• Samochody wyczynowe Madalin 2
  Graj
  Samochody wyczynowe Madalin 2
  Zagrano 2933767 razy

  Wybierz jeden z tych prawie niezniszczalnych samochodów sportowych i przygotuj się na wręcz niewiarygodne popisy kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które czekają na ciebie w tej szalonej grze wyścigowej?

 • Farming Simulator
  Graj
  Farming Simulator
  Zagrano 791012 razy

  Serwus! Czy chcesz nauczyć się, jak uprawia się żyto i inne zboża? Wskocz więc za kierownicę traktora i zacznij orać pole w tej grze symulacyjnej? Praca na roli jest ciężka, a do tego Twoim zadaniem będzie rozsądnie zarządzać czasem, pilnując poziomu paliwa.

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 730038 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 700032 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • 3D Mahjong
  Graj
  3D Mahjong
  Zagrano 583317 razy

  Usuwaj z planszy pary identycznych lub powiązanych tematycznie klocków.

 • Highway Rider Extreme
  Graj
  Highway Rider Extreme
  Zagrano 480105 razy

  Lubisz przycisnąć gaz do dechy? Jeśli tak, to wskakuj na motocykl i sprawdź, czy uda ci się przejechać przez wszystkie punkty kontrolne na tej zatłoczonej autostradzie. Zbieraj monety i pewnie ścinaj zakręty, zręcznie wymijając inne pojazdy, w tej niesamowitej, trójwymiarowej grze wyścigowej.

 • Farmer 3D
  Graj
  Farmer 3D
  Zagrano 452428 razy

  Czy potrafisz doprowadzić tę farmę do dawnego stanu? Uprawiaj swoje rośliny i zbieraj plony swoim traktorem w tej grze w uprawianie roli 3D.

 • Madalin Cars Multiplayer
  Graj
  Madalin Cars Multiplayer
  Zagrano 412631 razy

  Do dyspozycji masz kolekcję fantastycznych samochodów sportowych w tej wciągającej grze wyścigowej 3D. Ale czy masz w sobie tyle odwagi, by poprowadzić je przez najbardziej zwariowane rampy na świecie? Niektóre z nich są wysokie jak wieżowce! Wskakuj za kierownicę i zagraj w trybie jednego gracza lub zmierz się z przeciwnikami z całego świata w trybie dla wielu graczy.

 • Bus Man Parking 3D
  Graj
  Bus Man Parking 3D
  Zagrano 373840 razy

  Czy potrafisz prowadzić autobus na tyle dobrze, by poradzić sobie z tymi niełatwymi zadaniami?

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 371221 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Piłka nożna 4x4
  Graj
  Piłka nożna 4x4
  Zagrano 361320 razy

  Najlepszym piłkarzem na boisku został... Twój ogromny homar.

 • Ewolucje na Deskorolce 3D
  Graj
  Ewolucje na Deskorolce 3D
  Zagrano 352260 razy

  Niech miasto będzie twoim skateparkiem...

 • 3D Car Simulator
  Graj
  3D Car Simulator
  Zagrano 289382 razy

  Zwiedzaj jeden z trzech obszarów w tym zabawnym symulatorze jazdy 3D. Zmieniaj biegi, wjeżdzając w zakręty i osiągając prędkość ponad 140 km/h.

 • Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Graj
  Battle S.W.A.T vs Mercenary
  Zagrano 269413 razy

  Gracze z całego świata przybywają, aby stanąć w szranki w tej wieloosobowej grze akcji. Siej zniszczenie przy użyciu różnego rodzaju broni: od nożów rzeźniczych po strzelby. Jak długo uda ci się pozostać przy życiu?

 • New York Taxi License 3D
  Graj
  New York Taxi License 3D
  Zagrano 233170 razy
 • Miejski kierowca 3D
  Graj
  Miejski kierowca 3D
  Zagrano 217222 razy

  Wyrusz na ulice tego ekscytującego miasta i przygotuj się na przejażdżkę jednym z tych fantastycznych samochodów sportowych. W tym symulatorze jazdy możesz na maksymalnym gazie i z spiskiem opon odkrywać wszystkie zakątki miasta.

 • Army Force Strike
  Graj
  Army Force Strike
  Zagrano 211248 razy

  Przygotuj się na najlepszą grę wielosobową, jaką możesz sobie wyobrazić! Zagraj w pierwszoosobową strzelankę Army Force Strike, aby zabijać i unieszkodliwiać wrogów wszelkiego kalibru. Więcej bezpłatnych gier online na www.Supergames.io

 • Hot Wheels: Track Builder
  Graj
  Hot Wheels: Track Builder
  Zagrano 208289 razy

  Zaprojektuj, zbuduj własne tory i jeździj po nich w tej fascynującej grze 3D w wyścigi. Ścigaj się z przeciwnikami, zdobywając czadowe odznaki i pędząc przez pętle, a nawet i wnętrza wulkanów! Czy będziesz kierowcą, który pierwszy przekroczy linię mety?

 • Skoki przez Przeszkody 3D
  Graj
  Skoki przez Przeszkody 3D
  Zagrano 206610 razy

  Podejmij wyzwanie i weź udział w tym pełnym elegancji sportowym wyzwaniu - teraz w 3D!

 • Traffic Slam 2
  Graj
  Traffic Slam 2
  Zagrano 198595 razy

  Tej nocy karetki będą jeździć tam i z powrotem...

 • Agario 3D
  Graj
  Agario 3D
  Zagrano 196443 razy

  Lubisz gry wieloosobowe? Jeśli tak, na pewno spodoba ci się gra Biome 3D, znana też Agario 3D. Baw się dobrze!

 • Parking in Istanbul
  Graj
  Parking in Istanbul
  Zagrano 193721 razy

  Jazda i parkowanie w jednym z najruchliwszych miast Turcji to nie bułka z masłem. Ale na pewno dasz sobie radę, prawda? Sprawdź, czy uda Ci się zaparkować ten samochód bez uszkodzeń w każdym poziomie gry, w tej bardzo realistycznej grze symulacyjnej.

 • Flip Diving
  Graj
  Flip Diving
  Zagrano 187446 razy

  Skoki do wody z klifu nie są dla ludzi o słabych nerwach — są bardzo niebezpieczne. Może zamiast tego spróbuj symulatora skoków? Pomóż temu skoczkowi wylądować między skałami i zbieraj monety w tej grze online.

 • Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Graj
  Russian UAZ Offroad Driving 3D
  Zagrano 185726 razy

  Czy poradzisz sobie na najtrudniejszych drogach na świecie? Wjedź na rosyjskie autostrady i trasy w tej grze w wyścigi. Spróbuj dotrzeć do punktów kontrolnych, dostarczyć przesyłki lub po prostu sprawdzaj teren w trybie zwykłej rozgrywki.

 • Szaleństwo rzutów karnych 3D
  Graj
  Szaleństwo rzutów karnych 3D
  Zagrano 178249 razy

  Te wszystkie karne to już praktycznie epidemia. Wiesz, co robić, prawda?

 • Table Tennis World Tour
  Graj
  Table Tennis World Tour
  Zagrano 158385 razy

  Get ready for a trip around the world after you join this international tournament. See if you can bring a victory home while you play for your favorite national team in this 3D sports game.

 • Parkowanie na zamówienie 3D
  Graj
  Parkowanie na zamówienie 3D
  Zagrano 152871 razy

  Jedź BARDZO ostrożnie! Każdą stłuczkę czy rysę potrącą Ci z wypłaty!

 • 3D Mountain Bike
  Graj
  3D Mountain Bike
  Zagrano 145991 razy

  Get the first-person view of this mountain-biking action!

 • Boat Drive
  Graj
  Boat Drive
  Zagrano 144738 razy

  Poprowadź motorówkę w odpowiednią stronę i pokonaj konkurentów w tej wspaniałej grze wyścigowej 3D! Pokonuj wąskie zakręty rzeki i zdobywaj gotówkę, którą możesz wydać na nową motorówkę! Wyścigi motorówek to jest to!

 • Drift Runner 3D
  Graj
  Drift Runner 3D
  Zagrano 139250 razy

  Chcesz się przejechać tym fantastycznym samochodem? Jeśli tak, wypróbuj tę odjazdową grę wyścigową 3D. Poćwicz trochę, a będziesz w stanie wykonać różne czadowe manewry, takie jak drifting.

 • Mistrzowie 3D
  Graj
  Mistrzowie 3D
  Zagrano 135278 razy

  Poprowadź swoją drużynę piłki nożnej do druzgocącego przeciwników zwycięstwa!

 • Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Graj
  Kierowca tirów 3D: Przyczepy
  Zagrano 133019 razy

  W tej grze samochodowej 3D czeka na Ciebie pełno zadań polegających na parkowaniu. Czy potrafisz przedostać się przez miasto tymi ogromnymi ciężarówkami, zanim wciśniesz je w wąskie miejsca parkingowe?

 • Mistrze dryfowania
  Graj
  Mistrze dryfowania
  Zagrano 132386 razy

  Sprawdź, czy uda Ci się wykonać niesamowite akrobacje w tej grze w wyścigi 3D. Zmieniaj i ulepszaj swoją brykę między zawodami, aby uzyskać jeszcze bardziej odjazdowe triki. Czaisz bazę?

 • Mahjong w trójwymiarze
  Graj
  Mahjong w trójwymiarze
  Zagrano 126022 razy

  Usuń wszystkie kostki, aby rozwiązać układ. Usuń jak najwięcej układów w zaledwie 6 minut. Za każdy rozwiązany układ dostajesz 10 sekund czasu premiowego. Sprawdź swoją szybkość, pamięć i umiejętności dopasowywania w tej zabawnej trójwymiarowej wersji Mahjonga.

 • Pixel Road Taxi Depot
  Graj
  Pixel Road Taxi Depot
  Zagrano 122611 razy

  W tej firmie taksówkarskiej nie ma teraz ruchu, dlatego trzeba pomóc jej właścicielom ją rozkręcić! Postaraj się uzbierać gotówkę dla firmy, aby zwiększył się w niej ruch i zaczęła odnosić sukces, w tym symulatorze jazdy samochodem 3D.

 • My 3D Room
  Graj
  My 3D Room
  Zagrano 119986 razy

  Stwórz swój własny trójwymiarowy pokój! Wybierz meble i zwierzątko i nadaj wszystkiemu swoje ulubione kolory!

Poznaj realistyczne gry 3D

Trzeci wymiar daje poczucie realizmu. Nasze gry 3D pozwolą Ci miło spędzić czas i zapewnią emocjonujące doznania. Na stronie Gry.pl znajdziesz darmowe gry online, dzięki którym zanurzysz się w świecie rozrywki.

Lubisz adrenalinę i popisy kaskaderskie? Sprawdź tytuły Samochody wyczynowe Madalin 2, Mistrzowie dryftowania i Super Drift 3D! Wybieraj i ulepszaj niesamowite samochody i wykonuj niewiarygodne sztuczki kaskaderskie. Czy poradzisz sobie ze wszystkimi skokami i pętlami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Zobacz, ile niesamowitych akrobacji jesteś w stanie wykonać, aby zająć pierwsze miejsce. 

Wolisz tradycyjne wyścigi samochodowe? Spróbuj zagrać w 3D Bugatti Racing lub Fever for Speed. To niezwykłe gry wyścigowe 3D. Musisz jak najszybciej poprowadzić swój pojazd po torze wyścigowym, aby zdobywać pieniądze i kupować kolejne ulepszenia. Unikaj przeciwników oraz przeszkód i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas na torze.

Gry bokserskie to kolejna kategoria gier 3D. Walka na ringu pozwala się sprawdzić i gwarantuje adrenalinę. Załóż rękawice i zmierz się z najlepszymi zawodnikami w naszych symulacjach boksu: Summer Sports: Boxing i Ultimate Boxing.

Gry 3D to oczywiście także pierwszoosobowe strzelanki (FPP). Siej postrach na mapach, posługując się karabinem snajperskim, nożem lub wyrzutnią rakiet. Walcz o zwycięstwo w pojedynkę lub wraz z innymi graczami w trybach wieloosobowych. Polecane produkcje z tego gatunku to m.in.: Army Force Strike, Bullet Force Multiplayer czy Oddziały Specjalne.

Dla fanów sportu i współzawodnictwa mamy wspaniałą serię gier Summer Sports. Zmierz się z innymi w walce o złoto w różnych dyscyplinach sportu. Będziemy sumować Twoje wyniki we wszystkich grach Qlympics, aby pomóc Ci zdobyć absolutne mistrzostwo! Szczególnie polecamy: Summer Sports: Hurdles, Summer Sports: Basketball i Summer Sports: Volleyball.

Jeśli preferujesz rozrywkę umysłową, mamy dla Ciebie kilka trójwymiarowych propozycji, na przykład: Mahjong Dimensions, Flash 3D X lub 3D Mahjong. Odkryj nowy wymiar w klasycznych grach planszowych i logicznych. Czy uda Ci się dopasować wszystkie części układanki? Sprawdź swoje umiejętności!

Koniecznie odwiedź stronę Gry.pl, gdy zechcesz zagrać w gry 3D. Znajdziesz tu klasyki i nowości do grania online, dostępne za darmo. Mamy ponad 180 gier tego typu, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie.