Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.
Dodaj do swoich ulubionych
Zaloguj się z DOŁĄCZ ZA DARMO Musisz się zalogować, aby dodać tę grę do swoich ulubionych.
Opis
Tryb Kinowy
Tryb Kinowy
Pełny ekran

Penalty Shooter 3

Penalty Shooter 3 to darmowa gra piłkarska online o rzutach karnych w ostatnich momentach meczu. Będziesz na zmianę strzelać na bramkę i jej bronić. Czy dasz radę poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa w dwóch różnych trybach gry?

Jak grać w Penalty Shooter 3?

Graj przeciwko coraz bardziej utalentowanym przeciwnikom na sześciu różnych poziomach lub poprowadź swoją drużynę do finałów w Pucharze Świata.

  • Aby strzelać, naciśnij i przytrzymaj przycisk myszy. Nad bramką pojawi się czerwony celownik. Zwolnij przycisk, gdy znajdzie się we właściwym miejscu.
  • Aby bronić, poczekaj, aż w bramce pojawi się czerwona kropka. To w to miejsce strzelać będzie przeciwnik. Szybko kliknij w kropkę, aby skoczyć po piłkę.

Możesz odblokować osiągnięcia, aby wygrać złoto i klejnoty. W menu głównym możesz personalizować koszulki swoich zawodników, przeglądać swoje osiągnięcia i kupować ulepszenia, które pomogą wygrać najtrudniejsze mecze.

Sterowanie

Użyj myszki do gry.

Zagraj w gry podobne do Penalty Shooter 3

Sprawdź naszą pełną kolekcję gier piłkarskich zainspirowanych Pucharem Świata tutaj lub przejrzyj naszą ogromną kolekcję gier sportowych i znajdź coś dla siebie.

Kto stworzył grę Penalty Shooter 3?

Penalty Shooter 3 to tytuł studia Physical Form.

Kiedy gra Penalty Shooter 3 miała swoją premierę?

Ta gra została wydana po raz pierwszy 16 października 2023 roku.