• Magiczne klawisze pianina
  Graj
  Magiczne klawisze pianina
  Zagrano 237571 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 181992 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

 • Piano Tiles
  Graj
  Piano Tiles
  Zagrano 181065 razy

  desc

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 132975 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Happy Glass
  Graj
  Happy Glass
  Zagrano 105670 razy

  Czy masz szybki refleks, dzięki któremu pokonasz każdy poziom w tej świetnej grze z elementami fizyki? Twoim zadaniem jest ostrożne usunięcie klocków pod szklanką wody albo podrzucenie – bez rozbijania – kilku pustych szklanek. To zaledwie dwa wyzwania, które na ciebie czekają!

 • Balansująca kulka Tenkyu
  Graj
  Balansująca kulka Tenkyu
  Zagrano 77418 razy

  Czy potrafisz poprowadzić kulkę do otworów w każdym skomplikowanym poziomie, które znajdziesz w tej grze logicznej 3D? Obracaj i przekręcaj platformy i labirynty, aż wpadnie ona we właściwe miejsca.

 • Tap and Go: Deluxe
  Graj
  Tap and Go: Deluxe
  Zagrano 48045 razy

  Tej kaczuszce ciężko utrzymać się na właściwej drodze. Czy możesz ją poprowadzić we właściwym kierunku? Pomóż jej unikać przepaści, ścian i innych niebezpieczeństw w tej niełatwej i bardzo sympatycznej grze akcji.

 • Piłka 5
  Graj
  Piłka 5
  Zagrano 46476 razy

  Ta czerwona piłka próbuje przejść przez bardzo niebezpieczne królestwo. Dasz radę powstrzymać ją od spadnięcia z krawędzi? Przekonaj się, jak długo uda Ci się wytrzymać, zbierając klejnoty, żywność oraz pozostałe cenne przedmioty, w tej intensywnej grze online.

 • Flappy Bird Flash
  Graj
  Flappy Bird Flash
  Zagrano 37359 razy

  Bardzo sławny, ale niezdarny ptak powraca w tej wspaniałej grze o lataniu. Dopilnuj, aby doleciał bezpiecznie do miasta, unikając rur. Jeżeli uderzy się w głowę albo uszkodzi skrzydło, spadnie na ziemię i się potłucze. Nie możemy na to pozwolić, prawda? Rozpocznij kolejną ekscytującą i niełatwą przygodę w grze Flappy Bird.

 • Zball
  Graj
  Zball
  Zagrano 34608 razy

  Utrzymaj piłkę na ścianie i zrób tyle zygzaków, ile dasz radę! Stuknij ekran, aby zmienić kierunek piłki. Staraj się nie spaść z krawędzi! Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 30483 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 28276 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Zball 2
  Graj
  Zball 2
  Zagrano 19461 razy

  Czy poprowadzisz tę piłeczkę po platformie tak, aby nie spadła? W drugiej części popularnej gry Zball robi się trochę trudniej!

 • Tap the Frog
  Graj
  Tap the Frog
  Zagrano 19017 razy

  Ribbit! Do you have what it takes to help the Frog jump, paint and spacewalk the way to his sweetheart? Everyone’s favourite Frog is on a mission to become a Frog Prince! Join the Frog as he embarks on an adventure that will take him from the lily pads of his home pond to the farthest reaches of outer space. Easy to play yet challenging to master, Tap the Frog will keep you entertained forever. Let’s see how fast you rrreally are!

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 18506 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Graj
  Autobus z walizami: Wyczyść rzędy
  Zagrano 16541 razy

  Sterta walizek w tym autobusie rośnie w zastraszającym tempie. Czy dasz radę je uporządkować, i to szybko, w tej grze logicznej? Jeśli dojdą do samego sufitu, kierowca będzie miał duży problem!

 • Deszcz noży
  Graj
  Deszcz noży
  Zagrano 16355 razy

  Zaraz zacznie lać deszcz... noży? Właśnie tak! Czy dasz radę trafić każdym ostrzem w wirującą kłodę tak, aby nie trafić pozostałych noży? Musisz mieć doskonałe wyczucie czasu i szybki refleks, aby przejść przez wszystkie poziomy w tej wciągającej grze akcji.

 • Zball 3: Football
  Graj
  Zball 3: Football
  Zagrano 15916 razy

  Poruszaj piłkę po platformie tak, żeby nie spadła, w trzeciej części tej popularnej gry opartej na umiejętnościach. Zbieraj flagi i używaj ich jako waluty do kupowania ulubionych drużyn piłkarskich, unikaj pułapek i osiągnij swój cel, a przede wszystkim baw się grając w Zball!

 • Flappy Bird
  Graj
  Flappy Bird
  Zagrano 15633 razy

  Proste. Wciągające. I BARDZO trudne. Stukaj w ekran, aby machać skrzydłami, i postaraj się nie zabić ptaszka!

 • Jedna linia
  Graj
  Jedna linia
  Zagrano 13643 razy

  Najkrótsza trasa pomiędzy dwoma punktami to jedna linia prosta. Czy udowodnisz, że tak właśnie jest, w tej wymagającej myślenia grze logicznej? Spróbuj w każdym z tych projektów poprowadzić kolorowe linie, ale bez ich nakładania.

 • Tap the Rat
  Graj
  Tap the Rat
  Zagrano 12746 razy

  Te szczury nie wiedzą kiedy przestać! Jak na głodnego kotka przystało, twoim zadaniem jest zatrzymanie ich, zanim uciekną. Dotknij szczura i sprawdź swoje reakcje i umiejętności!

 • Tip Tap
  Graj
  Tip Tap
  Zagrano 12739 razy

  Kliknij lub stuknij ekran, aby obrócić swój pojazd. Zobacz, jak daleko dotrzesz, nie wypadając z toru!

 • Knife Hit 2
  Graj
  Knife Hit 2
  Zagrano 12008 razy

  Twój lojalny asystent jest niezwykle odważny. Bo z jakiego innego powodu miałby się godzić na noże przelatujące mu tuż nad głową? Zrób wszystko, by nie trafić w niego żadnym ostrzem w tej emocjonującej grze akcji. On naprawdę nie ma dziś ochoty na wycieczkę do szpitala.

 • Puppy Blast
  Graj
  Puppy Blast
  Zagrano 10504 razy

  W tej fantastycznej i kudłatej grze logicznej na pewno będziesz świetnie się bawić. Zamiast łączyć dwa identyczne kafelki, musisz tylko połączyć dwa. Możesz także użyć masę odjazdowych dopalaczy w postaci bomb lub rakiet. Gdy włączysz kulę dyskotekową, nawet nie będziesz wiedzieć, co trafiło kafelki!

 • Flappy Bird Multiplayer
  Graj
  Flappy Bird Multiplayer
  Zagrano 9653 razy

  To ostateczne wyzwanie dla Flappy Birda! Czy zdołasz ominąć więcej rur niż Twoi przeciwnicy?

 • Klawiatura pianina
  Graj
  Klawiatura pianina
  Zagrano 8623 razy

  Zademonstruj swoje umiejętności na klawiaturze. Tylko nie naciskaj białych!

 • Stuknij żabę: Bazgroły
  Graj
  Stuknij żabę: Bazgroły
  Zagrano 8595 razy

  Kum kum! Ulubiona przez wszystkich żaba podjęła się misji, by zostać księciem! Gra Stuknij żabę: Bazgroły to wiele godzin zabawy i zróżnicowane minigry, pełne lekkiego humoru i celów do osiągnięcia! Pomóż najbardziej uroczej żabie świata dojść do swojej ukochanej, po drodze skacząc i malując. Razem z żabką weź udział we wspaniałej przygodzie, która ze znajomego stawu zabierze was prosto w kosmos!

 • Zball 4: Halloween
  Graj
  Zball 4: Halloween
  Zagrano 8482 razy

  desc

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 8379 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać piłkę w grze w tej intensywnej grze w koszykówkę? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby wrzucić piłkę do kosza w niekończącej się serii obręczy.

 • Przez płot
  Graj
  Przez płot
  Zagrano 8288 razy

  Grupa głodnych kosmitów na pokładzie tego statku próbuje ukraść masę prześlicznych zwierząt z tej farmy. Czy uda Ci się zabrać je do stodoły, gdzie nie przeteleportują je kosmici w tej grze logicznej typu Połącz 3?

 • Jedna linia
  Graj
  Jedna linia
  Zagrano 7980 razy

  Czy będziesz w stanie połączyć ze sobą wszystkie linie w tej grze logicznej wymagającej myślenia? Sprawdź, czy dasz radę wykonać każde zadanie z określoną figurą na wszystkich poziomach.

 • Niech leci woda
  Graj
  Niech leci woda
  Zagrano 7699 razy

  Te rury są strasznie wymieszane we wszystkich trudnych poziomach. Czy potrafisz połączyć je ze sobą, aby woda poleciała w dobrą stronę? Biednemu hydraulikowi na pewno przyda się pomoc w tej grze logicznej.

 • Spirala skoku
  Graj
  Spirala skoku
  Zagrano 7439 razy

  Jak daleko dasz radę poprowadzić kulkę farby w dół spirali? Obracaj i przesuwaj konstrukcję, starając się unikać kolorowych platform. Wypatruj także pomocnych wzmacniaczy w tej emocjonującej grze online.

 • Knife Hit Horror
  Graj
  Knife Hit Horror
  Zagrano 6965 razy

  Te okropne potwory stają się naprawdę irytujące! Czy dasz radę je rozgromić w tej strasznej grze akcji? Próbuj trafić nożami w ich głowy, aż zostaną zniszczone. Ale uważaj! Jeśli trafisz nożem inny nóż, możesz mieć duże problemy!

 • Swipe Skate 2
  Graj
  Swipe Skate 2
  Zagrano 6251 razy

  W tej grze w jazdę na deskorolce 3D możesz teraz wykonywać różne odjechane sztuczki i popisy. Wskocz na deskę i udaj się do skate parku. Spróbuj opanować ją w trybie freestyle lub na czas.

 • Tap and Go
  Graj
  Tap and Go
  Zagrano 6062 razy

  Ten dzielny kaczor zaraz wyruszy w podróż pełną przygód. Możesz chronić go, gdy przemierza przez to niebezpieczne królestwo? Pomóż mu omijać ściany z cegieł i urwiska, gdy zbiera monety, w tej grze zręcznościowej.