Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

MahJongCon

MahJongCon to skrót od „Mahjong Connect”. Ta gra logiczna da twojemu mózgowi niezły wycisk! Niezależnie od tego, czy preferujesz pisownię „mahjong”, czy „madżong”, ta klasyczna gra planszowa rodem z Chin stanowi wyzwanie dla wielu graczy od ponad dziesięciolecia!

Ciesz oczy kolorową grafiką i pieść uszy ścieżką dźwiękową, mieszającą tradycyjną muzykę z nowoczesnymi elementami.

Jak grać w MahJongCon?

Połącz pasujące kafelki, by usunąć je z planszy. Szukaj dostępnych do dopasowania kafelków na planszy. Dostępne do dopasowania kafelki to te, które nie stykają się z innymi z prawej lub z lewej ani nie są częściowo lub całkowicie przez nie zakryte. Wybierz jeden z nich, a potem dopasuj do niego inny, identyczny. 

Kafelki można dopasować tylko jeśli linia je łącząca nie wykonuje więcej niż dwóch skrętów o 90 stopni (pod kątem prostym). Linia nie może również przechodzić przez inne kafelki i musi je omijać. Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja, w której kafelki bezpośrednio ze sobą sąsiadują. Można je połączyć, by stworzyć „parę”.

Dopasowane kafelki znikną z planszy. Na niektórych poziomach płytki nie ruszają się. Na innych przesuwają się w górę, w dół, lub na boki, wypełniając puste przestrzenie.

Limit czasowy i poziom trudności

Musisz połączyć wszystkie kafelki w pary przed upływem czasu na pasku u dołu ekranu. Na początku masz do dyspozycji dużo czasu, a tworzenie par będzie przywracać wiele straconych sekund.

Masz do pobicia 12 poziomów, a im dalej zajdziesz, tym mniej czasu będziesz mieć. Łączenie kafelków w pary będzie również przywracało coraz mniej czasu. Co więcej, na kolejnych poziomach na planszy będą dodawane coraz rzadsze typy kafelków, co dodatkowo utrudni połączenie wszystkich w pary w wyznaczonym czasie.

Porady i triki podczas gry w MahJongCon

Jeśli utkniesz, masz do dyspozycji ograniczoną liczbę podpowiedzi. Za każdy ukończony poziom otrzymujesz dodatkową podpowiedź. Spróbuj zachować je na później, kiedy presja czasowa zacznie dawać się we znaki.

Sterowanie

Użyj myszki (lub palca na urządzeniach z ekranem dotykowym), by wybrać kafelki.

Zagraj w gry podobne do MahJongCon

Jeśli podoba ci się ta gra, odwiedź naszą stronę z grami w madżonga, gdzie zebraliśmy wiele innych wciągających tytułów z tego samego gatunku. Znajdziesz tam między innymi Mahjong Dark Dimensions oraz wiele innych gier.

MahJongCon to również gra o łączeniu elementów, których więcej znajdziesz na naszej stronie gier o łączeniu elementów. Poznaj inne popularne tytuły z tego gatunku, na przykład klasyczny hit Butterfly Kyodai

Kto stworzył MahJongCon?

Gra MahJongCon to pierwotnie tytuł studia Front Network w formacie Flash. Ta wierna rekonstrukcja w formacie HTML5 to tytuł studia Azerion.

Kiedy miała miejsce premiera gry MahJongCon?

Wersja Flash została opublikowana w maju 2009 roku. Wersja HTML5 firmy Azerion została opublikowana w kwietniu 2017.