Gry arkadowe

 • Ogień i Woda 5: Żywioły
  Graj
  Ogień i Woda 5: Żywioły
  Zagrano 881730 razy

  Ogień i Woda zaraz wyruszą w kolejną fascynującą podróż, aby zdobyć mnóstwo drogocennych klejnotów. Pierwszym przystankiem będzie Leśna Świątynia. Dołącz do nich w niesamowitej wyprawie w tej grze platformowej.

 • Zombies Paradiso
  Graj
  Zombies Paradiso
  Zagrano 183498 razy

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 17925472 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

  Bubble Shooter Apple App Store lub Google Play.

 • Bomb It 7
  Graj
  Bomb It 7
  Zagrano 1497146 razy

  Czeka Cię naprawdę bombowa przygoda. Detonację czas zacząć!

 • Ludo – tryb klasyczny
  Graj
  Ludo – tryb klasyczny
  Zagrano 21297 razy

  W tej klasycznej wersji gry planszowej możesz zagrać w trybie jednego, dwóch lub trzech graczy. Dasz radę przesunąć wszystkie żetony po planszy, zanim zrobią to przeciwnicy? Rzuć kostką i przekonaj się samemu!

 • Bad Ice Cream 2
  Graj
  Bad Ice Cream 2
  Zagrano 936514 razy

  This rude dude isn’t bad to the bone, he’s bad to the cone. Help him gobble up tons of tasty treats.

 • Uphill Rush Slide Jump
  Graj
  Uphill Rush Slide Jump
  Zagrano 28799 razy

  Jak daleko potrafisz polecieć i gdzie wylądujesz w tej trójwymiarowej grze akcji? Wskakuj do niesamowitego pontonu i innych pojazdów, czekających na ciebie w tym gigantycznym parku wodnym. Czy dasz radę wyskoczyć z rampy i przemknąć kilkaset metrów na każdym emocjonującym poziomie? Masz też przyspieszacze do wykorzystania w odpowiednich momentach. Po drodze możesz też zbierać dodatki.

 • Bomb It 6
  Graj
  Bomb It 6
  Zagrano 2550179 razy

  Przygotuj swoje bomby i niech wygra najlepszy robot...

 • My Dolphin Show 8
  Graj
  My Dolphin Show 8
  Zagrano 1584258 razy

  Witaj w raju dla wodnych zwierząt! To bardzo popularny pokaz, w którym gra toczy się na 126 poziomach w 6 różnych światach. Wykonuj fantastyczne akrobacje, ochlap publiczność wodą i strzelaj gole! Graj w różne minigry i utrzymuj motywację swojego delfina na wysokim poziomie. Masz ochotę wskoczyć do ekscytującego wodnego świata? Ta zabawa trwa bez końca!

 • Thrill Rush 4
  Graj
  Thrill Rush 4
  Zagrano 175552 razy

  Wybierz się na mistrzowską przejażdżkę w Thrill Rush 4! Uważaj na przeszkody i luki, które pojawią się z zaskoczenia. Musisz pokonać każdą z nich za dnia lub w nocy!

 • Wściekłe lody
  Graj
  Wściekłe lody
  Zagrano 1421794 razy

  Ten lód jest zły do rożka! Pomóż mu pożerać i zbierać smaczne owoce i smakołyki, przełamywać bloki lodu i stawić czoła wygłodniałym przeciwnikom, nie zostając przy tym zmiażdżonym!

 • Bomb It 4
  Graj
  Bomb It 4
  Zagrano 836574 razy

  Wysadź konkurencję z wielkim hukiem!

 • Road Trip FRVR
  Graj
  Road Trip FRVR
  Zagrano 31787 razy

  Ten samochodzik jest właśnie na trasie, ale autostrada jest cała wymieszana! Możesz ją złożyć z powrotem w tej ślicznej grze logicznej? Spróbuj odgadnąć, jak omijać takie [przeszkody jak domy, a nawet góry.

 • Bomb It 5
  Graj
  Bomb It 5
  Zagrano 852321 razy

  Czy twój robot jest największym bombowym gladiatorem? Wkrocz na arenę Bomb It i przekonaj się.

 • Superukładacz 2
  Graj
  Superukładacz 2
  Zagrano 361687 razy

  Czy zdołasz ułożyć te figury, nie pozwalając im runąć?

 • KOGAMA: Sky Land
  Graj
  KOGAMA: Sky Land
  Zagrano 35454 razy

  Odkryj niebiańskie królestwo w tej popularnej grze w budowanie światów. Przeskakuj przez ogromne przepaście i sprawdź, co kryje się w każdym zakamarku, wędrując razem z innymi graczami z całego świata.

 • Dark Deception
  Graj
  Dark Deception
  Zagrano 2675 razy

  Czy uda ci się zebrać znajdujące się w labiryncie wszystkie kawałki duszy? Uważaj; na wolności znajduje się potwór, który cię szuka.

 • Tic Tac Toe Paper
  Graj
  Tic Tac Toe Paper
  Zagrano 1636 razy

  W tej wersji online klasycznej gry możesz zmierzyć się z komputerem lub przyjacielem. Wybierzesz X czy O? Spróbuj pokonać przeciwnika w wyzwaniach na 3, 5 lub 10 rozgrywek.

 • Układanie drewnianych klocków
  Graj
  Układanie drewnianych klocków
  Zagrano 19333 razy

  Czy potrafisz wcisnąć wszystkie drewniane klocki we właściwe miejsca na planszy? Spróbuj zrobić dla nich miejsce w tej skomplikowanej grze logicznej. Czy uda Ci się zdobyć wysoką punktację?

 • Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Graj
  Kółko i krzyżyk – tryb podstawowy
  Zagrano 65929 razy

  Zmierz się z komputerem lub znajomym w tej wersji online klasycznej gry. Ile rund zdołasz wygrać?

 • Master Chess Multiplayer
  Graj
  Master Chess Multiplayer
  Zagrano 23616 razy

  W tej skomplikowanej grze w szafy możesz teraz zmierzyć się z komputerem lub ze znajomym. Tylko pamiętaj, żeby grać jak najszybciej potrafisz. Każda upływająca sekunda do zdobycia szach-matu zmniejszy Twój wynik!

 • Klasyczny pasjans: Mistrzowie
  Graj
  Klasyczny pasjans: Mistrzowie
  Zagrano 1179 razy

  Czy potrafisz ukończyć tę klasyczną wersję pasjansa przed upływem czasu? Spróbuj ułożyć wszystkie karty w trybach jednego i trzech rozdań.

 • Klocki
  Graj
  Klocki
  Zagrano 16875 razy

  Jak szybko zdołasz usunąć wszystkie kolorowe klocki z planszy? W tej zabawnej i skomplikowanej grze logicznej znajdziesz ich tu bez liku. Postaraj się połączyć je na podstawie kolorów, jednocześnie próbując pozbyć się ich wszystkich.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 7181354 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Cukierkowa gwiazda
  Graj
  Cukierkowa gwiazda
  Zagrano 33385 razy

  Czy zdołasz zdobyć wysoką pozycję w tej grze logicznej typu Połącz 3? Twoim zadaniem będzie jak najszybciej połączyć wszystkie przepyszne słodycze, jednocześnie przemierzając zaczarowane królestwo pełne smakołyków.

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 16877 razy

  Możesz wypróbować tryb zręcznościowy lub klasyczny podczas swoich przygód z tą grą dopasowywania trzech elementów. Odkrywaj dalekie planety starając się szybko łączyć święcące klejnoty.

 • Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Graj
  Troll Face Quest: Video Memes and TV Shows:Part 1
  Zagrano 62114 razy

  Wszystkie słynne memy z gier wideo nie wiedzą, co je trafiło, dopóki nie pojawi się Troll Face! Dołącz do sławnego żartownisia, gdy on i jego przyjaciele dręczą niektóre z Twoich ulubionych postaci w tej przezabawnej grze online. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki i wykonać każde z zakręconych i dziwacznych wyzwań, które czekają na Ciebie w grze?

 • Bomb It 2
  Graj
  Bomb It 2
  Zagrano 411202 razy

  Niszcz swojego przeciwnika na nowe sposoby i w nowych światach w sequelu popularnej gry Bomb It!

 • Ludo: Tryb 4 graczy
  Graj
  Ludo: Tryb 4 graczy
  Zagrano 8103 razy

  Tę wersję online gry Ludo może rozgrywać aż czterech graczy. Zmierz się z rodziną i znajomymi w kilku rundach tej klasycznej planszówki. Dasz radę przesunąć wszystkie pionki do swoich trójkątów, zanim zrobi to przeciwnik?

 • Układanka na każdy dzień
  Graj
  Układanka na każdy dzień
  Zagrano 31699 razy

  Każdego dnia masz możliwość wypróbowania nowej układanki, grając w tę grę stołową w wersji online. Możesz układać zdjęcia jedzenia, ludzi, zwierząt i o wiele więcej! Do wyboru masz różne poziomy trudności, dzięki którym sprawdzisz swoje umiejętności.

 • Madżong w trójwymiarze: 640 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 640 sekund
  Zagrano 55743 razy

  Masz jedynie dziesięć minut na ukończenie każdego wyzwania w tej emocjonującej, trójwymiarowej wersji klasycznej gry. Czy potrafisz przejść przez wszystkie poziomy w 640 sekund lub krócej?

 • My Dolphin Show 5
  Graj
  My Dolphin Show 5
  Zagrano 274190 razy

  A teraz, moje kochane delfiny, skaczemy przez obręcze!

 • Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Zagrano 24441 razy

  W tej trójwymiarowej wersji klasycznej gry planszowej masz tylko określona liczbę minut, aby przejść każdy skomplikowany poziom. Czy potrafisz dopasować wszystkie klocki w kostce, zanim skończy się czas?

 • Parking Passion
  Graj
  Parking Passion
  Zagrano 119109 razy

  Cel tej wymagającej gry jest prosty: zaparkuj samochód! Użyj strzałek na ekranie, aby manewrować samochodem i ustawić go we właściwym miejscu. Im szybciej prawidłowo zaparkujesz, tym wyższy wynik zdobędziesz na danym poziomie.

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 33948 razy

  Masz mało czasu, aby dopasować wszystkie pola w tej kostce. Szybko rzuć okiem na tajemne symbole na każdej płytce w tej trójwymiarowej wersji gry madżong. Czy dasz radę połączyć wszystkie z nich, zanim skończy ci się czas?

 • Paper.io 2
  Graj
  Paper.io 2
  Zagrano 32313 razy

  Jak długo uda Ci się kontynuować rozgrywkę w tej niesamowicie wciągającej grze wieloosobowej? Twoim celem jest podbicie jak największego terytorium zanim inni gracze wejdą Ci w drogę. Czy uda Ci się dojść do rangi króla, a może Twoje sny o potędze spłoną na panewce?

Gry z automatów powracają

Pamiętasz czasy, gdy gry wideo działały na maszynach ustawionych w ciemnych i hałaśliwych salach? Ta epoka jest przez wiele osób uważana za złote lata gier. Nawet jeśli nie pamiętasz tej epoki, na pewno znasz klasyczne gry na automaty: pinball, Donkey Kong czy Pac-Man. Teraz masz szansę wrócić do tych migających światełek i zakosztować krótkiej i intensywnej rozgrywki, bez konieczności wrzucania pieniędzy do automatu. Możesz nawet poprowadzić własny salon gier, spełniając wymagania klientów, tak by zawsze byli zadowoleni (a Twoja kasa pełna). Obecnie automaty do gier to już rzadkość. Nawet jeśli masz jakiś gdzieś w pobliżu, nie zawsze łatwo się do niego dostać, zwłaszcza na krótką grę, którą możesz powtarzać codziennie. Nasze gry arkadowe umożliwiają granie w dowolnym miejscu i czasie. Wystarczy komputer, smartfon albo tablet, aby zacząć strzelać, walczyć i zdobywać punkty!

Jeśli szukasz prawdziwych klasyków, wypróbuj Ciasteczkowego potwora. To nic innego, jak znany i lubiany Pac-Man! Poprowadź swojego bohatera przez labirynt, karmiąc go kulkami i uciekając przed złośliwymi duchami. Specjalne kulki przemieniają duchy w ciasteczka, które możesz zjeść. Bo zemsta najlepiej smakuje na… słodko!

Kolejna propozycja to Galaxy Defenders. To współczesna wariacja na temat klasycznych gier z automatów, takich jak Space Invaders czy Galaga. Zasady pozostały bez zmian — unikaj wrogich pocisków i zestrzel wszystkich obcych, zanim dotrą do dołu ekranu, gdzie znajduje się Twój statek.

Knight Treasure to przedstawiciel rodziny platformówek. Wcielasz się w rycerza, który stara się odzyskać prawdziwą miłość. Aby osiągnąć ten cel, musi pokonać wiele poziomów, w trakcie których skacze, walczy z przeciwnikami i stara się nie zginąć. Czy mu się uda? To zależy od Ciebie!

Chcesz się bardziej rozerwać? Wypróbuj serię Bomb It. Każda gra z tego cyklu polega na rozstawianiu bomb i wabieniu przeciwnika w zasadzkę. Wybuchy, ucieczki w ostatniej chwili — wielkie emocje i mnóstwo świetnej zabawy.

Na stronie Gry.pl znajdziesz ponad 400 gier arkadowych — zarówno klasycznych, jak i nowych. Wszystkie gry zręcznościowe są dostępne online i zupełnie za darmo. Pamiętaj, aby nas odwiedzić, gdy zachcesz przenieść się do epoki salonów gier!