Lekarskie

 • Ella: Operacja biodra
  Graj
  Ella: Operacja biodra
  Zagrano 47695 razy

  Och nie! Ella uszkodziła sobie biodro i teraz musi je zoperować! Możesz do niej dołączyć w sali operacyjnej w tym medycznym symulatorze? Prawdopodobnie trzeba będzie zoperować dwa biodra.

 • Operate Now Hospital Surgeon
  Graj
  Operate Now Hospital Surgeon
  Zagrano 72843 razy

  Nie pora robić sobie przerwę na kawę, doktorze! W szpitalu jest pięcioro pacjentów, którzy potrzebują twojej pomocy! Nie martw się, twoja pielęgniarka czeka, by pomóc ci w operacjach. W szpitalu z serii popularnych gier o operacjach Operate Now jak zwykle panuje duży ruch. Zakładaj fartuch i szybko bierz się do pracy!

 • Baby Hazel Goes Sick
  Graj
  Baby Hazel Goes Sick
  Zagrano 408101 razy

 • Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Graj
  Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Zagrano 51902 razy

  Księżniczka Lodu ciągle zapomina o szczotkowaniu i nitkowaniu zębów. Niestety z tego powodu ma kilka ubytków, którymi będzie musiała zająć się w tym symulatorze medycznym. Czeka na Ciebie w gabinecie stomatologicznym i ma nadzieję, że poradzisz sobie z każdą dziurą.

 • Dotted Girl: Back Treatment
  Graj
  Dotted Girl: Back Treatment
  Zagrano 25307 razy

  Nastoletniej superbohaterce trudno znaleźć czas na zabiegi kosmetyczne, kiedy na głowie ma ratowanie miasta przed bandytami i pracę domową! Na szczęście ta bohaterka ma kilka godzin dla siebie w Dotted Girl: Back Treatment.

  Plecy tej słynnej Paryżanki aż się proszą o trochę troski w tej dziewczęcej grze. Pomożesz jej pozbyć się nieeleganckich włosków i pryszczy? 

  Szukasz podobnych gier o zabiegach kosmetycznych? Wypróbuj Baby Hazel: Spa Treatment albo Vincy Lip Care.

  Sterowanie 

  • PORUSZAJ KURSOREM - by wybrać przedmiot.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by go użyć. 

   

 • Przyszłe mamusie: Badanie
  Graj
  Przyszłe mamusie: Badanie
  Zagrano 83133 razy

  Ta mamusia i jej najlepsza przyjaciółka, która, jak się okazuje, jest też słynną superbohaterką, już niebawem będą mieć dzieci! Możesz dopilnować, czy czują się dobrze, w tym medycznym symulatorze? Właśnie dotarły do gabinetu lekarskiego na szybką kontrolę.

 • Doktor leczący dłonie
  Graj
  Doktor leczący dłonie
  Zagrano 72920 razy

  Każda z pacjentek w tym medycznym symulatorze online cierpi na poważne problemy z dłońmi. Czy możesz im pomóc? Będą im potrzebne różne maści, a może nawet manikiur!

 • Ellie: dermatolog
  Graj
  Ellie: dermatolog
  Zagrano 84525 razy

  Stwierdzenie, że Ellie miała naprawdę zły dzień byłoby dużym niedomówieniem! Jest totalnie skonana! Czy pomożesz jej wyleczyć rany na twarzy w tej internetowej grze medycznej?

 • Opieka nad szczeniaczkiem
  Graj
  Opieka nad szczeniaczkiem
  Zagrano 32049 razy

  Te trzy szczeniaczki nie mają dzisiaj udanego dnia. Wszystkie zostały nieźle poturbowane, ale teraz na szczęście są już u weterynarza. Czy możesz pomóc im opatrzyć rany, wyczesać je i wykąpać w tej grze w opiekę? Jak już będzie po wszystkim, wybierz dla nich prześliczne ubranka!

 • Anna: Operacja skoliozy
  Graj
  Anna: Operacja skoliozy
  Zagrano 30173 razy

  Anna już od dłuższego czasu ma poważny problem z kręgosłupem. W końcu zdecydowała się wyleczyć go w tej medycznej grze symulacyjnej. Czy możesz wykonać jej operację, aby poczuła się lepiej?

 • Ellie: Ratowanie życia
  Graj
  Ellie: Ratowanie życia
  Zagrano 36446 razy

  Stan Ellie w szpitalu jest bardzo krytyczny i trzeba się nią zająć natychmiast! Teraz właśnie jest na pogotowiu. Możesz pomóc lekarzowi szybko przywrócić ją do życia w tym medycznym symulatorze?

 • Śpiąca księżniczka: Ratowanie życia
  Graj
  Śpiąca księżniczka: Ratowanie życia
  Zagrano 9164 razy

  Och nie! Ta śpiąca księżniczka jest na pogotowiu! Możesz pomóc temu ratownikowi szybko ją wyleczyć, zanim będzie za późno, w tym medycznym symulatorze?

 • Księżniczka Goldie u dermatologa
  Graj
  Księżniczka Goldie u dermatologa
  Zagrano 176565 razy

  Ojej! Na twarzy tej biednej księżniczki pojawiło się pełno krostek. Trzeba szybko zabrać ją do dermatologa! Możesz pomóc przekłuć krostki i wyleczyć pozostałe wypryski Goldie w tej grze dla dziewczyn?

 • Ellie: Laryngolog
  Graj
  Ellie: Laryngolog
  Zagrano 31999 razy

  Rany! Co się stało z językiem Ellie? Zabierz ją szybko do gabinetu lekarskiego w tym medycznym symulatorze. Dołączysz do niej podczas badania i dowiesz się, jak można pozbyć się jej dziwnej dolegliwości?

 • Dentysta pan Ząbek
  Graj
  Dentysta pan Ząbek
  Zagrano 110365 razy

  Pacjenci mają ogromny problem ze swoimi zębami. Możesz pomóc im odzyskać idealny uśmiech w tym medycznym symulatorze?

 • Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Graj
  Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Zagrano 310345 razy

  Ostatnio ta dziewczyna niezbyt dbała o swoje zęby. Jadła tony niezdrowych rzeczy, a nawet zębami otwierała butelki! Teraz wymaga poważnej pomocy stomatologicznej. Czy pomożesz wyleczyć jej zęby w tej medycznej grze symulacyjnej?

 • Królowa Lodu: Bliźniaki
  Graj
  Królowa Lodu: Bliźniaki
  Zagrano 26742 razy

  Ta Królowa Lodu za chwilę urodzi nie jedno, ale dwoje dzieci, w tej grze online dla dziewczyn! Możesz upewnić się, że jest odprężona i jest jej wygodnie, zanim do zamku przyjedzie karetka? Będzie także potrzebować pomocy z zapakowaniem wszystkich rzeczy, które chce zabrać do szpitala.

 • Lodowa księżniczka: Pobyt w szpitalu
  Graj
  Lodowa księżniczka: Pobyt w szpitalu
  Zagrano 33182 razy

  Jazda na reniferze wydawała się fajnym pomysłem, dopóki zwierzę nie przewróciło się, a ta lodowa księżniczka nie wpadła na krzew najeżony kolcami. Możesz pomóc wyleczyć jej obrażenia w tej uroczej grze symulacyjnej z motywem medycznym?

 • Operate Now: Brain Surgery
  Graj
  Operate Now: Brain Surgery
  Zagrano 585137 razy

  Ta operacja to kwestia życia i śmierci: czy masz ręce chirurga i wyleczysz tego pacjenta?

 • Ellie: Narodziny bliźniaków
  Graj
  Ellie: Narodziny bliźniaków
  Zagrano 5792 razy

  Ellie zaraz urodzi bliźniaki w tym realistycznym symulatorze medycznym! Możesz pomóc jej dopilnować, że wszystko pójdzie według planu? Trzeba ją uspokoić, gdy czeka na karetkę, która zabierze ją do szpitala.

 • Miruna's Adventure: Vet
  Graj
  Miruna's Adventure: Vet
  Zagrano 7476 razy

  Miruna chciałaby zostać weterynarzem. Jej marzenie może się spełnić wcześniej, niż się spodziewała, w Miruna's Adventure: Vet

  Jej kotek zrobił sobie krzywdę, ganiając myszy po ogródku. Pomóż Mirunie opatrzyć jej kociego towarzysza. Będzie musiała wyciągnąć drzazgi, obandażować zadrapania i nie tylko w tej uroczej grze o kotkach.

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by wybrać przyrząd medyczny lub inny przedmiot. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by go użyć. 

  Nurse Kitten Chan Dress-Up i Tom and Jerry: Mouse Maze to dwie kolejne gry online, które mogą ci się spodobać. 

  O twórcach

  Ta gra to tytuł od IDEA Studios.

 • Opieka nad ślicznym kotkiem
  Graj
  Opieka nad ślicznym kotkiem
  Zagrano 24357 razy

  Którym z trzech przeuroczych kociaków chcesz się najpierw zaopiekować? Każdego trzeba wykąpać, ostrzyc i sprawdzić stan zdrowia. Jak już będzie po wszystkim, wybierz dla nich śliczne ubranka w tej grze online.

 • Mamusia: Badanie lekarskie
  Graj
  Mamusia: Badanie lekarskie
  Zagrano 22334 razy

  Ta mama niebawem urodzi dziecko. Możesz dopilnować, aby wszystko poszło zgodnie z planem w tym medycznym symulatorze online? Bohaterka właśnie zjawiła się u lekarza na szybką kontrolę.

 • Kotka u prawdziwego dentysty
  Graj
  Kotka u prawdziwego dentysty
  Zagrano 57742 razy

  Tę kotkę strasznie boli ząb, dlatego wybrała się do dentysty w tej grze symulacyjnej online. Możesz obejrzeć ją i ustalić, w czym tkwi problem? Będzie Ci bardzo wdzięczna.

 • Superlalka: Problem z uchem
  Graj
  Superlalka: Problem z uchem
  Zagrano 20863 razy

  Nawet superbohaterki muszą czasem pójść do lekarza. Ta dziewczyna ma problem z uchem. Czy dołączysz do niej w gabinecie lekarskim, jak przechodzi badania, w tym symulatorze medycznym?

 • Pierwsza pomoc: Paznokcie
  Graj
  Pierwsza pomoc: Paznokcie
  Zagrano 216970 razy

  Każda ze stóp w tej medycznej grze jest w fatalnym stanie. Szybko na salę operacyjną i zrób wszystko, co w twojej mocy, doktorze! Dzięki tobie powinny szybko odzyskać swój wygląd.

 • Wróżka: Kontrola ciąży
  Graj
  Wróżka: Kontrola ciąży
  Zagrano 10404 razy

  Pora, aby ta wróżka udała się do lekarza, by sprawdzić, czy wszystko w porządku z jej dzieckiem. Możesz wykonać szybką kontrolę w tym magicznym symulatorze medycznym?

 • Mama na pogotowiu
  Graj
  Mama na pogotowiu
  Zagrano 16901 razy

  Ta biedna mama miała właśnie wypadek! A do tego wkrótce spodziewa się dziecka! Możesz upewnić się, czy wszystko jest z nią w porządku w tym symulatorze medycznym? Czeka na Ciebie na pogotowiu.

 • Narodziny bliźniaków
  Graj
  Narodziny bliźniaków
  Zagrano 12236 razy

  Ta zapracowana mama za chwilę urodzi bliźniaki. Czy możesz dopilnować, żeby wzięła ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy do szpitala? Naprawdę przyda jej się pomoc w tym medycznym symulatorze.

 • Uratuj ślicznego szczeniaka
  Graj
  Uratuj ślicznego szczeniaka
  Zagrano 21893 razy

  Ten biedny szczeniaczek wpadł do krzaka, gdy w parku gonił go większy pies. Zranił się i trzeba go zabrać do weterynarza. Możesz opatrzyć mu rany i pomóc mu wyzdrowieć w tym uroczym medycznym symulatorze?

 • Biedronka: Leczenie skóry
  Graj
  Biedronka: Leczenie skóry
  Zagrano 32923 razy

  Biedronka znalazła się w bardzo poważnych opałach! Jej twarz pokrywa całe mnóstwo dziwnych bąbli i guzów. Czy pomożesz jej poradzić sobie w tej niełatwej sytuacji w tym symulatorze medycznym? Chce się ich pozbyć jak najszybciej!

 • Operate Now: Pericardium Surgery
  Graj
  Operate Now: Pericardium Surgery
  Zagrano 72362 razy
  Get down to the OR, Doc! This young patient is experiencing chest pains and he needs your help...
 • Mała Lily: Choroba
  Graj
  Mała Lily: Choroba
  Zagrano 14866 razy

  Biedna Lily nie czuje się zbyt dobrze dzisiaj. Możesz pomóc jej w tej grze medycznej online? Trzeba zmierzyć jej temperaturę, przygotować przepyszny i pożywny obiad i wiele więcej.

 • Superlalka: Problem ze skórą
  Graj
  Superlalka: Problem ze skórą
  Zagrano 12409 razy

  Och, nie! Ta superbohaterka ma okropną wysypkę na twarzy! Czy pomożesz zbadać ją w tym symulatorze medycznym? Twoja pomoc bardzo się jej przyda!

 • Mała Hania: Szczepienie noworodka
  Graj
  Mała Hania: Szczepienie noworodka
  Zagrano 63609 razy

  Pomóż małej Hani obudzić małego Matta na szczepienie tak, aby go nie zdenerwować. Zrób to delikatnie!

 • Biedronka: Odpoczynek w domu
  Graj
  Biedronka: Odpoczynek w domu
  Zagrano 17332 razy

  Ostatnia misja Biedronki była z pewnością bardzo niebezpieczna. Pokonała ona mnóstwo złowieszczych drani, którzy nieźle ją poturbowali. Pomożesz jej wyleczyć rany w tym medycznym symulatorze? Chce odpocząć w zaciszu własnego domu.