Gry wybuchowe

 • Bomb It 6
  Graj
  Bomb It 6
  Zagrano 2586100 razy

  Przygotuj swoje bomby i niech wygra najlepszy robot...

 • Bomb It 2
  Graj
  Bomb It 2
  Zagrano 416652 razy

  Niszcz swojego przeciwnika na nowe sposoby i w nowych światach w sequelu popularnej gry Bomb It!

 • Bomb It 7
  Graj
  Bomb It 7
  Zagrano 1509368 razy

  Czeka Cię naprawdę bombowa przygoda. Detonację czas zacząć!

 • Bomb It 4
  Graj
  Bomb It 4
  Zagrano 843915 razy

  Wysadź konkurencję z wielkim hukiem!

 • Bomber Friends
  Graj
  Bomber Friends
  Zagrano 47712 razy

  Czy dasz radę zniszczyć swoich przeciwników w szalonych pojedynkach, które czekają na Ciebie w tej grze akcji? Podkładaj bomby, zbieraj dopalacze i sprawdź, czy uda Ci się wysadzić nieprzyjaciela w powietrze, zanim rzuci bombę w Twoją stronę!

 • Bomb It 5
  Graj
  Bomb It 5
  Zagrano 860077 razy

  Czy twój robot jest największym bombowym gladiatorem? Wkrocz na arenę Bomb It i przekonaj się.

 • Bomb It 3
  Graj
  Bomb It 3
  Zagrano 389859 razy

  Podłóż bombę i roznieś swoich przeciwników w drobny mak!

 • Gorillaz Tiles
  Graj
  Gorillaz Tiles
  Zagrano 575418 razy

  Kliknij dowolną grupę z wybranymi płytkami. Gdy skończą ci się ruchy, użyj bomby, aby zniszczyć płytki.

 • Mine Sweeper
  Graj
  Mine Sweeper
  Zagrano 59158 razy

  Locate all mines in a mine field as quickly as possible by uncovering squares.

 • Bomb It Mission
  Graj
  Bomb It Mission
  Zagrano 215745 razy

  Te roboty są gotowe do walki. Razem z nimi wskocz na arenę, aby wziąć udział w kolejnym starciu. Który z nich wygra w tej zwariowanej grze akcji? To zależy od ciebie!

 • Bomb It
  Graj
  Bomb It
  Zagrano 392284 razy

  Wysadź w powietrze swoich przeciwników podkładając bomby! Zbieraj bonusy!

 • Playing With Fire 2
  Graj
  Playing With Fire 2
  Zagrano 35572 razy

  Ten facet trafił na terytorium nieprzyjaciela, a członkowie konkurencyjnego gangu depczą mu po piętach. Pomóż mu utorować sobie drogę do wolności w tej grze akcji. Aby wrócić bezpiecznie do domu, bohater będzie musiał wysadzić w powietrze pełno beczek i zlikwidować gang.

 • Freddy's Bomb
  Graj
  Freddy's Bomb
  Zagrano 29661 razy

  Czy może być coś gorszego niż pierwszy dzień w nowej pracy w roli nocnego stróża w pizzerii pełnej zabójczych robotów? Masa rzeczy, ale ty na szczęście masz torbę pełą bomb. Sprawdź, czy dasz radę pozostać przy życiu przez tydzień, torując sobie drogę w stronę wyjścia w tej przerażającej grze online.

 • Bomb It TD
  Graj
  Bomb It TD
  Zagrano 60986 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • Bomb It Kart Racer
  Graj
  Bomb It Kart Racer
  Zagrano 70952 razy

  Ścigaj się swoim samochodzikiem aż do mety, lecz nie licz na to, że konkurenci będą grać fair...

 • Bomb Town
  Graj
  Bomb Town
  Zagrano 2110 razy

  Kolejny wybuchowy dzień w miasteczku! Czy dasz radę wysadzić w powietrze swoich przeciwników, zanim oni rozniosą cię na strzępy w tej wieloosobowej grze akcji? Udaj się na arenę, gdzie wszyscy czekają na ciebie z tonami potężnych bomb. Unikaj ich ładunków, kombinując, gdzie podłożyć swoje. W tym bombowym mieście na pewno nie brak emocji!

 • Bomb Pong
  Graj
  Bomb Pong
  Zagrano 24463 razy

  Zamiast piłeczki jest bomba - nie wysadź w powietrze stołu do gry!

 • Bomb Squad
  Graj
  Bomb Squad
  Zagrano 309 razy

  Użyj swojej armaty do wysadzenia w powietrze wszystkich kamieni.

 • Military
  Graj
  Military
  Zagrano 1227 razy

  Rzut granatem na odległość!

 • Teddy Bear Zombies: Grenades
  Graj
  Teddy Bear Zombies: Grenades
  Zagrano 592 razy

  Te zabawki wyglądają uroczo, ale tak naprawdę to zombie! Rozwal je ładunkami wybuchowymi!

 • Aeroplane
  Graj
  Aeroplane
  Zagrano 27 razy

  Leć swoim samolotem, zbieraj zielone i niebieskie przedmioty, unikaj czerwonych bomb.

 • Bomb The Mountain
  Graj
  Bomb The Mountain
  Zagrano 8777 razy

  Pomóż B-Popowi zbombardować góry, wskakując na miejsca wskazane w misji. Sparky, Boomer 2000, Autobot i inni mogą udzielić potrzebnych informacji. Uważaj na elektryczność, niebezpieczne drogi i lawę w tej skocznej, bombowej grze. Baw się dobrze i już teraz zagraj za darmo w grę Bomb the Mountain.

 • Lazer Grrl
  Graj
  Lazer Grrl
  Zagrano 677 razy

  Ta odważna wojowniczka jest nieustraszona! Próbuje pokonać robota w każdym ekscytującym turnieju. Pomóż jej wykorzystać ściany, reaktory i lasery, aby rozwalić na kawałki sprzęt robota! Czy potraficie wspólnymi siłami pokonać futurystycznego przeciwnika w tej skomplikowanej grze logicznej?

 • Bum, idą zombie
  Graj
  Bum, idą zombie
  Zagrano 1511 razy

  O nie. Kolejna inwazja zombie. Weźmy kilka granatów i bierzmy się do roboty…

 • Mania pocisków
  Graj
  Mania pocisków
  Zagrano 4860 razy

  Daleko w górach powstało tajne stowarzyszenie kotów, które chce udoskonalić wyrzutnie pocisków. Startujemy!

 • Sea Boom
  Graj
  Sea Boom
  Zagrano 186 razy

  Te złowrogie kalmary zaatakowały to podwodne królestwo! Możesz się ich pozbyć? Użyj materiałów wybuchowych, aby wysadzić je w powietrze. Ale uważaj! Musisz zapalić lont we właściwym czasie w tej podchwytliwej grze typu point and click.

 • Bomber7.io
  Graj
  Bomber7.io
  Zagrano 392 razy

  Ta wielosobowa gra gwarantuje niesamowitą zabawę! Czy uda ci się wykazać większym sprytem i przetrwać jak najdłużej, strategicznie umieszczając bomby po całym labiryncie? Podczas walk możesz zbierać ulepszenia, dzięki którym możesz szybciej biec i mieć jeszcze więcej materiałów wybuchowych.

 • Pirate Booty
  Graj
  Pirate Booty
  Zagrano 1122 razy

  Statek piracki na horyzoncie! Czy zdołasz wysadzić w powietrze wszystkich korsarzy na pokładzie, zanim zaatakują wyspę i zwędzą cenne łupy? Miejscowa ludność polega tylko na tobie w tej grze akcji.

 • Car Eats Car: Evil Cars
  Graj
  Car Eats Car: Evil Cars
  Zagrano 1468 razy

  Kilka dni temu te samochody zostały zwolnione z pracy. Oczywiście są strasznie zasmucone tym faktem. Rozpoczęły więc zamieszki i wylądowały w więzieniu. Pomożesz im uciec w tej dziwacznej i zakręconej grze wyścigowej? Muszą ominąć policję i zbierać potężne dopalacze, próbując zwiać na Wyspę Wolności. Tam będą mogły zaznać spokoju.

 • Bóbr niszczyciel
  Graj
  Bóbr niszczyciel
  Zagrano 5352 razy

  Ten niszczycielski bóbr strasznie nie lubi mostów. Dlatego postanowił zniszczyć ich jak najwięcej w tej grze logicznej. Połącz z nim siły, gdy podkłada bomby i sieje niezły zamęt.

 • Bombs and Zombies
  Graj
  Bombs and Zombies
  Zagrano 1073 razy

 • Bomby.io
  Graj
  Bomby.io
  Zagrano 3652 razy

  W tej chaotycznej grze io wszystko jest zakręcone i intensywne. Jak długo uda Ci się przetrwać? Dołącz do tych niezwykłych stworzeń, szukając bomb i próbując wysadzić w powietrze przeciwników. Musisz także uważać na Złośników, którzy na pewno Cię spowolnią!

 • Bomb 'Em Multiplayer
  Graj
  Bomb 'Em Multiplayer
  Zagrano 5960 razy

  Czy uda ci się dojść na sam szczyt tabeli wyników w tej pełnej wrażeń grze dla wielu graczy? Zagraj, a spędzisz świetny czas podczas pojedynków z graczami z całego świata. Wkrocz na arenę i sprawdź, czy dasz radę zbombardować swoich przeciwników, zanim oni rozwalą cię na kawałki!

 • Pirates and cannons
  Graj
  Pirates and cannons
  Zagrano 25063 razy

  Dołącz do tych wiecznych żeglarzy w ich podróży przez oceany podczas poszukiwania skarbów i nagród. Celuj i strzelaj do floty przeciwnika, używając bomb i dynamitu. Kupuj w sklepie wspaniałe ulepszenia za monety ze znalezionego skarbu i broń swojej pirackiej dumy.

 • Przewróć To
  Graj
  Przewróć To
  Zagrano 5845 razy

  Zdmuchnij te budowle z powierzchni ziemi.

 • Bomber Kid
  Graj
  Bomber Kid
  Zagrano 8417 razy

  Poruszaj się po ogrodzie i podkładaj bomby, aby wysadzić krzaki i zabić Pana Pomidora.

Masz ochotę coś wysadzić?

Wybuch to przebiegająca szybko reakcja chemiczna, której towarzyszy powstawanie dużej ilości gazów, detonacja oraz gwałtowny wzrost temperatury i ciśnienia. Tyle teorii. W praktyce wybuchy są jedną z najfajniejszych rzeczy na świecie — o ile oczywiście nie zagrażają czyjemuś życiu lub zdrowiu. Na szczęście na stronie Gry.pl wszystkie wybuchy są wirtualne, więc możesz podziwiać ich efekty, nie robiąc nikomu krzywdy! Oto, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zacznijmy od serii Bomb It. Każda gra z tego cyklu polega na rozstawianiu bomb i wabieniu przeciwnika w zasadzkę. Wybuchy, ucieczki w ostatniej chwili — wielkie emocje i mnóstwo świetnej zabawy. Możesz grać samotnie (przeciwko komputerowym przeciwnikom) lub z drugim graczem. Gorillaz Tiles to z kolei gra logiczna. Twoim zadaniem jest wskazywanie sąsiadujących płytek z identycznymi obrazkami. Płytki są ułożone na planszy w kilku warstwach. Celem gry jest zdjęcie wszystkich płytek z planszy. Co to wszystko ma wspólnego z wybuchami? Otóż gdy skończą Ci się ruchy, możesz wysadzać płytki bez pary, używając bomb!

W grze Pirates and cannons, która jest wariacją na temat klasycznej gry w statki, kierujesz poczynaniami dzielnych żeglarzy poszukujących skarbów i nagród. Celuj i strzelaj do floty przeciwnika, używając bomb i dynamitu. Kupuj w sklepie wspaniałe ulepszenia za monety ze znalezionego skarbu, a przede wszystkim broń swojej pirackiej dumy.

Chcesz poćwiczyć refleks? Wypróbuj grę Military, w której będziesz odbijać specjalnym kijem rzucane Ci granaty. Pierwszym kliknięciem dajesz sygnał, że jesteś gotowy (Twój bohater wznosi kij). Drugie kliknięcie jest najważniejsze w całej grze — musisz wymierzyć je tak, aby trafić w spadający granat. Jeśli nie trafisz, wybuchnie on u Twoich stóp, co nie będzie przyjemne. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Trening czyni mistrza!

Jeśli wybuchy i eksplozje to coś, co Cię interesuje, na stronie Gry.pl znajdziesz wiele ciekawych gier z tej kategorii. Możesz wysadzać, co tylko chcesz, i dobrze się bawić — w wirtualnym świecie nie ma żadnych konsekwencji. Zapraszamy wszystkich chętnych do wybuchowej zabawy.