Gry W Piłkę

 • Agar.io
  Graj
  Agar.io
  Zagrano 927744 razy
 • Piłkarskie legendy 2016
  Graj
  Piłkarskie legendy 2016
  Zagrano 544295 razy

  Tylko mistrz Piłkarskich legend 2016 wie, jak najlepiej grać w piłkę nożną! Wykorzystaj swoje niesamowite umiejętności piłkarskie w tej wspaniałej grze sportowej!

 • Billards
  Graj
  Billards
  Zagrano 494650 razy

  Wybierz opcję 8-ball lub Straight pool, wbij swoje bile do łuz i wygraj grę!

 • Puppet Football League Spain
  Graj
  Puppet Football League Spain
  Zagrano 322973 razy

  Ta szalona gra w piłkę nożną na pewno Ci się spodoba. Dołącz do ludzików na boisku przed kolejną rozgrywką. Czy zaprowadzisz ich na pierwsze miejsce w ich lidze?

 • Honey Trouble
  Graj
  Honey Trouble
  Zagrano 186992 razy

  Twórz kombinacje 3 lub więcej kul by zdobyć dzbanek miodu.

 • Helix Jump 2
  Graj
  Helix Jump 2
  Zagrano 181927 razy

  Jak długo potrafisz utrzymać piłkę z tuszem w ruchu w tej kontynuacji intensywnej gry logicznej? Obracaj wieżą, jednocześnie próbując omijać niebezpieczne, czerwone platformy.

 • Mistrz przewrotek
  Graj
  Mistrz przewrotek
  Zagrano 156426 razy

  Czy umiesz robić piłkarskie przewrotki? Sprawdź swoje umiejętności piłkarskie i akrobatyczne, aby strzelić pięknego gola!

 • Isoball 3
  Graj
  Isoball 3
  Zagrano 114170 razy

  Wypróbuj tę wyjątkową i bardzo interesującą grę logiczną na telefon, Isoball 3. Prowadzenie tej piłki to prawdziwe wyzwanie!

 • Billiards
  Graj
  Billiards
  Zagrano 113421 razy
 • Super Soccer Noggins PvP
  Graj
  Super Soccer Noggins PvP
  Zagrano 99927 razy

  Największe gwiazdy piłkarskie świata spotykają się na niezwykłych zawodach. Może dołączysz do nich w tej dziwacznej i dzikiej grze sportowej? Przekonaj się, czy uda Ci się doprowadzić Twoją reprezentację narodową do zwycięstwa!

 • Magical Kicks
  Graj
  Magical Kicks
  Zagrano 96489 razy

  Para magicznych stóp to za mało, by przewidzieć, gdzie poleci piłka...

 • England Soccer League
  Graj
  England Soccer League
  Zagrano 94286 razy

  Nadszedł czas na nową kolejkę pierwszej ligi. Co to oznacza? Więcej piłki nożnej, więcej zabawy, więcej sportu i więcej kibicowania! Pokieruj jedną z drużyn angielskich i spróbuj wygrać jak najwięcej meczy!

 • Bongo Balls
  Graj
  Bongo Balls
  Zagrano 91742 razy

  Celuj i strzelaj kulami w inne poruszające się kule by tworzyć grupy co najmniej 3 identycznych kul.

 • Bola Game
  Graj
  Bola Game
  Zagrano 91519 razy

  Wybierz drużynę, kolory i zdobądź sławę!

 • Marine Balls
  Graj
  Marine Balls
  Zagrano 87322 razy

  Usuń kule, zanim dotrą do batyskafu kapitana Misia!

 • Bouncing Ball
  Graj
  Bouncing Ball
  Zagrano 81501 razy

  Odkryj zasoby prawdziwej skaczącej energii i usuń kulki!

 • Strike Zone
  Graj
  Strike Zone
  Zagrano 81417 razy

  Czy zdołasz zbić wszystkie kręgle za jednym razem? Najbardziej realistyczny symulator bowlingu w sieci!

 • Bilard dla zawodowców
  Graj
  Bilard dla zawodowców
  Zagrano 78236 razy

  Czy poradzisz sobie z wyzwaniami czekającymi na ciebie w tej darmowej grze w bilard? Zobacz, czy wbijesz wszystkie czerwone bile we właściwe miejsca, nie popełniając zbyt wielu błędów.

 • The Poppit Stress Buster
  Graj
  The Poppit Stress Buster
  Zagrano 77612 razy

  Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru!

 • Kule ognia
  Graj
  Kule ognia
  Zagrano 67138 razy

  Te wirujące wieże same się nie zniszczą! Wskakuj za stery tego czołgu i wypruj całą serię kul w tej trójwymiarowej grze akcji. Musisz tylko podczas strzelania uważać, by nie trafić w ruchome bariery.

 • Billiard Blitz Challenge
  Graj
  Billiard Blitz Challenge
  Zagrano 57946 razy

  Can you pull off each one of the trick shots and other smooth moves you’ll need to beat all of the challenging levels in this billiards game? Do your best to get the balls into the correct pockets as fast as you can.

 • Bloons
  Graj
  Bloons
  Zagrano 53023 razy

  Przekłuj jak najwięcej balonów używając rzutek dostępnych na każdym poziomie.

 • Rzuty karne 3D
  Graj
  Rzuty karne 3D
  Zagrano 51734 razy

  W tej intensywnej grze w piłkę nożną zmierzysz się z bramkarzem. Ile goli uda Ci się strzelić? Twoja drużyna wierzy, że wykorzystasz szansę na strzelenie rzutu karnego. Powodzenia na murawie!

 • Bubbles!
  Graj
  Bubbles!
  Zagrano 47728 razy

  Strzelaj w kulki o tym samym kolorze co pocisk dotąd, aż ekran pozostanie pusty!

 • Street Football Online 3D
  Graj
  Street Football Online 3D
  Zagrano 44523 razy

  Jaki kraj będziesz reprezentować w tej pełnej emocji grze sportowej? Przenieś się ze sztucznej murawy na czadowe miejskie boisko do futbolu amerykańskiego. Masz do wyboru albo wzięcie udziału w turnieju, albo szybkiej pojedynczej rozgrywce, gdzie zmierzysz się z wirtualnymi graczami z całego świata.

 • Sola Rola
  Graj
  Sola Rola
  Zagrano 43068 razy

  Obracaj planszę tak, by kulki trafiły do celu.

 • Super Soccer Noggins
  Graj
  Super Soccer Noggins
  Zagrano 42482 razy

  Spróbujesz poprowadzić swoją ulubioną reprezentację narodową na sam szczyt tego dziwnego i zwariowanego turnieju? Na pewno będzie trzeba konkretnie ruszać makówką, aby wygrać w tej wciągającej grze w piłkę nożną.

 • Screwball
  Graj
  Screwball
  Zagrano 41996 razy

  Układaj kolorowe kule tak, by utworzyć grupy 3 identycznych obok siebie.

 • Puppet Soccer Zoo
  Graj
  Puppet Soccer Zoo
  Zagrano 39379 razy

  O rety! Lwy, tygrysy i niedźwiedzie! Te maskotki są gotowe rozegrać mecz, aby zdobyć pełno goli. Która z nich wygra? Wszystko zależy d Twoich umiejętności gry w piłkę nożną w tej uroczej grze sportowej.

 • Demoman
  Graj
  Demoman
  Zagrano 36060 razy

  Zniszcz wszystkie okoliczne budynki używając swojej demolującej kuli!

 • Zball
  Graj
  Zball
  Zagrano 34604 razy

  Utrzymaj piłkę na ścianie i zrób tyle zygzaków, ile dasz radę! Stuknij ekran, aby zmienić kierunek piłki. Staraj się nie spaść z krawędzi! Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Ball Chimes
  Graj
  Ball Chimes
  Zagrano 30712 razy

  Niszczenie bąbelków daje jeszcze więcej radości, kiedy bąbelki są kolorowe.

 • Love Balls
  Graj
  Love Balls
  Zagrano 29615 razy

  Ta oparta na zasadach fizyki gra akcji po prostu nie może się nie spodobać! Dwie magiczne piłki są w sobie zakochane. Wykorzystaj swoje umiejętności rysowania do tworzenia linii i ramp, które pomogą im się połączyć.

 • Euro Penalty 2016
  Graj
  Euro Penalty 2016
  Zagrano 29435 razy

  Strzelaj niesamowite gole w tej pełnej akcji grze sportowej, Euro Penalty 2016! Opanuj piłkarskie umiejętności i zostań mistrzem rzutów karnych!

 • Klasyczne kręgle
  Graj
  Klasyczne kręgle
  Zagrano 28620 razy

  Czy dasz radę kilka razy strącić wszystkie kręgle w dwóch rzutach? A może potrafisz to zrobić w jednym rzucie? Wirtualna kręgielnia czeka na ciebie! Sprawdź swoje umiejętności w tej niełatwej grze.

 • Spadające kulki online
  Graj
  Spadające kulki online
  Zagrano 28108 razy

  Te ponumerowane figury wolno ale stopniowo unoszą się w górę ekranu. Co może je zatrzymać na miejscu? Cała masa spadających kulek. Zniszcz je jak najszybciej w tej przepełnionej akcją grze logicznej.

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie

Sport to zdrowie i wielkie emocje. A jakie sporty budzą największe emocje? Te, które kręcą się wokół piłki! Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, a także… bilard. Piłki są używane na całym świecie i dają ludziom radość od tysięcy lat. I nie tylko ludziom, bo zabawy z piłką uwielbiają też zwierzęta!

W grze Piłkarskie legendy 2016 możesz wcielać się w gwiazdy futbolu. Masz Złoty But Messiego? Dysponujesz techniką Neymara i szybkością Cristiano Ronaldo? To gra dla Ciebie! Możesz grać z komputerem lub z drugim graczem. Emocje gwarantowane! Jeśli lubisz ten rodzaj gier, sprawdź także Puppet Football, 1 On 1 Soccer i Puppet Soccer Champions.

Jeśli stronisz od zgiełku stadionów i blasku reflektorów, możesz rozerwać się w spokojnej atmosferze klubu bilardowego. W grze Billards możesz grać przeciwko komputerowi lub innemu graczowi, a także prowadzić rozgrywki drużynowe w trybie Ósemka lub Czternaście plus jeden. Obsługa jest banalnie prosta: kursor myszy wskazuje kierunek uderzenia, a czas przytrzymania przycisku odpowiada sile, z jaką uderzasz w bile. Czy zdołasz posłać je do łuz, zanim zrobi to przeciwnik?

Isoball to z kolei gra logiczna z piłką w roli głównej. Twoim zadaniem jest zbudowanie z dostępnych klocków toru, po którym piłka dotoczy się do otworu. Oczywiście liczba i rodzaj klocków są różne w zależności od poziomu. Nieco inny rodzaj rozgrywki proponuje gra Zball. Tutaj nie trzeba wytężać zwojów mózgowych, za to musisz wykazać się refleksem. Piłka porusza się (dosłownie — jest bezustannie w ruchu) po specjalnie przygotowanym karkołomnym torze, a Ty musisz zmieniać jej kierunek tak, aby nie uderzyła w przeszkodę ani nie spadła. Brzmi prosto, ale tak naprawdę wszystko odbywa się błyskawicznie, przez co gra jest nie lada wyzwaniem.

Jeśli szukasz ciekawych gier, w których używa się piłek, zaglądaj często na stronę Gry.pl. Możesz wybierać spośród ponad 160 gier tego typu. Nasze gry to świetna zabawa i wspaniałe emocje. Nie zwlekaj, dołącz do nas i rzuć się w pogoń za wirtualną piłką!