Gry Kolorowe klocki

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 939547 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • Klocki
  Graj
  Klocki
  Zagrano 30024 razy

  Jak szybko zdołasz usunąć wszystkie kolorowe klocki z planszy? W tej zabawnej i skomplikowanej grze logicznej znajdziesz ich tu bez liku. Postaraj się połączyć je na podstawie kolorów, jednocześnie próbując pozbyć się ich wszystkich.

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 147792 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Kogama: The Elevator
  Graj
  Kogama: The Elevator
  Zagrano 5529 razy

  Jakie emocje i przygody czekają na Ciebie za tymi drzwiami tajemniczej windy? Wejdź do środka i przekonaj się w tej edycji Kogamy – popularnej gry w budowanie świata w trybie piaskownicy. Użyj zaczarowanych klejnotów, próbując zebrać wszystkie gwiazdy.

 • Tetrolapse
  Graj
  Tetrolapse
  Zagrano 78621 razy

  Czy potrafisz znaleźć miejsca dla tych wszystkich wyjątkowych kształtów? Sprawdź, czy dasz radę połączyć je, aby znikły z ekranu, w tej wymagającej grze logicznej.

 • TenTrix
  Graj
  TenTrix
  Zagrano 4728834 razy

  Jak daleko uda ci się zajść, zanim skończy ci się miejsce na planszy w tej najnowszej grze typu układanki? Dowiedz się i zagraj w TenTrix!

 • Mine Clone 4
  Graj
  Mine Clone 4
  Zagrano 155129 razy

  W tym symulatorze w budowanie świata możesz tworzyć i dostosować całe królestwo. Przemierzaj bujne łąki i malownicze stawy, dopasowując je poprzez przesuwanie różnych klocków.

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 58969 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Kogama: Summer Swimming
  Graj
  Kogama: Summer Swimming
  Zagrano 4564 razy

  Jak szybko uda Ci się znaleźć wszystkie gwiazdy w tej wersji popularnej grze w budowanie świata Kogama? Pora wybrać się na basen. Przećwicz wirtualne umiejętności pływackie, jednocześnie próbując zlokalizować wszystkie baseny.

 • EG Magiczne bloczki
  Graj
  EG Magiczne bloczki
  Zagrano 14716 razy

  Te magiczne bloczki zaczynają się piętrzyć! Czy uda Ci się je wyeliminować wciskając je w plansze w tej trudnej łamigłówce? Sprawdź, ilu z nich uda Ci się pozbyć zanim skończy się miejsce.

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 113688 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 21709 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • Gold Rush: Treasure Hunt
  Graj
  Gold Rush: Treasure Hunt
  Zagrano 277658 razy

 • Płytki
  Graj
  Płytki
  Zagrano 148795 razy

  Przekonaj się, czy uda ci się zdobyć dobry wynik w tej trudnej grze w układanki. Dopasuj jak najszybciej płytki, a jeśli wpadniesz w tarapaty, kliknij symbol bomby i sprawdź, co się stanie!

 • Gold Strike
  Graj
  Gold Strike
  Zagrano 579290 razy

  Wydobywaj złoto w kopalni, lecz uważaj, aby nie utknąć!

 • KOGAMA: War 4
  Graj
  KOGAMA: War 4
  Zagrano 82485 razy

  Gotowy do walki? W tej grze online możesz powrócić do świata Kogamy, by zmierzyć się z przeciwnikami za pomocą różnych rodzajów broni, które wpadną ci w ręce.

 • Układanka z sześciokątami
  Graj
  Układanka z sześciokątami
  Zagrano 5091 razy

  Jak długo uda Ci się układać te obiekty o dziwnych kształtach na planszy? Sprawdź, czy zdołasz je wysadzić nie zaprzestając układania najdłużej jak to możliwe w tej niełatwej łamigłówce.

 • Drewniane klocki
  Graj
  Drewniane klocki
  Zagrano 51197 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie drewniane klocki z siatki w tej skomplikowanej grze logicznej? Sprawdź, czy dasz radę umieścić je w idealnych miejscach, próbując zapełnić wszystkie linie.

 • Back to Candyland Episode 3: Część 3
  Graj
  Back to Candyland Episode 3: Część 3
  Zagrano 227371 razy

  Postaw żagle i popłyń na tajemniczą wyspę w kolejnej odsłonie tej pełnej przygód gry logicznej.

 • Back to Candyland: Episode 2
  Graj
  Back to Candyland: Episode 2
  Zagrano 138579 razy

  Po powrocie do krainy słodyczy będziesz mieć tylko jedno pytanie: dlaczego ją w ogóle opuściłeś?

 • Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Zagrano 218224 razy

  Wróć do starożytnego arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Tym razem z Sindbadem...

 • 1001 Arabian Nights 7
  Graj
  1001 Arabian Nights 7
  Zagrano 275893 razy

 • Mistrz bloków
  Graj
  Mistrz bloków
  Zagrano 9971 razy

  Czy potrafisz zostać mistrzem bloków? Zapełnij siatkę wszystkimi kształtami tak długo, jak tylko potrafisz, w tej wciągającej grze logicznej. Ile bloków potrafisz zmieścić przed upływem czasu?

 • KOGAMA: Rainbow Parkour
  Graj
  KOGAMA: Rainbow Parkour
  Zagrano 18921 razy

  Czy uda ci się pokonać wszystkie przeszkody w tej wieloosobowej grze Kogama? Oto wyzwanie godne Minecrafta.

 • Cube Crash
  Graj
  Cube Crash
  Zagrano 266753 razy

  Klikaj na grupy trzech lub więcej identycznych klocków by usunąć je z planszy.

 • Drop Blocks
  Graj
  Drop Blocks
  Zagrano 307032 razy

  Usuwaj z planszy grupy trzech lub więcej takich samych klocków.

 • Magic Stones 2
  Graj
  Magic Stones 2
  Zagrano 36476 razy

  Czy masz magiczne zdolności? Zagraj w drugą część popularnej gry Magic Stones w dopasowywanie 3 elementów, aby się przekonać. Dotykaj kamieni w pasujących kolorach, aby osiągnąć cel każdego poziomu. Zdobywaj punkty doświadczenia za ukończenie poziomów i odblokowuj specjalne moce, aby bawić się magią!

 • Kogama: 2 Player Tron 1.9
  Graj
  Kogama: 2 Player Tron 1.9
  Zagrano 10222 razy

  W tym świecie podobnym do tego z filmu Tron możesz wziąć udział w ekscytującym turnieju. Dołącz do drużyny czerwonych lub zielonych w tej wersji Kogamy, popularnej gry w budowanie świata. Zlikwiduj przeciwników bronią laserową, próbując przejąć ich flagę. Czy zdołasz schwytać ich, zanim to samo spotka Twoją?

 • Gem Legends
  Graj
  Gem Legends
  Zagrano 108739 razy

 • 10x10
  Graj
  10x10
  Zagrano 1411609 razy

 • Bloki
  Graj
  Bloki
  Zagrano 17603 razy

  W głębi tej tajemniczej świątyni czai się ekscytująca łamigłówka! Jak długo potrafisz wymieszać i dopasować wszystkie magiczne kształty? W tej fascynującej grze logicznej możesz je usunąć z planszy na dwa sposoby. Stwórz wspaniałe strategie, próbując wysadzić wszystkie bloki z powietrze!

 • KOGAMA: Sky Land
  Graj
  KOGAMA: Sky Land
  Zagrano 46610 razy

  Odkryj niebiańskie królestwo w tej popularnej grze w budowanie światów. Przeskakuj przez ogromne przepaście i sprawdź, co kryje się w każdym zakamarku, wędrując razem z innymi graczami z całego świata.

 • Klasyka 10x10
  Graj
  Klasyka 10x10
  Zagrano 86909 razy

  Sprawdź, czy dasz radę zdobyć wysoki wynik w tej niełatwej grze logicznej. Dla wszystkich figur musisz znaleźć odpowiednie miejsce i utworzyć z nich pełne rzędy, by zostały usunięte z planszy.

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 24952 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • Domino Frenzy
  Graj
  Domino Frenzy
  Zagrano 3826 razy

  Masz tylko jedną szansę! Czy uda Ci się wszystko przewrócić w Domino Frenzy?

  Na każdym poziomie znajdziesz rząd kostek domino, które są ustawione w unikatowe, przyciągające wzrok wzory. Przejmij kontrolę nad piłką i dokładnie wyceluj ją w pierwszą kostkę. Twój cel to przewrócić je wszystkie – co do jednej. Czy podejmiesz wyzwanie w tej i powywracasz kostki na wszystkich poziomach tej gry logicznej?

  Sterowanie 

  • UŻYJ KURSORA, by celować piłką.
  • Użyj LEWEGO PRZYCISKU MYSZKI, aby wystrzelić piłkę. 

  Gry z symulowaną fizyką zapewniają mnóstwo emocjonującej zabawy. Jeśli podoba Ci się Domino Frenzy, wypróbuj też Roll the Ball i Tenkyu Ball Balancing.

 • Klocki 3
  Graj
  Klocki 3
  Zagrano 43090 razy

  Te figlarne, rozchichotane kostki z pewnością dostarczą ci mnóstwa frajdy!

Pamiętasz Tetris? Przygotuj się na dużo więcej!

Lubisz gry logiczne i łamigłówki? Pamiętasz Tetris? Masz kolekcję klocków Lego? W takim razie koniecznie sprawdź kategorię Kolorowe klocki na naszej stronie. W tych grach chodzi zwykle o usuwanie klocków z planszy zgodnie z przyjętą strategią. Zasady są tu najczęściej proste, ale aby dojść do wprawy, potrzeba wielu godzin ćwiczeń. Część z tych gier to typowe łamigłówki, część polega na zbijaniu cegiełek, a w jeszcze innych chodzi o wydobywanie klocków lub budowanie z nich budowli. Spróbuj i zobacz, czy znajdziesz tu coś dla siebie!

W grze Kosmiczny Układacz kierujesz małym statkiem kosmicznym, który musi napełnić zbiornik klockami z energią, aby wykonać swoją misję. Będziesz zbierać klocki o jednym kolorze i wystrzeliwać je w kierunku rzędów klocków sunących z góry. Musisz zebrać wymaganą liczbę klocków z energią, zanim ściana klocków zmiażdży Twój statek. Czy wytrzymasz tę presję?

Gra Kopacz Diamentów łączy elementy logiczne ze strategicznymi. Twoim zadaniem jest zbieranie sąsiadujących identycznych kamieni w taki sposób, aby zdobyć jak najwięcej punktów i nie dopuścić do zablokowania szybu, który jest co jakiś czas automatycznie wydłużany. Gdy szyb się zapełni, gra dobiegnie końca.

TenTrix to z kolei daleki krewny klasycznego Tetris. Gra z pozoru bardzo przypomina pierwowzór, jednak po chwili rozgrywki okazuje się, że różnice są bardzo poważne. Musisz układać pojawiające się u dołu figury na planszy, tak aby pozostawić jak najmniej pustych miejsc. Gdy ułożysz cały rząd (w pionie lub w poziomie), figury z tego rzędu znikają, pozostawiając puste miejsce. Gra trwa do momentu, aż nie będzie już miejsca na położenie kolejnej figury. Tylko nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Stare przysłowie mówi, że trening czyni mistrza!

Klocki w postaci łamigłówek, to wymarzony sposób na trenowanie logicznego myślenia i budowania mini strategii. Skonstruuj rozrywkę do kwadratu i pobij wszystkie rekordy w układaniu. Możesz grać w każdym miejscu i każdej chwili. Na Gry.pl kolorowe klocki są dostępne online i zupełnie za darmo w ponad 270 wariantach. To się po prostu dobrze układa.