Gry Farma

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 834832 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • Symulator farmy
  Graj
  Symulator farmy
  Zagrano 34977 razy

  Na tej ruchliwej farmie jest pełno roboty. Wskocz za kierownicę traktora i rozpocznij pracę w tym symulatorze zarządzania na farmie 3D. Twoim zadaniem będzie zaorać pola, aby zgarnąć gotówkę potrzebną do zakupu ulepszeń w grze.

 • Farmer 3D
  Graj
  Farmer 3D
  Zagrano 476784 razy

  Czy potrafisz doprowadzić tę farmę do dawnego stanu? Uprawiaj swoje rośliny i zbieraj plony swoim traktorem w tej grze w uprawianie roli 3D.

 • Szpital dla koni
  Graj
  Szpital dla koni
  Zagrano 922480 razy

  Niech to żałosne końskie rżenie zamieni się dzięki tobie w radosne parskanie!

 • Szpital na Słodkiej Farmie
  Graj
  Szpital na Słodkiej Farmie
  Zagrano 295703 razy

  Na pomoc! Te zwierzęta gospodarskie potrzebują pomocy weterynarza, aby stanąć z powrotem na łapki!

 • Mała farma - kliker
  Graj
  Mała farma - kliker
  Zagrano 134444 razy

  Ta dziewczyna odziedziczyła gospodarstwo rolne po swoim dziadku. Teraz razem z przyjaciółmi będą tam uprawiać zboża i hodować zwierzęta. Przyłącz się do nich w tej sympatycznej grze w gospodarstwo rolne.

 • Plon do plonu 2
  Graj
  Plon do plonu 2
  Zagrano 764435 razy

  Sprawdź, jak wiele różnych owoców zdołasz dopasować w tej grze logicznej z wartką akcją!

 • Symulator 3D parkowania traktora
  Graj
  Symulator 3D parkowania traktora
  Zagrano 59857 razy

  Pewnie już zdarzyło Ci się parkować samochody, a nawet i ciężarówki z naczepami w innych grach wideo. Ale myślisz, że poradzisz sobie z tymi traktorami? Sprawdź, czy uda Ci się wcisnąć je w ciasne miejsca na farmie, w tej trudnej grze w parkowanie. Musisz jechać szybko, aby zdążyć przed upływem czasu!

 • Wiejskie Życie
  Graj
  Wiejskie Życie
  Zagrano 38947016 razy

  Zostań krowim mistrzem w swojej własnej, pysznej, mleczarskiej przygodzie!

  Family Barn Apple App Store lub Google Play.

 • Farma Serwus
  Graj
  Farma Serwus
  Zagrano 57803 razy

  Serwus! Trudno odgadnąć, co można uprawiać na tej farmie. Może to będzie pełno kukurydzy, brokuły, a nawet dynie. Mieszaj i łącz warzywa, aby uzyskać różne fajne zbiory w tej wyjątkowej grze logicznej.

 • Farmer Youdy
  Graj
  Farmer Youdy
  Zagrano 37077 razy

  Przeżyj dreszcz emocji związany z prowadzeniem kwitnącej rodzinnej farmy... bez żadnych przykrych zapachów!

 • Blue Ribbon Bash
  Graj
  Blue Ribbon Bash
  Zagrano 166670 razy

  Czy potrafisz zmienić brudną starą krowę w piękność z błękitną wstążką?

 • Moje małe gospodarstwo
  Graj
  Moje małe gospodarstwo
  Zagrano 28419 razy

  Czy potrafisz przemienić to małe gospodarstwo w duży biznes? Do twoich zadań będzie należała uprawa zbóż i żniwa, a także zarządzanie mnóstwem innych rzeczy. Sprawdź swoje umiejętności w wirtualnym rolnictwie w tej ciekawej i niełatwej grze symulacyjnej.

 • Połączenia na farmie
  Graj
  Połączenia na farmie
  Zagrano 14241 razy

  Zrelaksuj się dzięki tej śmiesznej i wciągającej grze logicznej, która z pewnością będzie nie lada wyzwaniem! W grze Połączenia na farmie musisz połączyć ze sobą właściwe płytki, aby przejść dalej!

 • Sue Farming
  Graj
  Sue Farming
  Zagrano 62024 razy

  Podlewaj rośliny, póki nie wyrosną ziemniaki, upiecz je, napełnij nimi maszynę i kliknij 'start', aby zrobić frytki.

 • Farma z owcami
  Graj
  Farma z owcami
  Zagrano 14990 razy

  Prowadzenie farmy z owcami to niełatwe zadanie! Trzeba się nimi zająć i i dopilnować, aby były szczęśliwe, zanim ostrzyżesz ich futro i przygotujesz je na sprzedaż. Myślisz, że poradzisz sobie z tymi wszystkimi zadaniami, w tej zabawnej i trudnej grze symulacyjnej?

 • Blocky Farm
  Graj
  Blocky Farm
  Zagrano 99374 razy

  Witaj na naszej nowej farmie! Zanim zaczniesz uprawę zbóż i hodowlę zwierząt, najpierw musisz zająć się kilkoma naprawami. Napraw gospodarstwo i silos, a potem weź się do pracy w tej grze w zarządzanie i symulację.

 • Farm of Dreams
  Graj
  Farm of Dreams
  Zagrano 396658 razy

  Na Farmie Snów spełniają się marzenia! Zarabiaj złote monety dzięki umiejętnościom dopasowywania i kupuj najlepsze rośliny, zwierzęta i stragany, aby rozwinąć swój biznes. Dopasuj takie same owoce i warzywa i ulepszaj swoją farmę, aby zostać najlepszym rolnikiem w okolicy Czy uda ci się odnieść sukces w roli rolnika? Zbuduj farmę swoich snów w tej darmowej grze online.

 • Farm Frenzy 2
  Graj
  Farm Frenzy 2
  Zagrano 926044 razy

 • Sue Tomato Factory
  Graj
  Sue Tomato Factory
  Zagrano 51004 razy

  Wyprodukuj jak najwięcej butelek ketchupu, hodując pomidory i napełniając nimi maszynę.

 • Dream Farm Link 2
  Graj
  Dream Farm Link 2
  Zagrano 17858 razy

  W tej grze możesz do woli bawić się jedzeniem!

 • Farmowo
  Graj
  Farmowo
  Zagrano 121917 razy

  Pora zbudować własną wirtualną farmę. Wybierz właściwe miejsce i zacznij od budowy stodoły. Do twych zadań będzie również należeć budowa rafinerii oraz kupno żywego inwentarza w tej zabawnej grze w gospodarstwo.

 • My Wonderful Farm
  Graj
  My Wonderful Farm
  Zagrano 21506 razy

  Czy sianie, podlewanie i zbieranie zbiorów może być zabawne? Załóż się o swoją farmę, że tak!

 • Farmer Youdy 3: Pory roku
  Graj
  Farmer Youdy 3: Pory roku
  Zagrano 34049 razy

  Twoja farma znów popadła w ruinę. Czas ją odbudować!

 • My Free Farm 2
  Graj
  My Free Farm 2
  Zagrano 9814 razy

  It’s time to head back to the farm in this sequel to the popular 3D simulation game. You’ll need to raise crops, take care of your goats, cows, and other livestock, and so much more. Will you be able to create lots of great products for your customers while you manage each one of your daily tasks?

 • The Farmer
  Graj
  The Farmer
  Zagrano 265880 razy

  Zarządzaj swoją farmą uprawiając owoce i warzywa i sprzedając jajka.

 • Farm Heroes
  Graj
  Farm Heroes
  Zagrano 156306 razy

  Wybierz się na farmę i sprawdź, czy uda ci się dopasować te wszystkie zabawne warzywa.

 • Nicki’s Roundup
  Graj
  Nicki’s Roundup
  Zagrano 84183 razy

  Świnie uciekły z chlewika! Udowodnij, że jesteś lepszym niż inni kowbojem i potrafisz łapać nie tylko krowy!

 • Diamond Peak
  Graj
  Diamond Peak
  Zagrano 401554 razy

  Ten nieszczęśnik kupił dom swoich marzeń i odkrył, że jest w całkowitej ruinie! Na szczęście na terenie posiadłości znajduje się także kopalnia diamentów. Pomożesz mu zdobyć bogactwo wspólnie z dwoma robotnikami w tej grze symulacyjnej?

 • Orange ranch
  Graj
  Orange ranch
  Zagrano 44922 razy

  Witaj na pomarańczowym ranczu! Pora wreszcie zebrać owoce z tego pięknego sadu. Zbieraj najsłodsze owoce, dopasowując co najmniej 3 w tym samym kolorze. Aby ukończyć poziom, usuń wszystkie kulki wokół pomarańczy. Udanych zbiorów!

 • Wymarzona Farma
  Graj
  Wymarzona Farma
  Zagrano 545985 razy

  Mama ci powtarzała, żebyś nie bawił się jedzeniem? Raz możesz złamać tę zasadę!

 • Lagoon Paradise
  Graj
  Lagoon Paradise
  Zagrano 90037 razy

  Michael oraz Jane próbują przemienić tę wyspę w raj. Nie trzeba dodawać, że czeka ich pełno roboty w tym symulatorze zarządzania. Możesz pomóc im zatrudnić pracowników, obsiewać pole, zbierać czynsz i nie tylko?

 • Farm Days
  Graj
  Farm Days
  Zagrano 697928 razy

  Witaj na twej nowej formie. Przed posadzeniem roślin w stodole przydałby się remont. Ale nic się nie martw! W tej grze online twoja sąsiadka Mary z chęcią ci pomoże.

 • Wilk na Farmie
  Graj
  Wilk na Farmie
  Zagrano 122936 razy

  Prawdziwy z niego wilk w owczej skórze...

 • Farm Mania
  Graj
  Farm Mania
  Zagrano 14621 razy

 • Farmerella
  Graj
  Farmerella
  Zagrano 44540 razy

Farmerskie życie

Ach, mieć farmę, wstawać skoro świt, świeże mleko pić… No dobrze, może ten świt jest mało zachęcający, ale życie na farmie ma w sobie coś takiego, że chyba każdy choć trochę o nim marzy. Po części bierze się to zapewne z dziecięcych fascynacji traktorem i zabawkami przedstawiającymi farmę. Kto z nich nie wyrósł – bo nie mógł lub nie chciał – ma teraz okazję je zrealizować, włączając nasze gry farmerskie.

Prowadzenie farmy wymaga doskonałej organizacji, w przeciwnym razie można szybko wpaść w tarapaty finansowe. Sprawdź, czy sobie poradzisz z licznymi obowiązkami farmera w Wiejskim Życiu. Nakarm krowę, żeby dała Ci mleko, z którego wyprodukujesz ser. Zbierz ziarno i oddaj je do przemiału w młynie, żeby uzyskać mąkę. Dodawaj nowe uprawy i stopniowo rozbudowuj swoją farmę, kupując kolejne urządzenia i inne elementy.

Wolisz zająć się jedną dziedziną? Włącz Moją stadninę koni i przekonaj się, czy podołasz wyzwaniom. To wytrzymałe zwierzęta, ale zaniedbania mogą przynieść katastrofalne skutki. Pracy będzie sporo, ale wszystko wynagrodzi Ci widok rumaków. Możesz też nauczyć się oporządzania krów w Blue Ribbon Bash. Zmień swoją mućkę w łaciatą piękność!

Jeśli nie przepadasz za zwierzętami, a słowo „krówka” lubisz tylko w odniesieniu do cukierków, załóż sad owocowy w Mistrzu zbiorów. Zacznij od jabłoni – zasadź ich jak najwięcej, żeby zarobić na kupno kolejnych sadzonek, jak pomarańcze, winogrona lub nawet kiwi. Zbieraj owoce swojej pracy! A może spróbujesz sił w prowadzeniu pasieki w grze 30 Days Honey? Oczyść teren, postaw ule i dbaj o swoje pszczoły, żeby w pocie czoła – czy raczej czułków - wytwarzały miód, który z zyskiem sprzedasz. Dla odprężenia zagraj w Farm Heroes, oczyszczając planszę z warzyw i owoców. Ciekawe, czy uda Ci się dojść do ostatniego poziomu!

W grach farmerskich nie mogło zabraknąć… księżniczek. No dobrze, nie jest to może pierwsze skojarzenie, ale czy wszystkie księżniczki muszą spędzać czas, wysiadując przed lustrem lub śpiąc w oczekiwaniu na pocałunek księcia? Bohaterka Princess Farm jest trochę inna – nie boi się ciężkiej pracy i zależy jej na każdej farmie w królestwie.

Na stronie Gry Farma zostaniesz farmerem za darmo online. Niech Twoje ziarno spadnie na żyzną glebę!