Gry Tap

 • Ludo – tryb klasyczny
  Graj
  Ludo – tryb klasyczny
  Zagrano 40085 razy

  W tej klasycznej wersji gry planszowej możesz zagrać w trybie jednego, dwóch lub trzech graczy. Dasz radę przesunąć wszystkie żetony po planszy, zanim zrobią to przeciwnicy? Rzuć kostką i przekonaj się samemu!

 • Roll The Ball
  Graj
  Roll The Ball
  Zagrano 65214 razy

  Czy dasz radę umieścić te kulki w dziurach w każdym wymagającym poziomie? Ustaw tory tak, aby mogły wlecieć do właściwych miejsc, w tej trudnej grze logicznej.

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 52607 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Balansująca kulka Tenkyu
  Graj
  Balansująca kulka Tenkyu
  Zagrano 166260 razy

  Czy potrafisz poprowadzić kulkę do otworów w każdym skomplikowanym poziomie, które znajdziesz w tej grze logicznej 3D? Obracaj i przekręcaj platformy i labirynty, aż wpadnie ona we właściwe miejsca.

 • Pikselowa sztuka 3D
  Graj
  Pikselowa sztuka 3D
  Zagrano 72377 razy

  W tak niesamowitą kolorowankę online pewnie nigdy wcześniej nie można było zagrać! Czy potrafisz udekorować wszystkie trójwymiarowe obrazki? Możesz pokolorować wszystko, od psów i kotów do rowerów i helikopterów!

 • Pogrom z nożami
  Graj
  Pogrom z nożami
  Zagrano 45519 razy

  Czy uda ci się przebić w tej emocjonującej grze akcji? Wbij wszystkie noże w wirujące obiekty, wśród których znajdą się opony i gigantyczne cheeseburgery! Możesz celować w jabłka, ale uważaj na inne noże. Jeśli trafisz w któryś z nich, nastąpi koniec gry!

 • Smash Hit
  Graj
  Smash Hit
  Zagrano 9185 razy

  Jak długo potrafisz poruszać się w tajemniczym laboratorium? Użyj potężnych kul, aby rozwalić wszystko, co spotkasz na swojej drodze w tej grze akcji 3D. Pilnuj również licznika, niszcząc trójkąty oraz kwadraty.

 • Magic Piano Tiles
  Graj
  Magic Piano Tiles
  Zagrano 392243 razy

  Czy potrafisz nadążyć za tymi klawiszami? Naprawdę musisz działać szybko w tej przyspieszonej grze muzycznej. Jeśli pominiesz chociaż jeden ruch, skończy się to tragicznie!

 • Hippo Pizza Chef
  Graj
  Hippo Pizza Chef
  Zagrano 14575 razy

  Jest duży, jest dziarski i zna się na gotowaniu! Dołącz do tego szalonego szefa kuchni w Hippo Pizza Chef

  Radosny hipcio czeka na Ciebie w swojej kuchni – pizza właśnie wyszła z piekarnika. Jeśli połączycie razem wszystkie kawałki w pełne pizze, zarobicie mnóstwo pieniędzy. Stawisz czoła pizzowemu wyzwaniu w tej grze o gotowaniu? Każdy poziom zawiera naprawdę ciężkie kulinarne łamigłówki! 

  Kochasz pizzę? A co powiesz na gry o pizzy? Jeśli uwielbiasz obie te rzeczy, wypróbuj Pizza Real Life Cooking i Papa’s Pizzeria

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by wybrać kawałki pizzy. 
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY połóż je na talerzu. 

  O twórcach

  Hippo Pizza Chef to tytuł studia Famobi, które tworzy świetne gry w HTML5.

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 14436 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać piłkę w grze w tej intensywnej grze w koszykówkę? Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby wrzucić piłkę do kosza w niekończącej się serii obręczy.

 • Squares 1
  Graj
  Squares 1
  Zagrano 736292 razy

  Klikaj na grupy dwóch lub więcej identycznych klocków by usunąć je z planszy i zdobyć punkty.

 • Happy Glass
  Graj
  Happy Glass
  Zagrano 145774 razy

  Czy masz szybki refleks, dzięki któremu pokonasz każdy poziom w tej świetnej grze z elementami fizyki? Twoim zadaniem jest ostrożne usunięcie klocków pod szklanką wody albo podrzucenie – bez rozbijania – kilku pustych szklanek. To zaledwie dwa wyzwania, które na ciebie czekają!

  Happy Glass is ook verkrijgbaar in de Apple App Store. Je kunt 't ook downloaden via Google Play.

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 219223 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

  Helix Jump 2 Apple App Store lub Google Play.

 • Helix Jump
  Graj
  Helix Jump
  Zagrano 136538 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w ruchu tę kroplę farby, która zbliża się do tej niebezpiecznej wieży? Wieża nie jest w najlepszym stanie, gdyż odpadają od niej kawałki. Musisz także uchronić kroplę przed uderzeniem w żółte części w tej fascynującej grze logicznej.

 • Układanka z sześciokątami
  Graj
  Układanka z sześciokątami
  Zagrano 5133 razy

  Jak długo uda Ci się układać te obiekty o dziwnych kształtach na planszy? Sprawdź, czy zdołasz je wysadzić nie zaprzestając układania najdłużej jak to możliwe w tej niełatwej łamigłówce.

 • Puppy Blast
  Graj
  Puppy Blast
  Zagrano 15865 razy

  W tej fantastycznej i kudłatej grze logicznej na pewno będziesz świetnie się bawić. Zamiast łączyć dwa identyczne kafelki, musisz tylko połączyć dwa. Możesz także użyć masę odjazdowych dopalaczy w postaci bomb lub rakiet. Gdy włączysz kulę dyskotekową, nawet nie będziesz wiedzieć, co trafiło kafelki!

 • Rope Unroll
  Graj
  Rope Unroll
  Zagrano 7758 razy

  Ależ zawiłe są nasze sieci! Sprawdź, czy uda Ci się wszystkie rozplątać w Rope Unroll.

  Każdy z tych obiektów jest zaplątany w linę. Rozplącz je i uwolnij wszystkie przedmioty w tej grze na telefony, w którą możesz zagrać na komputerze lub na ulubionym urządzeniu mobilnym. Czy uda Ci się wyplątać banany, gitary, a nawet hot dogi na wszystkich przezabawnych, ekscytujących poziomach?  

  Happy Glass 2 i Super Stacker 2 to tylko dwie z wielu genialnych gier symulujących fizykę, które warto wypróbować. 

  Sterowanie 

  • Używaj MYSZY, by obracać przedmioty.
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY rozplątuj linę. 

  O twórcach 

  Rope Unroll to gra wydana przez GameDistribution.

 • Klejnoty: 3 z rzędu
  Graj
  Klejnoty: 3 z rzędu
  Zagrano 6132 razy

  W tej wyjątkowej grze logicznej typu 3 z rzędu musisz połączyć ze sobą pełno przepięknych klejnotów. Pogrupuj ze sobą, ścigając się z czasem. Ile klejnotów potrafisz usunąć z planszy, zanim skończy Ci się czas?

 • Stretch the Cat
  Graj
  Stretch the Cat
  Zagrano 11876 razy

  Ten kociak naprawdę lubi się rozciągać! Przekonaj się, czy twoja gibkość dorównuje kociej w Stretch the Cat

  Celem kotka na każdym poziomie jest dotarcie do pola z liczbą wewnątrz labiryntu. Kotek może rozciągnąć się ograniczoną liczbę razy. Pomóż mu dotrzeć do mety i usuwaj stojące na jego drodze ryby w tej przesłodkiej i wymagającej grze o kotach

  Jak grać w Stretch the Cat? 

  W grze Stretch the Cat musisz pokierować zadziornym kociakiem tak, aby dotarł on do pola z liczbą wewnątrz labiryntu. Pole z liczbą stanowi metę i określa, ile ruchów należy wykonać, aby do niej dotrzeć. Przykład: jeśli liczba wyświetlana na mecie stanowi 16, to kotek musi wykonać 16 ruchów w drodze do mety, aby pomyślnie ukończyć poziom. 

  Tom and Jerry: Mouse Maze oraz My Dolphin Show 7 to dwie kolejne gry o zwierzakach, w które warto zagrać. 

  Sterowanie 

  Klawiatura 

  • Używaj STRZAŁEK, aby rozciągać kota i prowadzić go przez labirynt. 

  Mysz 

  • Używaj KURSORA, aby przesuwać ryby. 

  O twórcach 

  Stretch the Cat to tytuł stworzony przez FG Studio.

 • Piano Tiles
  Graj
  Piano Tiles
  Zagrano 189193 razy

  desc

 • Tocząc się po mieście
  Graj
  Tocząc się po mieście
  Zagrano 4805 razy

  Która z tych kul będzie na tyle mocna, aby pokonać wszystkie? Zmierz się z graczami z całej planety, próbując zniszczyć kompletnie miasto. Będziesz toczyć się dookoła w poszukiwaniu różnorodnych rzeczy – od ławek w parku po autobusy, które możesz dodać do stale powiększającej się kuli. Z każdym pochłoniętym przedmiotem będzie coraz większa i mocniejsza. W tej dziwacznej i zakręconej grze akcji typu multiplayer możesz również pożerać całe wieżowce.

 • Stickman Swing
  Graj
  Stickman Swing
  Zagrano 6508 razy

  Dzięki pajęczynom patyczak potrafi przeskakiwać w powietrzu. Musisz jednak dopilnować, aby nie rozbił się po drodze w tej fascynującej grze akcji. Pomóż mu przelecieć między punktami w powietrzu, gdy próbuje dotrzeć do linii mety w każdym skomplikowanym poziomie.

 • Heksala
  Graj
  Heksala
  Zagrano 8496 razy

  W tej grze logicznej znajdziesz wiele ponumerowanych heksagonów, ale nie za wiele miejsca, aby je rozmieścić. Połącz je w grupy po cztery lub więcej, aby mogły się połączyć w jeden element. To jedyny sposób, aby uzyskać więcej miejsca na nowe heksagony, czekające w kolejce.

 • Panelore
  Graj
  Panelore
  Zagrano 16484 razy

  Czy potrafisz nadążyć ze wszystkimi kolorowymi klockami w tej grze logicznej typu Połącz 3? Jeśli dotkną górnej części ekranu, gra zakończy się! Połącz je jak najszybciej, aby znikły z ekranu.

 • Pizza Ninja Mania
  Graj
  Pizza Ninja Mania
  Zagrano 6979 razy

  W kuchniach bywa niebezpiecznie, a zwłaszcza w tej! Na ramię broń i do roboty w Pizza Ninja Mania!

  To szef kuchni czy ninja? Ciężko powiedzieć, ale jego pizzeria potrzebuje Twojej pomocy w tej pełnej akcji grze typu point & click. Użyj swojego potężnego ostrza, by poszatkować wszystko od pomidorów i ananasów po czosnek przyczepiony do balonów! Niektóre z tych rzeczy są jeszcze zamrożone, więc będzie trzeba uderzyć dwukrotnie. Tylko uważaj na bomby. Jeśli uderzysz zbyt wiele z nich, cały lokal pójdzie z dymem!

  Gry o ninjach są genialne! Fruit Ninja i Ninja Painter 1 to dwa kolejne tytuły do wypróbowania. 

  Sterowanie

  • Używaj KURSORA, by wycelować miecz. 
  • LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY tnij różne przedmioty.

  O twórcach

  Pizza Ninja Mania to tytuł studia Inlogic Games, które tworzy świetne gry w HTML5.


 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 22307 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • 10x10 Pixel
  Graj
  10x10 Pixel
  Zagrano 4560 razy

  Tak wiele kształtów, tak mało czasu! Uda Ci się zmieścić wszystkie elementy na planszy w grze 10x10 Pixel

  Sprawdź, czy znajdziesz miejsce na każdy kształt. Niektóre z nich to kwadraty, a inne są niestandardowe albo składają się z pojedynczego piksela. Skompletowany rządek znika. Nawet najlepsi gracze będą mieć niezłą zagwozdkę przy tej retro grze 10x10. Przekonaj się, czy uda Ci się osiągnąć wysoki wynik, który naprawdę zrobi wrażenie. 

  Jeśli masz ochotę na inne wciągające gry logiczne, wypróbuj TenTrix i 2020 Blocks

  Sterowanie 

  • Użyj MYSZY, by wybrać miejsce na planszy. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by umieścić tam kształt. 

  O twórcach 

  10x10 Pixels to gra studia CoolGames, które tworzy świetne gry w HTML5.

 • Spirala skoku
  Graj
  Spirala skoku
  Zagrano 8615 razy

  Jak daleko dasz radę poprowadzić kulkę farby w dół spirali? Obracaj i przesuwaj konstrukcję, starając się unikać kolorowych platform. Wypatruj także pomocnych wzmacniaczy w tej emocjonującej grze online.

 • Zball
  Graj
  Zball
  Zagrano 37736 razy

  Utrzymaj piłkę na ścianie i zrób tyle zygzaków, ile dasz radę! Stuknij ekran, aby zmienić kierunek piłki. Staraj się nie spaść z krawędzi! Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Mistrz kosza
  Graj
  Mistrz kosza
  Zagrano 14969 razy

  Jak długo dasz radę grać w tę emocjonującą grę w koszykówkę? Spróbuj wrzucić piłkę do kosza na każdym porywającym poziomie. Nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na strzał, więc ruszaj się szybko!

 • Balls and Bricks
  Graj
  Balls and Bricks
  Zagrano 12656 razy

  Z piłkami nie ma łatwo, nie mówiąc już o cegłach! Zniszcz je tak szybko, jak potrafisz, w Balls and Bricks

  Piłki można rozwalić jednym strzałem, ale cegły nie poddadzą się tak łatwo. Każda z nich ma na numer, który pokazuje, ile razy musisz w nią uderzyć. Ile poziomów uda Ci się ukończyć w tej grze akcji, zainspirowanej najlepszymi grami z kolorowymi cegiełkami na świecie? Jest też pełno świetnych boosterów i ulepszeń do zebrania po drodze. 

  Szukasz więcej świetnych gier typu aim & shoot? Wypróbuj Bubble Shooter Dragon lub Save the Cowboy

  Sterowanie 

  • UŻYWAJ KURSORA, by celować piłką i boosterami. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by je wystrzelić.
 • Magic Tiles 3
  Graj
  Magic Tiles 3
  Zagrano 36627 razy

  Czy nadążysz za bitem i utrzymasz rytm, grając w tę wymagającą grę internetową? Postaraj się i dotrzymaj kroku magicznym kafelkom.

 • Swipe Skate 2
  Graj
  Swipe Skate 2
  Zagrano 10661 razy

  W tej grze w jazdę na deskorolce 3D możesz teraz wykonywać różne odjechane sztuczki i popisy. Wskocz na deskę i udaj się do skate parku. Spróbuj opanować ją w trybie freestyle lub na czas.

 • Down The Mountain
  Graj
  Down The Mountain
  Zagrano 7803 razy
 • Flappy Bird
  Graj
  Flappy Bird
  Zagrano 18100 razy

  Proste. Wciągające. I BARDZO trudne. Stukaj w ekran, aby machać skrzydłami, i postaraj się nie zabić ptaszka!

 • Boxel Rebound
  Graj
  Boxel Rebound
  Zagrano 7106 razy

  Oto gra, w której sprawdzisz swoje umiejętności! Ile poziomów zdołasz ukończyć niezwykle wymagającej grze Boxel Rebound

  Steruj kwadratem, aby pokonać nim tor przeszkód. W tej grze zręcznościowej twój kwadrat eksploduje przy zderzeniu z przeszkodą. Czy uda ci się doprowadzić go do mety w jednym kawałku? A jeśli masz apetyt na jeszcze większe wyzwanie, to możesz samodzielnie zaprojektować poziomy, których ukończenie będzie graniczyło z cudem! 

  Geometry Dash Online oraz Crossy Road to kolejne dwie gry zręcznościowe do wypróbowania! 

  Jak grać w Boxel Rebound? 

  W grze Boxel Rebound należy sterować pędzącym kwadratem i unikać zderzeń z różnymi przeszkodami. Należy również wypatrywać portali, które powiększają lub pomniejszają kwadrat. 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby zatwierdzać wybory w menu i w trakcie gry. 
  • Używaj LEWEGO PRZYCISKU MYSZY, aby podskoczyć. 

  O twórcach 

  Boxel Rebound to tytuł studia Azerion. 

  Graj na urz. mobilnym 

  Gra Boxel Rebound jest również dostępna na urządzeniach mobilnych z dostępem do usługi Google Play.