Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Teeth Runner

Łap za szczoteczkę i zabieraj się do roboty w Teeth Runner. Te zęby same się nie umyją w tej całkowicie zwariowanej grze online!

W tej niesamowicie zabawnej grze akcji będziesz szorować zęby zarówno ludzi, jak i potworów. Nie będzie lekko. Możesz korzystać z dwóch różnych rodzajów pasty do zębów. Ludzie lubią konwencjonalną wersję, która przepełni ich jamy ustne miętowością i świeżością. Potwory wolą coś o wiele bardziej paskudnego i śmierdzącego!

Jak grać w Teeth Runner?

Wyszczotkuj jak najwięcej zębów w drodze do mety na każdym poziomie tej gry zręcznościowej. Musisz używać odpowiednich rodzajów pasty do zębów i unikać wszelkich przeszkód pokrytych kolcami.

Sterowanie

  • Kliknij LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, by użyć zaaplikować pastę na szczoteczkę lub szorować zęby.

Podobne gry

Oto kilka innych dziwnych i niezwykłych gier online, które warto wypróbować.

  1. Super Heels
  2. Hello Kitty and Friends: Jumper
  3. Rail Slide
  4. Happy Glass 2

Kto stworzył Teeth Runner?

Teeth Runner to tytuł studia TapNation.