Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry przeglądarkowe

Aby zagrać, wystarczy przeglądarka

Jeśli lubisz gry, w których możesz rozwijać bohaterów, imperia lub inne przedsięwzięcia, wypróbuj kategorię Gry przeglądarkowe. Znajdziesz tu tytuły, do których można wracać w wolnych chwilach, aby wykonywać kolejne zadania i kontynuować przygody zaplanowane na długie tygodnie. Gry tego typu zawdzięczają popularność łatwej dostępności i poczuciu uczestniczenia w długoterminowym przedsięwzięciu. Spróbuj zagrać w którąś z nich, ale uważaj — są bardzo wciągające!

Hero Zero to przeglądarkowa gra przygodowa, w której przeistaczasz się ze zwyczajnego mieszkańca przedmieść w prawdziwego bohatera, który próbuje wybawić świat. Zabawę rozpoczynasz od stworzenia swojego bohatera lub bohaterki i już tu spędzisz pewnie trochę czasu, ponieważ masz wpływ na praktycznie każdy element wyglądu postaci — od kształtu nosa, brwi czy oczu aż po typ fryzury. Następnie Twój bohater trafia na pozornie spokojne przedmieście, które jest pierwszym z sześciu obszarów, jakie odwiedzisz w grze. Szybko okazuje się, że mieszkańcy każdej z odwiedzanych okolic potrzebują Twojej pomocy. Będziesz wykonywać różnego rodzaju misje i radzić sobie z różnego rodzaju problemami — od przeganiania podejrzanych typów z sąsiedztwa po eskortowanie harcerek próbujących sprzedać swoje wypieki. Każde wykonane zadanie zabierze Ci trochę energii, ale zapewni jednocześnie cenne doświadczenie oraz trochę gotówki od wdzięcznych osób, którym okażesz pomoc.

League of Angels 2 to z kolei niezwykłe połączenie elementów japońskiej fantastyki, serii Heroes of Might and Magic i zarządzania zasobami. Główną częścią rozgrywki są walki z innymi graczami, choć nie zabraknie tutaj także zabawy dla fanów gry jednoosobowej. Pierwsza część League of Angels okazała się niezwykle popularnym tytułem, zdobywając 40 milionów fanów. W drugiej części poprawiono wiele aspektów rozgrywki, w tym także oprawę graficzną. League of Angels 2 jest grą o prostych zasadach, która szybko rzuca Cię w wir walki. Jednocześnie jednak jest to dość złożona produkcja, w której zwycięstwo wymaga niemało główkowania.

Gry przeglądarkowe to świetny sposób na dobrą zabawę w wolnym czasie. Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę czy zostać wybitnym strategiem, to jest właśnie rozrywka dla Ciebie. Gry na przeglądarkę zapewnią Ci sporo emocji przez długie tygodnie, więc nie czekaj dłużej i zacznij niebanalną rozgrywkę już dziś. Pamiętaj! Warto zostać bohaterem. A to wszystko bez opłat i online.