaj o pracy nóg i trzymaj gardę!

Niektóre gry mają dość prostą grafikę, za to dostarczają mnóstwa emocji. Postacie często składają się tu z kilku kresek, tak jak w grze Electricman, w której walczysz w Turnieju Voltagen, aby pokonać aktualnego mistrza. W grze Stickman Fighter: Epic Battle Twoim zadaniem jest powstrzymanie kolejnych fal przeciwników. Perfekcyjne uderzenia i kombinacje ciosów są nagradzane możliwością użycia specjalnych broni, dzięki którym Twój bohater jest jeszcze groźniejszy.

Jeśli nudzą Cię zręcznościowe nawalanki i chcesz, aby gra była także wyzwaniem dla umysłu, wypróbuj Walki mutantów. Możesz tu stworzyć własnego mutanta, a następnie walczyć z innymi groźnymi mutantami na specjalnej arenie. Walka odbywa się w turach, a każdy ruch wymaga wydania punktów akcji, musisz więc dobrze się zastanowić, czy chcesz zaatakować, użyć leczenia, czy oszołomić przeciwnika. Za zwycięstwa otrzymujesz punkty genów, które pozwalają rozwijać mordercze umiejętności.

W grze Gods of Arena wcielasz się w kogoś w rodzaju „menedżera” gladiatorów. Podróżujesz po całym cesarstwie i rozwijasz swój zespół wojowników, kupując im potężne zbroje i bronie. Toczysz bitwy na starożytnych arenach, zdobywając chwałę i przydatne nagrody.

Jeśli emocjonują Cię walki na arenach, ale nie chcesz ryzykować swojego zdrowia ani życia, koniecznie odwiedź naszą stronę. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Koniecznie do nas zajrzyj i zostań współczesnym gladiatorem już dziś!