Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry Pamięciowe

Czy sprostasz licznym wyzwaniom czekającym na Ciebie w naszej kolekcji gry pamięciowe? Mamy kilka różnych rodzajów takich gier. Może Ci się wydawać, że układanki nie należą do najtrudniejszych gier, trzeba jednak bardzo wnikliwie przyjrzeć się fragmentom obrazów na kawałkach i zapamiętać, jak mogą pasować do fotografii i obrazów... Do ułożenia będziesz mieć najprzeróżniejsze treści: od cudownych krajobrazów po niezwykle śliczne zwierzątka.

Sprawdź swoją wiedzę o historii, popkulturze i biologii w naszych quizach. Masz też szansę popracować nad pisownią i słownictwem w grach słownych. W wielu spośród tych tytułów możesz bawić się w pojedynkę w trybie dla jednego gracza, ale jest też parę, które pozwolą Ci rzucić wyzwanie znajomemu lub całej ich grupie. Połącz z nimi siły lub spróbuj ich pokonać, odpowiadając na trudne pytania z wiedzy ogólnej, popisując się swoimi umiejętnościami muzykowania lub doskonaląc swoje talenty w grach edukacyjnych. W tych grach radość i zabawa nigdy się nie kończą!