Gry arkadowe

 • Klasyczny pasjans z pająkiem
  Graj
  Klasyczny pasjans z pająkiem
  Zagrano 4471 razy

  Dopasuj jak najszybciej karty w tej internetowej wersji klasycznego pasjansa. Możesz wypróbować trzy różne tryby, które nadają się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Zagraj z jednym, dwoma lub czterema kolorami kart.

 • Ogień i Woda 5: Żywioły
  Graj
  Ogień i Woda 5: Żywioły
  Zagrano 1163691 razy

  Ogień i Woda zaraz wyruszą w kolejną fascynującą podróż, aby zdobyć mnóstwo drogocennych klejnotów. Pierwszym przystankiem będzie Leśna Świątynia. Dołącz do nich w niesamowitej wyprawie w tej grze platformowej.

  Fireboy and Watergirl 5: Elements Google Play.

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 18875247 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

  Bubble Shooter Apple App Store lub Google Play.

 • Ludo – tryb klasyczny
  Graj
  Ludo – tryb klasyczny
  Zagrano 37817 razy

  W tej klasycznej wersji gry planszowej możesz zagrać w trybie jednego, dwóch lub trzech graczy. Dasz radę przesunąć wszystkie żetony po planszy, zanim zrobią to przeciwnicy? Rzuć kostką i przekonaj się samemu!

 • Tic Tac Toe Paper
  Graj
  Tic Tac Toe Paper
  Zagrano 33553 razy

  W tej wersji online klasycznej gry możesz zmierzyć się z komputerem lub przyjacielem. Wybierzesz X czy O? Spróbuj pokonać przeciwnika w wyzwaniach na 3, 5 lub 10 rozgrywek.

 • 4 in a Row Mania
  Graj
  4 in a Row Mania
  Zagrano 24682 razy

  Zagraj w tę wersję klasycznej gry stołowej i zmierz się z przyjacielem lub z komputerem. Czy uda ci się ułożyć cztery krążki obok siebie, zanim zrobi to przeciwnik?

 • Układanie drewnianych klocków
  Graj
  Układanie drewnianych klocków
  Zagrano 49472 razy

  Czy potrafisz wcisnąć wszystkie drewniane klocki we właściwe miejsca na planszy? Spróbuj zrobić dla nich miejsce w tej skomplikowanej grze logicznej. Czy uda Ci się zdobyć wysoką punktację?

 • Bilard: Snooker na 8 bili
  Graj
  Bilard: Snooker na 8 bili
  Zagrano 37579 razy

  W tej wersji online klasycznej gry sportowej możesz teraz zmierzyć się ze znajomym lub komputerem. Liczy się tu celność, gdy próbujesz wbić bile do właściwych łuz na stole bilardowym.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 7514361 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 29379 razy

  Możesz wypróbować tryb zręcznościowy lub klasyczny podczas swoich przygód z tą grą dopasowywania trzech elementów. Odkrywaj dalekie planety starając się szybko łączyć święcące klejnoty.

 • Klocki
  Graj
  Klocki
  Zagrano 29197 razy

  Jak szybko zdołasz usunąć wszystkie kolorowe klocki z planszy? W tej zabawnej i skomplikowanej grze logicznej znajdziesz ich tu bez liku. Postaraj się połączyć je na podstawie kolorów, jednocześnie próbując pozbyć się ich wszystkich.

 • Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Graj
  Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Zagrano 99320 razy

  Zmierz się z komputerem lub znajomym w tej wersji online klasycznej gry. Ile rund zdołasz wygrać?

 • Domino Deluxe
  Graj
  Domino Deluxe
  Zagrano 10758 razy

  W tej wersji deluxe klasycznej gry możesz teraz zmierzyć się nie tylko z jednym, lecz trzema automatycznymi graczami. Połącz siły z jednym zawodnikiem, próbując pokonać przeciwników.

 • Superukładacz 2
  Graj
  Superukładacz 2
  Zagrano 379759 razy

  Czy zdołasz ułożyć te figury, nie pozwalając im runąć?

 • Pinball
  Graj
  Pinball
  Zagrano 33109 razy

  Zagraj na tym wirtualnym pinballu i przekonaj się, czy dasz radę uzyskać najwyższy wynik. Masz na to pięć tur. Postaraj się ich użyć rozsądnie w tej grze online.

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 249378 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Master Chess Multiplayer
  Graj
  Master Chess Multiplayer
  Zagrano 39524 razy

  W tej skomplikowanej grze w szafy możesz teraz zmierzyć się z komputerem lub ze znajomym. Tylko pamiętaj, żeby grać jak najszybciej potrafisz. Każda upływająca sekunda do zdobycia szach-matu zmniejszy Twój wynik!

 • Mistrzowie warcabów: Gra wieloosobowa
  Graj
  Mistrzowie warcabów: Gra wieloosobowa
  Zagrano 35399 razy

  W tej wersji online klasycznej gry planszowej możesz teraz zmierzyć się z komputerem lub innym graczem. Pamiętaj tylko, aby uważnie planować swoje ruchy i skoki.

 • Back to Candyland: Część 1
  Graj
  Back to Candyland: Część 1
  Zagrano 285820 razy

  Mmm… wygrywanie nigdy nie było takie słodkie!

 • Bomb It 6
  Graj
  Bomb It 6
  Zagrano 2666032 razy

  Przygotuj swoje bomby i niech wygra najlepszy robot...

 • Back to Candyland 5: Czekolada
  Graj
  Back to Candyland 5: Czekolada
  Zagrano 385421 razy

  Wróć do uroczej krainy na wycieczkę z zagadkami po zboczach Góry Czekoladowej.

 • Snakes and Ladders
  Graj
  Snakes and Ladders
  Zagrano 33492 razy

  Czy będziesz pierwszym graczem, któremu uda się uplasować na szczycie rankingu, w tej wersji online klasycznej gry? Możesz zagrać w oryginalną wersję z kilkoma ślicznymi wariantami. Jeden zawiera rynny i drabiny, a kolejna ma fantastyczne działka, które wystrzelą Cię na planszę!

 • Back to Candyland 4: Lizaki
  Graj
  Back to Candyland 4: Lizaki
  Zagrano 321927 razy

  Pora powrócić do najsłodszej i najpyszniejszej gry w dopasowywanie żelków!

 • EG Magiczne bloczki
  Graj
  EG Magiczne bloczki
  Zagrano 14196 razy

  Te magiczne bloczki zaczynają się piętrzyć! Czy uda Ci się je wyeliminować wciskając je w plansze w tej trudnej łamigłówce? Sprawdź, ilu z nich uda Ci się pozbyć zanim skończy się miejsce.

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 313325 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Pasjans: Trzy szczyty
  Graj
  Pasjans: Trzy szczyty
  Zagrano 247841 razy

  Wybierz się w czarującą podróż, grając w tę wersję online klasycznej karcianki. Przemierzaj malownicze jeziora i łąki, próbując połączyć liczby na każdej karcie.

 • Gra ludo online
  Graj
  Gra ludo online
  Zagrano 11470 razy

  Dwóch, trzech lub czterech graczy może wskoczyć w wir wspólnej rozgrywki w tej fantastycznej grze planszowej online. Czy dasz radę przeprowadzić wszystkie swoje pionki do bezpiecznego miejsca i w ten sposób zwyciężyć?

 • My Dolphin Show 6
  Graj
  My Dolphin Show 6
  Zagrano 560546 razy

  Udaj się do parku wodnego i spędź kolejny dzień na oglądaniu niesamowitych skoków, sztuczek i akrobacji w wydaniu delfinów.

 • Match Arena Multiplayer
  Graj
  Match Arena Multiplayer
  Zagrano 39481 razy

  Czy dasz radę pokonać wszystkich swoich przeciwników w tej świetnej i przesympatycznej grze logicznej typu dopasuj 3? Jak najszybciej połącz ze sobą kolorowe elementy, wypatrując przy tym specjalnych przedmiotów, jak np. marchewki. Dzięki nim zdobędziesz dodatkowe punkty.

 • Codzienne sudoku
  Graj
  Codzienne sudoku
  Zagrano 6832 razy

  Codziennie czeka na Ciebie nowa łamigłówka w tej internetowej wersji uwielbianej gry sudoku. Czy uda Ci się wpisać odpowiednie cyfry w każdym polu?

 • Cukierkowa gwiazda
  Graj
  Cukierkowa gwiazda
  Zagrano 41416 razy

  Czy zdołasz zdobyć wysoką pozycję w tej grze logicznej typu Połącz 3? Twoim zadaniem będzie jak najszybciej połączyć wszystkie przepyszne słodycze, jednocześnie przemierzając zaczarowane królestwo pełne smakołyków.

 • Gold Rush: Treasure Hunt
  Graj
  Gold Rush: Treasure Hunt
  Zagrano 276639 razy

 • Ludo Hero
  Graj
  Ludo Hero
  Zagrano 16646 razy

  Czy chcesz zostać bohaterem w tej internetowej wersji klasycznej gry planszowej? Wybierz swoją postać zanim rzucisz kostką. Czy uda Ci się przesunąć pionki do końcowej linii? Pamiętaj, że możesz zmierzyć się ze znajomymi lub komputerem.

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 19904 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • Mahjong Chain
  Graj
  Mahjong Chain
  Zagrano 747784 razy

  Połącz pary identycznych płytek, aby wyczyścić planszę.

 • Road Trip FRVR
  Graj
  Road Trip FRVR
  Zagrano 52126 razy

  Ten samochodzik jest właśnie na trasie, ale autostrada jest cała wymieszana! Możesz ją złożyć z powrotem w tej ślicznej grze logicznej? Spróbuj odgadnąć, jak omijać takie [przeszkody jak domy, a nawet góry.

Gry z automatów powracają

Pamiętasz czasy, gdy gry wideo działały na maszynach ustawionych w ciemnych i hałaśliwych salach? Ta epoka jest przez wiele osób uważana za złote lata gier. Nawet jeśli nie pamiętasz tej epoki, na pewno znasz klasyczne gry na automaty: pinball, Donkey Kong czy Pac-Man. Teraz masz szansę wrócić do tych migających światełek i zakosztować krótkiej i intensywnej rozgrywki, bez konieczności wrzucania pieniędzy do automatu. Możesz nawet poprowadzić własny salon gier, spełniając wymagania klientów, tak by zawsze byli zadowoleni (a Twoja kasa pełna). Obecnie automaty do gier to już rzadkość. Nawet jeśli masz jakiś gdzieś w pobliżu, nie zawsze łatwo się do niego dostać, zwłaszcza na krótką grę, którą możesz powtarzać codziennie. Nasze gry arkadowe umożliwiają granie w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy komputer, smartfon albo tablet, aby zacząć strzelać, walczyć i zdobywać punkty!

Jeśli szukasz prawdziwych klasyków, wypróbuj Ciasteczkowego potwora. To nic innego, jak znany i lubiany Pac-Man! Poprowadź swojego bohatera przez labirynt, karmiąc go kulkami i uciekając przed złośliwymi duchami. Specjalne kulki przemieniają duchy w ciasteczka, które możesz zjeść. Bo zemsta najlepiej smakuje na… słodko!

Kolejna propozycja to Galaxy Defenders. To współczesna wariacja na temat klasycznych gier z automatów, takich jak Space Invaders czy Galaga. Zasady pozostały bez zmian — unikaj wrogich pocisków i zestrzel wszystkich obcych, zanim dotrą do dołu ekranu, gdzie znajduje się Twój statek.

Knight Treasure to przedstawiciel rodziny platformówek. Wcielasz się w rycerza, który stara się odzyskać prawdziwą miłość. Aby osiągnąć ten cel, musi pokonać wiele poziomów, w trakcie których skacze, walczy z przeciwnikami i stara się nie zginąć. Czy mu się uda? To zależy od Ciebie!

Chcesz się bardziej rozerwać? Wypróbuj serię Bomb It. Każda gra z tego cyklu polega na rozstawianiu bomb i wabieniu przeciwnika w zasadzkę. Wybuchy, ucieczki w ostatniej chwili — wielkie emocje i mnóstwo świetnej zabawy.

Na stronie Gry.pl znajdziesz ponad 400 gier arkadowych — zarówno klasycznych, jak i nowych. Wszystkie gry zręcznościowe są dostępne online i zupełnie za darmo. Pamiętaj, aby nas odwiedzić, gdy zachcesz przenieść się do epoki salonów gier!