Gry Asteroidy

 • Warin.Space
  Graj
  Warin.Space
  Zagrano 86000 razy

  Czy twoja drużyna wygra tę epicką, kosmiczną bitwę? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać. Ta wieloosobowa gra pełna akcji pozwoli ci wejść na statek i przygotować się na walkę do samego końca!

 • Super Space Army
  Graj
  Super Space Army
  Zagrano 781 razy

  Jesteś sam jak palec, jest ciemno i milion potworów próbuje Cię zjeść. Nic takiego, prawda?

 • The Space Zebra
  Graj
  The Space Zebra
  Zagrano 551 razy

  Pomóż Jamesowi Kosmicznej Zebrze zebrać całą Ciemną Materię i unikać asteroid.

 • Gry wojenne: Kosmiczny obłęd
  Graj
  Gry wojenne: Kosmiczny obłęd
  Zagrano 4007 razy

  Galaktyka KM-Lot potrzebuje twojej pomocy. Flota wrogich statków kosmicznych przyleciała do zewnętrznego sektora i stanowi zagrożenie dla planet. Zamelduj się szybko na swoim statku i przygotuj się do wielkiej bitwy. Wysadzaj statki wroga, zbieraj pieniądze i ulepszenia.

 • Galaktyczny dowódca
  Graj
  Galaktyczny dowódca
  Zagrano 2349 razy

  Ten odważny dowódca ma przed sobą kolejną mrożącą krew w żyłach misję. Dołącz do niego w jego podróży przez kosmos i podczas prób ocalenia marszałka z rąk gangu obcych w tej grze strategicznej czasu rzeczywistego.

 • Czasoprzestrzeń
  Graj
  Czasoprzestrzeń
  Zagrano 1201 razy

  Bezpłatna gra przeglądarkowa na Twoje przenośne urządzenie html5 – kliknij 2 płytki lub więcej, by wybuchły!

 • Pixeroids
  Graj
  Pixeroids
  Zagrano 1041 razy

  Przygotuj się na kosmiczną podróż w klasycznym stylu. Zestrzel wszystkie asteroidy, zanim uderzą w twój statek.

 • Wigginaut
  Graj
  Wigginaut
  Zagrano 21 razy

  Pomóż tym dwóm Wigginautom zebrać wszystkie gwiazdy w kosmosie i omijać asteroidy.

 • SpaceSymbols.io
  Graj
  SpaceSymbols.io
  Zagrano 5284 razy

  An epic battle is taking place on the edges of outer space. Can you conquer your opponents while you gobble up planets and adopt the forms of different shapes in this weird and wild io game?

 • Ziemia obronna
  Graj
  Ziemia obronna
  Zagrano 179 razy

  Gigantyczna flota wroga przybyła z odległych przestrzeni galaktyki. Wzięła w niewolę większość ludzkości, a teraz pędzą w kierunku ostatniej wolnej planety w Koloniach. Za wszelką cenę musisz ją obronić w tej międzygwiezdnej grze akcji.

 • Spacelamb.Space
  Graj
  Spacelamb.Space
  Zagrano 558 razy

 • Exocraft.io
  Graj
  Exocraft.io
  Zagrano 2455 razy

  Galaktyka jest plądrowana w tej epickiej grze io! Zbieraj potężne klejnoty i napadaj na wraki statków, unikając ostrzału myśliwców wroga. Jeśli jednak będą działać Ci na nerwy, sprzątnij je kilkoma dronami.

 • Niszczyciel asteroid
  Graj
  Niszczyciel asteroid
  Zagrano 805 razy

  Setki asteroid są już w drodze. Czy zniszczysz je wszystkie, zanim zmasakrują Twój statek kosmiczny? Wyeliminuj je jak najszybciej w tej międzygwiezdnej grze akcji.

 • Kosmiczna medytacja
  Graj
  Kosmiczna medytacja
  Zagrano 1873 razy

  Czy zdołasz napełnić puste miejsca w tej tajemniczej, obrotowej kracie? Starannie dobieraj starożytne kamienie i odblokuj te wciąż zapieczętowane. Musisz mocno się skoncentrować, aby przebyć każdy trudny poziom w tej intrygującej i czarującej łamigłówce.

 • Spacewar.io
  Graj
  Spacewar.io
  Zagrano 833 razy

  Jedynym sposobem na przetrwanie tej międzygwiezdnej wojny jest ulepszanie swojego statku. Zbieraj surowce, walcząc z innymi pilotami w tej intensywnej grze io. Twoim zadaniem będzie także rozwalić asteroidy, aby zdobyć potrzebne przedmioty na Twój statek.

 • Statek kosmiczny: Nieustanny pościg
  Graj
  Statek kosmiczny: Nieustanny pościg
  Zagrano 48 razy

  Pilot tego statku kosmicznego próbuje przelecieć przez międzygwiezdny tunel. Pełno w nim ścian, wąskich szczelin i innych zagrożeń. Jak daleko uda mu się dotrzeć? To wszystko zależy od Twoich umiejętności sterowania, w tej fascynującej grze akcji.

 • Księżycowa policja
  Graj
  Księżycowa policja
  Zagrano 62366 razy

  Transport szczególnie wrażliwych na wstrząsy kosmicznych surowców - włączyć syreny!

 • Azul Baronis
  Graj
  Azul Baronis
  Zagrano 5311 razy

  Pilotuj swój statek kosmiczny, obserwuj radar i zniszcz siły wroga!

 • Doktor-astronauta
  Graj
  Doktor-astronauta
  Zagrano 736 razy

  Yuria pracowała w swoim promie kosmicznym, ale uderzył w nią meteor. W tym międzygwiezdnym symulatorze akcji jej życie jest teraz w rękach komputera promu, Rasputina. Dołącz do niego, gdy próbuje ściągnąć ją z powrotem na pokład statku i wyleczyć jej obrażenia.

 • Clash N Slash 2
  Graj
  Clash N Slash 2
  Zagrano 3021 razy

  Broń swojej planety przed statkami nieprzyjaciół!

 • Planet Pursuit
  Graj
  Planet Pursuit
  Zagrano 2281 razy

  Przeczytaj informacje o planecie, strzelaj do meteorów, znajdź sondę i rozwiąż quiz.

 • Bubble Tanks
  Graj
  Bubble Tanks
  Zagrano 4421 razy

  Steruj swoim bąbelkowym czołgiem i strzelaj do innych bąbelków.

 • Zniszcz asteroidy
  Graj
  Zniszcz asteroidy
  Zagrano 3673 razy

  W każdym sektorze tego zakątka wszechświata aż roi się od niebezpiecznych grup asteroid. Twoja misja polega na zniszczeniu jak największej ich liczby w tej pełnej akcji grze logicznej typu Połącz 3. Wskocz do kokpitu myśliwca i rozpocznij ostrzał!

 • Space Arena: Build & Fight
  Graj
  Space Arena: Build & Fight
  Zagrano 6071 razy

  Czy dasz radę zostać międzygwiezdnym superpilotem w tej strategicznej grze akcji? Zmieniaj pancerz, straszną broń i potężne silniki myśliwca, zanim rzucisz się do walki. Potrafisz zniszczyć swoich przeciwników w serii epickich pojedynków, czy też Twój statek zostanie starty w kosmiczny pył?

 • Spect
  Graj
  Spect
  Zagrano 16011 razy

  SPECT to wciągająca kosmiczna strzelanka. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki!

 • Monkey Go Happy: Sci-fi 2
  Graj
  Monkey Go Happy: Sci-fi 2
  Zagrano 22238 razy

  Rozwiąż zagadki i pomóż tym małpkom uciec, zanim nadlecą asteroidy!

Czas bronić honoru Ziemi

Lubisz gry rozgrywające się w kosmosie? Nie tym dalekim, niezbadanym, oddalonym o tysiące lat świetlnych, tylko tym tuż obok nas. Na orbicie Ziemi lub na Księżycu. Właśnie tam dzieje się akcja gier z gatunku, który nazywa się Asteroidy.

Gra Spect jest świetnym przykładem wciągającej kosmicznej strzelanki. Strzelaj bez przerwy, odpalaj rakiety i używaj tarczy, aby chronić swój statek kosmiczny przed statkami wroga i asteroidami. Jak długo zdołasz przetrwać? Wykaż się refleksem i stale poprawiaj swoje wyniki.

W grze Księżycowa policja masz szansę wcielić się w funkcjonariusza księżycowej policji, którego zadaniem jest dopilnować, aby cały ładunek trafił bezpiecznie do następnej bazy. Tam, gdzie potrzeba, użyj siły — strzelaj do przeszkód na swojej drodze, aby rozwalić je na kawałki. Grawitacja na Księżycu sprawia nieco problemów. Balansuj w odpowiedni sposób, aby szczęśliwie przejechać przez księżycowe doliny.

Jeśli lubisz bitwy kosmiczne, wypróbuj Azul Baronis. W tej grze walczysz u boku innych pilotów, starając się powstrzymać inwazję wrogów. Bacznie obserwuj radar, pilotuj swój statek, niszcz wrogów i uważaj, by nie zginąć!

Pixeroids to z kolei odmiana klasycznej gry Asteroids (od której wzięła się nazwa tej kategorii gier) z 1979 roku. Założenia gry są bardzo proste: obracasz się i strzelasz w nadlatujące asteroidy, rozbijając je na coraz mniejsze kawałki, aż w końcu zniszczysz je wszystkie. Wtedy przechodzisz do kolejnego etapu, który jest trudniejszy. Mechanikę Asteroids wykorzystuje także gra Clash N Slash. Jest ona jednak nieco bardziej skomplikowana. Wrogów jest więcej i są oni dużo bardziej różnorodni. Masz też do dyspozycji szerszy arsenał broni, które możesz rozbudowywać i ulepszać w trakcie rozgrywki.

Jeśli interesują Cię gry związane z asteroidami i Księżycem oraz takie, których akcja dzieje się na orbicie okołoziemskiej, zapraszamy na naszą stronę. Wśród niemal 20 tytułów w tej kategorii na pewno znajdziesz coś godnego uwagi. Nie zwlekaj! Dołącz do obrońców naszej planety i zacznij toczyć zażarte walki w kosmosie. Do zobaczenia na orbicie!