Gry w kulki

 • Bubble Shooter
  Graj
  Bubble Shooter
  Zagrano 15748033 razy

  Strzelaj w kulki tego samego koloru!

 • Bubble Shooter Classic
  Graj
  Bubble Shooter Classic
  Zagrano 6593036 razy

  Bubble Shooter wciągnie Cię na całego od pierwszej zestrzelonej bańki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca – pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Jej celem jest usunięcie wszystkich baniek z ekranu, precyzyjnie celując w tę wybraną przez siebie, i strącenie grupy złożonej z trzech lub większej liczby elementów tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej baniek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce!

 • Bubble Machine
  Graj
  Bubble Machine
  Zagrano 5617189 razy

  W tym ekscytującym pojedynku musisz eliminować kolorowe bąbelki przy pomocy bąbelkowego działa.

 • Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Graj
  Sprytne bąbelki: Edycja świąteczna
  Zagrano 1189845 razy

  Wyceluj i wystrzel bąbelki w grupę baniek tego samego koloru, aby usunąć co najmniej trzy z nich w jednej linii. Zwolnij jak najwięcej miejsca na ekranie, aby bąbelki nie dotknęły linii u dołu. Zniszcz jak najwięcej bąbelków w tej nowej zabawnej edycji świątecznej.

 • Woobies
  Graj
  Woobies
  Zagrano 1062707 razy

  Te urocze, futrzane kuleczki są w potrzasku! Użyj swej zręczności, aby je uwolnić, a zostaniesz ich bohaterem!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 1062570 razy

  Likwiduj bąbelki i oddaj się musującemu relaksowi!

 • Smarty Bubbles
  Graj
  Smarty Bubbles
  Zagrano 951904 razy

  Przebij jak najwięcej świątecznych baniek przed upływem czasu.

 • Bubblez
  Graj
  Bubblez
  Zagrano 837023 razy

  Hmm... nie chciałem przebić twojego bąbelka. Nie, chwileczkę, a jednak zrobiłem to celowo!

 • Bąbelkowe Halloween
  Graj
  Bąbelkowe Halloween
  Zagrano 695222 razy

  Czy te pękające bąbelkowe zjawy nie są strasznie fajne?

 • Candy Bubble
  Graj
  Candy Bubble
  Zagrano 683511 razy

  Nie ma nic słodszego niż rodzinna gra w strzelanie do baniek: Candy Bubble! Dobrze wyceluj i strzel w bańkę o odpowiednim kolorze, aby sprawić, że pękną i zdobyć mnóstwo punktów. Nie musisz lubić słodyczy, aby polubić tę grę!

 • Bubble Hit
  Graj
  Bubble Hit
  Zagrano 462962 razy

  Te bąbelki są złe do szpiku kości. Pozbądź się ich jak najszybciej.

 • Bubble Laguna
  Graj
  Bubble Laguna
  Zagrano 443126 razy

  Zmierz się z realnymi graczami w tej bitwie na bąbelki!

 • Łowca Skarbów
  Graj
  Łowca Skarbów
  Zagrano 385241 razy

  Nie wszystkie skarby są zakopane...

 • Bubble Spinner
  Graj
  Bubble Spinner
  Zagrano 317160 razy

  Bubble Shooter zaczął się kręcić!

 • Bąbelkowa frajda
  Graj
  Bąbelkowa frajda
  Zagrano 315503 razy

  Te bąbelki mogą sprawiać kłopot. Ile z nich zdołasz przebić?

 • Endless Bubbles
  Graj
  Endless Bubbles
  Zagrano 296327 razy

  Masz siły na wyzwanie, które może trwać bez końca? Jeśli tak, wypróbuj tradycyjną, a jednocześnie intrygującą grę w strzelanie do baniek. Przejmij kontrolę nad armatą i dopasuj kolorami bańki najszybciej, jak potrafisz.

 • Świat baniek
  Graj
  Świat baniek
  Zagrano 283186 razy

  W tej świetnej grze w strzelanie do baniek z motywem Orientu twoim zadaniem jest precyzyjne celowanie w magiczne klejnoty. Ale musisz ruszyć głową i wykonać jak najlepsze ruchy, bo w każdym poziomie masz ich tylko ograniczoną ilość!

 • Kulkowy atak
  Graj
  Kulkowy atak
  Zagrano 267236 razy

  Pomóż Annie i Ewie odkryć tajemnice strażników kulek! Celuj i strzelaj do co najmniej 3 kulek tego samego koloru, by je usunąć i odblokować sekrety każdego poziomu w tej strzelance z dopasowywaniem 3 elementów.

 • Bańkowe lasy
  Graj
  Bańkowe lasy
  Zagrano 247003 razy

  Horda dziwacznych i niszczycielskich baniek znienacka pojawiła się w tym zaczarowanym lesie. Zadaniem tej odważnej wiewiórki jest je zniszczyć w tej strzelance w bańki. Połącz siły z bohaterem gry, gdy steruje działkiem i próbuje przebić wszystkie bańki!

 • FGP Bubble Shooter
  Graj
  FGP Bubble Shooter
  Zagrano 217799 razy

  Przejmij kontrolę nad działkiem w tej tradycyjnej grze w strzelanie do baniek. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

 • Bubble Shooter HD
  Graj
  Bubble Shooter HD
  Zagrano 201429 razy

  Polepsz swoje umiejętności strzelania w bańki, grając w tę tradycyjną wersję klasycznej gry logicznej. Postaraj się jak najszybciej przebić bańki.

 • Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Graj
  Skaczące kulki: Wersja klasyczna
  Zagrano 200562 razy

  Te kolorowe kulki wolno spadają na dół ekranu, co może wywołać masę problemów. Steruj działkiem i zniszcz je wszystkie! Czy zdołasz wyczyścić cały ekran w tej wyjątkowej grze logicznej typu „połącz 3”?

 • Bubble Ocean
  Graj
  Bubble Ocean
  Zagrano 197918 razy

  W tym zakątku oceanu jest coraz więcej pereł. Sprawy na serio wymykają się spod kontroli. Czy potrafisz dopasować je według koloru w tej zabawnej i trudnej grze logicznej? Tylko w ten sposób możesz się ich pozbyć.

 • Clusterz
  Graj
  Clusterz
  Zagrano 194337 razy

  Czy poradzisz sobie z naporem kolorowych bąbelków?

 • Bubble Shooter 2
  Graj
  Bubble Shooter 2
  Zagrano 183475 razy

  Czy uda ci się zdobyć rekordowy wynik, grając w tę tradycyjną grę w strzelanie bąbelków? Przejmij kontrolę na działkiem i ostrożnie ustaw cel, zanim pociągniesz za spust.

 • Bubble Academy
  Graj
  Bubble Academy
  Zagrano 175505 razy
 • Bańki widmo
  Graj
  Bańki widmo
  Zagrano 167108 razy

  Wkrocz na cmentarz i przygotuj się na znalezienie kilku duchów i przebicie kilku baniek! Przejmij kontrolę nad działem i walcz z armią upierdliwych duchów w tej grze.

 • Bubbleween
  Graj
  Bubbleween
  Zagrano 162388 razy

  Nabij trochę punktów w tej bąbelkowej strzelance, a na pewno znajdziesz Halloweenową niespodziankę!

 • Delfinie Bąbelki
  Graj
  Delfinie Bąbelki
  Zagrano 152082 razy

  Pozbądź się tych kulek z gracją i lekkością delfina!

 • Bubble Burst
  Graj
  Bubble Burst
  Zagrano 147731 razy

  Get ready to blast off on an adventure through the outer reaches of the universe. Tons of bubbles are waiting for you to destroy them with this powerful cannon. Wipe them out, as fast as you can, in this interstellar bubble shooter game.

 • Sea Bubble Pirates 2
  Graj
  Sea Bubble Pirates 2
  Zagrano 141385 razy

  Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

 • Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Graj
  Bańkowy strzelec - wersja ekstremalna
  Zagrano 140042 razy

  Bańki spadają w dół ekranu i poruszają się bardzo szybko! Czy uda ci się zbić je wszystkie, zanim będzie za późno, w tej ekstremalnie pasjonującej grze w bańkostrzelanie?

 • Bubblez: Classic
  Graj
  Bubblez: Classic
  Zagrano 135594 razy

  W tej grze polegającej na strzelaniu w bańki możesz sprawdzić swoje umiejętności logiczne. Połącz bańki w tym samym kolorze, aby pękły.

 • Zaginiony Świat
  Graj
  Zaginiony Świat
  Zagrano 132371 razy

  Podróżuj przez Zaginiony Świat, aby odkryć nowy powód, dla którego warto zbierać pieniądze!

 • Bąbelkowy kurczak
  Graj
  Bąbelkowy kurczak
  Zagrano 131442 razy

  Ta kura chce uratować swoje kurczaki, ale przeszkadzają jej te wszystkie warzywa. Pomóż jej rozwalić je na kawałki w tej grze logicznej przy pomocy różnych przedmiotów, od pomidorów po fajerwerki.

 • Egipskie kule
  Graj
  Egipskie kule
  Zagrano 130609 razy

  Wybierz się na wyprawę do tajemniczej egipskiej świątyni. Czeka tam na ciebie wiele niesamowitych zadań! Szybko dopasuj kolorowe kule w tej grze logicznej, zanim będzie ich za dużo.

Spróbuj zbić wszystkie kulki

Okazuje się, że gry ze strzelaniem wcale nie muszą być pełne przemocy. W kategorii Gry w kulki możesz sprawdzić swoje umiejętności i poćwiczyć koordynację oraz celność. Zamiast strzelać do ludzi lub innych żywych istot, strzelasz do kulek albo podobnych obiektów, które pojawiają się na okrągło. Czy uda Ci się zbić je wszystkie?

Najbardziej typowym przedstawicielem tej kategorii jest Bubble Shooter. To tytuł, który wciągnie Cię na całego od pierwszej zbitej kulki. Jest to ponadczasowa gra, która wciąż pozostaje wymagająca — pozornie łatwa i nadająca się dla dzieci, potrafi jednak zainteresować i rzucić wyzwanie graczom w każdym wieku. Twoim celem jest usunięcie wszystkich kulek z ekranu. Musisz precyzyjnie wycelować w wybraną kulkę i starać się zbijać grupy złożone z trzech lub większej liczby kulek tego samego koloru. Ulepszaj swoją zwycięską strategię z każdą rozgrywką! Im więcej kulek zestrzelisz za jednym razem, tym więcej punktów uzyskasz i przybliżysz się do osiągnięcia mistrzostwa w tej niełatwej sztuce. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli klasyczne kulki Ci się znudzą, możesz spróbować zabawy ze słodkimi futrzastymi kuleczkami w grze Woobies. Jej zasady są takie same, ale po zbiciu pięciu kombinacji pod rząd otrzymujesz specjalną bombę, którą możesz uwolnić kulkę w dowolnym kolorze. Gdy uda Ci się zdobyć 100 000 punktów, otrzymasz dodatkowe życie.

W utrzymanej w klimacie orientalnym grze Świat baniek musisz zbijać klejnoty w taki sposób, aby zebrać określoną liczbę specjalnych diamentów. Co wyróżnia tę grę? Masz ograniczoną liczbę ruchów, aby osiągnąć cel! Poza tym klejnoty są ułożone na planszach w specjalnych kombinacjach, a nie losowo, tak jak w innych grach z tej kategorii. Im mniej ruchów będziesz potrzebować na ukończenie poziomu, tym lepszy wynik osiągniesz.

Myśl, zbijaj, licz punkty i wygrywaj. To pozornie łatwe zadanie może okazać się wielkim wyzwaniem i świetnym treningiem zręczności. Nic tak dobrze nie wyćwiczy Twojego refleksu jak układanie precyzyjnych sekwencji pod presją czasu. Teraz możesz grać na każdym urządzeniu i w każdym miejscu. Bądź więc online tam, gdzie Ci wygodnie. Podejmij wyzwanie i trenuj, aż osiągniesz mistrzostwo. Orientuj się!