Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry z automatów powracają

W naszej odlotowej kolekcji gry arkadowe czeka cię masa zabawy. Zanim zapoznasz się najnowszymi pozycjami, zafunduj sobie wycieczkę w przeszłość i zagraj w kilka najgorętszych tytułów z lat 80. i 90. ubiegłego stulecia. Twój ulubiony salon gier już pewnie nie istnieje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by rozegrać kilka partyjek pinballa, a potem sięgnąć po klasyczne gry akcji lub zawsze świeże tytuły, takie jak Bubble Shooter.

Czym są Gry Arkadowe?

Gry typu arcade są pierwowzorem wczesnych gier wideo. To jeden z pierwszych gatunków gier na świecie. Niektóre z nich to konwersje klasycznych tytułów z lat 80. i 90. XX wieku, a inne to nowsze tytuły odznaczające się podobną grafiką i stylem rozgrywki. Gry typu arcade to zazwyczaj gry akcji cechujące się prostym, łatwym do opanowania sterowaniem. Dzięki nim wybierzesz się w podróż do czasów, kiedy w świecie gier wideo królowały Space Invaders, Pac-Man i Tempest.

Jakie są najpopularniejsze Gry Arkadowe?

 1. Bubble Shooter
 2. Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
 3. Ogień i Woda 5: Żywioły
 4. Bubble Shooter Classic
 5. Mistrz bloków
 6. Master of Numbers
 7. Kings and Queens: Solitaire TriPeaks
 8. Join The Skibidi Clash 3D
 9. Klasyczny pasjans z pająkiem
 10. Garden Bloom

Jakie Gry Arkadowe na komórkę są najlepsze?

 1. Bubble Shooter
 2. Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
 3. Bubble Shooter Classic
 4. Kings and Queens: Solitaire TriPeaks
 5. Mistrz bloków

Jakie są najnowsze Gry Arkadowe?

 1. Billion Marble
 2. Garden Bloom
 3. Save The Baby: Home Rush
 4. Only Up 3D Parkour Go Ascend
 5. Do Dragons Exist?

Lata 80. ubiegłego wieku to prawdopodobnie złota era tego gatunku. Właśnie wtedy miliony graczy z całego świata waliły drzwiami i oknami do salonów gier, by spróbować swoich sił w niesamowitych ścigankach pokroju Pole Position. Wielu graczy wręcz uzależniło się od tytułów takich jak Pac-Man, Centipede, Asteroids i Missile Command, które trafiły później na Atari 2600, NES i inne domowe konsole. 

Wczesne strzelanki, takie jak Ikari Warriors czy Operation Wolf, przyciągały rzesze fanów, podczas gdy gry o bieganiu stworzyły podwaliny bardziej współczesnych platformówek, takich jak Super Mario Brothers i Sonic the Hedgehog. Nasza kolekcja obejmuje nie tylko klasyczne tytuły, ale również te nowsze, cechujące się staromodną grafiką i akcją rodem z automatów.