Gry Kolorowe klocki

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 833148 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • KOGAMA: Battle
  Graj
  KOGAMA: Battle
  Zagrano 23721 razy

  Kogama za chwilę połączy się z Twoimi ulubionymi grami od A10, w tej edycji serii gier polegających na budowaniu świata. Zmierz się z graczami, szukając cennych przedmiotów takich jak magiczne tabletki. Dzięki nim możesz skurczyć się i wchodzić do malutkich pokojów.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 121129 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • KOGAMA: War 4
  Graj
  KOGAMA: War 4
  Zagrano 58175 razy

  Gotowy do walki? W tej grze online możesz powrócić do świata Kogamy, by zmierzyć się z przeciwnikami za pomocą różnych rodzajów broni, które wpadną ci w ręce.

 • Mine Clone 4
  Graj
  Mine Clone 4
  Zagrano 91553 razy

  W tym symulatorze w budowanie świata możesz tworzyć i dostosować całe królestwo. Przemierzaj bujne łąki i malownicze stawy, dopasowując je poprzez przesuwanie różnych klocków.

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 94199 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • KOGAMA: Sky Land
  Graj
  KOGAMA: Sky Land
  Zagrano 35454 razy

  Odkryj niebiańskie królestwo w tej popularnej grze w budowanie światów. Przeskakuj przez ogromne przepaście i sprawdź, co kryje się w każdym zakamarku, wędrując razem z innymi graczami z całego świata.

 • Klocki
  Graj
  Klocki
  Zagrano 16875 razy

  Jak szybko zdołasz usunąć wszystkie kolorowe klocki z planszy? W tej zabawnej i skomplikowanej grze logicznej znajdziesz ich tu bez liku. Postaraj się połączyć je na podstawie kolorów, jednocześnie próbując pozbyć się ich wszystkich.

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 42775 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • TenTrix
  Graj
  TenTrix
  Zagrano 4482005 razy

  Jak daleko uda ci się zajść, zanim skończy ci się miejsce na planszy w tej najnowszej grze typu układanki? Dowiedz się i zagraj w TenTrix!

 • The Legend of El Dorado
  Graj
  The Legend of El Dorado
  Zagrano 98767 razy

  Dołącz do Doktora von Huttena i jego zespołu w czasie ekspedycji przez lasy deszczowe Ameryki Południowej w grze The Legend of El Dorado Deluxe. Mapa konkwistadorów pokaże ci drogę do świątyń słońca. Czy złoto z El Dorado naprawdę istnieje, czy to tylko mit? Użyj umiejętności i strategii i poszukaj złota w tej grze przygodowej!

 • Drewniane klocki
  Graj
  Drewniane klocki
  Zagrano 39430 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie drewniane klocki z siatki w tej skomplikowanej grze logicznej? Sprawdź, czy dasz radę umieścić je w idealnych miejscach, próbując zapełnić wszystkie linie.

 • Gold Strike
  Graj
  Gold Strike
  Zagrano 555793 razy

  Wydobywaj złoto w kopalni, lecz uważaj, aby nie utknąć!

 • Tetrolapse
  Graj
  Tetrolapse
  Zagrano 72093 razy

  Czy potrafisz znaleźć miejsca dla tych wszystkich wyjątkowych kształtów? Sprawdź, czy dasz radę połączyć je, aby znikły z ekranu, w tej wymagającej grze logicznej.

 • Drop Blocks
  Graj
  Drop Blocks
  Zagrano 283433 razy

  Usuwaj z planszy grupy trzech lub więcej takich samych klocków.

 • Płytki
  Graj
  Płytki
  Zagrano 136982 razy

  Przekonaj się, czy uda ci się zdobyć dobry wynik w tej trudnej grze w układanki. Dopasuj jak najszybciej płytki, a jeśli wpadniesz w tarapaty, kliknij symbol bomby i sprawdź, co się stanie!

 • EG Magiczne bloczki
  Graj
  EG Magiczne bloczki
  Zagrano 8290 razy

  Te magiczne bloczki zaczynają się piętrzyć! Czy uda Ci się je wyeliminować wciskając je w plansze w tej trudnej łamigłówce? Sprawdź, ilu z nich uda Ci się pozbyć zanim skończy się miejsce.

 • 2020 Blocks
  Graj
  2020 Blocks
  Zagrano 168697 razy

  Can you find some perfect spots for all of these bricks? Look for them on the board and see if you can make the bricks fit together in this challenging puzzle game.

 • Układanie klocków plus
  Graj
  Układanie klocków plus
  Zagrano 7449 razy

  Czy potrafisz zmieścić na planszy wszystkie figury w tej sympatycznej i wciągającej grze logicznej? Możesz tu wypróbować kilka różnych trybów gry. Dowiedz się, co się stanie, jak bomba zegarowa odliczy czas do zera w trybie prawdziwie bombowym!

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 9792 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • 1001 Arabian Nights 2
  Graj
  1001 Arabian Nights 2
  Zagrano 302422 razy

  Wejdź do magicznego arabskiego świata i pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...

 • Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Zagrano 206177 razy

  Wróć do starożytnego arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Tym razem z Sindbadem...

 • Klasyka 10x10
  Graj
  Klasyka 10x10
  Zagrano 81396 razy

  Sprawdź, czy dasz radę zdobyć wysoki wynik w tej niełatwej grze logicznej. Dla wszystkich figur musisz znaleźć odpowiednie miejsce i utworzyć z nich pełne rzędy, by zostały usunięte z planszy.

 • Kopalnia złota
  Graj
  Kopalnia złota
  Zagrano 90298 razy

  W tych kopalniach jest złoto! Kop ile sił i zbieraj rzadkie starożytne skarby w tej szybkiej grze zręcznościowej!

 • Bloki
  Graj
  Bloki
  Zagrano 15362 razy

  W głębi tej tajemniczej świątyni czai się ekscytująca łamigłówka! Jak długo potrafisz wymieszać i dopasować wszystkie magiczne kształty? W tej fascynującej grze logicznej możesz je usunąć z planszy na dwa sposoby. Stwórz wspaniałe strategie, próbując wysadzić wszystkie bloki z powietrze!

 • 10x10
  Graj
  10x10
  Zagrano 1375201 razy

 • Tetroid
  Graj
  Tetroid
  Zagrano 121096 razy

  Tetroid to niełatwa i zabawna łamigłówka dla graczy w każdym wieku. Musisz przeciągać i upuszczać elementy na planszy o wymiarach 10 x 10, by zapełnić pionowe oraz poziome rzędy i wyczyścić planszę. Gra kończy się, gdy nie możesz już umieścić na planszy żadnego elementu.

 • Back to Candyland Episode 3: Część 3
  Graj
  Back to Candyland Episode 3: Część 3
  Zagrano 222302 razy

  Postaw żagle i popłyń na tajemniczą wyspę w kolejnej odsłonie tej pełnej przygód gry logicznej.

 • 1010 Deluxe
  Graj
  1010 Deluxe
  Zagrano 271124 razy

  Zdobądź jak najlepszy wynik w tej wymagającej łamigłówce. Jak daleko zdołasz dotrzeć?

 • Układanka z sześciokątami
  Graj
  Układanka z sześciokątami
  Zagrano 3452 razy

  Jak długo uda Ci się układać te obiekty o dziwnych kształtach na planszy? Sprawdź, czy zdołasz je wysadzić nie zaprzestając układania najdłużej jak to możliwe w tej niełatwej łamigłówce.

 • Gem Legends
  Graj
  Gem Legends
  Zagrano 106014 razy

 • Back to Candyland: Episode 2
  Graj
  Back to Candyland: Episode 2
  Zagrano 135282 razy

  Po powrocie do krainy słodyczy będziesz mieć tylko jedno pytanie: dlaczego ją w ogóle opuściłeś?

 • Baśnie z 1001 nocy 4
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 4
  Zagrano 198589 razy

  Cofnij się w czasie do krainy pełnej zagadek i magii na kolejną rundę ekscytujących łamigłówek.

 • 1001 Arabian Nights 7
  Graj
  1001 Arabian Nights 7
  Zagrano 261611 razy

 • Bloxorz
  Graj
  Bloxorz
  Zagrano 13414 razy

  Doprowadź klocek do wyjścia i przejdź do następnego poziomu!

 • 11-11
  Graj
  11-11
  Zagrano 132018 razy

  Czy potrafisz odpowiednio ułożyć kolorowe figury tak, aby usunąć je z planszy? Sprawdź, czy dasz radę zbudować rzędy i kolumny z jedenastu elementów takiego samego rodzaju w tej niełatwej układance.

Pamiętasz Tetris? Przygotuj się na dużo więcej!

Lubisz gry logiczne i łamigłówki? Pamiętasz Tetris? Masz kolekcję klocków Lego? W takim razie koniecznie sprawdź kategorię Kolorowe klocki na naszej stronie. W tych grach chodzi zwykle o usuwanie klocków z planszy zgodnie z przyjętą strategią. Zasady są tu najczęściej proste, ale aby dojść do wprawy, potrzeba wielu godzin ćwiczeń. Część z tych gier to typowe łamigłówki, część polega na zbijaniu cegiełek, a w jeszcze innych chodzi o wydobywanie klocków lub budowanie z nich budowli. Spróbuj i zobacz, czy znajdziesz tu coś dla siebie!

W grze Kosmiczny Układacz kierujesz małym statkiem kosmicznym, który musi napełnić zbiornik klockami z energią, aby wykonać swoją misję. Będziesz zbierać klocki o jednym kolorze i wystrzeliwać je w kierunku rzędów klocków sunących z góry. Musisz zebrać wymaganą liczbę klocków z energią, zanim ściana klocków zmiażdży Twój statek. Czy wytrzymasz tę presję?

Gra Kopacz Diamentów łączy elementy logiczne ze strategicznymi. Twoim zadaniem jest zbieranie sąsiadujących identycznych kamieni w taki sposób, aby zdobyć jak najwięcej punktów i nie dopuścić do zablokowania szybu, który jest co jakiś czas automatycznie wydłużany. Gdy szyb się zapełni, gra dobiegnie końca.

TenTrix to z kolei daleki krewny klasycznego Tetris. Gra z pozoru bardzo przypomina pierwowzór, jednak po chwili rozgrywki okazuje się, że różnice są bardzo poważne. Musisz układać pojawiające się u dołu figury na planszy, tak aby pozostawić jak najmniej pustych miejsc. Gdy ułożysz cały rząd (w pionie lub w poziomie), figury z tego rzędu znikają, pozostawiając puste miejsce. Gra trwa do momentu, aż nie będzie już miejsca na położenie kolejnej figury. Tylko nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Stare przysłowie mówi, że trening czyni mistrza!

Klocki w postaci łamigłówek, to wymarzony sposób na trenowanie logicznego myślenia i budowania mini strategii. Skonstruuj rozrywkę do kwadratu i pobij wszystkie rekordy w układaniu. Możesz grać w każdym miejscu i każdej chwili. Na Gry.pl kolorowe klocki są dostępne online i zupełnie za darmo w ponad 270 wariantach. To się po prostu dobrze układa.