Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry z automatów powracają

W naszej odlotowej kolekcji gry arkadowe czeka cię masa zabawy. Zanim zapoznasz się najnowszymi pozycjami, zafunduj sobie wycieczkę w przeszłość i zagraj w kilka najgorętszych tytułów z lat 80. i 90. ubiegłego stulecia. Twój ulubiony salon gier już pewnie nie istnieje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by rozegrać kilka partyjek pinballa, a potem sięgnąć po klasyczne gry akcji lub zawsze świeże tytuły, takie jak Bubble Shooter.

Czym są Gry Arkadowe?

Gry typu arcade są pierwowzorem wczesnych gier wideo. To jeden z pierwszych gatunków gier na świecie. Niektóre z nich to konwersje klasycznych tytułów z lat 80. i 90. XX wieku, a inne to nowsze tytuły odznaczające się podobną grafiką i stylem rozgrywki. Gry typu arcade to zazwyczaj gry akcji cechujące się prostym, łatwym do opanowania sterowaniem. Dzięki nim wybierzesz się w podróż do czasów, kiedy w świecie gier wideo królowały Space Invaders, Pac-Man i Tempest.

Jakie są najpopularniejsze Gry Arkadowe?

 1. Bubble Shooter
 2. Ogień i Woda 5: Żywioły
 3. Bubble Shooter Classic
 4. Mistrz bloków
 5. Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
 6. Master of Numbers
 7. Brawl Stars Mega Simulator
 8. Blob Giant 3D
 9. Kings and Queens: Solitaire TriPeaks
 10. 3D Ball Balancer

Jakie Gry Arkadowe na komórkę są najlepsze?

 1. Bubble Shooter
 2. Bubble Shooter Classic
 3. Mistrz bloków
 4. Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
 5. Kings and Queens: Solitaire TriPeaks

Jakie są najnowsze Gry Arkadowe?

 1. Muscle Challenge
 2. Merge Brick Breaker
 3. Fury Road Zombie Crash
 4. Digital Circus IO
 5. Brawl Stars Mega Simulator

Lata 80. ubiegłego wieku to prawdopodobnie złota era tego gatunku. Właśnie wtedy miliony graczy z całego świata waliły drzwiami i oknami do salonów gier, by spróbować swoich sił w niesamowitych ścigankach pokroju Pole Position. Wielu graczy wręcz uzależniło się od tytułów takich jak Pac-Man, Centipede, Asteroids i Missile Command, które trafiły później na Atari 2600, NES i inne domowe konsole. 

Wczesne strzelanki, takie jak Ikari Warriors czy Operation Wolf, przyciągały rzesze fanów, podczas gdy gry o bieganiu stworzyły podwaliny bardziej współczesnych platformówek, takich jak Super Mario Brothers i Sonic the Hedgehog. Nasza kolekcja obejmuje nie tylko klasyczne tytuły, ale również te nowsze, cechujące się staromodną grafiką i akcją rodem z automatów.