Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O Naszym Gry .io

Szukasz najlepszych gier z serii .io w internecie? Już nie musisz! Rzuć wyzwanie innym w świetnych grach, takich jak Slither.io, Hole.io i nie tylko!

Czym są gry z serii .io?

Tytuły z serii .io to gry dla wielu graczy, które nigdy się nie kończą. Możesz toczyć bitwy z graczami z całego świata w nieskończoność albo konkurować w zawodach odbywających się 24 godziny na dobę!

Określenie „gra .io” funkcjonuje od 2015 roku, kiedy pierwszy tytuł z serii został udostępniony w domenie .io przypisanej do Brytyjskiego Terytorium Oceanu Indyjskiego. Była zatytułowana Agar.io i szybko stała się niezwykle popularna. Dzięki temu inni twórcy gier również postanowili korzystać z domen .io, aby pokazać światu swoje dzieła – i tak powstał nowy gatunek gier online!

Jakie są najlepsze Gry .io?

Gry .io są bardzo popularne. Oto zaledwie kilka z wielu tytułów, które zwróciły uwagę największej liczby graczy z całego świata. 

Jakie Gry .io na komórkę są najlepsze?

W gry z serii .io zagrasz też na ulubionym urządzeniu mobilnym. Wypróbuj jeden z tych fantastycznych tytułów na tablecie lub smartfonie. 

Jakie są najnowsze Gry .io?

Zabawa nigdy się nie kończy dzięki naszej kolekcji gier .io. Nie przegap innych świetnych tytułów w naszej kolekcji popularnych darmowych gier.