Gry Bomb It

 • Bomb It 6
  Graj
  Bomb It 6
  Zagrano 2681343 razy

  Przygotuj swoje bomby i niech wygra najlepszy robot...

 • Bomb It 2
  Graj
  Bomb It 2
  Zagrano 435600 razy

  Niszcz swojego przeciwnika na nowe sposoby i w nowych światach w sequelu popularnej gry Bomb It!

 • Bomb It 7
  Graj
  Bomb It 7
  Zagrano 1543382 razy

  Czeka Cię naprawdę bombowa przygoda. Detonację czas zacząć!

 • Bomb It 4
  Graj
  Bomb It 4
  Zagrano 867464 razy

  Wysadź konkurencję z wielkim hukiem!

 • Bomb It 5
  Graj
  Bomb It 5
  Zagrano 894996 razy

  Czy twój robot jest największym bombowym gladiatorem? Wkrocz na arenę Bomb It i przekonaj się.

 • Bomb It 3
  Graj
  Bomb It 3
  Zagrano 399019 razy

  Podłóż bombę i roznieś swoich przeciwników w drobny mak!

 • Bomb It Mission
  Graj
  Bomb It Mission
  Zagrano 223293 razy

  Te roboty są gotowe do walki. Razem z nimi wskocz na arenę, aby wziąć udział w kolejnym starciu. Który z nich wygra w tej zwariowanej grze akcji? To zależy od ciebie!

 • Bomb It
  Graj
  Bomb It
  Zagrano 401543 razy

  Wysadź w powietrze swoich przeciwników podkładając bomby! Zbieraj bonusy!

 • Bomb It Kart Racer
  Graj
  Bomb It Kart Racer
  Zagrano 72823 razy

  Ścigaj się swoim samochodzikiem aż do mety, lecz nie licz na to, że konkurenci będą grać fair...

 • Bomb It TD
  Graj
  Bomb It TD
  Zagrano 62755 razy

  Ta armia kosmitów, robotów i potworów chce położyć swe chciwe łapska na twych sercach. Powstrzymaj ich — chroń serca, strzelając z działek, zostawiając miny i stosując inne taktyki w tej grze obronnej.

 • Bomb It! Bounce Masters
  Graj
  Bomb It! Bounce Masters
  Zagrano 5881 razy

  Czy dasz radę zdobyć swój cel czy też czeka cię katastrofa w tej trójwymiarowej grze akcji? Dołącz do tych fantastycznych robotów, wybierających się na prawdziwie wybuchową wycieczkę przez miasto. Czy pomożesz im przebyć jak największy obszar, jednocześnie unikając zderzenia z budynkami i zbierając po drodze mnóstwo diamentów?

To prawdziwie bombowa seria gier

Znasz grę Bomberman (występującą też pod nazwą Dyna Blaster)? Ta klasyczna gra w podkładanie bomb święciła triumfy w latach 80. ubiegłego wieku, ukazując się od tego czasu w ponad 60 wersjach. Dziś na stronie Gry.pl możesz zagrać w odświeżoną jej wersję zatytułowaną Bomb It. Do klasycznej zabawy bombami dodaliśmy ciekawie zaprojektowane poziomy oraz elementy logiczne, a całość ozdobiliśmy pięknymi animacjami i kolorową grafiką. Ta gra zdobyła taką popularność, że powstało już jej 7 części. Przekonaj się, co widzą w niej gracze. Obiecujemy, że nie będziesz żałować!

Zasady gry są bardzo proste: kierujesz swoją postacią i podkładasz bomby, a następnie oddalasz się na bezpieczną odległość i czekasz na eksplozję. Twoim celem jest wyeliminowanie przeciwników, którzy także znajdują się na planszy. Poziomy składają się z przeszkód i ścian, które musisz wysadzić, aby dobrać się do rywali. W ścianach są ukryte przydatne przedmioty, które pomogą Ci zwyciężyć, o ile użyjesz ich w odpowiednim miejscu i czasie. Są to między innymi granaty, którymi możesz rzucać w przeciwników, tarcze, które pozwalają Ci przeżyć eksplozję, czy też buty, dzięki którym Twoja postać szybciej się porusza i może sprawniej manewrować w labiryncie korytarzy. Wraz z kolejnymi poziomami poziom trudności rośnie i pojawiają się nowe przeszkody oraz znajdźki.

Jeśli znudzą Ci się wszystkie „normalne” odsłony tej gry, wypróbuj Bomb It Mission. To po prosu arena, na której roboty walczą na śmierć i życie. W tej walce wszystkie chwyty są dozwolone (o ile są zgodne z zasadami gry Bomb It). Tym razem masz do dyspozycji szerszy arsenał broni i dodatków, jak na przykład bazookę, z której możesz strzelać w przeciwników, czy też żabę, na której możesz podróżować, siejąc zniszczenie.

Warto odwiedzić stronę Gry.pl, aby zagrać w gry z cyklu Bomb It. Zebraliśmy wszystkie części tej wspaniałej serii i udostępniliśmy je graczom za darmo. Gry Bomb It to świetna zabawa i wielkie emocje. Zobaczysz, że gdy zagrasz w jedną z nich, będzie Ci mało i sięgniesz po następne!