Gry Poker

 • Goodgame Poker
  Graj
  Goodgame Poker
  Zagrano 2402808 razy

  Chodź i zablefuj z najlepszymi... jeśli się ośmielisz.

 • Governor of Poker
  Graj
  Governor of Poker
  Zagrano 358997 razy

  Zdobądź sławę i bogactwo na Dzikim Zachodzie dzięki swoim pokerowym umiejętnościom!

  Governor of Poker Apple App Store lub Google Play.

 • Governor of Poker 3
  Graj
  Governor of Poker 3
  Zagrano 287350 razy

  W tej grze w karty pewnością czeka cię wyśmienita zabawa. Wpadnij do knajpy na kilka rundek pokera. Uda ci się zgarnąć wygraną? Czas to sprawdzić!

 • Poker Live Pro
  Graj
  Poker Live Pro
  Zagrano 479742 razy

  Rekiny kart - odwiedźcie cyfrowy salon gry!

 • Texas Holdem: Trudny
  Graj
  Texas Holdem: Trudny
  Zagrano 21973 razy

  Ta wersja gry Texas Holdem jest na jeszcze wyższym poziomie. Zagraj już teraz w tę wymagającą, darmową grę w karty w swojej przeglądarce!

 • Texas Hold 'em Poker
  Graj
  Texas Hold 'em Poker
  Zagrano 125975 razy

  Przyjrzyj sie swoim kartom, zrób dobry zakład i zgarnij pieniądze innych graczy!

Zostań mistrzem pokera

Poker wydaje się grą statyczną, ale to tylko pozory. Emocje podczas rozgrywki są wysokie, a w chwili rozstrzygnięcia sięgają zenitu. Już od czasu swoich narodzin w XIX w. poker przyciągał widzów chętnych do oglądania zmagań przy zielonym stoliku. Dzisiaj poker to międzynarodowa gra o ogromnej oglądalności – transmisje rozgrywek World Series of Poker w telewizji ESPN gromadzą rzesze widzów. Nie brakuje również filmów i seriali osnutych wokół tematu pokera. Ale dość o oglądaniu. Lepiej wziąć karty w dłoń! Jeśli szukasz darmowego pokera online, to jesteś we właściwym miejscu. Na naszej stronie możesz zagrać w pojedynkę, bez publiczności, albo na żywo z graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

Poker to gra losowa, ale wygrana wymaga nie tylko szczęścia, ale i sporych umiejętności. Ćwiczenie czyni mistrza, dlatego im więcej grasz, tym większe masz szanse na sukces i mniej zależysz od dobrego układu kart. Choć oczywiście trudno coś ugrać, gdy na ręku same blotki. Dlatego dobry pokerzysta wie, kiedy powiedzieć „pas”. Nasze darmowe gry pokerowe to doskonała rozrywka i możliwość rozwijania umiejętności, czyli wszystko, co najlepsze w pokerze, ale bez ryzyka, które może się bardzo źle skończyć. 

Znajdziesz u nas różne rodzaje i wersje pokera: wypróbuj Texas Hold 'Em na kilku poziomach zaawansowania (normalny, trudny i ekspert), zagraj w 3 Card Poker lub przenieś się na Dziki Zachód w Governor of Poker i spróbuj zdobyć sławę, wygrywając kolejne turnieje w różnych lokalizacjach. Tylko nie zapomnij o naładowanym rewolwerze pod ręką, bo nie każdy potrafi przegrywać! A jeśli chcesz sprawdzić się na tle prawdziwych graczy, włącz Poker Live Pro lub Goodgame Poker i stań do rywalizacji o wirtualne żetony z pokerzystami z różnych stron świata. Możesz też zaprosić do zabawy swoich znajomych!

Masz ochotę usiąść przy zielonym stoliku, ale nie lubisz tracić pieniędzy? Zapraszamy do darmowego pokera online na Gry.pl!