Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Motyl Kyodai

Butterfly Kyodai to darmowa gra w dopasowywanie, podobna do niektórych gier w madżonga online, z trudnymi do pokonania poziomami i ciekawą tematyką. Dopasuj identyczne skrzydła i patrz na odlatujące motyle w tej klasycznej grze o łączeniu elementów! Kiedy wyczyścisz całą planszę, poziom jest ukończony i możesz przejść do następnego. Gra jest prosta w nauce, a rozgrywka przebiega intuicyjnie. Jak szybko dasz radę przejść przez mapę i pokonać poziomy?

Jak grać w grę Butterfly Kyodai?

Użyj myszki lub ekranu dotykowego, by dopasować kafelki z dwoma identycznymi zestawami motylich skrzydeł. Możesz połączyć skrzydła, jeśli są obok siebie. Możesz je również połączyć za pomocą linii, o ile nie potrzeba do tego więcej niż dwóch skrętów pod kątem prostym. Nie zapomnij o pilnowaniu odliczanego czasu, ponieważ musisz ukończyć poziom zanim się skończy! Każde poprawne dopasowanie powoduje odzyskanie odrobiny czasu.

Grę ułatwia możliwość wykorzystania specjalnych mocy w prawym górnym rogu ekranu. Pomarańczowy przycisk daje podpowiedzi, zielony zatrzymuje na chwilę czas, a niebieski przemiesza dostępne skrzydła, jeśli utkniesz.

Kto stworzył grę Butterfly Kyodai?

Butterfly Kyodai to tytuł studia Agame.

Kiedy miała miejsce premiera gry Butterfly Kyodai?

Ta gra miała swoją premierę w kwietniu 2017 roku. Po premierze powstało wiele nowych wersji i druga część.

Zagraj w gry podobne do Butterfly Kyodai

Mamy więcej gier w dopasowywanie motyli i inne gry logiczne o dopasowywaniu kafelków na naszej stronie. Zagraj na przykład w Butterfly Shimai lub sprawdź pełną listę gier na naszej stronie gier o łączeniu elementów.