Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

O naszym Gry MMO

Przemierza ogromne światy w naszych gry MMO! Odkrywaj magiczne królestwa, podróżuj w odległą przyszłość lub po prostu usiądź przy stole pokerowym. Rzuć wyzwanie innym graczom na polach bitew z różnych epok i zakątków świata albo rozegraj z nimi towarzyską partyjkę. Wcale nie musisz z nimi rywalizować! Możecie współpracować w tych grach społecznościowych.

Pomóż znajomym podlewać plony na farmie lub zaprojektować nowy zamek w zaczarowanym królestwie. W tych grach o budowaniu zawsze jest coś do roboty. Od czego zaczniesz? 

Co oznacza termin “MMO”?

„MMO” to skrót od „massively multiplayer online”, czyli „masową wieloosobowa gra internetowa”.Termin ten stosuje się zazwyczaj do tytułów, w których jednocześnie bawią się dziesiątki lub nawet setki graczy. Ale określenie „masowe” nie odnosi się jedynie do liczby graczy. Rozgrywka w tych tytułach toczy się w przeogromnych “otwartych światach”.