Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Back to Candyland

Wygrywanie nigdy nie było takie słodkie

Gry z serii Back to Candyland dostępne na stronie Gry.pl to wariacja na temat znanej wszystkim gry Candy Crush Saga. Polega ona na oczyszczaniu planszy z różnokolorowych żelków, za co przyznawane są punkty. Gdy zauważysz grupę żelków składającą się z co najmniej trzech sztuk, kliknij ją lub dotknij, jeśli grasz na telefonie lub tablecie. Twoim zadaniem jest zdobycie określonej liczby punktów bądź zebranie określonej liczby żelków w ustalonej liczbie ruchów. Na tym jednak podobieństwa się nie kończą. W grze występują bonusowe odmiany żelków, które mają specjalne działanie. Mogą na przykład wybuchać we wszystkich kierunkach, umożliwiając wysadzenie ogromnej liczby żelków w jednym ruchu. Staraj się łączyć bonusowe żelki, aby dodatkowo wzmocnić ich efekt. W miarę rozgrywki poziomy stają się coraz trudniejsze — pojawiają się kostki, których nie można zniszczyć, trzeba więc uważnie planować każdy ruch, aby się nie zablokować.

Jeśli znudzi Ci się gra na tradycyjnych planszach lub ukończysz 5 kolejnych części gry, możesz spróbować wersji świątecznych: Back to Santaland: Wesołe Święta, Back to Santaland: Ferie i Back to Santaland: Idą Święta. Zamiast żelków będziesz w nich zbierać ozdoby choinkowe w rytm świątecznej muzyki. Warto zrobić sobie przerwę w gorączce świątecznych przygotowań i rozerwać się przy naszych grach!

Gra Back to Candyland wydaje się prosta, jednak to tylko pozory! Tak naprawdę wymaga skupienia, planowania i strategicznego myślenia. Jeden fałszywy ruch może Cię kosztować zwycięstwo. Jeśli jednak coś Ci nie wyjdzie, nie przejmuj się. Trening czyni mistrza. Po prostu zacznij poziom od nowa, pamiętając, aby drugi raz nie popełnić tego samego błędu.

Jeśli lubisz gry z serii Back to Candyland, musisz zajrzeć na naszą stronę. Znajdziesz tu podstawowe i okolicznościowe wersje tej gry online, dostępne za darmo. Spośród wielu gier z tego cyklu każdy gracz powinien znaleźć coś dla siebie. Odwiedź Krainę Słodyczy już dziś i spróbuj swoich sił w tej wciągającej grze logicznej. Czekamy na Ciebie!