Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Gry Bomb It

To prawdziwie bombowa seria gier

Znasz grę Bomberman (występującą też pod nazwą Dyna Blaster)? Ta klasyczna gra w podkładanie bomb święciła triumfy w latach 80. ubiegłego wieku, ukazując się od tego czasu w ponad 60 wersjach. Dziś na stronie Gry.pl możesz zagrać w odświeżoną jej wersję zatytułowaną Bomb It. Do klasycznej zabawy bombami dodaliśmy ciekawie zaprojektowane poziomy oraz elementy logiczne, a całość ozdobiliśmy pięknymi animacjami i kolorową grafiką. Ta gra zdobyła taką popularność, że powstało już jej 7 części. Przekonaj się, co widzą w niej gracze. Obiecujemy, że nie będziesz żałować!

Zasady gry są bardzo proste: kierujesz swoją postacią i podkładasz bomby, a następnie oddalasz się na bezpieczną odległość i czekasz na eksplozję. Twoim celem jest wyeliminowanie przeciwników, którzy także znajdują się na planszy. Poziomy składają się z przeszkód i ścian, które musisz wysadzić, aby dobrać się do rywali. W ścianach są ukryte przydatne przedmioty, które pomogą Ci zwyciężyć, o ile użyjesz ich w odpowiednim miejscu i czasie. Są to między innymi granaty, którymi możesz rzucać w przeciwników, tarcze, które pozwalają Ci przeżyć eksplozję, czy też buty, dzięki którym Twoja postać szybciej się porusza i może sprawniej manewrować w labiryncie korytarzy. Wraz z kolejnymi poziomami poziom trudności rośnie i pojawiają się nowe przeszkody oraz znajdźki.

Jeśli znudzą Ci się wszystkie „normalne” odsłony tej gry, wypróbuj Bomb It Mission. To po prosu arena, na której roboty walczą na śmierć i życie. W tej walce wszystkie chwyty są dozwolone (o ile są zgodne z zasadami gry Bomb It). Tym razem masz do dyspozycji szerszy arsenał broni i dodatków, jak na przykład bazookę, z której możesz strzelać w przeciwników, czy też żabę, na której możesz podróżować, siejąc zniszczenie.

Warto odwiedzić stronę Gry.pl, aby zagrać w gry z cyklu Bomb It. Zebraliśmy wszystkie części tej wspaniałej serii i udostępniliśmy je graczom za darmo. Gry Bomb It to świetna zabawa i wielkie emocje. Zobaczysz, że gdy zagrasz w jedną z nich, będzie Ci mało i sięgniesz po następne!