Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry Symulatory

Nie da się przewidzieć, w jakich okolicznościach się znajdziesz, grając w nasze symulatory. Twoim zadaniem może być zarządzanie farmą albo stanięcie na czele ogromnej armii. Te i inne wyzwania czekają w symulacyjnych grach typu RPG

Czym są symulatory? 

Symulatory to gry, w których masz okazję wcielić się w kogokolwiek (lub cokolwiek) — czy to dowódcę wojska ruszającego na wojnę, czy też wilczycę, która szuka pożywienia dla swoich szczeniąt. To gatunek gier, który odtwarza zajęcia lub wydarzenia z prawdziwego życia. W tej kategorii znajdziesz takie gry, jak: wojenne, symulatory biznesu, o zwierzętach, strategie wojskowe, symulatory medyczne i nie tylko.

Przekonaj się, jak to jest być chirurgiem przy stole operacyjnym lub sławnym kucharzem w kuchni pięciogwiazdkowej restauracji. Zarządzanie biznesem czy latanie samolotami to tylko początek. Możliwości są nieograniczone, zwłaszcza jeśli postanowisz stanąć w szranki z innymi graczami w naszych symulatorach dla wielu graczy

Jakie są najnowsze Gry Symulatory?

Gry farmerskie rozwiną twoje umiejętności ogrodnicze bez konieczności brudzenia rąk. Możesz też opiekować się przeróżnymi uroczymi zwierzątkami, uprawiać ziemię, a to, co wyrośnie sprzedawać na rynku. Zarówno te, jak i wiele innych dostępnych u nas symulatorów pozwolą Ci też bawić się z innymi graczami z całego świata. Nie musisz nawet z nimi walczyć… chyba że chcesz! Możesz połączyć z nimi siły w ogromnym globalnym konflikcie albo zastąpić ich w dojeniu krów, gdy są na urlopie.