Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Persia Prince Dash

W zamku pochowanych jest mnóstwo monet. Wyrusz na ich poszukiwania w Persia Prince Dash! Jak wiele z nich uda Ci się zebrać?

Dzielny książę ostatnimi czasy cierpi na brak płynności finansowej. Pomóż mu zebrać jak najwięcej monet podczas poszukiwań klucza na każdym poziomie w tej przygodowej grze logicznej. Z Twoją pomocą na pewno zbierze tyle pieniędzy, że po powrocie z wyprawy będzie go stać na zakup całego nowego królestwa!

Jak grać w Persia Prince Dash?

W Persia Prince Dash musisz zebrać jak najwięcej monet. To gra polegająca na bieganiu i zbieraniu przedmiotów. Twoim celem jest również znalezienie klucza otwierającego bramę na każdym poziomie. Nie zapomnij też o skrzyniach ze skarbami. W każdej z nich znajdziesz mnóstwo monet!

Sterowanie

  • Naciśnij i przytrzymaj LEWY PRZYCISK MYSZY, by sterować księciem.
  • Przeciągnij KURSOR, by pobiegł we wskazanym kierunku.
  • Puść LEWY PRZYCISK MYSZY, by go zatrzymać.

Podobne gry

Masz ochotę na więcej wspaniałych gier akcji i łamigłówek? Oto i one!

  1. 1001 Arabian Nights
  2. Frizzle Fraz 6
  3. Geometry Neon Dash World
  4. Fireboy and Watergirl: The Forest Temple

Kto stworzył Persia Prince Dash?

Persia Prince Dash to tytuł stworzony przez firmę Mad Buffer.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!