• World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 86015 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 670918 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 70425 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Squares 1
  Graj
  Squares 1
  Zagrano 627391 razy

  Klikaj na grupy dwóch lub więcej identycznych klocków by usunąć je z planszy i zdobyć punkty.

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 24963 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Drewniane klocki
  Graj
  Drewniane klocki
  Zagrano 27985 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie drewniane klocki z siatki w tej skomplikowanej grze logicznej? Sprawdź, czy dasz radę umieścić je w idealnych miejscach, próbując zapełnić wszystkie linie.

 • TenTrix
  Graj
  TenTrix
  Zagrano 4003527 razy

  Jak daleko uda ci się zajść, zanim skończy ci się miejsce na planszy w tej najnowszej grze typu układanki? Dowiedz się i zagraj w TenTrix!

 • KOGAMA: West Town
  Graj
  KOGAMA: West Town
  Zagrano 251 razy

  Załóż kowbojski kapelusz i stwórz swoją własną grę o Dzikim Zachodzie, a potem w nią zagraj!

 • Tetris® Twist
  Graj
  Tetris® Twist
  Zagrano 115847 razy

  Tetris® to pozornie łatwa i bardzo wciągająca gra logiczna. W grze Tetris® Twist przechodzisz przez kolejne miasta. Oto nowy sposób na grę Tetris® w trochę innej odsłonie, ale możesz też wybrać tryb maratonu i grać tak, jak zwykle.

 • Drop Blocks
  Graj
  Drop Blocks
  Zagrano 253027 razy

  Usuwaj z planszy grupy trzech lub więcej takich samych klocków.

 • Układanka
  Graj
  Układanka
  Zagrano 2611 razy

  Czy potrafisz ułożyć wszystkie elementy w tej intensywnej grze logicznej? Jest ich coraz więcej i więcej. Jak dotkną sufitu, gra zakończy się!

 • Gold Strike
  Graj
  Gold Strike
  Zagrano 505000 razy

  Wydobywaj złoto w kopalni, lecz uważaj, aby nie utknąć!

 • Pikselowy survival
  Graj
  Pikselowy survival
  Zagrano 11161 razy

  Jak długo Twój bohater potrafi przetrwać w tej strzelance 3D? Połącz siły z policjantem, rolnikiem, biznesmenem lub sportsmenką w walce na śmierć i życie! Twoim zadaniem w grze będzie zebrać broń i amunicję oraz przydatne dopalacze takie jak frytki, gdy walczysz z przeciwnikiem.

 • 1001 Arabian Nights 7
  Graj
  1001 Arabian Nights 7
  Zagrano 232440 razy
 • Gold Rush: Treasure Hunt
  Graj
  Gold Rush: Treasure Hunt
  Zagrano 231171 razy
 • Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 5: Sindbad Żeglarz
  Zagrano 183692 razy

  Wróć do starożytnego arabskiego świata, by przeżyć kolejną przygodę. Tym razem z Sindbadem...

 • Układanie klocków plus
  Graj
  Układanie klocków plus
  Zagrano 4590 razy

  Czy potrafisz zmieścić na planszy wszystkie figury w tej sympatycznej i wciągającej grze logicznej? Możesz tu wypróbować kilka różnych trybów gry. Dowiedz się, co się stanie, jak bomba zegarowa odliczy czas do zera w trybie prawdziwie bombowym!

 • Pikselowy wojownik
  Graj
  Pikselowy wojownik
  Zagrano 13793 razy

  Zombie i inne upiory właśnie przejęły tę tajną bazę wojskową! Czy zdołasz ich pokonać, jeden po drugim, w tej szalonej grze akcji? Chwyć młot i do roboty! Możesz także przedziurawić ich swoim rewolwerem.

 • The Legend of El Dorado
  Graj
  The Legend of El Dorado
  Zagrano 81646 razy

  Dołącz do Doktora von Huttena i jego zespołu w czasie ekspedycji przez lasy deszczowe Ameryki Południowej w grze The Legend of El Dorado Deluxe. Mapa konkwistadorów pokaże ci drogę do świątyń słońca. Czy złoto z El Dorado naprawdę istnieje, czy to tylko mit? Użyj umiejętności i strategii i poszukaj złota w tej grze przygodowej!

 • Tetroid
  Graj
  Tetroid
  Zagrano 113330 razy

  Tetroid to niełatwa i zabawna łamigłówka dla graczy w każdym wieku. Musisz przeciągać i upuszczać elementy na planszy o wymiarach 10 x 10, by zapełnić pionowe oraz poziome rzędy i wyczyścić planszę. Gra kończy się, gdy nie możesz już umieścić na planszy żadnego elementu.

 • 10x10
  Graj
  10x10
  Zagrano 1294134 razy
 • 1001 Arabian Nights 2
  Graj
  1001 Arabian Nights 2
  Zagrano 274613 razy

  Wejdź do magicznego arabskiego świata i pomóż Szeherezadzie dokończyć opowieść przed świtem...

 • Tetrolapse
  Graj
  Tetrolapse
  Zagrano 59363 razy

  Czy potrafisz znaleźć miejsca dla tych wszystkich wyjątkowych kształtów? Sprawdź, czy dasz radę połączyć je, aby znikły z ekranu, w tej wymagającej grze logicznej.

 • Baśnie z 1001 nocy 4
  Graj
  Baśnie z 1001 nocy 4
  Zagrano 181822 razy

  Cofnij się w czasie do krainy pełnej zagadek i magii na kolejną rundę ekscytujących łamigłówek.

 • 2020!
  Graj
  2020!
  Zagrano 397713 razy

  Ułóż te klocki na planszy i sprawdź, czy uda ci się dopasować wszystkie.

 • Klocki
  Graj
  Klocki
  Zagrano 4276 razy

  Jak szybko zdołasz usunąć wszystkie kolorowe klocki z planszy? W tej zabawnej i skomplikowanej grze logicznej znajdziesz ich tu bez liku. Postaraj się połączyć je na podstawie kolorów, jednocześnie próbując pozbyć się ich wszystkich.

 • Klocki z klejnotami
  Graj
  Klocki z klejnotami
  Zagrano 4995 razy

  Czy zdołasz usunąć wszystkie zaczarowane klocki z tajemniczej świątyni? Sprawdź, czy uda Ci się umieścić je w odpowiednich miejscach, aby znikły w tej mistycznej grze logicznej.

 • Tetroid 2
  Graj
  Tetroid 2
  Zagrano 44337 razy

  Tak jak w Tetrisie, idealne dopasowanie może mieć różne rozmiary. Przeciągnij kwadratowe figury do diagramu, by utworzyć linie i zrobić miejsce na kolejne klocki. Im więcej linii wypełnisz, tym więcej punktów zdobędziesz w tej darmowej, zabawnej grze Tetroid.

 • Kopalnia złota
  Graj
  Kopalnia złota
  Zagrano 81061 razy

  W tych kopalniach jest złoto! Kop ile sił i zbieraj rzadkie starożytne skarby w tej szybkiej grze zręcznościowej!

 • Płytki
  Graj
  Płytki
  Zagrano 115503 razy

  Przekonaj się, czy uda ci się zdobyć dobry wynik w tej trudnej grze w układanki. Dopasuj jak najszybciej płytki, a jeśli wpadniesz w tarapaty, kliknij symbol bomby i sprawdź, co się stanie!

 • Makos
  Graj
  Makos
  Zagrano 11693 razy

  Popychaj klocki i twórz rzędy 3 i więcej klocków tego samego koloru.

 • Back to Candyland Episode 3: Część 3
  Graj
  Back to Candyland Episode 3: Część 3
  Zagrano 213607 razy

  Postaw żagle i popłyń na tajemniczą wyspę w kolejnej odsłonie tej pełnej przygód gry logicznej.

 • Bubble Shooter Saga 2
  Graj
  Bubble Shooter Saga 2
  Zagrano 70605 razy

  Wybierz się w magiczną podróż ze zbijaniem kolorowych baniek. Sprawdź, czy wykażesz się celnością w tej najnowszej, pasjonującej grze w strzelanie: Bubble Shooter Saga 2!

 • 2020 Blocks
  Graj
  2020 Blocks
  Zagrano 160418 razy

  Can you find some perfect spots for all of these bricks? Look for them on the board and see if you can make the bricks fit together in this challenging puzzle game.

 • Back to Candyland: Episode 2
  Graj
  Back to Candyland: Episode 2
  Zagrano 130854 razy

  Po powrocie do krainy słodyczy będziesz mieć tylko jedno pytanie: dlaczego ją w ogóle opuściłeś?

 • Blockor.io
  Graj
  Blockor.io
  Zagrano 132416 razy

  Czy będziesz w stanie zbudować największą i najpotężniejszą bryłę, grając przeciwko graczom z różnych stron świata? Czas, by to sprawdzić w tej emocjonującej grze wieloosobowej. Zbieraj ulepszenia, które dodają decydujące usprawnienia.

Pamiętasz Tetris? Przygotuj się na dużo więcej!

Lubisz gry logiczne i łamigłówki? Pamiętasz Tetris? Masz kolekcję klocków Lego? W takim razie koniecznie sprawdź kategorię Kolorowe klocki na naszej stronie. W tych grach chodzi zwykle o usuwanie klocków z planszy zgodnie z przyjętą strategią. Zasady są tu najczęściej proste, ale aby dojść do wprawy, potrzeba wielu godzin ćwiczeń. Część z tych gier to typowe łamigłówki, część polega na zbijaniu cegiełek, a w jeszcze innych chodzi o wydobywanie klocków lub budowanie z nich budowli. Spróbuj i zobacz, czy znajdziesz tu coś dla siebie!

W grze Kosmiczny Układacz kierujesz małym statkiem kosmicznym, który musi napełnić zbiornik klockami z energią, aby wykonać swoją misję. Będziesz zbierać klocki o jednym kolorze i wystrzeliwać je w kierunku rzędów klocków sunących z góry. Musisz zebrać wymaganą liczbę klocków z energią, zanim ściana klocków zmiażdży Twój statek. Czy wytrzymasz tę presję?

Gra Kopacz Diamentów łączy elementy logiczne ze strategicznymi. Twoim zadaniem jest zbieranie sąsiadujących identycznych kamieni w taki sposób, aby zdobyć jak najwięcej punktów i nie dopuścić do zablokowania szybu, który jest co jakiś czas automatycznie wydłużany. Gdy szyb się zapełni, gra dobiegnie końca.

TenTrix to z kolei daleki krewny klasycznego Tetris. Gra z pozoru bardzo przypomina pierwowzór, jednak po chwili rozgrywki okazuje się, że różnice są bardzo poważne. Musisz układać pojawiające się u dołu figury na planszy, tak aby pozostawić jak najmniej pustych miejsc. Gdy ułożysz cały rząd (w pionie lub w poziomie), figury z tego rzędu znikają, pozostawiając puste miejsce. Gra trwa do momentu, aż nie będzie już miejsca na położenie kolejnej figury. Tylko nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Stare przysłowie mówi, że trening czyni mistrza!

Klocki w postaci łamigłówek, to wymarzony sposób na trenowanie logicznego myślenia i budowania mini strategii. Skonstruuj rozrywkę do kwadratu i pobij wszystkie rekordy w układaniu. Możesz grać w każdym miejscu i każdej chwili. Na Gry.pl kolorowe klocki są dostępne online i zupełnie za darmo w ponad 270 wariantach. To się po prostu dobrze układa.