Gry Logiczne

 • Wyzwanie matematyczne
  Graj
  Wyzwanie matematyczne
  Zagrano 1298 razy

  Dzięki tej edukacyjnej grze online możesz pogłębić swoje umiejętności matematyczne. Musisz jednak szybko działać. Na rozwiązanie każdego równania masz zaledwie kilka sekund.

 • MahJongCon
  Graj
  MahJongCon
  Zagrano 15918176 razy

  W Internecie istnieje mnóstwo bezpłatnych gier, ale czy udało Ci się znaleźć taką, która umożliwi Ci gimnastykę umysłu? Nie musisz więcej szukać, bo jest MahJongCon. Madżong (inna pisownia: „mahjong” lub „mahjongg”) to klasyczna chińska gra planszowa, która przyciąga uwagę graczy od dziesięcioleci. W MahJongCon znajdziesz kolorową grafikę i świetną ścieżkę dźwiękową, która stanowi połączenie tradycyjnej i nowoczesnej muzyki. Może się nawet okazać, że Twoje stopy wystukują jej rytm, podczas gdy Ty starasz się dopasować wszystkie symbole na płytkach! Nie ma ani chwili do stracenia. Pasek u dołu ekranu, poniżej planszy, odmierza czas, więc nie możesz go marnować, zwłaszcza gdy osiągniesz bardziej skomplikowane poziomy. W MahJongCon jest ich cały tuzin, a na każdym kolejnym etapie znajdziesz co raz to trudniejsze układy płytek. Nie musisz się obawiać. Jeśli utkniesz, wystarczy nacisnąć przycisk podpowiedzi, aby otrzymać przyjacielską poradę i ruszyć dalej. Czy zdążysz dopasować wszystkie płytki, zanim upłynie czas? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać – naciśnij przycisk i zagraj!

 • Podwodne skarby
  Graj
  Podwodne skarby
  Zagrano 8276 razy

  Użyj kolorowych kamieni, by tworzyć kombinacje, które skruszą złote płytki!

 • Butterfly Kyodai Classic
  Graj
  Butterfly Kyodai Classic
  Zagrano 687823 razy

  Ciesz się obfitością kształtów i barw w tej uczcie wiosennego dopasowywania!

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 18764704 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

  Bubble Shooter Apple App Store lub Google Play.

 • TenTrix
  Graj
  TenTrix
  Zagrano 4687945 razy

  Jak daleko uda ci się zajść, zanim skończy ci się miejsce na planszy w tej najnowszej grze typu układanki? Dowiedz się i zagraj w TenTrix!

 • Roll The Ball
  Graj
  Roll The Ball
  Zagrano 52598 razy

  Czy dasz radę umieścić te kulki w dziurach w każdym wymagającym poziomie? Ustaw tory tak, aby mogły wlecieć do właściwych miejsc, w tej trudnej grze logicznej.

 • Znajdź słowa
  Graj
  Znajdź słowa
  Zagrano 30643 razy

  Czas ucieka! Ile słów potrafisz znaleźć na planszy, zanim skończy się czas? Szybko połącz litery w tej fantastycznej słownej grze logicznej, która z pewnością przetestuje Twoje słownictwo!

 • Uwolnij klucz
  Graj
  Uwolnij klucz
  Zagrano 53545 razy

  Z tej śmiercionośnej świątyni można wydostać się tylko w jeden sposób — chwycić za klucze w każdym poziomie gry. Przesuwaj bloki, aby wydostać je w tej bardzo skomplikowanej grze.

 • Gold Train FRVR
  Graj
  Gold Train FRVR
  Zagrano 74545 razy

  W tej skomplikowanej grze logicznej mały pociąg próbuje dojechać do wszystkich stacji. Czy potrafisz połączyć tory położone w tej malowniczej okolicy, aby pociąg ruszył i dostał się do końcowej stacji?

 • Mahjongowe Połączenia
  Graj
  Mahjongowe Połączenia
  Zagrano 1679796 razy

  Poddaj się szaleństwu pasjansa w szanghajskim stylu!

 • Baśnie z 1001 nocy
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy
  Zagrano 5202378 razy

  Pustynia Arabska jest pełna tajemniczych skarbów, które czekają, aż je odkryjesz.

 • Road Trip FRVR
  Graj
  Road Trip FRVR
  Zagrano 48169 razy

  Ten samochodzik jest właśnie na trasie, ale autostrada jest cała wymieszana! Możesz ją złożyć z powrotem w tej ślicznej grze logicznej? Spróbuj odgadnąć, jak omijać takie [przeszkody jak domy, a nawet góry.

 • Opowieści z ogrodu
  Graj
  Opowieści z ogrodu
  Zagrano 1101003 razy

  Te sympatyczne krasnale próbują zrobić porządek w ogrodach, znajdujących się w różnych miejscach ich zaczarowanego królestwa. Bardzo przydałaby się im twoja pomoc w tej magicznej grze logicznej typu dopasuj 3. Czy możesz im pomóc, podczas gdy próbują skorzystać ze swoich wzmacniaczy i umiejętności logicznych, by połączyć ze sobą owoce, kwiaty i inne elementy?

 • Dream Pet Link
  Graj
  Dream Pet Link
  Zagrano 6446222 razy

  Połącz ze sobą identyczne płytki, aby oczyścić planszę.

 • Yummy Tales
  Graj
  Yummy Tales
  Zagrano 35839 razy

  Na tej uroczej farmie czeka na Ciebie wiele bardzo głodnych zwierząt. Czy zdołasz dopasować do nich mnóstwo pysznych owoców i warzyw, grając w Yummy Tales

  W grze polegającej na rozwiązywaniu zagadek będziesz zwiedzać farmę i spotkasz przemiłego szczeniaka oraz jego podwórkowych przyjaciół. Pokażą ci, co robić i jak korzystać z niesamowitych ulepszeń, aby napełnić głodne brzuszki. Zwierzęta mają ogromny apetyt, więc musisz łączyć ich ulubione rodzaje jedzenia tak szybko, jak to możliwe!

  Cookie Crush 3 i Toy Match to dwie kolejne niesamowite i zabawne gry typu „dopasuj 3 elementy”, które koniecznie musisz wypróbować! 

  Sterowanie 

  • Używaj KURSORA, aby odszukać pasujące owoce i warzywa. 
  • Łącz je LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY i używaj ulepszeń. 

  O twórcach 

  Gra Yummy Tales została stworzona przez Soft Games, firmę z siedzibą w Niemczech.

 • Układanie drewnianych klocków
  Graj
  Układanie drewnianych klocków
  Zagrano 46315 razy

  Czy potrafisz wcisnąć wszystkie drewniane klocki we właściwe miejsca na planszy? Spróbuj zrobić dla nich miejsce w tej skomplikowanej grze logicznej. Czy uda Ci się zdobyć wysoką punktację?

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 240639 razy

  W tej grze online codziennie możesz zagrać w trzy różne wersje Sudoku. Dla każdej gry jest ustawiony różny poziom trudności. Sprawdź, czy dasz radę ukończyć łatwy tryb, zanim przejdziesz do średnich lub trudnych.

 • Butterfly Kyodai HD
  Graj
  Butterfly Kyodai HD
  Zagrano 1140353 razy

  Te przepiękne motyle wymieszały się! Wejdź do ich wirtualnego świata i połącz je ze sobą w tej wymagającej grze logicznej.

 • Łamigłówka z liniami
  Graj
  Łamigłówka z liniami
  Zagrano 34200 razy

  Czy potrafisz odtworzyć wszystkie wzory, które znajdziesz w tej podchwytliwej grze logicznej? Uważnie przyjrzyj się każdemu z nich, zanim zaczniesz przenosić śrubki na planszy na każdym z tych niełatwych poziomów.

 • Słodkie dopasowanie
  Graj
  Słodkie dopasowanie
  Zagrano 208460 razy

  W zaczarowanym królestwie prześliczny kotek ma połączyć ze sobą pełno słodyczy. Pomożesz mu w tej cudownej przygodowej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz połączyć ze sobą wszystkie wybuchowe słodycze. A jak uda Ci się dobrać pięć lub więcej elementów, wybuchną!

 • Onet Connect Classic
  Graj
  Onet Connect Classic
  Zagrano 1443923 razy

  Fajne zwierzęta, cukierki lub owoce - połącz identyczne kafelki i oczyść pole, zanim upłynie czas, w tej zabawnej grze Mahjong.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 7484249 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Squares 1
  Graj
  Squares 1
  Zagrano 728617 razy

  Klikaj na grupy dwóch lub więcej identycznych klocków by usunąć je z planszy i zdobyć punkty.

 • Mahjong Connect Classic
  Graj
  Mahjong Connect Classic
  Zagrano 2148551 razy

  Oto mahjong w innym stylu. Dopasuj dwie płytki, łącząc je ścieżką.

 • Jewels Blitz 3
  Graj
  Jewels Blitz 3
  Zagrano 1052229 razy

  Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3? Musisz jednak uważać – niektóre mogą wybuchnąć!

 • Codzienna krzyżówka
  Graj
  Codzienna krzyżówka
  Zagrano 637 razy

  Codziennie w tej skomplikowanej grze online czeka na Ciebie nowa krzyżówka. Czy potrafisz zapełnić wszystkie puste pola, podając właściwe odpowiedzi na pytania?

 • Madżong w trójwymiarze: 900 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 900 sekund
  Zagrano 57092 razy

  Zegar tyka i nie ma czasu do stracenia! Czy potrafisz dopasować do siebie wszystkie kafelki, zanim zegar wybije zero, w tej emocjonującej, trójwymiarowej grze w madżong? Musisz się spieszyć!

 • Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Graj
  Madżong w trójwymiarze: 470 sekund
  Zagrano 46602 razy

  W tej trójwymiarowej wersji klasycznej gry planszowej masz tylko określona liczbę minut, aby przejść każdy skomplikowany poziom. Czy potrafisz dopasować wszystkie klocki w kostce, zanim skończy się czas?

 • Impreza w basenie
  Graj
  Impreza w basenie
  Zagrano 163906 razy

  Te prześliczne zwierzaki próbują relaksować się na imprezie w basenie. Niestety przeszkadzają im balony oraz wodorosty. Pomożesz bohaterom pozbyć się ich w tej odjazdowej i skomplikowanej grze logicznej typu 3 z rzędu?

 • Królowa Śniegu 4
  Graj
  Królowa Śniegu 4
  Zagrano 1324204 razy

  Królowa Śniegu zamieniła wszystko w lód i syrenki znalazły się w niebezpieczeństwie. Ocal je!

 • Dopasuj klejnoty
  Graj
  Dopasuj klejnoty
  Zagrano 27681 razy

  Możesz wypróbować tryb zręcznościowy lub klasyczny podczas swoich przygód z tą grą dopasowywania trzech elementów. Odkrywaj dalekie planety starając się szybko łączyć święcące klejnoty.

 • Forest Match
  Graj
  Forest Match
  Zagrano 1552823 razy

  W tej grze logicznej typu dopasuj 3 możesz zbierać potężne wzmocnienia podczas eksplorowania malowniczego lasu. Jak najszybciej połącz ze sobą różne rodzaje owoców na każdym etapie podróży.

 • Drewniane klocki
  Graj
  Drewniane klocki
  Zagrano 48524 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie drewniane klocki z siatki w tej skomplikowanej grze logicznej? Sprawdź, czy dasz radę umieścić je w idealnych miejscach, próbując zapełnić wszystkie linie.

 • Potrójne bloki 3
  Graj
  Potrójne bloki 3
  Zagrano 376641 razy

  Przygotuj się na serię zadań w tej wyjątkowej grze logicznej. Zapełnij planszę gry kolorowymi blokami i sprawdź, jak szybko uda Ci się je usunąć.

 • Puzzlowe numerki
  Graj
  Puzzlowe numerki
  Zagrano 53306 razy

  Trenuj swoją pamięć, grając w tę trudną grę łamigłówkową. Szybko spójrz na numery, zanim zostaną zakryte. Dasz radę ułożyć je potem we właściwej kolejności?

Weź to na logikę!

Ćwicz szare komórki na Gry.pl! Zagadki słowne, liczbowe czy z pogranicza fizyki, u nas znajdziesz darmowe gry logiczne z każdej kategorii, które wciągną Cię na długie godziny.

Jesteś fanem Bejeweled i lubisz dopasowywać kolorowe kryształki? Do wyboru, do koloru: pokonuj kolejne poziomy w Jewel Academy, wybierz się w galaktyczną podróż w Burzy klejnotów albo przenieś się do ruin starożytnego miasta w Ancient Jewels. Masz zacięcie detektywistyczne? W grze Porzucony trafisz do Ameryki Południowej, gdzie będziesz prowadzić poszukiwania swojego zaginionego brata. Czy uda Ci się odkryć tajemnicę jego zniknięcia? Gdy rozwiążesz tę zagadkę, pomóż Ricie odnaleźć drogę powrotną do hotelu w Przygodzie w tropikach. To miały być dla niej wakacje życia, a jest w tarapatach!

Sprawdź, czy masz oko do szczegółów, szukając ukrytych obiektów w urzekającej bogatą grafiką Haunted Valley. A może lubisz mahjong? To jesteś we właściwym miejscu – mamy tu cały wachlarz różnych gier tego typu, jak Mahjong Shanghai, Mahjong Connect czy nawet Majhong w trójwymiarze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! 

Jeśli szukasz trudnych wyzwań, wypróbuj gry z serii Brain Spa. Wykaż się spostrzegawczością i logicznym rozumowaniem, próbując ułożyć odpowiedni wzór w Brain Spa Picture Logic, dopasowując ubrania w Brain Spa Pattern Matching lub wkładając odpowiednie zakupy do koszyka w Brain Spa – Visual Memo 2. Lubisz zabawy słowne lub arytmetyczne? Do wyboru masz cały przekrój gier w stylu scrabble i sudoku. A może chcesz się zabawić w alchemika? Włącz Alchemię i spróbuj z czterech żywiołów stworzyć świat. Zabawa jest naprawdę fascynująca!

Logiczne nie znaczy mało romantyczne. Czasem żeby zdobyć serce wybranki, trzeba mocno ruszyć głową. To właśnie czeka bohatera gry Auteczko 3, który musi pokonać kolejne plansze najeżone różnymi łamigłówkami. Zastanów się dobrze, przesuń tu, naciśnij tam i krok po kroku posuwaj się dalej.

Czy masz ochotę na twardy orzech do zgryzienia, czy chcesz się tylko rozerwać podczas drogi do pracy lub szkoły, wśród naszych darmowych gier logicznych online znajdziesz coś na każdą okazję. Weź to na logikę na Gry.pl!