Gry przeglądarkowe

 • Madalin Stunt Cars 2
  Graj
  Madalin Stunt Cars 2
  Zagrano 3437435 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Auta 3D
  Graj
  Auta 3D
  Zagrano 463934 razy

  Ścigaj się na czas lub zmierz się ze znajomym w tej ekscytującej grze 3D. Wybierz samochód i podjedź na linię startu. Za chwilę ruszy kolejny wyścig.

 • Tyranozaur w Rio
  Graj
  Tyranozaur w Rio
  Zagrano 63956 razy

  Ten tyranozaur jest gotowy na demolkę w Rio! Nie ma nastroju, by iść na plażę, a raczej wolałby spędzić swój urlop pożerając robotników budowlanych niż próbując lokalnych specjałów kulinarnych! Dołącz do tego bezlitosnego dinozaura, jak przedziera się przez popularne nadmorskie miasto i sieje w nim spustoszenie w tej niesamowitej grze akcji.

 • Happy Wheels
  Graj
  Happy Wheels
  Zagrano 1312742 razy

  Takiej online ściganki jeszcze nie było! Dołącz do najodważniejszych wyścigowców, śmiałków, rowerzystów i kaskaderów (i kaskaderek!) na świecie. Żadne z nich nie wyjdzie cało z wyścigów na szalenie niebezpiecznych torach Happy Wheels!

  To ciężkie wyzwanie zarówno dla kierowców, jak i ich pojazdów – muszą pokonać najrozmaitsze przeszkody, od pudeł czy wielkich dziur po niebezpiecznych zabójców i gigantyczne pięści! Czy uda Ci się dotrzeć do mety zupełnie odjazdowych poziomów tej intensywnej platformówki?

  W pełnej wersji Happy Wheels możesz nawet tworzyć własne poziomy! Jakie przerażające poziomy stworzysz dla graczy z całego świata? Spraw, by zapanował chaos, i puść wodze fantazji w tej nowatorskiej grze motocyklowej!

  Jak grać w Happy Wheels

  Celem każdego wyścigu w Happy Wheels jest dotarcie do mety w jednym kawałku (mniej więcej). Gracze muszą pokonać najróżniejsze przeszkody, ścigając się na trasach zaprojektowanych przez starych wyjadaczy oraz nowych projektantów gier z całego świata.

  Sterowanie

  • STRZAŁKA W GÓRĘ – przyspieszenie
  • STRZAŁKA W DÓŁ – zwalnianie.
  • STRZAŁKA W PRAWO – wychylenie do przodu.
  • STRZAŁKA W LEWO – odchylenie do tyłu.
  • Z – porzucanie pojazdu.
  • SPACJA – podskakiwanie.
  • CTRL/SHIFT – inne manewry.

  Porady i triki

  • Przygotuj się na każdą ewentualność. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz trafić na minę!
  • Odchyl się do tyłu, gdy postać leci w powietrzu. Pomoże to w poprawnym lądowaniu.
  • Skakanie pomoże trzymać postać z dala od kłopotów. Rób to często.
  • Szukaj wskazówek ukrytych na każdym poziomie. Ostrzegą Cię przed pułapkami.

  Podobne gry

  Jeśli tworzenie własnych poziomów to coś dla Ciebie, wypróbuj Madalin Stunt Cars 2

  O twórcach

  Happy Wheels to tytuł amerykańskiego studia Fancy Force.

  Zagraj na telefonie

  Wierz lub nie, Happy Wheels jest też na Apple App Store.

 • Madalin Cars Multiplayer
  Graj
  Madalin Cars Multiplayer
  Zagrano 462545 razy

  Do dyspozycji masz kolekcję fantastycznych samochodów sportowych w tej wciągającej grze wyścigowej 3D. Ale czy masz w sobie tyle odwagi, by poprowadzić je przez najbardziej zwariowane rampy na świecie? Niektóre z nich są wysokie jak wieżowce! Wskakuj za kierownicę i zagraj w trybie jednego gracza lub zmierz się z przeciwnikami z całego świata w trybie dla wielu graczy.

 • Gun Builder 2
  Graj
  Gun Builder 2
  Zagrano 151446 razy

  Zagraj i naucz się bezpiecznego składania różnych typów broni w tej grze online. Możesz także poznać nazwy poszczególnych komponentów i części, które zostaną zaprezentowane.

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 2585179 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Klasyczny pasjans: Mistrzowie
  Graj
  Klasyczny pasjans: Mistrzowie
  Zagrano 6761 razy

  Czy potrafisz ukończyć tę klasyczną wersję pasjansa przed upływem czasu? Spróbuj ułożyć wszystkie karty w trybach jednego i trzech rozdań.

 • Gun Builder
  Graj
  Gun Builder
  Zagrano 107170 razy

 • Draw My Thing Online
  Graj
  Draw My Thing Online
  Zagrano 203920 razy

  Dołącz do graczy z całego świata w tej dziwacznej i zakręconej grze online. Dasz radę odgadnąć tajemnicze słowo lub wyrażenie rysowane w każdej rundzie? Możesz też podkręcić zabawę, rysując własne słowo.

 • Boat Simulator
  Graj
  Boat Simulator
  Zagrano 4667 razy

  Sterowanie łodzią może być świetną zabawą, ale łódź podwodna czy też ogromny pancernik to już inny poziom rozrywki! Wypróbuj każdy z nich w tym symulatorze 3D. Mają już pełne zbiorniki paliwa, więc możesz wypłynąć na to majestatyczne jezioro.

 • Szalone wyścigi samochodowe
  Graj
  Szalone wyścigi samochodowe
  Zagrano 3698 razy

  Przygotuj się na prawdziwie imponujące wyścigi w tej szalonej grze online! Będziesz się ścigać po praktycznie nieskończonej pustyni razem z największymi i najpotężniejszymi samochodami. Czy dasz radę wypruć do przodu, pędząc przez pętle i wyskakując z ramp? Pomiędzy zawodami możesz modernizować swój pojazd za pomocą metalowych kolców i innych niesamowitych elementów.

 • Wyścigi pod górę
  Graj
  Wyścigi pod górę
  Zagrano 19210 razy

  Ścigaj się pod górę różnymi pojazdami: kabrioletem, rowerem, monster truckiem i wieloma innymi! Każdy pojazd zapewnia wyjątkowe przeżycia! Wspinaj się jak najwyżej i dotrzyj jak najdalej, zbierając monety i wykonując akrobacje!

 • Pixel Gun Apocalypse 7
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 7
  Zagrano 21676 razy

  To kiepski czas dla komandosa zrobionego z pikseli w tej strzelance dla wielu graczy! Jak długo dasz radę utrzymać się przy życiu, jednocześnie próbując zlikwidować swoich przeciwników? Chwyć za broń i bierz się do pracy!

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 81758 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Pixel Gun Apocalypse 6
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 6
  Zagrano 11250 razy

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 120847 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Symulator jazdy 2
  Graj
  Symulator jazdy 2
  Zagrano 34091 razy

  Przejedź się samochodem sportowym lub wielkim pojazdem wojskowym w tej grze samochodowej 3D. Przekonaj się, co się stanie, gdy wypadną z ramp lub przelecą przez mur. W tej grze możesz zrobić z nimi wszystko, czego zapragniesz!

 • Symulator budowania fortu i strzelania
  Graj
  Symulator budowania fortu i strzelania
  Zagrano 12908 razy

  Połącz siły z tym androidem w serii epickich bitew w futurystycznej strzelance. Możesz pomóc mu zbudować forty i zlikwidować wrogów jeden po drugim?

 • Pixel Gun Apocalypse
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse
  Zagrano 82882 razy

  Po której stronie będziesz walczyć — zła czy dobra? A może spróbujesz swych sił, walcząc po obydwu stronach w tej wieloosobowej 3D grze akcji, która jest pełna elementów retro.

 • W otchłani wymiarów: Początek
  Graj
  W otchłani wymiarów: Początek
  Zagrano 524 razy

  Wycieczka na pustynię zamieniła się dla tego bohatera w wielką przygodę w tej grze platformowej. Przez tajemne przejście wpadł on do innego wymiaru! Czy pomożesz mu przejść przez dzikie wrzosowiska, jak i pozostałe dziwne wymiary, aby mógł wrócić do domu?

 • Symulator gladiatorów
  Graj
  Symulator gladiatorów
  Zagrano 4751 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tej grze przygodowej 3D? Zmierzysz się z hordą wojowników na tonących w krwi arenach. Przekonaj się, ilu z nich potrafisz pokonać bronią, w tym mieczami, łukami i pięściami.

 • Odrzutowe wyzwanie
  Graj
  Odrzutowe wyzwanie
  Zagrano 2133 razy

  Przejście przez każdy poziom w tej ambitnej grze akcji wcale nie będzie łatwe. Na szczęście ten odważny patyczak ma przy sobie napęd odrzutowy! Czy pomożesz mu uniknąć wirujących ostrzy i innych zagrożeń, a po drodze zebrać jak najwięcej gwiazd?

 • Symulator dyrektora lotniska
  Graj
  Symulator dyrektora lotniska
  Zagrano 2407 razy

  Czy czasem zastanawiasz się, na czym polega praca dyrektora lotniska? Możesz wypróbować tę ekscytującą ścieżkę kariery w tej sympatycznej grze symulacyjnej. Czy możesz dopilnować, aby każdy pasażer dostał bilet, wiedział, gdzie ma usiąść i o wiele więcej?

 • Szał rajdowy 6
  Graj
  Szał rajdowy 6
  Zagrano 8298 razy

  W tej grze online w kierowanie samochodami możesz wypróbować wiele różnych pojazdów wyścigowych. Przejedź się po mieście klasycznym samochodem z potężnym silnikiem albo pruj wiejskimi drogami w niedużej terenówce. Możesz również przetestować, jak każdy samochód radzi sobie na ośnieżonej drodze, pędząc przez kolejne punkty kontrolne.

Aby zagrać, wystarczy przeglądarka

Jeśli lubisz gry, w których możesz rozwijać bohaterów, imperia lub inne przedsięwzięcia, wypróbuj kategorię Gry przeglądarkowe. Znajdziesz tu tytuły, do których można wracać w wolnych chwilach, aby wykonywać kolejne zadania i kontynuować przygody zaplanowane na długie tygodnie. Gry tego typu zawdzięczają popularność łatwej dostępności i poczuciu uczestniczenia w długoterminowym przedsięwzięciu. Spróbuj zagrać w którąś z nich, ale uważaj — są bardzo wciągające!

Hero Zero to przeglądarkowa gra przygodowa, w której przeistaczasz się ze zwyczajnego mieszkańca przedmieść w prawdziwego bohatera, który próbuje wybawić świat. Zabawę rozpoczynasz od stworzenia swojego bohatera lub bohaterki i już tu spędzisz pewnie trochę czasu, ponieważ masz wpływ na praktycznie każdy element wyglądu postaci — od kształtu nosa, brwi czy oczu aż po typ fryzury. Następnie Twój bohater trafia na pozornie spokojne przedmieście, które jest pierwszym z sześciu obszarów, jakie odwiedzisz w grze. Szybko okazuje się, że mieszkańcy każdej z odwiedzanych okolic potrzebują Twojej pomocy. Będziesz wykonywać różnego rodzaju misje i radzić sobie z różnego rodzaju problemami — od przeganiania podejrzanych typów z sąsiedztwa po eskortowanie harcerek próbujących sprzedać swoje wypieki. Każde wykonane zadanie zabierze Ci trochę energii, ale zapewni jednocześnie cenne doświadczenie oraz trochę gotówki od wdzięcznych osób, którym okażesz pomoc.

League of Angels 2 to z kolei niezwykłe połączenie elementów japońskiej fantastyki, serii Heroes of Might and Magic i zarządzania zasobami. Główną częścią rozgrywki są walki z innymi graczami, choć nie zabraknie tutaj także zabawy dla fanów gry jednoosobowej. Pierwsza część League of Angels okazała się niezwykle popularnym tytułem, zdobywając 40 milionów fanów. W drugiej części poprawiono wiele aspektów rozgrywki, w tym także oprawę graficzną. League of Angels 2 jest grą o prostych zasadach, która szybko rzuca Cię w wir walki. Jednocześnie jednak jest to dość złożona produkcja, w której zwycięstwo wymaga niemało główkowania.

Gry przeglądarkowe to świetny sposób na dobrą zabawę w wolnym czasie. Jeśli chcesz przeżyć wspaniałą przygodę czy zostać wybitnym strategiem, to jest właśnie rozrywka dla Ciebie. Gry na przeglądarkę zapewnią Ci sporo emocji przez długie tygodnie, więc nie czekaj dłużej i zacznij niebanalną rozgrywkę już dziś. Pamiętaj! Warto zostać bohaterem. A to wszystko bez opłat i online.