Gry w kulki

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 16599251 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 1080032 razy

  Likwiduj bąbelki i oddaj się musującemu relaksowi!

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 276117 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 6751222 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 499676 razy

  Te bąbelki są złe do szpiku kości. Pozbądź się ich jak najszybciej.

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 698809 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Zawodowe strzelanie
  Graj
  Zawodowe strzelanie
  Zagrano 16268 razy

  Czy potrafisz zestrzelić bańki jak zawodowiec? W taki razie pokaż, na co Cię stać, w tej trudnej grze w strzelanie baniek. W każdym fascynującym poziomie zostaną ocenione Twoje umiejętności.

 • Bańki 2
  Graj
  Bańki 2
  Zagrano 13528 razy

  Dasz radę ustanowić rekord w tej grze w strzelanie baniek online? Przejmij sterowanie nad działkiem i jak najszybciej zniszcz te kolorowe bańki.

 • Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Graj
  Bąbelkowa strzelanka: Puchar Świata
  Zagrano 36606 razy

  Przeżywaj emocje turnieju Pucharu Świata w tej bąbelkowej strzelance. Steruj działkiem i sprawdź, jak szybko zdołasz zlikwidować bąbelki na boisku.

 • Bańkowe lasy
  Graj
  Bańkowe lasy
  Zagrano 260573 razy

  Horda dziwacznych i niszczycielskich baniek znienacka pojawiła się w tym zaczarowanym lesie. Zadaniem tej odważnej wiewiórki jest je zniszczyć w tej strzelance w bańki. Połącz siły z bohaterem gry, gdy steruje działkiem i próbuje przebić wszystkie bańki!

 • Halloween Chain
  Graj
  Halloween Chain
  Zagrano 96596 razy

  Halloween Chain to gra w dopasowywanie 3 elementów, podobna do gry logicznej Zuma. Są w niej trzy kolejne poziomy i rzędy, a twoim zadaniem jest usunięcie jak największej liczby dyniowych kulek poprzez połączenie identycznych kolorów. Dopilnuj, aby łańcuch z dyń nie dotknął gigantycznej dyni na końcu długiej linii. Nie ma co się bać, strzelaj i jak najszybciej dopasowuj kolory.

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 208468 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Bubble Shooter HD
  Graj
  Bubble Shooter HD
  Zagrano 203712 razy

  Polepsz swoje umiejętności strzelania w bańki, grając w tę tradycyjną wersję klasycznej gry logicznej. Postaraj się jak najszybciej przebić bańki.

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 145402 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Bąbelkowe miasto
  Graj
  Bąbelkowe miasto
  Zagrano 93701 razy

  Użyj działka i sprawdź, jak szybko uda Ci się rozbić te wszystkie bąbelki.

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 158996 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 145289 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Sea Bubble Pirates
  Graj
  Sea Bubble Pirates
  Zagrano 100045 razy
 • Bąbelkowy strzelec online
  Graj
  Bąbelkowy strzelec online
  Zagrano 52965 razy

  Połącz co najmniej trzy bąbelki tego samego koloru, aby je zniszczyć! Czy uda ci się usunąć z planszy wszystkie rzędy?

 • Bańkostrzelanie ze smokiem
  Graj
  Bańkostrzelanie ze smokiem
  Zagrano 12189 razy

  Głęboko w pieczarze smoka znajduje się kolekcja zaczarowanych jaj, a w każdym z nich kryje się niebezpieczne zaklęcie magiczne. Czy uda ci się zniszczyć je wszystkie w tej grze w strzelanie do baniek?

 • Bubble Gems
  Graj
  Bubble Gems
  Zagrano 93297 razy

  Zachwycające klejnote tylko czekają, aż je zbierzesz! Jedynym problemem jest to, że są schowane wśród kolorowych baniek! Dobrze celuj i strzelaj w odpowiednie bańki, aby zniknęły i uwolniły lśniący skarb!

 • Bubble Spirit
  Graj
  Bubble Spirit
  Zagrano 115050 razy

  Przebijaj kolorowe bańki w najnowszej darmowej strzelance dostępnej w przeglądarce — Bubble Spirit. Uważaj, gdy wypuszczasz bańkę, gdyż celem w grze jest wyczyszczenie całej planszy, aby zdobyć możliwie jak najwięcej punktów!

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Graj
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 1235036 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 289147 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Bubble Shooter Saga 2
  Graj
  Bubble Shooter Saga 2
  Zagrano 72703 razy

  Wybierz się w magiczną podróż ze zbijaniem kolorowych baniek. Sprawdź, czy wykażesz się celnością w tej najnowszej, pasjonującej grze w strzelanie: Bubble Shooter Saga 2!

 • Bubble Elements
  Graj
  Bubble Elements
  Zagrano 65999 razy

  Łącz kulki w grupy 3 lub więcej tego samego koloru.

 • Bubble Hero
  Graj
  Bubble Hero
  Zagrano 55694 razy

  Can you free each one of these mice from the bubbles before time runs out? They’d really appreciate it.

 • Kule Majów
  Graj
  Kule Majów
  Zagrano 60311 razy

  Przejmij kontrolę nad tą magiczną bronią i przekonaj się, ile zaczarowanych reliktów uda ci się zniszczyć.

 • Sea Bubble Pirates 3
  Graj
  Sea Bubble Pirates 3
  Zagrano 90881 razy

  Rozbijaj kolorowe kulki, by utrzymać statek piracki na morzu w trzeciej części popularnej gry Sea Bubble Pirates! Jak najszybciej usuwaj grupy co najmniej trzech kulek i zdobywaj punkty premiowe za usunięcie jednym strzałem jak największej ich liczby. Odblokowuj osiągnięcia, ulepszenia i kombinacje oraz zbieraj złote monety – tylko uważaj, by kulki nie dotarły do dołu ekranu.

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 209009 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • FGP Bubble Shooter
  Graj
  FGP Bubble Shooter
  Zagrano 226586 razy

  Przejmij kontrolę nad działkiem w tej tradycyjnej grze w strzelanie do baniek. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 998949 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Bąbelkowa farma
  Graj
  Bąbelkowa farma
  Zagrano 5167 razy

  Na tej farmie aż roi się od uroczych bąbelkowych stworzeń, a jej właściciel chce je usunąć! Możesz pomóc mu rozbić wszystkie dziwaczne stworki w tej szalonej i zakręconej grze w strzelanie bąbelków?

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 310802 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Mystic India Pop Express
  Graj
  Mystic India Pop Express
  Zagrano 57613 razy

  Niszcz tajemnicze klejnoty w tej starożytnej indyjskiej grze typu '3 w linii'.

 • Emoji Bubble
  Graj
  Emoji Bubble
  Zagrano 2326 razy

  Niektóre emotki są szczęśliwe, a niektóre naprawdę smutne. Kilka wygląda tak, jakby miały zaraz zwymiotować! Potrafisz dopasować je wszystkie w tej prześmiesznej grze w rozbijanie baniek? Aby wybuchły, ułóż je w grupy składającej się z co najmniej trzech elementów!

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!