Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Pełny ekran
Opis

Moje ostatnie gry

Amogus.io

Podbij jak najwięcej terenu w grze Amogus.io. Jak długo przeżyjesz w tej gorączkowej grze wieloosobowej?

Twoim celem jest pokrycie jak największego obszaru w tej odsłonie popularnej serii Impostor. Będziesz rywalizować z mnóstwem innych graczy z całego świata. Postaraj się przejąć ich terytorium, zanim zaatakują twoje w trakcie walki o zdobycie pierwszej pozycji w tabeli wyników. Jak długo utrzymasz się w walce, zanim przeciwnicy cię pokonają?

Jak grać w Amogus.io?

Ruszaj na kosmiczne wyzwanie w tej grze akcji dla wielu graczy. Spróbuj przejąć jak największą część areny, rywalizując z innymi graczami – ale uważaj! Za każdym razem, gdy opuszczasz swoje terytorium, narażasz się na ryzyko. Jeśli inny gracz wbije się w utworzoną przez ciebie ścieżkę lub zderzysz się z własną ścieżką, przegrasz. Jeśli to ty wbijesz się w cudzą ścieżkę, ta osoba wypada z gry.

Sterowanie

  • Użyj MYSZY, by się poruszać.

Podobne gry

Chcesz spróbować swoich sił w innych świetnych grach przygodowych? Jeśli tak, to wypróbuj również te niesamowite tytuły!

  1. Impostor
  2. Paper.io 2
  3. Dust Buster.io
  4. Worms.Zone

Kto stworzył grę Amogus.io?

Gra Amogus.io została stworzona przez DRA.

Potrzebujesz pomocy? zobacz nasz przewodnik po tej grze.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!
Załóż konto / Zaloguj