Lekarskie

 • Operate Now Hospital Surgeon
  Graj
  Operate Now Hospital Surgeon
  Zagrano 84827 razy

  Nie pora robić sobie przerwę na kawę, doktorze! W szpitalu jest pięcioro pacjentów, którzy potrzebują twojej pomocy! Nie martw się, twoja pielęgniarka czeka, by pomóc ci w operacjach. W szpitalu z serii popularnych gier o operacjach Operate Now jak zwykle panuje duży ruch. Zakładaj fartuch i szybko bierz się do pracy!

 • Doktor leczący dłonie
  Graj
  Doktor leczący dłonie
  Zagrano 84920 razy

  Każda z pacjentek w tym medycznym symulatorze online cierpi na poważne problemy z dłońmi. Czy możesz im pomóc? Będą im potrzebne różne maści, a może nawet manikiur!

 • Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Graj
  Ekstremalny przypadek dentystyczny
  Zagrano 346805 razy

  Ostatnio ta dziewczyna niezbyt dbała o swoje zęby. Jadła tony niezdrowych rzeczy, a nawet zębami otwierała butelki! Teraz wymaga poważnej pomocy stomatologicznej. Czy pomożesz wyleczyć jej zęby w tej medycznej grze symulacyjnej?

 • Ella: Operacja biodra
  Graj
  Ella: Operacja biodra
  Zagrano 85376 razy

  Och nie! Ella uszkodziła sobie biodro i teraz musi je zoperować! Możesz do niej dołączyć w sali operacyjnej w tym medycznym symulatorze? Prawdopodobnie trzeba będzie zoperować dwa biodra.

 • Królowa Lodu: Bliźniaki
  Graj
  Królowa Lodu: Bliźniaki
  Zagrano 31908 razy

  Ta Królowa Lodu za chwilę urodzi nie jedno, ale dwoje dzieci, w tej grze online dla dziewczyn! Możesz upewnić się, że jest odprężona i jest jej wygodnie, zanim do zamku przyjedzie karetka? Będzie także potrzebować pomocy z zapakowaniem wszystkich rzeczy, które chce zabrać do szpitala.

 • Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Graj
  Księżniczka Lodu: U prawdziwego dentysty
  Zagrano 68527 razy

  Księżniczka Lodu ciągle zapomina o szczotkowaniu i nitkowaniu zębów. Niestety z tego powodu ma kilka ubytków, którymi będzie musiała zająć się w tym symulatorze medycznym. Czeka na Ciebie w gabinecie stomatologicznym i ma nadzieję, że poradzisz sobie z każdą dziurą.

 • Mała Hania: Złamana ręka
  Graj
  Mała Hania: Złamana ręka
  Zagrano 45776 razy

  Hanię trochę poniosło przy jej projekcie plastycznym i złamała sobie rękę. Trzeba iść z tym do lekarza...

 • Ellie: Laryngolog
  Graj
  Ellie: Laryngolog
  Zagrano 38508 razy

  Rany! Co się stało z językiem Ellie? Zabierz ją szybko do gabinetu lekarskiego w tym medycznym symulatorze. Dołączysz do niej podczas badania i dowiesz się, jak można pozbyć się jej dziwnej dolegliwości?

 • Mama na pogotowiu
  Graj
  Mama na pogotowiu
  Zagrano 21408 razy

  Ta biedna mama miała właśnie wypadek! A do tego wkrótce spodziewa się dziecka! Możesz upewnić się, czy wszystko jest z nią w porządku w tym symulatorze medycznym? Czeka na Ciebie na pogotowiu.

 • Dotted Girl: Back Treatment
  Graj
  Dotted Girl: Back Treatment
  Zagrano 34689 razy

  Nastoletniej superbohaterce trudno znaleźć czas na zabiegi kosmetyczne, kiedy na głowie ma ratowanie miasta przed bandytami i pracę domową! Na szczęście ta bohaterka ma kilka godzin dla siebie w Dotted Girl: Back Treatment.

  Plecy tej słynnej Paryżanki aż się proszą o trochę troski w tej dziewczęcej grze. Pomożesz jej pozbyć się nieeleganckich włosków i pryszczy? 

  Szukasz podobnych gier o zabiegach kosmetycznych? Wypróbuj Baby Hazel: Spa Treatment albo Vincy Lip Care.

  Sterowanie 

  • PORUSZAJ KURSOREM - by wybrać przedmiot.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by go użyć. 

   

 • Przyszłe mamusie: Badanie
  Graj
  Przyszłe mamusie: Badanie
  Zagrano 121741 razy

  Ta mamusia i jej najlepsza przyjaciółka, która, jak się okazuje, jest też słynną superbohaterką, już niebawem będą mieć dzieci! Możesz dopilnować, czy czują się dobrze, w tym medycznym symulatorze? Właśnie dotarły do gabinetu lekarskiego na szybką kontrolę.

 • Śpiąca księżniczka: Ratowanie życia
  Graj
  Śpiąca księżniczka: Ratowanie życia
  Zagrano 13116 razy

  Och nie! Ta śpiąca księżniczka jest na pogotowiu! Możesz pomóc temu ratownikowi szybko ją wyleczyć, zanim będzie za późno, w tym medycznym symulatorze?

 • Ellie: dermatolog
  Graj
  Ellie: dermatolog
  Zagrano 92801 razy

  Stwierdzenie, że Ellie miała naprawdę zły dzień byłoby dużym niedomówieniem! Jest totalnie skonana! Czy pomożesz jej wyleczyć rany na twarzy w tej internetowej grze medycznej?

 • Baby Hazel Goes Sick
  Graj
  Baby Hazel Goes Sick
  Zagrano 443388 razy

 • Opieka nad szczeniaczkiem
  Graj
  Opieka nad szczeniaczkiem
  Zagrano 39283 razy

  Te trzy szczeniaczki nie mają dzisiaj udanego dnia. Wszystkie zostały nieźle poturbowane, ale teraz na szczęście są już u weterynarza. Czy możesz pomóc im opatrzyć rany, wyczesać je i wykąpać w tej grze w opiekę? Jak już będzie po wszystkim, wybierz dla nich prześliczne ubranka!

 • Salon tatuaży
  Graj
  Salon tatuaży
  Zagrano 14030 razy

  Przed tobą mnóstwo pracy w tym salonie tatuaży. Czy pomożesz pracownikom zadbać o kolejnych klientów w tej grze symulacyjnej online? Możesz pomóc im wybrać wzór i o wiele więcej.

 • Mamusia: Badanie lekarskie
  Graj
  Mamusia: Badanie lekarskie
  Zagrano 24491 razy

  Ta mama niebawem urodzi dziecko. Możesz dopilnować, aby wszystko poszło zgodnie z planem w tym medycznym symulatorze online? Bohaterka właśnie zjawiła się u lekarza na szybką kontrolę.

 • Narodziny bliźniaków
  Graj
  Narodziny bliźniaków
  Zagrano 14922 razy

  Ta zapracowana mama za chwilę urodzi bliźniaki. Czy możesz dopilnować, żeby wzięła ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy do szpitala? Naprawdę przyda jej się pomoc w tym medycznym symulatorze.

 • Ice Queen: Home Recovery
  Graj
  Ice Queen: Home Recovery
  Zagrano 9977 razy

  O nie! Ta młoda arystokratka miała wypadek. Pomożesz jej dojść do siebie w grze Ice Queen: Home Recovery

  Złamała nogę i nadgarstek, nabiła też sobie parę guzów. Odpoczynek w domu i Twoja pomoc na pewno pomogą jej stanąć na nogi w tej królewskiej grze. Możesz zmieniać bandaże, upewnić się, że jest jej wygodnie albo nawet przeprowadzić szybką metamorfozę. 

  Szukasz więcej gier polegających na  opiece? Jeśli tak, wypróbuj Ice Princess: Real Dentist Experience i Ellie: Hospital Resurrection

  Sterowanie 

  • Użyj MYSZY, by wybrać przedmioty dla królowej lodu. 
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by ich użyć.
 • Baby Hazel Stomach Care
  Graj
  Baby Hazel Stomach Care
  Zagrano 77562 razy

  Małą Hanię boli brzuszek! Przydałby się jej teraz przyjaciel…

 • Biedronka: Odpoczynek w domu
  Graj
  Biedronka: Odpoczynek w domu
  Zagrano 22102 razy

  Ostatnia misja Biedronki była z pewnością bardzo niebezpieczna. Pokonała ona mnóstwo złowieszczych drani, którzy nieźle ją poturbowali. Pomożesz jej wyleczyć rany w tym medycznym symulatorze? Chce odpocząć w zaciszu własnego domu.

 • Mała Hania: Szczepienie noworodka
  Graj
  Mała Hania: Szczepienie noworodka
  Zagrano 69643 razy

  Pomóż małej Hani obudzić małego Matta na szczepienie tak, aby go nie zdenerwować. Zrób to delikatnie!

 • Anna: Operacja skoliozy
  Graj
  Anna: Operacja skoliozy
  Zagrano 37130 razy

  Anna już od dłuższego czasu ma poważny problem z kręgosłupem. W końcu zdecydowała się wyleczyć go w tej medycznej grze symulacyjnej. Czy możesz wykonać jej operację, aby poczuła się lepiej?

 • Superlalka: Problem z uchem
  Graj
  Superlalka: Problem z uchem
  Zagrano 27515 razy

  Nawet superbohaterki muszą czasem pójść do lekarza. Ta dziewczyna ma problem z uchem. Czy dołączysz do niej w gabinecie lekarskim, jak przechodzi badania, w tym symulatorze medycznym?

 • Biedronka: Leczenie skóry
  Graj
  Biedronka: Leczenie skóry
  Zagrano 36089 razy

  Biedronka znalazła się w bardzo poważnych opałach! Jej twarz pokrywa całe mnóstwo dziwnych bąbli i guzów. Czy pomożesz jej poradzić sobie w tej niełatwej sytuacji w tym symulatorze medycznym? Chce się ich pozbyć jak najszybciej!

 • Operate Now: Pericardium Surgery
  Graj
  Operate Now: Pericardium Surgery
  Zagrano 78064 razy

  Get down to the OR, Doc! This young patient is experiencing chest pains and he needs your help...

 • Wróżka: Kontrola ciąży
  Graj
  Wróżka: Kontrola ciąży
  Zagrano 11804 razy

  Pora, aby ta wróżka udała się do lekarza, by sprawdzić, czy wszystko w porządku z jej dzieckiem. Możesz wykonać szybką kontrolę w tym magicznym symulatorze medycznym?

 • Księżniczka Goldie u dermatologa
  Graj
  Księżniczka Goldie u dermatologa
  Zagrano 183807 razy

  Ojej! Na twarzy tej biednej księżniczki pojawiło się pełno krostek. Trzeba szybko zabrać ją do dermatologa! Możesz pomóc przekłuć krostki i wyleczyć pozostałe wypryski Goldie w tej grze dla dziewczyn?

 • Ellie: Ratowanie życia
  Graj
  Ellie: Ratowanie życia
  Zagrano 41439 razy

  Stan Ellie w szpitalu jest bardzo krytyczny i trzeba się nią zająć natychmiast! Teraz właśnie jest na pogotowiu. Możesz pomóc lekarzowi szybko przywrócić ją do życia w tym medycznym symulatorze?

 • Dentysta pan Ząbek
  Graj
  Dentysta pan Ząbek
  Zagrano 114035 razy

  Pacjenci mają ogromny problem ze swoimi zębami. Możesz pomóc im odzyskać idealny uśmiech w tym medycznym symulatorze?

 • Labrador w salonie
  Graj
  Labrador w salonie
  Zagrano 62400 razy

  Ten uroczy szczeniak rasy labrador kiepsko się czuje w tej grze online w opiekowanie się. Zabierz go do dentysty i dopilnuj, by punktualnie poszedł na wizytę u weterynarza. Potem możesz go wziąć do spa dla piesków, gdzie spędzi relaksujące popołudnie.

 • Funny Nose Surgery
  Graj
  Funny Nose Surgery
  Zagrano 15346 razy

  Czasem trzeba wścibiać nos w nieswoje sprawy – na przykład w pełnej ludzi klinice. Pomóż następnej pacjentce w Funny Nose Surgery

  Dziewczyna czeka na Ciebie w Twoim gabinecie w tym komicznym symulatorze. Od pewnego czasu coś doskwiera jej w nosie. Co to może być? Przeprowadź szybkie badanie, aby się tego dowiedzieć. 

  Możesz też podszkolić się w wirtualnej medycynie w Ella: Hips Surgery i Extreme Dental Emergency. To dwie kolejne rewelacyjne gry o operacjach

  Sterowanie

  • UŻYJ KURSORA, by wybrać przyrząd medyczny.
  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by go użyć.
 • Operate Now: Eardrum Surgery
  Graj
  Operate Now: Eardrum Surgery
  Zagrano 279906 razy

  W porządku, doktorze. Zabierzmy pacjenta na salę operacyjną.

 • Opieka nad ślicznym kotkiem
  Graj
  Opieka nad ślicznym kotkiem
  Zagrano 30647 razy

  Którym z trzech przeuroczych kociaków chcesz się najpierw zaopiekować? Każdego trzeba wykąpać, ostrzyc i sprawdzić stan zdrowia. Jak już będzie po wszystkim, wybierz dla nich śliczne ubranka w tej grze online.

 • Biedronka: Leczenie gardła
  Graj
  Biedronka: Leczenie gardła
  Zagrano 17200 razy

  Ta superbohaterka ma bardzo obolałe gardło! Czeka w paryskiej klinice, aż ją przebadasz. Czy możesz sprawdzić, co jej dolega, w tym symulatorze medycznym? Zależy jej, by szybko wrócić do walki z różnymi superbandytami w stolicy Francji i nie ma czasu na chorowanie!

 • Zabawa w dentystę
  Graj
  Zabawa w dentystę
  Zagrano 26395 razy

  Praca wirtualnego dentysty jeszcze nigdy nie była tak świetną rozrywką! Czy pomożesz zaopiekować się tą młodą pacjentką? Ma mnóstwo ubytków. Po tym, jak wyleczysz jej zęby i założysz na nie aparat, możesz udekorować je naklejkami i fantazyjnymi kolorami w tej sympatycznej grze medycznej.