Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Ghostfight.io

Dołącz do walki zza grobu w Ghostfight.io! Duchy już przygotowują się do okładania przeciwników w tej grze wieloosobowej.

Dziś w nocy szykuje się niezła bitka! Połącz siły z duchem, który trafił na cmentarz zamieniony w arenę walk. W tej przerażającej, niełatwej i prześwietnej grze z serii .io będzie musiał czym prędzej pochłonąć jak najwięcej kul dusz! Tylko w ten sposób stanie się wystarczająco potężny, by poradzić sobie z mnóstwem chciwych zjaw, które pragną wyssać z niego energię.

Na szczęście na cmentarzu znajdziesz wiele pomocnych przedmiotów. Chwyć tarczę, która ochroni Twojego ducha, lub magiczny but, dzięki któremu będzie szybszy. Możesz też złapać magnesy, które pomogą mu przyciągnąć więcej kul dusz. Jak długo zdołasz pozostać na polu walki, nim Twój śmiały duch zostanie odesłany w zaświaty?

Jak grać w Ghostfight.io?

Staraj się jak najdłużej unosić w powietrzu w tej wieloosobowej grze akcji. Pomóż duchowi złapać mnóstwo kul dusz i unikaj widm kontrolowanych przez innych graczy. Jeśli masz więcej kul od przeciwnika, możesz go okraść – ale uważaj! Duchy potężniejsze od Twojego mogą zrobić to samo z Tobą. Jeśli zabraknie Ci kul, przegrasz!

Sterowanie

  • Używaj MYSZY, by sterować duchem po cmentarzu.

Podobne gry

Wypróbuj też inne świetne gry bitewne!

  1. Mr. Superfire
  2. Amogus.io
  3. Worms.io
  4. Catac.io

Kto stworzył Ghostfight.io?

Ghostfight.io to tytuł studia Origaming.