Gry w kulki

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 17900668 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

  Bubble Shooter Apple App Store lub Google Play.

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 204157 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Strzelanie do baniek
  Graj
  Strzelanie do baniek
  Zagrano 20652 razy

  Zanurkuj w morzu i przygotuj się na uroczą i odlotową wyprawę w tej grze polegającej na strzelaniu w bańki. Czy zdołasz zestrzelić wszystkie kolorowe bańki i dziwaczne stworzenia w każdym poziomie?

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 7171995 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Bańki 2
  Graj
  Bańki 2
  Zagrano 60361 razy

  Dasz radę ustanowić rekord w tej grze w strzelanie baniek online? Przejmij sterowanie nad działkiem i jak najszybciej zniszcz te kolorowe bańki.

 • Zawodowe strzelanie
  Graj
  Zawodowe strzelanie
  Zagrano 32323 razy

  Czy potrafisz zestrzelić bańki jak zawodowiec? W taki razie pokaż, na co Cię stać, w tej trudnej grze w strzelanie baniek. W każdym fascynującym poziomie zostaną ocenione Twoje umiejętności.

 • Bańkowe lasy
  Graj
  Bańkowe lasy
  Zagrano 293490 razy

  Horda dziwacznych i niszczycielskich baniek znienacka pojawiła się w tym zaczarowanym lesie. Zadaniem tej odważnej wiewiórki jest je zniszczyć w tej strzelance w bańki. Połącz siły z bohaterem gry, gdy steruje działkiem i próbuje przebić wszystkie bańki!

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 231630 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Graj
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 1348758 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Bubble Spirit
  Graj
  Bubble Spirit
  Zagrano 121354 razy

  Przebijaj kolorowe bańki w najnowszej darmowej strzelance dostępnej w przeglądarce — Bubble Spirit. Uważaj, gdy wypuszczasz bańkę, gdyż celem w grze jest wyczyszczenie całej planszy, aby zdobyć możliwie jak najwięcej punktów!

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 293175 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Bubble Gems
  Graj
  Bubble Gems
  Zagrano 99683 razy

  Zachwycające klejnote tylko czekają, aż je zbierzesz! Jedynym problemem jest to, że są schowane wśród kolorowych baniek! Dobrze celuj i strzelaj w odpowiednie bańki, aby zniknęły i uwolniły lśniący skarb!

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 167572 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bańkostrzelanie z szopem
  Graj
  Bańkostrzelanie z szopem
  Zagrano 19155 razy

  Te małe szopy zostały uwięzione w serii magicznych baniek! Możesz pomóc ich mamie rozbić bańki, aby uratować maluchy w tej grze w bańkostrzelanie?

 • Bąbelkowe miasto
  Graj
  Bąbelkowe miasto
  Zagrano 100642 razy

  Użyj działka i sprawdź, jak szybko uda Ci się rozbić te wszystkie bąbelki.

 • Soccer Bubbles
  Graj
  Soccer Bubbles
  Zagrano 106606 razy

  Koniecznie wypróbuj tę wyjątkową wersję gry w strzelanie do baniek. Przyłącz się do gwiazdy piłki nożnej i pomóż piłkarzowi w łączeniu baniek o tych samych kolorach, aby je zbić.

 • Bubble Shooter Candy
  Graj
  Bubble Shooter Candy
  Zagrano 14069 razy

  Przesłodka gra w strzelanie bąbelków! Czy potrafisz rozbić wszystkie cukierkowe bąbelki, zanim zakryją cały ekran gry? Graj tak szybko, jak tylko potrafisz!

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 104956 razy

 • Mystic India Pop Express
  Graj
  Mystic India Pop Express
  Zagrano 61848 razy

  Niszcz tajemnicze klejnoty w tej starożytnej indyjskiej grze typu '3 w linii'.

 • Kule Majów
  Graj
  Kule Majów
  Zagrano 68085 razy

  Przejmij kontrolę nad tą magiczną bronią i przekonaj się, ile zaczarowanych reliktów uda ci się zniszczyć.

 • Bąbelkowy strzelec: Cukierkowe koło
  Graj
  Bąbelkowy strzelec: Cukierkowe koło
  Zagrano 11122 razy

  Jak długo zajmie Ci dopasowanie każdego cukierka w kręcącym się kole? Połącz je w grupy składające się z co najmniej trzech elementów w tej słodziutkiej grze w strzelanie bąbelków. Graj jak najszybciej, aby zdobyć premię w postaci wielu punktów.

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 343803 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 152621 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 737107 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Graj
  Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Zagrano 45204 razy

  Przeżywaj emocje turnieju Pucharu Świata w tej bąbelkowej strzelance. Steruj działkiem i sprawdź, jak szybko zdołasz zlikwidować bąbelki na boisku.

 • FGP Bubble Shooter
  Graj
  FGP Bubble Shooter
  Zagrano 242900 razy

  Przejmij kontrolę nad działkiem w tej tradycyjnej grze w strzelanie do baniek. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 1152896 razy

  Likwiduj bąbelki i oddaj się musującemu relaksowi!

 • Bubble Burst
  Graj
  Bubble Burst
  Zagrano 167790 razy

  Get ready to blast off on an adventure through the outer reaches of the universe. Tons of bubbles are waiting for you to destroy them with this powerful cannon. Wipe them out, as fast as you can, in this interstellar bubble shooter game.

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 224244 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 1082775 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Egipskie kule
  Graj
  Egipskie kule
  Zagrano 146749 razy

  Wybierz się na wyprawę do tajemniczej egipskiej świątyni. Czeka tam na ciebie wiele niesamowitych zadań! Szybko dopasuj kolorowe kule w tej grze logicznej, zanim będzie ich za dużo.

 • Bąbelkowy strzelec online
  Graj
  Bąbelkowy strzelec online
  Zagrano 54450 razy

  Połącz co najmniej trzy bąbelki tego samego koloru, aby je zniszczyć! Czy uda ci się usunąć z planszy wszystkie rzędy?

 • Kulkowe miasto
  Graj
  Kulkowe miasto
  Zagrano 34858 razy

  Idylliczna zatoka Borbów została zaatakowana przez okropne Potworki. Tylko ty możesz pozbyć się niechcianych gości i zapobiec katastrofie w tej wesołej grze w dopasowywanie 3 elementów.

 • Bubble Shooter Saga 2
  Graj
  Bubble Shooter Saga 2
  Zagrano 76188 razy

  Wybierz się w magiczną podróż ze zbijaniem kolorowych baniek. Sprawdź, czy wykażesz się celnością w tej najnowszej, pasjonującej grze w strzelanie: Bubble Shooter Saga 2!

 • Postrzelaj do bil
  Graj
  Postrzelaj do bil
  Zagrano 95434 razy

  Na tym stole bilardowym zaczyna się robić totalne szaleństwo. Czy dasz radę dopasować do siebie wszystkie bile, zanim pospadają, w tej grze w strzelanie do baniek? Połącz je ze sobą kolorami, aby usunąć je ze stołu, zanim wszystko wymknie się spod kontroli.

 • Bąbelkowe amulety
  Graj
  Bąbelkowe amulety
  Zagrano 62967 razy

  Jak daleko uda Ci się dojść w tej wesołej grze łamigłówce?

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!