• Miecze i dusze: Przygoda dusz
  Graj
  Miecze i dusze: Przygoda dusz
  Zagrano 690123 razy

  Wraz z Sir Scarowem dołącz do walki na arenie . Misja, której celem jest zapewnić przetrwanie najsilniejszej duszy, rzuci cię do walki z pradawanymi stworzeniami. Możesz też zostać przeniesiony do sali treningowej, gdzie będziesz zwiększać swoją siłę. Stwórz swojego gladiatora i przygotuj się na walkę z kłującym komarem, lub nawet ze ślepym kretem.

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 497837 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Kocie oddziały specjalne 2
  Graj
  Kocie oddziały specjalne 2
  Zagrano 375572 razy

  Te okropne lisy atakują Koci Zamek! Wskocz do łodzi podwodnej i przygotuj się do defensywy!

 • Moomoo.Io
  Graj
  Moomoo.Io
  Zagrano 359859 razy

  Kto mógłby przypuszczać, że praca na roli jest tak ciężka? Walcz o zasoby, grając przeciwko międzynarodowej grupie graczy w tej szalonej grze wieloosobowej. Twoim zadaniem będzie zbieranie kamieni, pożywienia i drewna w celu zbudowania gospodarstwa rolnego i skonstruowania różnych rodzajów broni do ochrony.

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 347693 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 333855 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Walki mutantów 2
  Graj
  Walki mutantów 2
  Zagrano 315576 razy

  Weź udział w walce, odblokuj nowe geny i zobacz, czy pokonasz najsilniejsze mutanty na tej planecie w drugiej części gry Walki mutantów!

 • Strike Force Heroes 2
  Graj
  Strike Force Heroes 2
  Zagrano 300264 razy

  Stań na pierwszej linii obrony - niech wrogowie giną z twoim obrazem pod powiekami.

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 299367 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Electricman 2
  Graj
  Electricman 2
  Zagrano 251961 razy

  Weź udział w Turnieju Voltagen i pokonaj aktualnego mistrza.

 • Strike Force Kitty League
  Graj
  Strike Force Kitty League
  Zagrano 242442 razy

  Waleczne kotki są gotowe ponownie stanąć do walki w wielkiej bitwie przeciwko królestwu szopów! Wygraj bitwę, pozbądź się wrogów i oczywiście baw się dobrze!

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 237310 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Graj
  Bohaterowie: Niepohamowana siła
  Zagrano 230502 razy

  Zaatakowano sekretne laboratorium! Czy jeden samotny naukowiec zdoła stawić czoła wrogom i uratować sytuację?

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 230323 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Kaktus McCoy 2
  Graj
  Kaktus McCoy 2
  Zagrano 213123 razy

  Tego przebiegłego kaktusa czeka istna droga przez ciernie...

 • Potężny rycerz
  Graj
  Potężny rycerz
  Zagrano 212245 razy

  W tej grze poradzą sobie tylko najlepsi rycerze. Czy chcesz stawić czoła wyzwaniu?

 • Mighty Knight 2
  Graj
  Mighty Knight 2
  Zagrano 196142 razy

  Świat po raz kolejny potrzebuje potęgi twego miecza. Do broni!

 • Zazuki
  Graj
  Zazuki
  Zagrano 195284 razy

  Zazuki to prosta gra-bijatyka, w której dwóch graczy walczy na miecze. Posiekaj swojego przeciwnika na plasterki, zanim on rozetnie cię na pół!

 • Łotrzyk w kapturze 2
  Graj
  Łotrzyk w kapturze 2
  Zagrano 177241 razy

  Przygotuj się na biegi, skoki, wślizgi, uniki i walkę na każdym poziomie tej gry przygodowej. Czy będziesz działać na tyle szybko, by ukończyć tę grę?

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 175530 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Walki mutantów 2016: Kocia edycja
  Graj
  Walki mutantów 2016: Kocia edycja
  Zagrano 166189 razy

  Rozpocznij wielką walkę i odblokuj nowe geny w laboratorium, by brać udział w bitwach o puchar świata ze znanymi na całym świecie mutantami, takimi jak Dober Gun, Stone Slug i inni! Pokonaj wrogów i zostań najlepszym mutantem na tej planecie!

 • Sword and Soul
  Graj
  Sword and Soul
  Zagrano 152828 razy
 • Evowars.io
  Graj
  Evowars.io
  Zagrano 151695 razy

  W tej intensywnej grze io musisz zarówno rozwijać się, jak i unikać ostrz mieczy, którymi władają Twoi wrogowie. Wejdź na arenę i przygotuj się na zupełnie epicką bitwę. Zaczynasz jako jaskiniowiec. Następnie aby przetrwać kilka minut, musisz zdobyć masę magicznym sfer. Te zwiększą Twoje zdolności i przeniosą Cię w czasie, gdzie możesz zostać wikingiem, rycerzem, a nawet wielkim wojownikiem.

 • Swords and Sandals - Gladiator
  Graj
  Swords and Sandals - Gladiator
  Zagrano 132517 razy

  Stwórz swojego bohatera, kup mu broń i zbroję, wygraj z gladiatorami i zdobądź doświadczenie.

 • Apple Shooter Champ
  Graj
  Apple Shooter Champ
  Zagrano 117370 razy

  Użyj swojego łuku i strzał w tej fajowej strzelance. Celuj ostrożnie, żeby nie trafić swojej dziewczyny!

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 104678 razy

  Disfruta de lo mejor del boxeo en este juego de habilidad en 3D. ¡Juega gratis desde tu PC, celular, tablet o cualquier dispositivo móvil!

 • Drunken Boxer
  Graj
  Drunken Boxer
  Zagrano 98677 razy

  Tych dwóch graczy upiło się jak bąk, ale nie przeszkodzi im to w wejściu na ring. Który z nich wygra i wróci do pubu, a który obudzi się w szpitalu? Pomóż im stoczyć walkę na pięści w tej zakręconej grze sportowej.

 • Gods of Arena
  Graj
  Gods of Arena
  Zagrano 95667 razy

  Wracasz na swoją ziemię i dowiadujesz się, że zmarł Twój ojciec, który nie zostawił ci ani grosza w spadku. Przywrócisz honor swej rodzinie w tej grze akcji? Zbierz grupę mocarnych gladiatorów i przygotuj się na podbicie aren w całym cesarstwie. Dasz radę poprawić sposób walki gladiatorów przy pomocy potężnych zbroi i broni, które możesz zakupić podczas podróży?

 • Narwhale.io
  Graj
  Narwhale.io
  Zagrano 94909 razy

  Jak długo uda ci się przeżyć w szalonym chaosie w tej wyjątkowej grze io? Przejmij kontrolę nad wielorybem i pokonaj czyhających przeciwników, zanim cię dopadną!

 • Kara dla Czarnego Luda
  Graj
  Kara dla Czarnego Luda
  Zagrano 94638 razy

  Ci złoczyńcy spod ciemnej gwiazdy zasługują na najgorszą karę. W zabawnej grze przeglądarkowej Kara dla Czarnego Luda to ty decydujesz, jak zapłacą za swoje grzeszki!

 • Pikes.io
  Graj
  Pikes.io
  Zagrano 93783 razy

  W tej fascynującej grze io musisz walczyć o to, by zostać rycerzem. Dasz radę przechytrzyć swoich przeciwników, gdy walczysz przy pomocy włóczni? Zbieraj dopalacze, stając do pojedynku z wrogami, i unikaj ostrza ich broni.

 • Brutal.io
  Graj
  Brutal.io
  Zagrano 84477 razy

  Ta wieloosobowa gra jest niesamowicie brutalna! Zakręć swoim kolczastym ogonem i zlikwiduj przeciwników, zanim oni pokonają ciebie. Czy uda ci się uniknąć zmiażdżenia? Jeśli nie, skończysz grać, zanim się spostrzeżesz!

 • Małe karabiny
  Graj
  Małe karabiny
  Zagrano 84114 razy

  Do boju, żołnierzu! W twoją stronę zmierza wróg.

 • Walki mutantów
  Graj
  Walki mutantów
  Zagrano 77430 razy

  Stwórz potężnego wojownika i przekonaj się, czy uda mu się pokonać nasilniejsze mutanty na planecie.

 • Wrestlingowe wyzwanie
  Graj
  Wrestlingowe wyzwanie
  Zagrano 75420 razy

  Nigdy nie widziałeś takiej ligi wrestlingowej jak ta. Zebrało się tu kilka najdziwniejszych potworów na świecie. A co lepsze, możesz mieszać i łączyć ich różne części. Czy chcesz stworzyć zawodnika z głową bałwana i tułowiem banana? W tej szalonej wrestlingowej grze wszystko jest możliwe.

 • Ręce do góry!
  Graj
  Ręce do góry!
  Zagrano 64483 razy

  Nie możesz się zdecydować, czy w coś uderzyć, czy raczej to wysadzić? W tej grze możesz zrobić wszystko naraz.

Zostań współczesnym gladiatorem

Marzy Ci się chwała mistrza areny, ale nie chcesz za bardzo ryzykować swoim zdrowiem i życiem? Na stronie Gry.pl znajdziesz setki gier, w których możesz zmierzyć się z najbardziej wymagającymi przeciwnikami w walce wręcz (i nie tylko) — na arenach, ringach i ulicach. Wiele gier pozwala na rozgrywkę w pojedynkę przeciw sztucznej inteligencji, jak również przeciw żywym graczom. Na telefonie, laptopie lub komputerze.

Gra Ultimate Boxing to dość realistyczny symulator walki na ringu bokserskim. Masz do dyspozycji różne ciosy i musisz je zadać w odpowiednim momencie, aby posłać przeciwnika na deski. Pamiętaj o pracy nóg i trzymaj gardę!

Niektóre gry mają dość prostą grafikę, za to dostarczają mnóstwa emocji. Postacie często składają się tu z kilku kresek, tak jak w grze Electricman, w której walczysz w Turnieju Voltagen, aby pokonać aktualnego mistrza. W grze Stickman Fighter: Epic Battle Twoim zadaniem jest powstrzymanie kolejnych fal przeciwników. Perfekcyjne uderzenia i kombinacje ciosów są nagradzane możliwością użycia specjalnych broni, dzięki którym Twój bohater jest jeszcze groźniejszy.

Jeśli nudzą Cię zręcznościowe nawalanki i chcesz, aby gra była także wyzwaniem dla umysłu, wypróbuj Walki mutantów. Możesz tu stworzyć własnego mutanta, a następnie walczyć z innymi groźnymi mutantami na specjalnej arenie. Walka odbywa się w turach, a każdy ruch wymaga wydania punktów akcji, musisz więc dobrze się zastanowić, czy chcesz zaatakować, użyć leczenia, czy oszołomić przeciwnika. Za zwycięstwa otrzymujesz punkty genów, które pozwalają rozwijać mordercze umiejętności.

W grze Gods of Arena wcielasz się w kogoś w rodzaju „menedżera” gladiatorów. Podróżujesz po całym cesarstwie i rozwijasz swój zespół wojowników, kupując im potężne zbroje i bronie. Toczysz bitwy na starożytnych arenach, zdobywając chwałę i przydatne nagrody.

Jeśli emocjonują Cię walki na arenach, ale nie chcesz ryzykować swojego zdrowia ani życia, koniecznie odwiedź naszą stronę. Mamy niemal 250 gier w tej kategorii, więc na pewno znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Koniecznie do nas zajrzyj i zostań współczesnym gladiatorem już dziś!