Gry w Powietrzu

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 38661 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Symulator lotu
  Graj
  Symulator lotu
  Zagrano 232111 razy

  Poleć prawdziwym samolotem w tym symulatorze lotu 3D. Czy zdołasz bezpiecznie wylądować po przyjemnym locie nad cudowną okolicą?

 • Cymbergaj 3D
  Graj
  Cymbergaj 3D
  Zagrano 31503 razy

  Ta klasyczna gra ma teraz całkiem nowa odsłonę! Wybierz ustawienia trudności i zmierz się z komputerem w tej fantastycznej grze 3D. Czy potrafisz strzelić masę bramek?

 • Air Hockey Online
  Graj
  Air Hockey Online
  Zagrano 6894 razy

  Dasz radę rozgromić komputer w tej intensywnej grze sportowej? Podejdź do stołu hokeja powietrznego, złap za rakietkę i przygotuj się na rozgrywkę!

 • Wsady
  Graj
  Wsady
  Zagrano 22116 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać w ruchu piłkę do kosza w tej ekscytującej grze sportowej? Wbiegnij na boisko i zrób jak najwięcej wsadów. Do tego musisz użyć wyjątkowego strzału z odbicia, ale strzały za trzy punkty nie są dozwolone!

 • Airfight Bomber
  Graj
  Airfight Bomber
  Zagrano 26907 razy

  W powietrzu rozgrywa się seria epickich bitew. Przejmij kontrolę nad bombowcem i zmierz się z graczami z całego świata, w tej wieloosobowej grze online. Dasz radę pokonać siły przeciwnika, zanim Cię dopadnie?

 • Air Transporter
  Graj
  Air Transporter
  Zagrano 4189 razy

  Helicopter pilot required: must be skilled with hooks and ropes...

 • Lotniskowy kontroler
  Graj
  Lotniskowy kontroler
  Zagrano 21189 razy

  Praca kontrolera lotów to ciężki kawałek chleba, ale szybko pojmiesz jej zasady. Dopilnuj, aby te wszystkie samoloty wylądowały bezpiecznie i zarób mnóstwo pieniędzy w tej grze o zarządzaniu czasem.

 • Flight Sim
  Graj
  Flight Sim
  Zagrano 2641 razy

  It’s a very busy day at this airport. Can you prevent all of the airplanes and helicopters from crashing into one another while they try to land? You’ll need to carefully choose their flight paths as quickly as possible in this challenging online simulation game.

 • Hockey Stars
  Graj
  Hockey Stars
  Zagrano 17784 razy

  Podejmij wyzwanie przeciwko graczom z całego świata w tej wciągającej, platformowej grze sportowej: Hockey Stars! Wybierz dogodny dla siebie czas i spróbuj zdobyć jak najwięcej goli!

 • Frenzy Airport 2
  Graj
  Frenzy Airport 2
  Zagrano 29327 razy

  Zarządzanie lotniskiem to niełatwe zadanie. Czy poradzisz sobie z tymi wszystkimi podróżnymi? Muszą przejść przez kontrolę bezpieczeństwa (czasem też kupić przekąski) i zdążyć na swój samolot w tej pierwszorzędnej grze w zarządzanie.

 • Wings.io
  Graj
  Wings.io
  Zagrano 18427 razy

  Kolejna gra oparta na Agar.io. Tym razem siadasz za sterami odrzutowca, a twoim celem, w tej wieloosobowej strzelance, jest zestrzelenie innych statków powietrznych poruszających się na arenie!

 • Airport Buzz
  Graj
  Airport Buzz
  Zagrano 1432 razy

  Przejmij ruchliwe lotniska na całym świecie, grając w tę rodzinną darmową pełną zabawy grę w zarządzanie — Airport Buzz! Postaraj się, aby samoloty wylądowały bezpiecznie i dowiozły zadowolonych pasażerów!

 • Drone Flight
  Graj
  Drone Flight
  Zagrano 704 razy

  Odleć w tej śmiesznej i wciągającej przeglądarkowej grze zręcznościowej, Drone Flight! Przekonaj się, jak daleko zaleci twój dron i ulepszaj go za pomocą zdobytych monet.

 • Defly.io
  Graj
  Defly.io
  Zagrano 4402 razy

  Jaką część mapy potrafisz zdobyć w tej elektryzującej grze io? Steruj helikopterem i przygotuj się na wypowiedzenie wojny graczom z całego świata. Twoim zadaniem będzie obronić swoje terytorium, jednocześnie próbując wysadzić iw powietrze przeciwników!

 • Jeszcze jeden lot
  Graj
  Jeszcze jeden lot
  Zagrano 3117 razy

  Czy uda ci się utrzymać ten samolot w powietrzu przez jeszcze jeden lot? A może dwa, trzy lub jeszcze więcej? Sprawdź, jak długo dasz radę latać samolotem pomiędzy lotniskami w tej wymagającej grze akcji.

 • Airport Rush Hour
  Graj
  Airport Rush Hour
  Zagrano 2104 razy

  Nikt nie mówił, że zarządzanie lotniskiem jest łatwe. Ale dasz sobie radę, prawda? Sprawdź swoje umiejętności w roli menedżera w tej grze symulacyjnej. Twoi wirtualni asystenci, Will i Eva, pomogą Ci zmienić to lotnisko w rok w najlepszy obiekt na całym świecie.

 • Wojna powietrzna 1941
  Graj
  Wojna powietrzna 1941
  Zagrano 928 razy

  Państwa Osi wysłały samoloty, które mają zbombardować nasze bazy. Tylko ty możesz je powstrzymać! Siądź za sterami swojego myśliwca, natychmiast!

 • Makijaż: Cztery Żywioły
  Graj
  Makijaż: Cztery Żywioły
  Zagrano 695 razy

  Ziemia, powietrze, woda, ogień... nieważne, który żywioł wybierzesz, bo wróżka z każdym wygląda świetnie!

 • Ice Hockey Down
  Graj
  Ice Hockey Down
  Zagrano 5332 razy

  Ile goli dasz radę zdobyć w tej klasycznej grze sportowej? Dołącz do tego hokeisty, jak mknie po niekończącym się lodowisku i zwinnie omija atakujących przeciwników. Możesz odblokowywać nowe drużyny NFL i koszulki, z którymi ruszysz po zwycięstwo i chwałę!

 • Go Go Airplane: Missile Attack
  Graj
  Go Go Airplane: Missile Attack
  Zagrano 3274 razy

  Ten nieustraszony pilot ukrywa się głęboko za linią wroga i właśnie go dostrzeżono! Teraz rakiety namierzające temperaturę zmierzają w jego kierunku. Możesz pomóc mu jak najdłużej przeżyć w tej intensywnej grze akcji? Na szczęście bohater może użyć kilka apteczek i tarcz, dzięki którym utrzyma samolot w jednym kawałku.

 • Air Hockey 2
  Graj
  Air Hockey 2
  Zagrano 4363 razy

  Zagraj w airhokeja na Twoim komputerze!

 • Turbo Charged Penguins
  Graj
  Turbo Charged Penguins
  Zagrano 5455 razy

  Klikaj na pingwina by poszybował jak najwyżej!

 • Symulator dyrektora lotniska
  Graj
  Symulator dyrektora lotniska
  Zagrano 2415 razy

  Czy czasem zastanawiasz się, na czym polega praca dyrektora lotniska? Możesz wypróbować tę ekscytującą ścieżkę kariery w tej sympatycznej grze symulacyjnej. Czy możesz dopilnować, aby każdy pasażer dostał bilet, wiedział, gdzie ma usiąść i o wiele więcej?

 • Little Duck Air Hockey
  Graj
  Little Duck Air Hockey
  Zagrano 13288 razy

  Zagraj w air hokeja z małymi kaczuszkami, strzel gole i wygraj!

 • Opóźniony lot
  Graj
  Opóźniony lot
  Zagrano 7136 razy

  Carol przeżywa ciężki dzień na lotnisku, gdzie pracuje. Opóźnienie lotu spowodowało mnóstwo komplikacji, a ona jest odpowiedzialna za odnajdywanie zagubionych bagaży. Czy pomożesz jej wyszukać brakujące walizki i inne rzeczy należące do kilku pasażerów, w tej grze z ukrytymi przedmiotami?

 • SIM Air Traffic
  Graj
  SIM Air Traffic
  Zagrano 1369 razy

  Can you juggle all these planes, or will your airport crash and fail?

 • Cyrkowi Akrobaci
  Graj
  Cyrkowi Akrobaci
  Zagrano 17256 razy

  Wyślij akrobatę wysoko w powietrze, ale upewnij się, że wyląduje bezpiecznie i nie zmieni się w mokry placek!