• Najlepsza wykreślanka
  Graj
  Najlepsza wykreślanka
  Zagrano 128753 razy

  Jak szybko potrafisz odnaleźć wszystkie słowa ukryte w tych skomplikowanych diagramach? Mogą być ustawione po skosie, a nawet wspak. Sprawdź swój zmysł szperacza i przekonaj się, czy dasz radę wspiąć się na szczyt tabeli wyników w tej grze typu znajdź słowa.

 • Sue's Witch Magic Make Over
  Graj
  Sue's Witch Magic Make Over
  Zagrano 274360 razy

  Zmieszaj ze sobą składniki z każdej półki, aby powstał eliksir, który pomoże wiedźmie przemienić się w Sue.

 • Ułóż słowa
  Graj
  Ułóż słowa
  Zagrano 11132 razy

  Czy potrafisz ułożyć brakujące słowa w tej mieszaninie na pierwszy rzut oka losowych liter? Spójrz uważnie na puste miejsca na górze ekranu w każdym poziomie i postaraj się je wszystkie zapełnić.

 • Hangman
  Graj
  Hangman
  Zagrano 2959 razy

  Ta klasyczna gra teraz pojawia się w wersji online. Czy uda Ci się odgadnąć każde słowo, zanim nasz bohater zawiśnie?

 • Wykrywacz słów
  Graj
  Wykrywacz słów
  Zagrano 40740 razy

  Zdobywaj wirtualne monety i przetestuj swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online, wymagającej ruszenia głową. Wypełnij literami puste pola i sprawdź, ile słów potrafisz ułożyć.

 • Gryzmoły z wisielcem
  Graj
  Gryzmoły z wisielcem
  Zagrano 5617 razy

  Czy potrafisz szybko odszyfrowac każde z ukrytych słów? Sprawdź swoją znajomość słów w tej wciągającej grze online. Życie wisielca leży w twoich rękach, uratuj go przed szubienicą!

 • Znajdź słowo: Wersja klasyczna
  Graj
  Znajdź słowo: Wersja klasyczna
  Zagrano 19720 razy

  Czy uda Ci się znaleźć wszystkie słowa w każdej z tych łamigłówek? Zostały dobrze ukryte, a Ty nie masz dużo czasu. Wykorzystaj swoje zdolności do rozwiązywania szarad i wygraj z czasem w tej łamigłówce wyrazowej.

 • Wymyśl słowa
  Graj
  Wymyśl słowa
  Zagrano 10594 razy

  Czy potrafisz zapełnić wszystkie puste pola w tej podchwytliwej grze online? Sprawdź, czy dasz radę utworzyć brakujące słowa z dostępnych liter w każdym z wymagających myślenia poziomów.

 • Słowne gotowanie
  Graj
  Słowne gotowanie
  Zagrano 6491 razy

  Co się dzieje w kuchni? Teraz możesz przekonać się w tej wymagającej grze słownej, sprawdzając swoje słownictwo i interpunkcję. Przyjrzyj się literom w patelni i sprawdź, czy zdołasz utworzyć z nich jakieś słowne kąski.

 • Poszukiwanie słów
  Graj
  Poszukiwanie słów
  Zagrano 8802 razy

  Pospiesz się, gdyż czas ucieka! Jak szybko potrafisz odnaleźć ukryte słowa w tych łamigłówkach? W tej skomplikowanej grze online musisz działać naprawdę szybko.

 • Odgadnij superbohatera
  Graj
  Odgadnij superbohatera
  Zagrano 1370 razy

  Ilu słynnych superbohaterów potrafisz odgadnąć? Przyjrzyj się literom na planszy i sprawdź, czy uda Ci się ułożyć ich imiona w tej wspaniałej, spektakularnej grze logicznej z przyjazną dzielnicą.

 • Szukaj słów
  Graj
  Szukaj słów
  Zagrano 13706 razy

  W tej grze w wyszukiwanie słów możesz teraz popisać się swoimi leksykalnymi umiejętnościami. Sprawdź, ile słów potrafisz znaleźć ukrytych między literami. Dasz radę zdobyć wysoki wynik, zanim skończy Ci się czas?

 • Słowna potyczka
  Graj
  Słowna potyczka
  Zagrano 3782 razy

  Ten ołówek jest strasznie mądry i sprytny, jeśli chodzi o gry słowne. Potrafisz odgadnąć ukryte słowa w trudnych poziomach tej gry logicznej?

 • Królewskie Płytki
  Graj
  Królewskie Płytki
  Zagrano 593 razy

  Chwyć za lasso, kowboju - czas okiełznać kilka literek...

 • Znajdź słowo: Tryb klasyczny
  Graj
  Znajdź słowo: Tryb klasyczny
  Zagrano 97165 razy

  Czy chcesz podjąć się tego ekscytującego wyzwania? Dasz radę znaleźć wszystkie ukryte słowa we wszystkich łamigłówkach, które znajdziesz w tej grze online? Działaj szybko, gdyż czas upływa!

 • Krzyżówkowy świat
  Graj
  Krzyżówkowy świat
  Zagrano 6237 razy

  Przygotuj się na tę wyjątkową wersję krzyżówki. Przyjrzyj się wszystkim literom w kole i połącz je ze sobą tak, aby utworzyć słowa pasujące do pól krzyżówki. Dasz radę ukończyć każdy poziom w tej skomplikowanej grze słownej?

 • Słodki wisielec
  Graj
  Słodki wisielec
  Zagrano 14629 razy

  Czy dasz radę połączyć ze sobą słowa, grając w tę grę logiczną? Uważaj jednak, gdyż każdy popełniony błąd to dodatkowe zmartwienie dla tego piernikowego biedaka. Popisz się umiejętnościami tworzenia słów, aby ten nie stracił głowy. W dosłownym tego słowa znaczeniu!

 • Jakie to słowo
  Graj
  Jakie to słowo
  Zagrano 3523 razy

  Jak szybko jesteś w stanie utworzyć wszystkie słowa w tej wymagającej myślenia grze online? Szybko przyjrzyj się literom na każdym kaflu. Czy potrafisz szybko je ze sobą połączyć i zdobyć mnóstwo gwiazdek?

 • Sowie słowa
  Graj
  Sowie słowa
  Zagrano 7850 razy

  Uzupełnij słowa podanymi literami, pilnując ich właściwej kolejności.

 • Alfabetki
  Graj
  Alfabetki
  Zagrano 4606 razy

  Z nieba spadają gadatliwe istoty, kreując istny słowny chaos!

 • Złota łamigłówka
  Graj
  Złota łamigłówka
  Zagrano 4682 razy

  W tej łamigłówce online czeka na Ciebie cała masa trudnych zagadek. Musisz jednak zdecydować, w którą kategorię najpierw zagrać. Masz do dyspozycji różne rodzaje owoców, zwierząt i wiele innych.

 • Jumbled.io
  Graj
  Jumbled.io
  Zagrano 1445 razy

  Te słowa się wymieszały! Możesz przyjrzeć się pomieszanym literom i jak najszybciej ułożyć je z powrotem w tej ekscytującej grze io? Zmierzysz się z innymi graczami z całego świata. Postaraj się ułożyć słowa szybciej niż Twoi przeciwnicy!

 • Noc ze słowami
  Graj
  Noc ze słowami
  Zagrano 3260 razy

  Czy potrafisz użyć wszystkie kształty pokryte przypadkowymi słowami w tej trudnej grze logicznej? Musisz umieścić je we właściwych miejscach w każdym skomplikowanym poziomie.

 • Rozrywka ze słowami
  Graj
  Rozrywka ze słowami
  Zagrano 3904 razy

  Czy dasz radę znaleźć właściwe miejsce dla wszystkich bloków w tej wymagającej myślenia grze łączącej słowa i układankę? Przyjrzyj się podanym literom i spróbuj je ustawić na planszy na każdym poziomie.

 • Waffle Words
  Graj
  Waffle Words
  Zagrano 1981 razy

  Zabawa jedzeniem to świetna rozrywka w tej grze typu układanki. Dobrze przyjrzyj się każdemu gofrowi i sprawdź, ile ukrytych słów jesteś w stanie wyszukać. Bitej śmietany nie potrzeba!

 • Witch Crossword
  Graj
  Witch Crossword
  Zagrano 1215 razy

  Ta czarownica wyrusza w podróż po upiornym królestwie pełnym niesamowicie zabawnych krzyżówek. Czy pomożesz jej odpowiadać na pytania w tej czarującej grze słownej? Przyda jej się Twoja pomoc podczas podróży na zaczarowanej miotle.

 • Orbwars Mayhem
  Graj
  Orbwars Mayhem
  Zagrano 15699 razy

  Jeśli nie możesz ich pokonać, rzuć na nich zaklęcie!

 • Cukierkowy świat
  Graj
  Cukierkowy świat
  Zagrano 11215 razy

  Teraz w tej prześlicznej grze typu Połącz 3 możesz odkryć świat stworzony wyłącznie z cukierków. Szybko połącz przepyszne ciastka, zbierając dopalacze i próbując zdobyć trzy gwiazdki w każdym poziomie.

 • Alphabet Jungle
  Graj
  Alphabet Jungle
  Zagrano 2139 razy

  Tubylcy chcą uczyć się angielskiego! Ułóż jak najwięcej słówek, zanim ugotują cię w kotle!

 • Wordz
  Graj
  Wordz
  Zagrano 1502 razy

  Układaj słowa w sześciu różnych językach i bądź szybszy od swojego przeciwnika!

Litera do litery

Jak dobrze znasz alfabet? Na pewno niezgorzej, skoro czytasz ten tekst… Wszyscy nauczyliśmy się abecadła już dawno temu, na samym początku naszej edukacji, ale czy aby na pewno mamy je w małym palcu? Przekonaj się, czy zdołasz skorzystać z tej wiedzy w trochę innych warunkach niż zwykle!

W Letter Hunt musisz układać litery w kolejności alfabetycznej. Brzmi prosto? To dodajmy, że masz na to 30 sekund, a na każdym poziomie liter jest coraz więcej. Im szybciej je poszeregujesz, tym wyższą dostaniesz premię punktową. Kiedy dojdziesz do ostatniej planszy, nie osiadaj na laurach, tylko spróbuj pobić swój wynik!

Jeśli to dla Ciebie za mało emocji, weź udział w grze, której stawką jest… Twoje życie! W Alphabet Jungle znajdujesz się w niewesołej sytuacji. Złapali Cię tubylcy i zamierzają skonsumować na obiad. Uratować Cię mogą tylko Twoje umiejętności językowe – układaj słowa z dostępnych liter, żeby zyskać na czasie. Jeśli nic Ci nie przychodzi do głowy, przemieszaj litery, może pojawi się nowa, która będzie wybawieniem. Nie zastanawiaj się za długo, bo skończysz w kociołku!

Litery i słowa – zabawa gotowa. Sprawdź się w naszych darmowych grach ortograficznych online!