Gry Baseball

Rzucaj, łap, odbijaj, zdobywaj bazy

Baseball (albo bejsbol) to jeden z ulubionych sportów Amerykanów, który zdobywa fanów na całym świecie. Mecze są zwykle dość długie, ale na naszej stronie możesz grać w baseball, nawet jeśli nie masz za dużo czasu — w trakcie przerwy na drugie śniadanie lub podczas dojazdu do szkoły albo pracy. Nie musisz ruszać się z miejsca, aby doświadczyć sportowych emocji jeszcze intensywniejszych niż przed telewizorem.

Grając w gry związane z baseballem online, nie musisz martwić się o pogodę, o miejsce ani o to, czy w rzeczywistości masz odpowiednie umiejętności do gry w baseball. Nawet jeśli nie rzucasz zbyt mocno, na wirtualnym boisku możesz dopracować swoje zagrywki do perfekcji, ćwicząc koordynację wzrokowo-ruchową, która zawsze Ci się przyda. W te gry mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli, fani prostej grafiki rodem z kreskówek oraz wielbiciele fotorealizmu w grach. 

W grze Baseball Pro możesz grać wyłącznie jako pałkarz i pomagać swojej drużynie zdobywać punkty, umiejętnie odbijając rzucaną w Twoim kierunku piłkę. Czy zdołasz ją wybić poza boisko, aby Twoja drużyna zaliczyła home run?

Power Ball to kolejna gra, w której ćwiczysz refleks, odbijając piłkę. Dwóch pałkarzy staje naprzeciw siebie, a sama gra jest skrzyżowaniem baseballu i tenisa. Możesz grać przeciwko komputerowi lub drugiemu graczowi.

Poćwicz grę na boisku treningowym albo w czasie meczu przy pełnym stadionie. Uderzaj z bliska albo z daleka, używając różnych stylów. Cel? To oczywiste: być jak największe gwiazdy i zdobyć home run w najlepszym stylu! Wiesz, co jest najlepsze w naszych grach związanych z baseballem? Są darmowe i dostępne pod ręką zawsze wtedy, gdy masz dostęp do Internetu. Jeśli lubisz grać w baseball, wracaj do tej kategorii i odkrywaj nowe gry, które cały czas dodajemy.

Jeśli interesują Cię gry związane z baseballem, koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Jest z czego wybierać, więc na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Dołącz do nas już dziś i zacznij grać w wirtualny baseball jak prawdziwy mistrz!