Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Ogień i Woda 5: Żywioły

Oto kolejna emocjonująca przygoda – Ogień i Woda 5: Żywioły!

Wyprawa do starożytnej świątyni, w której znajdują się drogocenne klejnoty i groźne pułapki? To dzień jak co dzień dla Ognia i Wody, dwójki dynamicznych bohaterów, którzy korzystają ze swoich niesamowitych mocy, szukając na całym świecie bezcennych kamieni. Zabierz się z nimi w kolejną, piątą podróż w ramach popularnej serii gier o Ogniu i Wodzie.

Tylko nie zapomnij, że Ogień pójdzie z dymem, jeśli zmoczy choćby paluszek, a Woda aż się cała zagotuje, jak dotknie czegoś gorącego. Muszą jednak ze sobą współpracować przy przesuwaniu skrzyń, przełączaniu włączników czy skakaniu przez jamy wypełnione trującą mazią. Myślisz, że nie dasz sobie rady bez pomocy? Śmiało, nie krępuj się i zaproś do gry przyjaciela – wszak to genialna gra dla dwóch osób.

Jak grać w Ogień i Woda 5: Żywioły?

Ogień i Woda 5: Żywioły to gra akcji i współpracy. Dołącz do dwójki bohaterów eksplorujących pełną diamentów świątynię i używających swoich mocy w celu rozwiązywania łamigłówek i unikania rozmaitych pułapek.

Sterowanie

  • Używaj STRZAŁEK, aby poruszać się Ogniem.
  • Klawiszami A, W, S i D poruszaj Wodą.

Podobne gry

Jeśli podobają Ci się przygodówki, to wypróbuj następujące propozycje!

  1. Ogień i Woda 2: Świątynia Światła
  2. Ogień i Woda 3: Świątynia Lodu
  3. Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia
  4. Bob the Robber: Thief Game

Czy mogę zagrać w grę Ogień i Woda 5: Żywioły na telefonie?

Tak! Ogień i Woda 5: Żywioły można znaleźć na Google Play.

Kto stworzył grę Ogień i Woda 5: Żywioły?

Grę Ogień i Woda 5: Żywioły stworzyło studio Oslo Albet we współpracy z Agame.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!