Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

FlappyBird OG

Ten fenomen podbił już serca ludzi z wielu zakątków świata! A jak Ty poradzisz sobie z niezwykle trudną grą FlappyBird OG

Pierwowzór tej niezwykle uzależniającej gry trafił na urządzenia mobilne w 2013 roku i odbił się sporym echem. Jednak dopiero rok później nagle zyskał ogromną popularność. Pozornie proste zasady rozgrywki przyciągnęły graczy z całego świata do tej frustrującej, lecz niemożliwej do odstawienia gry. 

Jej twórca Dong Nguyen w końcu usunął grę zarówno z Google Play, jak i ze sklepu Apple App Store, gdyż podobno uznał ją za zbyt angażującą i uzależniającą graczy od ciągłej gry. Krytycy także zwracali uwagę na to, że Flappy Bird przypominała swoją oprawą graficzną słynną serię Super Mario na konsole Nintendo. Niektórzy wręcz uznali ją za plagiat. Od powstania oryginału pojawiły się gry w stylu Flappy Bird, a nawet parodie, w których pojawiały się postacie z Ulicy Sezamkowej, słynne osoby z memów, a także członkowie znanych kapel rockowych.

Jeśli nigdy nie zdarzyło Ci się zagrać we Flappy Bird, szykuj się na jedną z najtrudniejszych gier o unikaniu przeszkód. W wersji o nazwie FlappyBird OG kontrolujesz różne typy ptaszków o losowo dobranych cechach. Kontroluj ich lot pomiędzy seriami rur. Jak długo uda Ci się utrzymać je w powietrzu, nim zderzą się z jedną z przeszkód lub upadną na ziemię? 

Jak grać w grę FlappyBird OG?

FlappyBird OG to bardzo wymagająca gra akcji. Spróbuj utrzymać ptaszka w locie jak najdłużej i omijać zielone rury. 

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by poruszać się po menu. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby ptaszek machnął skrzydełkami i utrzymał się w powietrzu. 

Podobne gry 

Oto pięć innych ekscytujących gier online do wypróbowania! 

  1. Geometry Neon Dash: SubZero
  2. Chrome Dino
  3. Kawaii Jump
  4. Swing Copters
  5. Flappy Doge

Kto stworzył grę FlappyBird OG?

Flappy Bird, czyli pierwowzór tej gry, został stworzony przez wietnamskiego twórcę Donga Nguyena. Tę wersję stworzyło studio gier Gamebuilt.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!