Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Snow Rider 3D

Jak daleko uda ci się dojechać w Snow Rider 3D? Stoki narciarskie w tej zimowej grze 3D są naprawdę niebezpieczne! 

Wskocz na sanki i przygotuj się do zjechania z majestatycznej góry. Z tym, że jest jeden problem. Jest ona pokryta niebezpiecznymi przeszkodami! W tej uzależniającej grze sportowej musisz unikać wszystkiego, od bałwanów po głazy. Po drodze możesz zbierać prezenty, które później wymienisz na inne sanki, a nawet sanie samego Mikołaja!

Jak grać w Snow Rider 3D?

Jeśli naprawdę podobają ci się gry o prowadzeniu pojazdów, to pokochasz Snow Rider 3D! Jak daleko uda ci się zjechać z góry najeżonej niebezpiecznymi przeszkodami? Szybuj nad przepaściami, unikaj różnych niebezpieczeństw i postaraj się pokonać jak największą odległość.

Sterowanie

  • STRZAŁKA W LEWO – poruszanie się w lewo.
  • STRZAŁKA W PRAWO – poruszanie się w prawo.
  • STRZAŁKA W GÓRĘ – skok.

Podobne gry

Sięgnij też po te świetne gry online!

  1. GP Ski Slalom
  2. Moto X3M: Winter
  3. Parkour Block 3D
  4. Drift Torque

Kto stworzył Snow Rider 3D?

Snow Rider 3D to gra studia New Gamer.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!