Gry logiczne

 • Happy Glass 2
  Graj
  Happy Glass 2
  Zagrano 197158 razy

  Czy zdołasz zadowolić śliczne szklanki w tej skomplikowanej grze logicznej? Możesz godzinami rozgrywać trzy różne tryby. Spróbuj zapełnić wodą szklanki do danej linii lub podrzucić je w odpowiednie miejsca. Aby awansować do kolejnego poziomu, musisz mieś szybki refleks i dobre oko!

 • Trollface Quest 1
  Graj
  Trollface Quest 1
  Zagrano 153366 razy

  Choćbyś kroczył ciemną doliną, nie ulękniesz się trolli - niechaj giną!

 • Master Chess Multiplayer
  Graj
  Master Chess Multiplayer
  Zagrano 24075 razy

  W tej skomplikowanej grze w szafy możesz teraz zmierzyć się z komputerem lub ze znajomym. Tylko pamiętaj, żeby grać jak najszybciej potrafisz. Każda upływająca sekunda do zdobycia szach-matu zmniejszy Twój wynik!

 • Tic Tac Toe Paper
  Graj
  Tic Tac Toe Paper
  Zagrano 1879 razy

  W tej wersji online klasycznej gry możesz zmierzyć się z komputerem lub przyjacielem. Wybierzesz X czy O? Spróbuj pokonać przeciwnika w wyzwaniach na 3, 5 lub 10 rozgrywek.

 • Łamigłówka z liniami
  Graj
  Łamigłówka z liniami
  Zagrano 21983 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie wzory, które znajdziesz w tej podchwytliwej grze logicznej? Uważnie przyjrzyj się każdemu z nich, zanim zaczniesz przenosić śrubki na planszy na każdym z tych niełatwych poziomów.

 • 3 in 1 Checkers
  Graj
  3 in 1 Checkers
  Zagrano 174566 razy

  Zagraj w warcaby na 3 różne sposoby.

 • Imprezowy kot
  Graj
  Imprezowy kot
  Zagrano 11402 razy

  Ten uroczy kot uwielbia sprzątanie tak samo jak jazdę na odkurzaczu swojego właściciela. Dołącz do niego, gdy czyści na błysk każdy kącik w domu w tej grze logicznej online. Możesz dopilnować, aby nie przegapił żadnego miejsca, jeżdżąc po każdym pokoju? Po ukończeniu każdego trudnego poziomu kot zaczyna imprezować.

 • Trollface Quest TrollTube
  Graj
  Trollface Quest TrollTube
  Zagrano 223491 razy

  Trolololo! Trollface troluje na TrollTube! Pomóż mu znaleźć pechowe przygody i rozwiązać różne łamigłówki w tej wciągającej grze typu wskaż i kliknij. Będziesz się tarzać ze śmiechu!

 • 4 in a Row Mania
  Graj
  4 in a Row Mania
  Zagrano 14955 razy

  Zagraj w tę wersję klasycznej gry stołowej i zmierz się z przyjacielem lub z komputerem. Czy uda ci się ułożyć cztery krążki obok siebie, zanim zrobi to przeciwnik?

 • Szachy: Ostateczna rozgrywka
  Graj
  Szachy: Ostateczna rozgrywka
  Zagrano 3441 razy

  Spróbuj zostać szachowym mistrzem w tej wersji online ponadczasowej gry planszowej. Kilku graczy może spróbować przejąć króla przeciwnika. Czy dostaniesz szach mat, gdy zmierzysz się ze znajomym lub zagrasz z komputerem? Przed grą możesz również zmienić ustawienia trudności i wzór planszy.

 • Labirynt
  Graj
  Labirynt
  Zagrano 23046 razy

  W tej grze logicznej czeka na Ciebie masa zabawy i skomplikowanych labiryntów. Czy dasz radę przejść je wszystkie? Za każdy pokonany labirynt otrzymujesz gwiazdkę.

 • Kolorowe rury
  Graj
  Kolorowe rury
  Zagrano 6507 razy

  Jak szybko potrafisz połączyć ze sobą wszystkie rury? Utwórz tor pomiędzy nimi i dopasuj je kolorami w tej niełatwej grze logicznej.

 • Troll face Quest: TV Shows
  Graj
  Troll face Quest: TV Shows
  Zagrano 494363 razy

  Najwyższa pora, żeby potrollować popularne programy telewizyjne w nowej odjechanej odsłonie Troll Face Quest!

  Troll Face Quest: TV Shows Apple App Store lub Google Play.

 • Snakes and Ladders
  Graj
  Snakes and Ladders
  Zagrano 19472 razy

  Czy będziesz pierwszym graczem, któremu uda się uplasować na szczycie rankingu, w tej wersji online klasycznej gry? Możesz zagrać w oryginalną wersję z kilkoma ślicznymi wariantami. Jeden zawiera rynny i drabiny, a kolejna ma fantastyczne działka, które wystrzelą Cię na planszę!

 • Troll Face Quest: Video Games 2
  Graj
  Troll Face Quest: Video Games 2
  Zagrano 173876 razy

  Myśleli, że są bezpieczni. Ale się mylili! Kolejna grupa popularnych postaci z gier wideo zostanie strollowana w tej przekomicznej grze logicznej. Czy uda ci się przerwać przygody najeźdźcy grobowców za pomocą nikczemnego żartu? Albo zrujnować cały dzień SIM-ulowanej rodziny? Czeka na ciebie mnóstwo podstępnych, wymagających myślenia i całkiem zwariowanych poziomów.

 • Wszystko w głowie
  Graj
  Wszystko w głowie
  Zagrano 3751 razy

  Zagraj w tę ciekawą grę logiczną, a czeka cię świetny trening pamięci i spostrzegawczości. Czy wygrasz wyścig z czasem i dasz radę wykonać zadania w każdym z ekscytujących wyzwań?

 • Szybkie szachy 3
  Graj
  Szybkie szachy 3
  Zagrano 69215 razy

  Szachy to jedna z najbardziej intrygujących gier na świecie. Od tysięcy lat gracze starają się pokonać króla przeciwnika, chroniąc przy tym własne pionki. Czy jesteś gotów na kilka rozgrywek w kolejnej części tej niełatwej gry?

 • Układanka: Piękny widok
  Graj
  Układanka: Piękny widok
  Zagrano 34663 razy

  Jak długo zajmie Ci ułożenie tej ślicznej układanki w tej grze online? W każdej z nich znajdziesz piękne zdjęcie natury, a jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie, możesz wypróbować różne poziomy trudności.

 • Troll Face Quest Internet Memes
  Graj
  Troll Face Quest Internet Memes
  Zagrano 221153 razy

  Pokonaj szalone internetowe memy w ich własnej grze w tej niepojętej przygodzie!

  Troll Face Quest: Internet Memes Apple App Store lub Google Play.

 • Madżong: Mroczny wymiar
  Graj
  Madżong: Mroczny wymiar
  Zagrano 132104 razy

  W tym mrocznym wymiarze czeka Cię niespotykane dotąd zadanie. Czy dasz radę połączyć wszystkie kafelki w kostce, zanim będzie za późno? Musisz także dopasować specjalne kafelki z czasem, zanim upłynie na nich czas!

 • Klasyczne szachy
  Graj
  Klasyczne szachy
  Zagrano 427880 razy

  Zawsze dobrze wrócić do klasyki! Spróbuj swoich sił w najpopularniejszej grze planszowej: Chess Classic. Zmierz się z komputerem lub ze swoim przyjacielem w ponadczasowym pojedynku szachowym.

 • Łamigłówka sudoku
  Graj
  Łamigłówka sudoku
  Zagrano 12965 razy

  Klasyczna gra logiczna powraca w tej wymagającej myślenia wersji online, która zapewni ci świetną rozrywkę. Przed tobą cztery różne poziomy trudności, doskonałe dla wszystkich: od początkujących graczy do osób, które grają od wielu lat.

 • Wersja podstawowa 10 x 10
  Graj
  Wersja podstawowa 10 x 10
  Zagrano 4809 razy

  Spróbuj zdobyć fantastyczny wysoki wynik, grając w tę grę logiczną. Jak długo dasz radę układać elementy na planszy? Siatka ma wymiary tylko 10 x 10, więc nie masz zbyt wiele miejsca.

 • Connect 4: Tryb wieloosobowy
  Graj
  Connect 4: Tryb wieloosobowy
  Zagrano 7558 razy

  W tej wersji online klasycznej gry możesz teraz zmierzyć się ze znajomym lub komputerem. Czy dasz radę połączyć ze sobą cztery elementy w rzędzie? Pora się przekonać!

 • Trollface Quest 2
  Graj
  Trollface Quest 2
  Zagrano 56676 razy

  Bo tak naprawdę trolle internetowe są śmieszne...

 • Trollface Quest: Sports
  Graj
  Trollface Quest: Sports
  Zagrano 151184 razy

  Ten troll traktuje ćwiczenia fizyczne bardzo poważnie. Pomóż mu zmienić przyjaciela w prawdziwą górę mięśni.

 • Parking Smarty
  Graj
  Parking Smarty
  Zagrano 10590 razy

  Ten autobus nie potrafi wyjechać z zaludnionych miejsc parkingowych. Możesz pomóc kierowcy w tej grze logicznej odnaleźć bilety parkingowe potrzebne do otwarcia wszystkich bramek, a także kilka cennych klejnotów?

 • Dzienne sudoku 2
  Graj
  Dzienne sudoku 2
  Zagrano 3813 razy

  W tej wersji online klasycznej gry logicznej z elementami matematyki możesz codziennie rozegrać partyjkę. Czy dasz radę wykonać codzienne zadania? Dzięki różnym trybom dostosowanym zarówno dla początkujących graczy, jak również dla ekspertów, możesz doszlifować swoje umiejętności gry w sudoku.

 • Trollface Quest 3
  Graj
  Trollface Quest 3
  Zagrano 59781 razy

  Troll powrócił - te zagadki rozwiążesz tylko dzięki najbardziej zakręconym pomysłom!

 • Liczbowe mahjong
  Graj
  Liczbowe mahjong
  Zagrano 60639 razy

  W tej wersji online klasycznej gry znajdziesz kilkanaście plansz z fantastyczną grafiką. Dopasuj do siebie ponumerowane płytki jak najszybciej, ścigając się z czasem.

 • 2048 Lines
  Graj
  2048 Lines
  Zagrano 11125 razy

  Jak długo uda Ci się rozgrywać tę intensywną matematyczną grę logiczną? Dopilnuj, aby ponumerowane kostki nie spadły na dół ekranu. Połącz kostki z tymi samymi numerami aż ich suma wyniesie 2048. na pierwszy rzut oka może się to wydawać trudne, ale dzięki wielu pomocnym dopalaczom będziesz kontynuować grę.

 • Węże i bloki
  Graj
  Węże i bloki
  Zagrano 21020 razy

  Ten wąż próbuje przedostać się przez tunel pełen gigantycznych bloków. Aby przebić się przez nie w tej wymagającej grze akcji, po drodze musi zjeść mnóstwo dopalaczy. Czy możesz pomóc mu w jego wyprawie?

 • FlashCHESS
  Graj
  FlashCHESS
  Zagrano 263525 razy

  Gra ma trzy poziomy trudności, więc jest idealna zarówno dla mistrzów, jak i początkujących.

 • Okryj pomarańcze: Pakiet gracza
  Graj
  Okryj pomarańcze: Pakiet gracza
  Zagrano 31215 razy

  Grr! Te urocze owoce nie chcą zostać przerobione na miazgę i potrzebują schronienia.

 • Heksala
  Graj
  Heksala
  Zagrano 6587 razy

  W tej grze logicznej znajdziesz wiele ponumerowanych heksagonów, ale nie za wiele miejsca, aby je rozmieścić. Połącz je w grupy po cztery lub więcej, aby mogły się połączyć w jeden element. To jedyny sposób, aby uzyskać więcej miejsca na nowe heksagony, czekające w kolejce.

 • 1 + 2 = 3
  Graj
  1 + 2 = 3
  Zagrano 33235 razy

Żelazna logika

Od małego nasi rodzice, dziadkowie i wszystkie mądre ciocie wciskają nam zabawki edukacyjne, najczęściej te, które rozwijają umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Coś musi tu być na rzeczy, w końcu nie od wczoraj wiadomo, że zabawa, odpowiednio kierowana, może przynieść maluchom niemałe korzyści i ułatwić start w przedszkolu, szkole, a potem start w dorosłe życie.

Nauka poprzez zabawę to chyba najlepsze, co kiedykolwiek wymyślono. Ach, gdyby tak na każdym etapie życia można było zrezygnować z książek, podręczników i nudnych zajęć na rzecz zabawek interaktywnych lub wspólnych gier i zabaw w podgrupach! Jest na to jeden sposób – internetowe gry logiczne, które znajdziesz w naszej witrynie! Kształcenie ustawiczne jest coraz bardziej w cenie, dlatego, bez względu na wiek, nie pozwól sobie spocząć na laurach i pamiętaj, aby rozwijać się dalej!

Mózg możesz trenować nawet parę razy dziennie, wybierając jedną (lub kilka) z naszych bezpłatnych pozycji. A wybór jest spory – mamy w zasadzie wszystko. Gry logiczne, łamigłówki, zagadki… Jest tradycyjny chiński mahjong, kostka Rubika, szachy, łamigłówka hashi i podobne do sudoku shinro, a także gry z cyklu Fill-a-Pix (zaraz wyjaśnimy, co to takiego).

Wśród mniej znanych pozycji znalazły się m.in. Coloruid, gra, której celem jest wypełnienie całej planszy tylko jednym kolorem. To nie takie proste, jak mogłoby się wydawać – liczba ruchów jest ograniczona, więc trzeba zmieniać kolory, przez co ostateczny efekt może okazać się zupełnie inny od zamierzonego. W zestawieniu wyróżnia się też kilka wariantów wspomnianego wyżej Fill-a-Pix, gdzie musisz wypełnić (tj. zaznaczyć na czarno) wolne kratki tak, aby ich liczba i ułożenie były zgodne ze wskazaniami podanymi na sąsiadujących polach.

Dla nieco młodszych uczestników zabawy z logiką mamy sympatyczne Need A Hero i Na ratunek płetwonurkom. W pierwszej grze Twoim zadaniem jest pomóc małym myszkom uciec z pułapek, w drugiej pomóc płetwonurkom wypłynąć na powierzchnię, co uniemożliwiają stojące na ich drodze przeszkody. Obie pozycje ćwiczą umiejętność logicznego myślenia i, im dalej w las, stawiają przed graczem coraz to większe wyzwania. Przez graczy mamy tu na myśli nie tylko dzieciaki, tak więc: powodzenia!